X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dla wszystkich starających się o dziecko.
Odpowiedz

Dla wszystkich starających się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • Patixxx Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :-) Chce żeby ten temat byś dla nas czymś gdzie możemy się wzajemnie pocieszać ,podbudowywać na duchu, wymieniać zdaniami. A wiec zapraszam wszystkie, które starają lub będą się starać o dziecko :-)

    Mam na imię Patrycja.
    Obecnie staramy się z moim narzeczonym o dziecko. Od zawsze miałam nieregularne cykle Jestem po poronieniu (6 tydzień). W kwietniu zaczęłam starania. i to chyba na tyle :-)



    Zapraszam wszystkie chętne staraczki :-)

    Dziewczyny które już zaszły po jakiś przejściach piszcie jak Wam się udało zajść w ciąże ?

    Może jakieś porady?

    Paulette, miluszka, orchid lubią tę wiadomość

    i wciąż staramy się ..
    05.08.2014r - Aniołek (6 tydzień )
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz Cię zjedzą za mnożenie wątków ;) Jest tu dużo takich o podobnej tematyce.

    Patixxx lubi tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Patixxx Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A przepraszam bardzo jestem tu nowa i musi troszkę minąć ,żebym załapała co i jak :-) najwyżej to zaraz usunę :-)

    Paulette lubi tę wiadomość

    i wciąż staramy się ..
    05.08.2014r - Aniołek (6 tydzień )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit:
    Przekonałyście mnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2015, 19:21

    Patixxx lubi tę wiadomość

  • Patixxx Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dzięki bardzo :-)

    Paulette lubi tę wiadomość

    i wciąż staramy się ..
    05.08.2014r - Aniołek (6 tydzień )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patixxx wrote:
    A przepraszam bardzo jestem tu nowa i musi troszkę minąć ,żebym załapała co i jak :-) najwyżej to zaraz usunę :-)
    nie da się usunąć wątku :D

  • Patixxx Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już będe wiedzieć :-)

    Paulette lubi tę wiadomość

    i wciąż staramy się ..
    05.08.2014r - Aniołek (6 tydzień )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj już nie gnębcie dziewczyny. Fajnie jest mieć jakiś nowy wątek dla staraczek. Szczerze powiedziawszy na niektórych wątkach (plemniczka, staraczka, tyska) i chyba jeszcze w wątku Dziewczyn urodzonych w styczniu są już same ciężarne. Nie ma gdzie się wbić, bo prowadzi się dyskusje na temat mdłości, USG itd. Na wątku dziewczyn '86 jest tak samo. Jakby nie było, jest to forum dla kobiet starających się o dziecko.

    Mona_M, Patixxx, marissith, coffee, amartio, pepsunieczka, vanessa, kasza lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Maruda popieram Cię w 100 % . Cieszę się, że dziewczynom się udało i życzę im jak najlepiej, ale już od dłuższego czasu to zaobserwowałam, że tak jak Ty mówisz nie ma się gdzie wbić. Więc nawet dobrze, że Pati założyła ten wątek. Bo są np wątki, ale też dziewczyny mają swoje tematy swoje grono. A coś się napisze od siebie to nawet nikt uwagi nie zwróci. Już w kilku wątkach próbowałam się zakolegować ale było cieżko i sobie odpuścilam. Trzymam się praktycznie w jednym i tyle . No i plus lista testujących, a poza tym nie chce pisać o czymś o czym się nie znam .

    Patixxx, Ola_Ola, amartio lubią tę wiadomość

  • Patixxx Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was serdecznie wszystkie napiszcie coś o sobie . :-)
    Paulette :-)
    Lady Maruda :-)

    Ja założyłam nowy ,bo dziewczyny mają swoje grupy i ciężko się rozmawia jak ma się swoje grupy a ktoś jest nowy wiecie o czym mowa ? :)

    co u Was ? :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    i wciąż staramy się ..
    05.08.2014r - Aniołek (6 tydzień )
  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bardzo chętnie popiszę na nowym wątku :)

    Patixxx lubi tę wiadomość

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • Patixxx Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miluszka wrote:
    Ja też bardzo chętnie popiszę na nowym wątku :)


    Witam :-) napisz coś o sobie od czegoś trzeba zacząć :-)

    Paulette, miluszka lubią tę wiadomość

    i wciąż staramy się ..
    05.08.2014r - Aniołek (6 tydzień )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 21 lat ;) w lutym straciłam swojego Groszka, mimo że ciąża była młoda marzyła mi się Anastazja . Od tego cyklu co jest teraz mogłabym starać się o dziecko ze swoim narzeczonym, ale niestety mam zbyt jeszcze wysokie TSH i dopiero jak mi się obniży to wtedy zaczniemy się starać pełną parą.

    Patixxx lubi tę wiadomość

  • Patixxx Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Jesteś o rok starsza ode mnie :-) Wiem jaki to ból ,bo też to przeszłam, a żebyś wiedziała jak mnie lekarze traktowali to szkoda słów na to by to wszystko jakoś ująć .
    A o wcześniejszą ciążę długo się starałaś ?? Co było przyczyną poronienia ? Jeśli można wiedzieć jak nie to nie mów .

    Paulette lubi tę wiadomość

    i wciąż staramy się ..
    05.08.2014r - Aniołek (6 tydzień )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W szpitalu nie powiem, bo byłam dobrze traktowana, ale od momentu aż znajoma mojej mamy zadzwoniła do jednej z przełożonych pielęgniarek (bo to tam też jeszcze jakieś znajome) to i nawet miejsce się dla mnie znalazło nie wśród ciężarnych itp.

    Staraliśmy się można powiedzieć, że no nawet sporo czasu tylko tyle, że nie przywiązywaliśmy do tego uwagi (zajdę to dobrze, a jak nie to trudno zacznie sie nowy cykl). Aż w końcu doszliśmy do wniosku, że nie ma co miesiąc się nakręcać itd. Totalnie odpuściłam wszystko. No i booommmm ! Udało się.

    A poroniłam hmm z badania histo. nie wiem . Podejrzewam, że może mialam zbyt wysokie TSH po zabiegu miałam 3,8 lub niedobór witaminy D3 (bo miałam 16, gdzie norma zaczyna się od 30) . A te dwa czynniki są bardzo ważne w utrzymaniu ciąży. Ale to są moje tylko przypuszczenia .

  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no trzeba trzeba :-)

    Milena, 87` rocznik, staramy się od lutego 2015 :-)cykle nieregularne, plamienia, długie cykle, @ długie, owulacji nie ma


    wcześniej przez jakieś 7 lat brałam tabletki anty, czego nigdy sobie nie wybaczę. w lutym poszłam do gina oznajmić, że chcemy zacząć starania o dziecko. zrobił cytologię, kolposkopię, pobrał wycinki do badań bo zobaczył jakąś zmianę na szyjce macicy. 2 tygodnie przeryczałam bo myślałam że mam raka (za dużo internetu). na szczęście okazało się że wyniki ok a żadnych zmian nie ma, żadnych CINów srinów... odetchnęłam :-)

    ponad tydzień temu znów byłam u gina bo cykle nieregularne, długie, @ długie, owulacji nie ma za to są plamienia ....gin stwierdził, że mamy dać sobie dobre pół roku i działać przez ten czas, nie zlecił żadnych badań za stwierdził że faktycznie owulacji nie byłooo. zmieniłam gina i... w środę mam wizytę u nowego ginekologa :-) do którego jeszcze przed przeprowadzką (70 km) chodziłam, będę do niego dojeżdżać byle było ok :-)

    no to się napisałam ;-)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2015, 19:34

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • Patixxx Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze no to faktycznie też sporo przeszłaś . Ja na wyniku miałam ciąża obumarła w 6 tygodniu . A mnie położyli z ciężarnymi i musiałam wytrzymać 4 dni tak .

    Ja też na zasadzie będzie dzidziuś to będzie jak nie to następnym razem się uda , bo to tylko szkoda się denerwować . a natura i tak zrobi co będzie chciała i nie bedziemy mieli na to najmniejszego wpływu.

    Teraz muszę czekać do 13 i zobaczymy czy @ będzię .

    i wciąż staramy się ..
    05.08.2014r - Aniołek (6 tydzień )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miluszka mnie wszyscy przekonywali, żebym brała anty. Ato na trądzik, a to żebym nie zaszła w ciąże za wcześnie, ale wszystkim śmiałam się w twarz i powiedziałam, że zacznę po pierwszym dziecku jak urodzę. I jeszcze nigdy nie brałam i też nie mam lekko.

    Patixxx lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati może i @ nie przyjdzie ;) a robisz sobie co jakiś czas jakieś badania kontrolne np nawet na tarczyce te TSH?

    Patixxx lubi tę wiadomość

  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie zaskutkowało +30 kg, jedynym plusem tabletek były regularne krwawienia. ale po odstawieniu ich co się ze mną działo... nie chciałabym drugi raz tego przeżywać ale to było i nie wróci bo ja tego świństwa nigdy więcej nie tknę :-)
    tak czy inaczej, nie mogę doczekać się środowej wizyty :-)

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ