X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?
Odpowiedz

Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?

Oceń ten wątek:
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    Hejka dziewczyny :).
    Meginka co u ciebie <3 ? :)
    Mam nadzieję, że się udało :). Samira a jak u ciebie :) ?
    Ja zaczynam 11 tc i szkrab ma już 3,11 cm :D. Ale muszę wam powiedzieć, że z racji na przeszłość nie jest łatwo :/.

    hej kochana jak sie czujesz? :)

    samira, иιєиσямαℓиα lubią tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    Hejka dziewczyny :).
    Meginka co u ciebie <3 ? :)
    Mam nadzieję, że się udało :). Samira a jak u ciebie :) ?
    Ja zaczynam 11 tc i szkrab ma już 3,11 cm :D. Ale muszę wam powiedzieć, że z racji na przeszłość nie jest łatwo :/.

    właśnie jak się czujesz,rzadko do nas zaglądasz ??

    moja @ bawi się w ciuciubabkę ,najlepsze że objawy @ mijają , robiłam tańszy test paskowy 10.04,negatyw ale się tego spodziewałam ,także spoko no chyba że za wcześnie ale wątpię...
    od kolejnego cyklu CLO i idę w 10dc na usg ..miałam nadzieję ze przylezie jeśli ciąży nie ma bo tak muszę przełożyć wizytę a mam na 19.04

    kurcze negatyw niby a ja widziałam cień cienia cienia albo jestem psychiczna niby trzeba odczytać po minucie a po 5min już się nie odczytuje ale już to analizowałam jak go zrobiłam ehhh...albo widzę co chce widzieć to jest takie muśnięcie mgła w miejscu testowym ,ma szerokość jak kontrolna !!??

    a 17.04 znów kończę 18lat...(który to już raz ) i wtedy zrobie kolejny test...

    najlepsze jaja że wykres owulacji nie wyznaczył, niby po terminie @ jestem (10.04. minął) a ja wczoraj wieczorem zauważyłam sporo rozciągliwego śluzu a dziś ,jeszcze bardziej rozciągliwy ,mega libido oooo a tak miałam bardzo dawno ,już nie wiem co myśleć ,czy się owu przesunęła z powodu przeziębienia (pod koniec marca) i tabsów potem ,czy to objaw fasolkowy :P,ehhh... zgłupiałąm ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2013, 13:20

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    Hejka dziewczyny :).
    Meginka co u ciebie <3 ? :)
    Mam nadzieję, że się udało :). Samira a jak u ciebie :) ?
    Ja zaczynam 11 tc i szkrab ma już 3,11 cm :D. Ale muszę wam powiedzieć, że z racji na przeszłość nie jest łatwo :/.

    właśnie jak się czujesz,rzadko do nas zaglądasz ??

    moja @ bawi się w ciuciubabkę ,najlepsze że objawy @ mijają , robiłam tańszy test paskowy 10.04,negatyw ale się tego spodziewałam ,także spoko no chyba że za wcześnie ale wątpię...
    od kolejnego cyklu CLO i idę w 10dc na usg ..miałam nadzieję ze przylezie jeśli ciąży nie ma bo tak muszę przełożyć wizytę a mam na 19.04

    kurcze negatyw niby a ja widziałam cień cienia cienia albo jestem psychiczna niby trzeba odczytać po minucie a po 5min już się nie odczytuje ale już to analizowałam jak go zrobiłam ehhh...albo widzę co chce widzieć to jest takie muśnięcie mgła w miejscu testowym ,ma szerokość jak kontrolna !!??

    a 17.04 znów kończę 18lat...(który to już raz ) i wtedy zrobie kolejny test...

    najlepsze jaja że wykres owulacji nie wyznaczył, niby po terminie @ jestem (10.04. minął) a ja wczoraj wieczorem zauważyłam sporo rozciągliwego śluzu a dziś ,jeszcze bardziej rozciągliwy ,mega libido oooo a tak miałam bardzo dawno ,już nie wiem co myśleć ,czy się owu przesunęła z powodu przeziębienia i tabsów ,czy to objaw fasolkowy :P,ehhh... zgłupiałąm ;)

    życzę ci najcudowniejszego urodzinowego prezentu! Musi być fasolka skoro urodziny na dniach :)! życzę z całego serca ! <3 i tzrzymam kciuki

    samira lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    korzystając z okazji przedstawię wam mojego szkraba <3
    8tc4d - mam 2,02 cm :)
    http://zapodaj.net/e051efe260216.jpg.html

    10tc - mam już 3,11 cm :)
    http://zapodaj.net/acdcce40313e7.jpg.html


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2013, 13:23

    samira, agula, gocha04, Libra, olaola, Kfjatus lubią tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    Hejka dziewczyny :).
    Meginka co u ciebie <3 ? :)
    Mam nadzieję, że się udało :). Samira a jak u ciebie :) ?
    Ja zaczynam 11 tc i szkrab ma już 3,11 cm :D. Ale muszę wam powiedzieć, że z racji na przeszłość nie jest łatwo :/.

    hej kochana jak sie czujesz? :)

    różnie to bywa z samopoczuciem :).
    Odkąd pojawiła się czynność serca - czyli od 6tc mam mdłości. Raz większe raz mniejsze. Miałam już za sobą 2 dni na razie ciężkiego kryzysu - wymiotowałam na potęgę :/. Strasznie tego nie lubię - poza ciążą wymiotowałam może 2 razy w życiu!
    Zrezygnowałam ze sterydu - konsultowałam swój przypadek jeszcze u 2 specjalistów i ostatecznie nie widzieli konieczności stosowania u mnie encortonu, strasznie się bałam ale zaryzykowałam i zdecydowałam nie brać. Zastrzyki robimy codziennie - mam już mega sińce na brzuchu :)! No i biorę duphaston 3x1 profilaktycznie. Jestem na L4 z powodu bóli podbrzusza, które mi dokuczały gdzieś od terminu kolejnej miesiączki i brałam nawet nospę. Niedawno doszły pobolewania w krzyżu, ale na razie mi chyba trochę odpuściły, mam prowadzić oszczędny tryb życia , więc większość czasu spędzam leżąc na wypoczynku ;), albo siedzę przed laptopem - pracuję z domu.
    Psychicznie troszkę gorzej, bo z racji przejść ciągle towarzyszy mi strach, byłam już 2 razy na SOR w szpitalu - ostatnio wczoraj :/. Przestraszyłam się nagłym zanikiem mdłości i strasznie panikowałam czy z dzieciątkiem wszystko ok. Pojechałam na usg. Uspokoiłam się.... na jeden dzień, dziś znowu zaczynam myśleć..... Boże tak trudno mi jest patrzeć na to wszystko tylko w samych pozytywach. Następna wizyta 25.04. Po ostatniej wizycie troszkę złapałam doła, bo lekarka kazała nam zastanowić się nad badaniami prenatalnymi. USG i test Pappa.I znowu dopadł mnie marazm. Lekarka stwierdziła, że przy braniu duphastonu test pappa może wyjść fałszywie dodatni, więc skłaniamy się z mężem tylko w kierunku samego usg. Dziewczyny tak strasznie się boję. Zdecydowanie lepiej czuję się siedząc w domu i nie musząc dojeżdżać do pracy. Tam muszę wchodzić na 4te piętro po schodach , bo nie ma windy, dzwigać segregatory z dokumentami, a w domu ostatnio zrobiłam 10 minutowe porządki w szafie i zaczął pobolewać brzuch, więc szybko się położyłam. W domu to w domu :). Z dnia na dzień coraz łatwiej mi wierzyć, że wszystko będzie dobrze, ale ten strach silniejszy jest jeszcze chyba ode mnie :/.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2013, 13:42

    samira, aniczka lubią tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    :)

    korzystając z okazji przedstawię wam mojego szkraba <3
    8tc4d - mam 2,02 cm :)
    http://zapodaj.net/e051efe260216.jpg.html

    10tc - mam już 3,11 cm :)
    http://zapodaj.net/acdcce40313e7.jpg.html


    jaki fajny pływaczek-fasolka <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2013, 13:48

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira widzę, że zaczęłaś odchudzanie? :)

    samira lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się odchudzałam przez pół roku rok temu ważyłam 65 kg. Zeszłam z 86 kg. Po przejściach z nieudaną pierwszą ciąża waga pokazywała 72 kg, po problemach z zajściem w ciążę po # i braniu leków efekt jest taki, że będąc w 3cim miesiącu ciąży ważę 84 kg :/. Czeka mnie po porodzie długa i ciężka droga w walce z nadwagą.
    Powiem wam jedno - tak trudno psychicznie mi w tej ciąży, nie raz wylewałam może łez i panikowałam tak strasznie, że na dzień dzisiejszy raczeje w 90% jestem przekonana, że w drugą ciążę już chyba nie zajdę. Boję się psychicznie przez to wszystko przechodzić jeszcze raz. Może jeszcze zmienię zdanie po porodzie, bo z drugiej strony nie chciałam mieć jedynaka :).

    samira lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    Hejka dziewczyny :).
    Meginka co u ciebie <3 ? :)
    Mam nadzieję, że się udało :). Samira a jak u ciebie :) ?
    Ja zaczynam 11 tc i szkrab ma już 3,11 cm :D. Ale muszę wam powiedzieć, że z racji na przeszłość nie jest łatwo :/.

    nie martw się, będzie dobrze:*

    samira lubi tę wiadomość

  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu cichutko :) wiosna się zrobiła i nikt przy kompie nie siedzi ;)
    Odebrałam wyniki progesteronu i 4 dni po owulce miałam 12,7- myślicie, ze to wystarczająco? Badanie robiłam w piątek, a od soboty zaczęłam brać 1 tabl. dupka i ogólnie straciłam apetyt :/ Dziwnie się po nim czuję...

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) piszę już z nowej lokalizacji. Mam internet! Słaby, bo słaby, ale zawsze. Mogę do Was zaglądać. Cały czas jeżdżę na szmacie. Bajzel straszny, kurzu pełno, dziś mi wywalili kawał ściany podczas wstawiania rolety. Wróciłam po pracy i się podłamałam. Remont w pełni, jak mnie nie ma robią poprawki, potem wracam i mam mega bałagan. Z trwogą patrzę w stronę mojej kuchni i tynku na podłodze - samo się nie zrobi niestety. Z drugej strony dobrze, że jeszcze nie zafasolkowałam, bo takie warunki nie służyłyby maleństwu. To wszystko będzie już w połowie maja ogarnięte, a pod koniec maja zaczynam starania :)

    Ja właśnie czekam na @. Wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę Climen, więc @ mam nadzieję za rogiem. A za 42 dni od @ staranka!!! :)

    Widzę, że na forum się poetycko zrobiło. Ukryte talenty z Was, nie ma co. Meginka to już w ogóle wymiata ;)

    Dobrze, że za dużo nie naskrobałyście, bo nie bardzo mam kiedy nadrabiać :) pozdrawiam Was!

    aisa, Meginka, agula lubią tę wiadomość

  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni_c wrote:
    Ale tu cichutko :) wiosna się zrobiła i nikt przy kompie nie siedzi ;)
    Odebrałam wyniki progesteronu i 4 dni po owulce miałam 12,7- myślicie, ze to wystarczająco? Badanie robiłam w piątek, a od soboty zaczęłam brać 1 tabl. dupka i ogólnie straciłam apetyt :/ Dziwnie się po nim czuję...

    Myślę, że progesteron jest super. Tym bardziej, że robiony był 4 dni po owu, a nie jak lekarze zalecają 7-8 dni po owulacji.

    No strasznie cichutko, ale trzeba z pogody korzystać, bo nie wiadomo jak długo będzie ładna.:)

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam Was kochaniutkie :) nie była mnie cały weekend- jeździliśmy tu i tam :) a dzisiaj pół dnia przespałam, bo po powrocie z zakupów ucięłam sobie półgodzinną drzemkę, która trwała prawie 4 godziny o.O. Masakra, nigdy tak długo nie spałam w ciągu dnia :)
    A co tam u Was??
    Jakoś tu pusto się zrobiło...
    ciepło się robi to teraz każda będzie siedziała na dworku a nie na forum :)

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    witam Was kochaniutkie :) nie była mnie cały weekend- jeździliśmy tu i tam :) a dzisiaj pół dnia przespałam, bo po powrocie z zakupów ucięłam sobie półgodzinną drzemkę, która trwała prawie 4 godziny o.O. Masakra, nigdy tak długo nie spałam w ciągu dnia :)
    A co tam u Was??
    Jakoś tu pusto się zrobiło...
    ciepło się robi to teraz każda będzie siedziała na dworku a nie na forum :)

    senność na początku ciąży to normalka :). Mnie też ścinało z nóg. Oglądałam coś i z nagle nawet nie wiem kiedy odpływałam. Teraz chyba z racji tego, że nie pracuję i nie muszę wstawać o 5.30 jest lepiej, nie czuję zmęczenia.

    samira lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej nienormalna ja tylko moge sobie wyobrazic jak panikujesz i wcale sie nie dziwie jak zaciaze to bede robic dokladnie tak samo na pocieszenie dodam ze najgorsze sa pierwsze 12 tygodni a ty juz jestes w 10 wiec z gorki ja zauwazylam ze jak odpuscilam i nie mierze tempki i nie badam sluzu to ochota na przytulanko mega wzrosla i nie ma spiny tylko sama przyjemnosc z serduchowania testuje za 2 tygodnie wiec mi jeszcze duzo zostalo ale na nic sie nie nastawiam chociaz nadzieja taka malutka jest

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2013, 19:37

    иιєиσямαℓиα, samira, gocha04 lubią tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniczka wrote:
    hej nienormalna ja tylko moge sobie wyobrazic jak panikujesz i wcale sie nie dziwie jak zaciaze to bede robic dokladnie tak samo na pocieszenie dodam ze najgorsze sa pierwsze 12 tygodni a ty juz jestes w 10 wiec z gorki ja zauwazylam ze jak odpuscilam i nie mierze tempki i nie badam sluzu to ochota na przytulanko mega wzrosla i nie ma spiny tylko sama przyjemnosc z serduchowania testuje za 2 tygodnie wiec mi jeszcze duzo zostalo ale na nic sie nie nastawiam chociaz nadzieja taka malutka jest

    Trzymamy za Ciebie kciuki :)!
    Za magiczne II kreseczki <3

    samira lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam we wtorek :D
    Ja mam na jutro termin @ chociaż pewnie się przesunie bo miałam później owulację... Cykam się hihihi;) Jeszcze jutro na szkolenie jadę na 2 dni i boję się, że dostanę @ na wyjeździe a ja tak tego nie lubię.... :(
    Chociaż jak na razie objawów na @ nie mam ...temp. trochę spadła i się zasmuciłam :(
    Uda mnie bolą tak bardzo.....że nie wiem co się dzieje? :O

    Pozdrawiam Was serdecznie :)

    samira lubi tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni_c wrote:
    Witam we wtorek :D
    Ja mam na jutro termin @ chociaż pewnie się przesunie bo miałam później owulację... Cykam się hihihi;) Jeszcze jutro na szkolenie jadę na 2 dni i boję się, że dostanę @ na wyjeździe a ja tak tego nie lubię.... :(
    Chociaż jak na razie objawów na @ nie mam ...temp. trochę spadła i się zasmuciłam :(
    Uda mnie bolą tak bardzo.....że nie wiem co się dzieje? :O

    Pozdrawiam Was serdecznie :)

    trzymam kciuki <3,ja też jutro testuję :)(drugi raz)
    i też taki sam nastrój bo tępka wczoraj spadła troszkę ,dziś leciutko wzrosła...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2013, 11:30

  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samirka to Ty na zdjęciu? :D może też zamieszczę hmmmm :)
    ja nie testuję :P bo się boję ... boję się braku II kreski i gdy będzie II kreska....

    samira lubi tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej dziewczęta, co z Wami, gdzie jesteście??? Dawać mi tu migiem :)
    zbiórka :)
    bo wam nie opowiem jak było na pierwszej wizycie :P

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ