X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dla wszystkich starających się o dziecko.
Odpowiedz

Dla wszystkich starających się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • Patixxx Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena opowiadanie napisałaś widzę ,ale to dobrze :-)

    ha ha ha mówisz ,że sama sobie diagnozę wystawiłaś ? :-) jesteś rewelacyjna w takim razie hihih :) dobrze ,ze zmieniłaś ginekologa ja Ci powiem ,że ja mojemu wcześniejszemu nie ufałam wymyslał jakieś głupoty cały czas coś nowego .

    a ogólnie długo się staracie ? :)

    70 km to sporo :-)

    miluszka lubi tę wiadomość

    i wciąż staramy się ..
    05.08.2014r - Aniołek (6 tydzień )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja mam długie cykle, ale mniej więcej na kiedy sobie wyliczę tak dostaję. Z owulacją trudno mi powiedzieć bo nigdy nie robiłam testów, ani nie miałam monitoringu. Ale za zwyczaj objawy itd mam na owu .

    Patixxx lubi tę wiadomość

  • Patixxx Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Pati może i @ nie przyjdzie ;) a robisz sobie co jakiś czas jakieś badania kontrolne np nawet na tarczyce te TSH?


    Powiem Ci ,że teraz nie robiłam wcale . Wydaje mi się ,ze przyjdzie do 13 ma czas ,ale podejrzane są te plamienia od wczoraj czerwone, różowe nawet brązowe . no nie wiem poczekam jeszcze .:-)

    i wciąż staramy się ..
    05.08.2014r - Aniołek (6 tydzień )
  • Patixxx Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    no ja mam długie cykle, ale mniej więcej na kiedy sobie wyliczę tak dostaję. Z owulacją trudno mi powiedzieć bo nigdy nie robiłam testów, ani nie miałam monitoringu. Ale za zwyczaj objawy itd mam na owu .



    a rozumiem , tylko nie zawsze z wyliczęń można trafić wystarczy troszkę stresu i już wszystko się przesuwa . Dlatego natura jest nad nami . nawet przez infekcje może się dużo zmienić .

    i wciąż staramy się ..
    05.08.2014r - Aniołek (6 tydzień )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no baaa :D

    powiem Wam dziewczyny, że ja po zabiegu też zmieniłam gin, ale myśle, żeby znowu nie zmienić, bo jestem nadal nie zadowolona :/

    Patixxx lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patixxx wrote:
    a rozumiem , tylko nie zawsze z wyliczęń można trafić wystarczy troszkę stresu i już wszystko się przesuwa . Dlatego natura jest nad nami . nawet przez infekcje może się dużo zmienić .
    no niestety. wszystko ma wpływ. Teraz byłam nad morzem i nie mierzylam temp. teraz powinnam mieć jakiś skok na owulkę. A tu rano niska temp. Jeszcze myślałam, że po opalaniu mi wzrośnie. Więc podejrzewam, że przez urlop też mi się wszystko przesunie.

  • Patixxx Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miluszka wrote:
    u mnie zaskutkowało +30 kg, jedynym plusem tabletek były regularne krwawienia. ale po odstawieniu ich co się ze mną działo... nie chciałabym drugi raz tego przeżywać ale to było i nie wróci bo ja tego świństwa nigdy więcej nie tknę :-)
    tak czy inaczej, nie mogę doczekać się środowej wizyty :-)

    dlatego ja nie brałam nigdy tabletek :) ale 30 kg na plusie to dużżżżżżżżżżo ! :)

    będziemy trzymać kciuki za wizytę ! :)

    i wciąż staramy się ..
    05.08.2014r - Aniołek (6 tydzień )
  • Patixxx Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    no baaa :D

    powiem Wam dziewczyny, że ja po zabiegu też zmieniłam gin, ale myśle, żeby znowu nie zmienić, bo jestem nadal nie zadowolona :/


    Lepiej zmienić niż pózniej żałować ,ze się tego nie zrobiło .
    Ja mialam takiego ,ze aż szkoda gadać . co raz to coś nowego .

    i wciąż staramy się ..
    05.08.2014r - Aniołek (6 tydzień )
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja też chętnie dołączę :) faktycznie ciężko się wbić w inne wątki, czasem dziewczyny baaaardzo dużo piszą, po całym dniu w pracy ciężko to nadrobić :) dlatego piszę jedynie na wątkach dotyczących testowania :) ale może tutaj uda mi się zaaklimatyzować na dłużej.

    mam 24 lata, staramy się o dziecko od lutego 2015. także to jest nasz 5 cykl. mam zdiagnozowaną niedoczynność, w dodatku długie i nieregularne cykle. aktualnie czekamy na wyniki badania nasienia męża, a ja na dniach idę sprawdzić moje tsh :)

    Paulette, Drica78 lubią tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate witamy ;) widzę, że mamy problem z tym wstrętnym tsh . A jaki miałam ostatnio wynik? i co bierzesz na obniżenie ? jeśli wolno spytać ;)

    Patixxx lubi tę wiadomość

  • Patixxx Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate55 wrote:
    hej, ja też chętnie dołączę :) faktycznie ciężko się wbić w inne wątki, czasem dziewczyny baaaardzo dużo piszą, po całym dniu w pracy ciężko to nadrobić :) dlatego piszę jedynie na wątkach dotyczących testowania :) ale może tutaj uda mi się zaaklimatyzować na dłużej.

    mam 24 lata, staramy się o dziecko od lutego 2015. także to jest nasz 5 cykl. mam zdiagnozowaną niedoczynność, w dodatku długie i nieregularne cykle. aktualnie czekamy na wyniki badania nasienia męża, a ja na dniach idę sprawdzić moje tsh :)


    Cześć :-) mamy następną staraczkę :)
    kiedy będą wyniki ,żebyśmy wiedzieli kiedy szampana otwierać :-)

    i wciąż staramy się ..
    05.08.2014r - Aniołek (6 tydzień )
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wyniki męża mają być jutro :) także trzymajcie kciuki! :)

    Paulette, oczywiście, że wolno spytać! :) półtora miesiąca temu miałam tsh=3,11. od tamtego czasu biorę 1.5 tabletki euthyroxu 25 (wcześniej brałam jedną tabletkę). mam nadzieję, że w końcu ruszyło i aktualnie jest w okolicach 1.5 :) muszę w końcu zebrać się i iść to zbadać.
    a u Ciebie jak to wygląda?



    w tym cyklu będę mieć egzamin mgr, także sporo stresów przede mną... mam nadzieję, ze mimo tego jakoś się uda zobaczyć dwie krechy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2015, 20:01

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja muszę iść do endo. miałam iść w zeszłym tygodniu, ale wyskoczył mi ten wyjazd i popsuł plany. Ja w marcu miałam 3,8 a teraz mam 3,1 ale ja biorę tylko Jodid200 (tak mi gin przepisała zamiast leku). A ja nie wiedziałam, że to nie jest taki lek jaki powinien być i słabo mi się obniża ;/

    Patixxx lubi tę wiadomość

  • Patixxx Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate za dużo się nie wypowiem na temat TSH bo ja miałam to wporządku także dlatego mało się wypowiem o tym . jutro będziemy zaciskać kciuki za mężą i masz nas poinformować jak wyszły .


    bo jak nie to my Cie znajdziemy . PAMIĘTAJ ! :)

    kate55 lubi tę wiadomość

    i wciąż staramy się ..
    05.08.2014r - Aniołek (6 tydzień )
  • Patixxx Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja jedyny problem jaki mam to mięśniak macicy.
    I niestety mam tyłozgięcie macicy. ;-/

    i wciąż staramy się ..
    05.08.2014r - Aniołek (6 tydzień )
  • starająca się15 Autorytet
    Postów: 354 154

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    fajnie, że powstał nowy wątek bo faktycznie wszędzie pojawiają się zafasolkowane i tematy schodzą na inne tory, niekoniecznie przyjemne dla tych starających się :) jest przecież ta druga stronka, ona służy ciążowym rozmową. Wszystkim dziewczyną gratuluję i cieszę się z nimi, ale fajnie jak będzie taki wątek tylko dla staraczek :)i faktycznie tak jak mówicie, czasami coś napiszę i zostaję to bez odzewu, a po to jest forum żeby się wygadać i dostać od innych jakieś słowa otuchy. Także brawo dla autorki tego wątku :)

    Jestem z Mężem po ślubie 2 lata, od samego początku się nie zabezpieczamy ale właściwe starania zaczęliśmy w marcu. Aktualnie jestem po podstawowych badaniach krwi, mam niski progesteron więc od następnego cyklu zaczynam 3 miesięczną kurację luteiną, zobaczymy jaki będzie efekt. Aktualnie również czekam na @, od zawsze mam nieregularne cykle, ten ma już 47 dni.... Dzisiaj zrobiłam test bo coś mi było niedobrze, ale negatywny...

    A co do mojego samopoczucia to różnie, teraz jestem na etapie co ma być to będzie, ale jeszcze jakiś czas temu bardzo przeżywałam bo koleżanka, która nie chciała dziecka wcześniej nagle stwierdziła, że chce i od razu zaszła w ciąże :( na szczęście złe samopoczucie mi odeszło w siną dal i teraz jestem gotowa do walki :)

    To tak krótko o mnie :) mam nadzieję, że ten wątek będzie rósł w siłę :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    mhsvtgf6tbgnbrzs.png


    km5svcqgbgbsjdbm.png
  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo 30 to mega dużo, na przestrzeni 7 lat... co tyłam to miałam tabsy zmieniane, eh długo by opowiadać...

    ja mieszkam nad morzem :-) w sumie 20 km od morza :-)
    a to że mam mieć 70 km do gina to mi nie przeszkadza bo i tak do rodziców jeździmy :-)

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • Patixxx Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    starająca się15 wrote:
    Cześć dziewczyny :)


    Cześć ! Super ,ze jesteś ! :)
    Tak to już jest ,ze ten kto nie chce dziecka ma je odrazu a my musimy się starać i naszych Panów maltretować :)
    Nie mozesz brać tego do siebie . Pamiętaj ,ze im więcej się nakręcasz tym dla Ciebie to jest nie dobrze .

    47 dni - MEGA DUŻO jestem w szoku konkretnym :)

    Ja założyłam , ale i tak myślałam ,ze nikt się tu nie odezwie ,ale jak widac jest inaczej z czego się bardzo cieszę .

    A kiedy ma przyjść @ ?

    i wciąż staramy się ..
    05.08.2014r - Aniołek (6 tydzień )
  • Patixxx Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miluszka _ tak masz rację . Ale to zle dobrane tabletki dlatego tyłaś . Wiec dlatego tak było . Nad morzem ? Ale fajnie ja też bym chciała a ja przeciwnie na samym dole :)
    Witam z Wrocławia :)

    i wciąż staramy się ..
    05.08.2014r - Aniołek (6 tydzień )
  • starająca się15 Autorytet
    Postów: 354 154

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patixx żebym ja to wiedziała :( u mnie @ pojawia się czasami tak niespodziewanie.... nie mam narazie żadnych objawów @. Ginekolog kazała poczekać do ostatniego tygodnia czerwca i jeśli nie będzie @ to mam wziąść luteinę...

    mhsvtgf6tbgnbrzs.png


    km5svcqgbgbsjdbm.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ