X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dieta Płodności 🍀🤰❤️ 💙
Odpowiedz

Dieta Płodności 🍀🤰❤️ 💙

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Evelynn Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 25 lipca 2020, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Ja ostatnio skusiłam się na jadłospis, akurat była (albo jeszcze jest) promocja :))

    może kogoś zainteresuje - a na blogu są też ogólne porady co do diety itd...

    http://homnis.pl/dieta-plodnosci/

  • Kasia_Tre Ekspertka
    Postów: 202 270

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! A slyszalyscie (co prawda, to nie ma nic wspolnego z dieta, ale nalezy do naturalnych wspomagaczy), ze zaraz po okresie, a do momentu owulacji, nalezy wcierac w podbrzusze olejek rycynowy i przykladac na to cieply kompres? Naturopatka mojej kolezanki mowi, ze to wspomaga owulacje. Dodatkowo po owulacji mozna jesc ananasa, bo pomaga w zagniezdzeniu zarodka.

    Ponoc na plodnosc sa takze dobre specjalne sesje akupunktury. Czy ktoras z Was probowala? Moje dwie kolezanki zaszly po nich w ciaze, ale niewiadomo czy akurat to podzialalo, bo wiele rzeczy stosowaly.

    Starania o pierwsza dzidzie

    5 cs po przerwie (8 ogolem, w tym jedna ciaza stracona) - udalo sie 🥰
    7.12.2020 ⏸️
    16dpo beta 1105
    18dpo beta 2926, przyrost 164.8%
    20dpo beta 6393, przyrost 118.5%
    30.12.2020 👣💓
    01.02.2021 💓 5.44cm🥰

    👼🏼 06.06.2018 -10tc (8tc) :(

    👩🏼34 lata
    🧔🏼37 lat
    🏠🇨🇦

    nzjdflw1of0frln6.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ