Forum Starając się - ogólne Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?
Odpowiedz

Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 czerwca 2013, 21:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny macie fajny kalendarz wpisujecie dzień cyklu i datę ostatniej @ i robicie przelicz ,dla tych zaciążonych ale nie tylko :P .przejrzyjcie :D

http://dziecko.haczewski.pl/

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 czerwca 2013, 08:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira fajna strona. III trymestr wypada w moje urodziny :D

samira lubi tę wiadomość

• maja2024 Autorytet

Wysłany: 14 czerwca 2013, 10:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej no i po wizycie i kolejna za 4 tygodnie :)
    Doktor potwierdził i na 100% będziemy mieli SYNKA :) Ładnie pokazał swoje klejnociki a także serduszko, żołądek, aortę, nóżki i rączki wszystko jest super główka też super no i nasz Maluszek waży już 432g i to dlatego pewnie tak mocno już kopie mamusie. Wczoraj kopał prosto w tą sondę od usg ale się naśmiałam. Ostatnio jak byłam to tylko widziałam jak się rusza na monitorze a teraz to już czułam jak kopie w to urządzenie. Aha termin troszkę się przesunął był na 24 października a teraz jest na 19 października bo synek ma 21t5d a ogólne wczoraj był 21t1d więc jest troszkę większy no i niech sobie rośnie. Wczoraj była z nami moja mama szczęśliwa, że mogła zobaczyć wnuczka :)
    Choć wczoraj nie chciał pozować do zdjęć i mam tylko 2 no ale dobre i tyle :) Pozdrawiam i dziękuję serdecznie buziaki
    2rfc0mc.jpg
    4uxi88.jpg

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2013, 11:00

gocha04 lubi tę wiadomość

msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • gocha04 Autorytet

Wysłany: 14 czerwca 2013, 15:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja ale genialne foty. Fajnie, że synek bryka sobie i już go czujesz mocniej.

Samira fajna stronka.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2013, 15:08

Nic nie wychodzi ¯\_(ツ)_/¯ Co zrobić ...
  • Meginka Autorytet

Wysłany: 15 czerwca 2013, 11:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczka, to super, że wszystko jest ok :)
    Ja wczoraj byłam na badaniach (morfologia itd) i wstąpiłam na chwilkę do Takko fashion :) strasznie dużo promocji mają, kupiłam sobie 2 bluzeczki za grosze i szorty :) pokaże Wam jakie :)

http://blaetterkatalog.takko-fashion.com/pl/blaetterprospekte/p_003/LWC/webcatalog.html

z tego katalogu szorty za 29,99 ze str 4 bardzo fajne i top w paski z ostatniej strony i jeszcze taką zwykłą koszulkę turkusową za 14,99. Nie ma jej w katalogu, ale jestem bardzo zadowolona z zakupów :)
    Z racji tego, że uwielbiam fiolet, i top i szorty wzięłam fioletowe :)
    Dodatkowo w ciucholandzie wygrzebałam świetne spodenki ciążowe w kratkę - rybaczki i luźną tuniczkę i koszulkę, za jakieś 15 zł wszystko :)
    Brzuszek już mi wystaje, zaokrąglił się więc ciuszki będą jak znalazł :)
    zaszalałam z zakupami, ale niewiele wydałam :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2013, 11:30

• Lenka19 Koleżanka

Wysłany: 15 czerwca 2013, 11:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam . Dziewczyny co powiecie na wykres?
    9e49b677981378bee8834610324538bf.png

Lenka19
  • Meginka Autorytet

Wysłany: 16 czerwca 2013, 08:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    eeeeeeeeeej dziewczyny gdzie się podziewacie???? co tu tak pusto???

• nick nieaktualny

Wysłany: 16 czerwca 2013, 08:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginko jesteśmy! ;* Co u Ciebie kochana? :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 16 czerwca 2013, 09:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też jestem :) jak tam Nasze Drogie przyszłe mamusie się czują?

• nick nieaktualny

Wysłany: 16 czerwca 2013, 10:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie ciągnie na wymioty jak nigdy :( Bardzo jest to męczące.. :(
    Ale ogólnie cały czas do przodu, i odliczam czas do 18go <3 !

• иιєиσямαℓиα Autorytet

Wysłany: 16 czerwca 2013, 12:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja2024 wrote:
    Hej dziewczynki :) Ja jeszcze nie miałam połówkowego USG właśnie dziś o 19 się wybieramy aby zobaczyć Naszego Syneczka :) Nareszcie bo to już miesiąc od ostatniej wizyty.Także trzymajcie mocno kciuki :) No i jak dam radę to jeszcze dziś zdam relacje i wkleję fotkę :)

Meginko wynik jak najbardziej w normie i nie martw się tylko ciesz bo to najlepsze dla Maluszka :)

Dziewczynki czas leci szybko ja niedawno też chciałam mieć już chociaż połowę ciąży za sobą i jakoś szybko zleciało :) Teraz oczywiście już bym chciała być w 30 tc no ale cierpliwie czekam a za ok 5 tyg będę już w III trymestrze :)

ja bym chciała być już w 40 stym :D

<3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet

Wysłany: 16 czerwca 2013, 12:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniczka wrote:
    nienormalna masakra jak ten czas leci juz ci 19 tydzien suwaczek pokazuje a tak sie martwilas teraz juz wszystko bedzie ok byle z gorki jak ja ci zazdroszcze i jakie piekne imie wybralas jedno z moich ulubionych

no zleciało, ale stres dalej jest. Ciągle mam jakieś problemy. Walczę aktualnie z infekcją w pochwie. Wczoraj dostałam od globulek dziwnie ciemną wydzielinę i znowu SOR.... eh już cały czas będę się martwić o bąbelka :).
    A imię to mąż ostatecznie wybrał :). Ale nie powiem , mi się też podoba :)

qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet

Wysłany: 16 czerwca 2013, 12:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja śliczne zdjęcia i piękny synek :)

qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet

Wysłany: 16 czerwca 2013, 12:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka przezierność jest podejrzana jak wychodzi powyżej 2,5-3mm. Ty podajesz, że masz 0,46mm. To jest dobry wynik.

qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • moni_c Autorytet

Wysłany: 16 czerwca 2013, 15:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku jaka szkoda, że weekend się kończy......
    Jak mi się nie chce już do pracy chodzić :)
    Powiedziałam pracodawcy o ciąży i mam już spokój :) Mam nadzieję, że dadzą mi troszkę spokoju dopóki nie pójdę na zwolnienie.

Byle do piątku :)

mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • Meginka Autorytet

Wysłany: 16 czerwca 2013, 17:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja właśnie wróciłam od teściów, byliśmy na obiadku, a teraz się lenimy przed TV :) i tak niedziela zleciała prawie

• gocha04 Autorytet

Wysłany: 17 czerwca 2013, 07:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Majeczka, to super, że wszystko jest ok :)
    Ja wczoraj byłam na badaniach (morfologia itd) i wstąpiłam na chwilkę do Takko fashion :) strasznie dużo promocji mają, kupiłam sobie 2 bluzeczki za grosze i szorty :) pokaże Wam jakie :)

http://blaetterkatalog.takko-fashion.com/pl/blaetterprospekte/p_003/LWC/webcatalog.html

z tego katalogu szorty za 29,99 ze str 4 bardzo fajne i top w paski z ostatniej strony i jeszcze taką zwykłą koszulkę turkusową za 14,99. Nie ma jej w katalogu, ale jestem bardzo zadowolona z zakupów :)
    Z racji tego, że uwielbiam fiolet, i top i szorty wzięłam fioletowe :)
    Dodatkowo w ciucholandzie wygrzebałam świetne spodenki ciążowe w kratkę - rybaczki i luźną tuniczkę i koszulkę, za jakieś 15 zł wszystko :)
    Brzuszek już mi wystaje, zaokrąglił się więc ciuszki będą jak znalazł :)
    zaszalałam z zakupami, ale niewiele wydałam :)

nie głupie te ich ciuszki i w sumie nie drogie, tylko ciekawe jak gatunkowo, bo ostatnio jakiej bluzki bym nie kupiła to po pierwszym praniu tragedia, aż mi się na zakupy odechciało chodzić. Tylko się nałażę i się wqrzam, bo nic nie kupuję.

Nic nie wychodzi ¯\_(ツ)_/¯ Co zrobić ...
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 czerwca 2013, 08:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Właśnie wróciłam z monitoringu... u mnie dzisiaj 14 dc, a pęcherzyki ciągle rosną. Mam przyjść na kolejny monitoring w 18 dc, lekarz twierdzi, że do tego czasu podrosną. Może to dlatego, że CLO brałam od 5 do 9 dc? Za to mam endometrium jak nigdy - 8,7 mm (zawsze miałam mniej niż 5 mm).

Lekarka mówiła, abyśmy się powstrzymali od współżycia do piątku. Trochę to dziwne, bo co jeśli jakiś dojrzeje i pęknie wcześniej? Sama nie wiem, ale chyba trzeba posłuchać, przecież ona też chce, żeby nam się udało.... co myślicie?

• moni_c Autorytet

Wysłany: 17 czerwca 2013, 08:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liloe ja bym nie posłuchała tylko działała co 2 dni :) POWODZENIA!

mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • moni_c Autorytet

Wysłany: 17 czerwca 2013, 08:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do zakupów to zaczęłam buszować w szmateksach :) Szczególnie w okresie letnim, gdzie można znaleźć perełki za małe pieniądze :)

mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego