X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?
Odpowiedz

Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olaola wrote:
    cześć Dziewczyny :)

    samira wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń :) :*

    b12b3d201927191bmed.jpg

    Dzięki :*

    aniczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze Raz Dzięki Wszystkim za Życzenia <3

    Ilona lubi tę wiadomość

  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samirko życzę wszystkiego czego tylko zapragniesz, przede wszystkim spełnienia marzeń, które zawsze się spełniają jeśli mocno się w nie wierzy:)

    Ja jutro wizyta i się denerwuję próbuję zająć myśli czymś innym bez powodzenia. Dziś miałam taki sen w którym śniło mi się, że kocham się z mężem i było nieziemsko no ale to tylko sen - bo na razie zakaz ale zobaczymy co jutro gino powie.

    Właśnie zajadam dostawę od braciszka mc donald no cóż po 1 zachcianka a po 2 mamusia dziś nie przyjechała ugotować obiadku - to moje usprawiedliwienie- a ponieważ muszę leżeć nie było wyjścia ale jest pysznie hehehe

    samira, gocha04 lubią tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira najlepsze życzenia!!
    Nadal chucham ~~~~~~~:)
    Maja ja też w ciąży miewam takie sny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2013, 14:58

    maja2024 lubi tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleopatra to są oznaki potrzeb:)

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za Kolejne Życzenia <3

  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samirko - wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze!!!!!!!!!!
    Takie króciutkie moje życzenia i w sumie pod koniec dnia, ale dopiero weszłam na forum.. Przykro mi, że test wyszedł negatywny. Mam jednak nadzieję, że szybko zobaczysz II krechy na teście, i tego Ci życzę z całego serca!!! Jeszcze raz wszystkiego naj, naj, naj :)

    samira lubi tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto lat Samirko!

    samira lubi tę wiadomość

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    niestety negatywny :( :( :( :( :(

    mam przerąbane urodziny ,po prostu super ,ręczę ,i mam dość ..to wszystko nie ma sensu

    bardzo mi przykro wiem co czujesz chyba kazda z nas wie ja tak mialam w zwszlym miesiacu bolaly mnie piersi a w szczegolnosci sutki zrobilam chyba z 10 testow a tu dupa dol byl niepowiem i czasami sobie mysle ze trzeba bylo zaliczyc tzw wpadke i tyle moze nie w wieku 15lat ale tak po slubie to ja idiotka tabsami anty sie trulam przez kilka lat no to teraz mam za swoje Samirko zycze ci wszystkiego najlepszego spelnienia marzen i owocnego nastepnego cyklu pamietaj na kwietniu sie nie konczy maj tez piekny na fasolke

    иιєиσямαℓиα, samira lubią tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja2024 wrote:
    Kleopatra to są oznaki potrzeb:)

    Być może ale mąż za granicą siedzi ;p

    samira lubi tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za Dalsze życzenia i pocieszenia :* <3

  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takich snów to ja wam zazdroszczę. Mi dziś śniło się, że lekarz mnie wezwał i powiedział, że mam jakieś zmiany w piersiach i, że to może być rak, a ja do niego, że od kilku dni bolą mnie sutki. Jeżuuuu co za chore sny..., a dwa dni temu sniło mi się, że szef mnie zwolnił. Nie chcę mieć takich durnych snów.

    Aniczka ja też teraz żałuję, że tak długo brałam tabsy. Gdybym wpadła to było by o wiele prościej.

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry dziewczynki co tam u Was dobrego slychac? :)

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) co tu taka cisza??? Czy są tu jeszcze styczniowe staraczki????? :)
    ja właśnie wcinam czekoladę z orzechami mmmm pycha :) pójdzie w boczki :P wywiesiłam pranie, ogarnęłam chałupkę a jutro muszę się wziąć za dokładniejsze porządki, bo w niedzielę mam wizytację teściowej :) :)

    Ilona, samira lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś ćwiczę zajoba w pracy, bo mamy sobie wybrać czy chcemy, żeby zatrudnili dodatkowe osoby (co może dla nas oznaczać zagrożenie obniżeniem pensji lub w późniejszym czasie zwolnienie) lub druga opcja praca non stop, praktycznie bez wolnych weekendów. I po prostu nerw mnie strzela, bo nie mam zamiaru pracować jak robocop i nie spędzać sob i niedz z M. uhhh

    samira lubi tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    takich snów to ja wam zazdroszczę. Mi dziś śniło się, że lekarz mnie wezwał i powiedział, że mam jakieś zmiany w piersiach i, że to może być rak, a ja do niego, że od kilku dni bolą mnie sutki. Jeżuuuu co za chore sny..., a dwa dni temu sniło mi się, że szef mnie zwolnił. Nie chcę mieć takich durnych snów.

    Aniczka ja też teraz żałuję, że tak długo brałam tabsy. Gdybym wpadła to było by o wiele prościej.

    ja też teraz żałuję tabletek anty... to był stracony czas...

    Ilona lubi tę wiadomość

  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zeby babka miała wąsy to by była dziadkiem ;D
    Wiem o czym mówicie, tez czuje, ze niepotrzebnie tyle odwlekalam decyzje o posiadaniu drugiego dziecka. Ale czasu sie nie cofnie, niestety. Mam tylko nadzieje, ze to czekanie wiecznie trwać nie będzie. Czego wam i sobie życzę ;D

    Dzień dobry ;D
    Miłego dnia życzę ;D

    samira, Meginka lubią tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    ja dziś ćwiczę zajoba w pracy, bo mamy sobie wybrać czy chcemy, żeby zatrudnili dodatkowe osoby (co może dla nas oznaczać zagrożenie obniżeniem pensji lub w późniejszym czasie zwolnienie) lub druga opcja praca non stop, praktycznie bez wolnych weekendów. I po prostu nerw mnie strzela, bo nie mam zamiaru pracować jak robocop i nie spędzać sob i niedz z M. uhhh

    Gosiu to nieciekawa sytuacja. Oby wszystko ułożyło sie jednak po Twojej myśli ;D

    samira lubi tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    gocha04 wrote:
    takich snów to ja wam zazdroszczę. Mi dziś śniło się, że lekarz mnie wezwał i powiedział, że mam jakieś zmiany w piersiach i, że to może być rak, a ja do niego, że od kilku dni bolą mnie sutki. Jeżuuuu co za chore sny..., a dwa dni temu sniło mi się, że szef mnie zwolnił. Nie chcę mieć takich durnych snów.

    Aniczka ja też teraz żałuję, że tak długo brałam tabsy. Gdybym wpadła to było by o wiele prościej.

    ja też teraz żałuję tabletek anty... to był stracony czas...

    oj tak to byl stracony czas zreszta ja sobie to tlumacze tym ze przynajmniej nie zaluje tego ze sie wybawilam poznalam fajnych ludzi i jak to sie mowi wyszalalam ale coz cos kosztem czegos a pozatym co sie odwlecze to nie uciecze czy jakos tak hehe

    samira lubi tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja @ nie mam, tempka bardzo skoczyła do góry,,owu magla się bardzo przesunąć bo byłam przeziębiona ,jutro do ginki idę a miałam odpuścić wizytę bo to miałam iść na monitoring po @ w 10dc po clo...ale niech zrobi usg i zobaczy co grane jest

    gocha04 lubi tę wiadomość

‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ