X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?
Odpowiedz

Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?

Oceń ten wątek:
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona wrote:
    gocha04 wrote:
    ja dziś ćwiczę zajoba w pracy, bo mamy sobie wybrać czy chcemy, żeby zatrudnili dodatkowe osoby (co może dla nas oznaczać zagrożenie obniżeniem pensji lub w późniejszym czasie zwolnienie) lub druga opcja praca non stop, praktycznie bez wolnych weekendów. I po prostu nerw mnie strzela, bo nie mam zamiaru pracować jak robocop i nie spędzać sob i niedz z M. uhhh

    Gosiu to nieciekawa sytuacja. Oby wszystko ułożyło sie jednak po Twojej myśli ;D

    po mojej myśli na pewno nie będzie, ale mam nadzieję, że to sie jakoś poukłada albo że szybko w ciażę zajdę i będę miała jasna sprawę. Niestety na pstryknięcie palcami to nie działa (zachodzenie w ciążę) i pewnie jeszcze długo dane mi będzie się tam męczyć.

    samira, Ilona lubią tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też żałuję anty, ale brałam je aby zahamować niekorzystne konsekwencje PCOS przede wszystkim. Teraz znów mam brać, ale tylko 42 dni na rozbujanie owulacji. Przynajmniej zrobię parapetówkę i nie będąc abstynentką, pójdę na wesele nie będąc abstynentką oraz może zaliczę ze 2 grille z czystym sumieniem ;) jak nie piję, to każdy podejrzewa ciążę, bo ja zwykle sobie na jakieś piwko czy winko pozwalałam przy spotkaniach i uroczystościach. Wzięłam ostatnią tabletkę Climen w niedzielę, a @ nadal brak. Trochę się boję, że coś nie gra. Już mogłaby przyjść, to dni do moich starań zaczęłyby ubywać, a tak to trwam w zawieszeniu...

    Meginka, samira lubią tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samirka, masz rację idź do ginki niech zobaczy co tam się dzieje. Może faktycznie ovu Ci się baaaaaardzo przesunęła :) to działaj, może się uda :)

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • gosia28:( Przyjaciółka
    Postów: 173 49

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sluchajcie czy podcza usg dopochwowego mona wykryc jakies problemy z jajnkami czy np macica

    35300098465d87410706fe8bea3855e3.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe wrote:
    Ja też żałuję anty, ale brałam je aby zahamować niekorzystne konsekwencje PCOS przede wszystkim. Teraz znów mam brać, ale tylko 42 dni na rozbujanie owulacji. Przynajmniej zrobię parapetówkę i nie będąc abstynentką, pójdę na wesele nie będąc abstynentką oraz może zaliczę ze 2 grille z czystym sumieniem ;) jak nie piję, to każdy podejrzewa ciążę, bo ja zwykle sobie na jakieś piwko czy winko pozwalałam przy spotkaniach i uroczystościach. Wzięłam ostatnią tabletkę Climen w niedzielę, a @ nadal brak. Trochę się boję, że coś nie gra. Już mogłaby przyjść, to dni do moich starań zaczęłyby ubywać, a tak to trwam w zawieszeniu...

    u mnie to samo, jak kilka razy podejrzewałam, że jestem w ciąży i nie piłam na imprezach, to zaraz pytania, oczywiście nie na osobności, tylko przy wszystkich, więc musiałam wymyślać jakieś wytłumaczenia, że coś mnie boli albo leki biorę albo coś, bo nie miałam ochoty się wszystkim tłumaczyć co i jak...
    a teraz, cóż, mamy zamiar powiedzieć rodzicom o ciąży w niedzielę, na rocznicowym obiedzie, myślę, że się ucieszą, bo od dawna wypytują o wnuki. Tylko nie wiem jak im to powiemy, troszkę się denerwuję a zarazem nie mogę doczekać. A denerwuję się dlatego, że będzie też siostra męża, która stara się od dawna, ma za sobą poronienie i nie chcę żeby jej było przykro tzn to oczywiście dobra wiadomość ale....
    noooooo wiecie o co mi chodzi, no nie wiem jak to ubrać w słowa... :) :)

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki już po wizycie dziś przez brzuszek więc mąż mógł na żywo zobaczyć no i z dzidzią wszystko dobrze ma 6 cm to równo 13 tydz i jest bardzo ruchliwa na początku chyba spało nóżki skrzyżowane - śmiech że pewnie dziewczynka a jak nacisnął to się zdenerwowało i zaczęło fikać tak słodko machało nóżkami i rączkami i uciekało sprytnie nosek ma śliczny, karczek ok, serduszko mocno bije nadal mam się oszczędzać i uważać zero sexu i dupka brać i jeśli dam radę zmniejszyć dawkę do 2x1. No dziś się poryczałam i cały czas łzy w oczach mam jesteśmy tacy szczęśliwi że wszystko ok następna wizyta dopiero za miesiąc - jak stwierdził doktorek o ile wytrzymam. Dziękuję za kciuki i proszę o dalsze ich trzymanie Buziaczki udanego wieczoru

    Meginka, olaola, Ilona, Kfjatus lubią tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja super wiadomości. Teraz tylko stosuj się do zaleceń i będzie na pewno w porządku. No, przecież to już II trymestr się zaczął.:) Ale ten czas zapiernicza.

    Meginka to ciężki orzech do zgryzienia z przekazaniem ciążowych wieści, ale jesteś kreatywna dziewczyna to sobie poradzisz. Tylko zdaj nam relacje jak to zrobiłaś.

    Właśnie Maja, a ty już rodzinkę poinformowałaś? Jak reakcje?

    Agula co u ciebie ciekawego?
    Nienormalna byłaś u lekarza? Już dobrze się czujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2013, 12:56

    Meginka, maja2024 lubią tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAAAAAAAAAAAAA druga kreska ! Wyraźna, żaden cień cienia :D aaaaaa nie wierzę, ale tak się cieszę :D Godzinę temu wysłałam męża do apteki bo 'czułam' że coś jest na rzeczy- i się nie myliłam :D

    maja2024, Meginka, aisa, Ilona, olaola, agula, samira, Libra, Kfjatus lubią tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu oczywiście zrobię wszystko co karze gino dla dobra maluszka byleby tylko było dobrze:) Właśnie najważniejsze że już 4 miesiąc się zaczął:)

    Tak Gosiu ja już dawno poinformowałam najbliższą rodzinę, i było wesoło w sumie 4 dni po tym jak sama się dowiedziałam, choć mieliśmy czekać no ale mój tata widział, że coś ze mną nie tak i zaczął mnie męczyć i przyjechał nawet do mnie z rana i jak mnie zobaczył to do lekarza kazał jechać lub coś zrobić bo źle wyglądam no i nie było wyjścia nie wytrzymałam i mu powiedziałam - zastrzegłam aby nikomu nie mówił, zaraz po tym zadzwoniłam do mamy - rodzice mieszkają w Niemczech i jej powiedziałam rozpłakała się i miała do mnie oddzwonić rozłączyłam się- nie zdążyłam powiedzieć aby nikomu nie mówiła i zadzwoniłam do męża że już powiedziałam rodzicom ale nikomu więcej nie powiemy. W tym czasie mamusia chciała powiedzieć tacie - który już wiedział i zadzwoniła do domu taka zapłakana telefon odebrała moja siostra myślała, że coś się stało no i mama jej powiedziała a ona mojemu bratu , który w mgnieniu oka z gratulacjami zadzwonił do mojego męża po czym on do mnie, ze śmiechem że miało się nie wydać no i potem zadzwoniłam do reszty rodzeństwa mam ich 5cioro :) Więc wyszło niespodziewanie ale bardzo śmiesznie i było mi bardzo miło, że cała rodzina była taka szczęśliwa i cieszyła się naszym szczęściem. Zaraz po tym poinformowałam Ciebie Gosiu a później zielona kropa na wykresie ovu. Koleżanki w pracy dzień przed zwolnieniem - z musu oraz przyjaciół. A teraz już i tak się rozniosło bo moja mama z tego szczęścia nie wytrzymała i powiedziała siostrze a ona swoim córkom i tak się rozeszło, że na weselu mojej siostry rodzinka mi gratulowała:)

    Także Meginko bez nerwów i planów jak to powiedzieć to tak cudowna wiadomość, że nie ważne jak powiecie i tak będzie wielka radość. A co do siostry męża to nic nie poradzisz pewnie będzie jej przykro ale jeśli naprawdę pragnie dziecka i wie jakim jest ono szczęściem dla starającej się pary powinna być szczęśliwa, że Wam się udało i cieszyć się Waszym szczęściem. A może nabierze wiary, że i im się uda :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2013, 13:26

    gocha04, Meginka, Ilona, agula lubią tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni, ale nas zaskoczyłaś. Gratuluję! I zazdroszczę nie zawodnej intuicji. Ja swojej nie mam, albo jakaś trefna jest.:)

    Meginka lubi tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni_c wrote:
    AAAAAAAAAAAAAA druga kreska ! Wyraźna, żaden cień cienia :D aaaaaa nie wierzę, ale tak się cieszę :D Godzinę temu wysłałam męża do apteki bo 'czułam' że coś jest na rzeczy- i się nie myliłam :D

    No to serdeczne GRATULACJE!!! Strasznie się cieszę, super, ach ta wiosna:)

    Meginka lubi tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DLa mnie to jest na prawdę zaskoczenie bo nic mnie nie bolało jak w zeszłym m-cu- ból piersi pojawił się tak na prawdę dopiero dzisiaj a nie od razu po owulacji, od dwóch dni miałam raz lekkie raz mocniejsze skurcze w brzuszku jak n a@ i bóle pochwy- na detektorze objawów ciąży miałam 20p. A na nie mając nadziei po szkoleniu na imprezie firmowej nie pożałowałam sobie piwka :/ ledwo 3, ale jednak....ah to życie !

    Meginka, maja2024, Ilona, samira lubią tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni ale niespodzianka :) superowo :) gratulacje :) :) :)

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja tak to jest z tajemnicami. Mówisz komuś tylko ciiii to tajemnica, a ta osoba drugiej tylko ciiii to tajemnica i tak informacja idzie po kolędzie przez wszystkich. Ale fajnie, że przynajmniej radość wszystkim sprawiliście takim newsem.:)

    Moni a prowadziłaś wykres?

    Meginka, maja2024, samira lubią tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja2024 wrote:
    Gosiu oczywiście zrobię wszystko co karze gino dla dobra maluszka byleby tylko było dobrze:) Właśnie najważniejsze że już 4 miesiąc się zaczął:)

    Tak Gosiu ja już dawno poinformowałam najbliższą rodzinę, i było wesoło w sumie 4 dni po tym jak sama się dowiedziałam, choć mieliśmy czekać no ale mój tata widział, że coś ze mną nie tak i zaczął mnie męczyć i przyjechał nawet do mnie z rana i jak mnie zobaczył to do lekarza kazał jechać lub coś zrobić bo źle wyglądam no i nie było wyjścia nie wytrzymałam i mu powiedziałam - zastrzegłam aby nikomu nie mówił, zaraz po tym zadzwoniłam do mamy - rodzice mieszkają w Niemczech i jej powiedziałam rozpłakała się i miała do mnie oddzwonić rozłączyłam się- nie zdążyłam powiedzieć aby nikomu nie mówiła i zadzwoniłam do męża że już powiedziałam rodzicom ale nikomu więcej nie powiemy. W tym czasie mamusia chciała powiedzieć tacie - który już wiedział i zadzwoniła do domu taka zapłakana telefon odebrała moja siostra myślała, że coś się stało no i mama jej powiedziała a ona mojemu bratu , który w mgnieniu oka z gratulacjami zadzwonił do mojego męża po czym on do mnie, ze śmiechem że miało się nie wydać no i potem zadzwoniłam do reszty rodzeństwa mam ich 5cioro :) Więc wyszło niespodziewanie ale bardzo śmiesznie i było mi bardzo miło, że cała rodzina była taka szczęśliwa i cieszyła się naszym szczęściem. Zaraz po tym poinformowałam Ciebie Gosiu a później zielona kropa na wykresie ovu. Koleżanki w pracy dzień przed zwolnieniem - z musu oraz przyjaciół. A teraz już i tak się rozniosło bo moja mama z tego szczęścia nie wytrzymała i powiedziała siostrze a ona swoim córkom i tak się rozeszło, że na weselu mojej siostry rodzinka mi gratulowała:)

    Także Meginko bez nerwów i planów jak to powiedzieć to tak cudowna wiadomość, że nie ważne jak powiecie i tak będzie wielka radość. A co do siostry męża to nic nie poradzisz pewnie będzie jej przykro ale jeśli naprawdę pragnie dziecka i wie jakim jest ono szczęściem dla starającej się pary powinna być szczęśliwa, że Wam się udało i cieszyć się Waszym szczęściem. A może nabierze wiary, że i im się uda :)

    no tak tak wiem ;) ale strasznie się tym ekscytuję :) jeszcze nikomu nie mówiliśmy, tylko Wy kochane wiecie :) z reszta same wiecie- pierwsze dziecko, wszystko jest dla nas nowe i przeżywamy to niesamowicie :)
    ahhh już się nie mogę doczekać tej niedzieli :)
    nie wiem czemu, ale mam nieodparte wrażenie, że moja mama coś podejrzewa :P częściej do mnie zagląda, a dzisiaj przyniosła mi bułeczki na śniadanie (!) i w ogóle jakby zaczęła hmmm dbać o mnie:)

    maja2024, Ilona, samira lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gocha w tym m-cu prowadziłam nieregularnie bo miałam dziwnie niską temp. po owu 36,5, 36,7 i się wkurzyłam bo się denerwowałam niepotrzebnie i mężu termometr mi schował :D nawet nie wiem gdzie jest i tak na prawdę nie chcę wiedzieć bo niby dobrze prowadzić te wykresy, ale za dużo nerwów mnie to kosztuje :)

    samira lubi tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni mi M w poprzednim cyklu też schował termometr i nawet gdybym go szukała to bym nie znalazła, bo nosił go w plecaku do pracy hehe Jak mi powiedział gdzie jest termometr to myślałam, że się posikam.:)

    Meginka pewnie jej intuicja coś podpowiada.;)

    Meginka, moni_c, Ilona, agula, samira lubią tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    Moni mi M w poprzednim cyklu też schował termometr i nawet gdybym go szukała to bym nie znalazła, bo nosił go w plecaku do pracy hehe Jak mi powiedział gdzie jest termometr to myślałam, że się posikam.:)

    Meginka pewnie jej intuicja coś podpowiada.;)

    hahahahahahahahahahaha
    a to sobie miejscówkę znalazł :) hahahahahahahahaha
    o nie mogę zaraz ja też się posikam :)
    przez chwilę wyobraziłam sobie mojego z termometrem w plecaku, bo też nosi do pracy :)
    hahahahahahaha
    gosia wywołałaś u mnie napad śmiechu :)
    :) :) :) :) :) :) :) :)

    agula, samira lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój M wtedy u mnie też. Tylko ja najpierw oczy zrobiłam o.O, bo jakoś nie mogłam w to uwierzyć heheh

    samira lubi tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobitki ;D
    Moni Gratulacje ;D Super wiadomość.
    Gosiu to życzę Ci Kochana obys jak najszybciej w ciążę zaszła i sprawa z praca sie rozwiąże ;D
    Maja Tobie rownież Gratuluje udanej wizyty. To ze maluszek tak bryka to bardzo dobrze.
    Meginko dasz sobie swietnie radę. To tak cudowna nowina ;D
    Mama napewno coś przeczuwa, moja tez zanim jej powiedziałam o ciazy juz sama sie domyslila. Takie są matki. Noszą dziecię pod sercem i trudno z czym kolwiek sie przed nimi ukryć. Ja przynajmniej mam tak ze swoją. Ona czyta ze mnie jak z otwartej księgi ;D Jest moja prawdziwa przyjaciolka.Mam taka nadziej, ze ja ze swoją córka będę miała tak samo ;D

    maja2024, samira, gocha04 lubią tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ