X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dla wszystkich starających się o dziecko.
Odpowiedz

Dla wszystkich starających się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekam na mojego Mężusia, idę robić kolację Kochane, cieszę się że powstał ten nowy wątek :-) <3

    suwansa lubi tę wiadomość

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • Patixxx Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka do lekarza idz to sprawdz . Paracetamol wez sobie .

    Miluszka ja też :):) :) <3 !!

    miluszka lubi tę wiadomość

    i wciąż staramy się ..
    05.08.2014r - Aniołek (6 tydzień )
  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate55 - w moim mieście jest dużo młodych mam, więc ja z pewnością taką już nie będę ;)

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • Ewelina0701 Ekspertka
    Postów: 289 89

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patixxx a czemu??

    Ja tu licze na 2 kreseczki...

    3jvzi09kavlt3vtq.png


    9d6613c4db.png
  • Patixxx Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak Cię boli to wez paracetamol i podejdz do lekarza i zobacz co sie dzieje jak Cie jajnik boli .

    kurde a ja dalej plamie a okresu brak .

    i wciąż staramy się ..
    05.08.2014r - Aniołek (6 tydzień )
  • Patixxx Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Moje ja idę się powoli położyć bo jutro o 4 wstaje do pracy .

    o 14 wracam do Was znowu .

    Kate:* -czekam jutro na wyniki "bardzo dobre " męża . :)
    Milenka :*
    Ewelinka:*
    Gorgeous:*
    Paulette:*
    Starająca:*
    Mona:*
    Lady Maruda:*

    dobranoc buziaczki :*

    miluszka, Lady Maruda lubią tę wiadomość

    i wciąż staramy się ..
    05.08.2014r - Aniołek (6 tydzień )
  • Drica78 Koleżanka
    Postów: 96 18

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki tez przerzucam sie na to forum ! Jestem 36 letnia babka wiec chyba najstarsza lol ale łączy nas to samo ;-( od lutego staramy sie o dziecko w styczniu rzucilam tabletki anty ktore działały na mnie fatalnie ! Bol głowy rozwalony cykl miesiączki co 2 tyg !koszmar !!
    Myślałam ze rzucę tabsy i zajdę w ciąże tak jak z 2 poprzednich pierwsze dziecko planowane 16 lat temu zaszłam w 1 cyklu 2 wpadka ale widać kłopotów nie miałam ... Teraz kiedy bardzo pragnę brzdąca zajść nie mogę !!!
    Czy przyczyna mogą byc wcześniejsze tabletki anty ? Mam bardzo regularne cykle co 28 dni problem mam tez ze śluzem nigdy nie zauważyłam tego płodnego zawsze kremowy !
    Poza tym moj facet ma mało spermy jego wytrysk jedt czasem niewyczuwalny przeze mnie kochamy sie głownie w okolicach jajeczkowania wskazanego na ovu wykresie !
    Nie mam pomysłu !!! Ten miesiąc był obiecujący ale kiedy zobaczyłam dzis miesiączkę popłakałam sie bez raźnie !!! Co jeszcze mogę zrobic ?!

    jupi1984 lubi tę wiadomość

    Ferrari
  • Patixxx Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 04:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny melduje ,że dostalam dzisiaj okres :-( :-( :-(

    i wciąż staramy się ..
    05.08.2014r - Aniołek (6 tydzień )
  • Ewelina0701 Ekspertka
    Postów: 289 89

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ze mam kolejny skok temp.a mierze juz od 3 cykli i zawsze sie trzymało 36.8..

    3jvzi09kavlt3vtq.png


    9d6613c4db.png
  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patixxx :-(

    Ewelina, niech rośnie! :-)

    Drica ja ze śluzem miałam to samo, dlatego drugi cykl łykam olejek z wiesiołka 3x2 oeparol i jest mega poprawa:-) zjadam go od 1. dnia cyklu do owulacji (u mnie do połowy mniej więcej bo owu nie ma :-(

    Miłego dnia Dziewczyny!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2015, 07:04

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też się dołączę :)

    lat 23, problem, azoospermia u męża, staramy się 1,5 roku aczkolwiek można powiedzieć że próby zajścia było 3 x inseminacja i 2 próby in vitro jakby to zliczył to 5 miesięcy.... bo niestety <3 z mężem się nie liczy, bo i tak nie ma żołnierzy :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;) witam nowe dziewczyny. Już Was podczytałam na każdy post miałam coś do napisania szkoda, że od razu nie pisałam, bo nie wiem od czego zacząć :P

    Pati, kochana a może umieść tę listę na pierwszej stronie? Żeby nie zginęła :)

    Co do wieku to faktycznie u mnie na okolice Płocka z moich znajomych (w podobnym wieku) mało która z dziewczyn mysli o ciazy. A tu jest nas tak dużo. Może się wstydzą ?? nie wiem . Moja koleżanka nie chciała byc w ciazy a zaszla bez starań.. Oczywiście na początku jej sie to wcale nie podobało.. teraz ma już inne zdanie.

    Pati to bardzo źle, że dostałaś :/ nowy cykl. nowe nadzieje...

    Co do tych cykli nieregularnych to tytuł postu powinien się nazywać "dla wszystkich starających się o dziecko z nieregularnymi cyklami" ;)

    P.S
    Miłego Dnia <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2015, 07:40

  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drica78 - a jak długo brałaś tabletki? Mąż robił badania nasienia? Może warto przejść się do jakiejś kliniki?

    Patixxx - przytulam i wierzę, że za miesiąc już nie będziesz miała! :*

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drica, przyczyn może być bardzo dużo, niekoniecznie tabletki anty.. poza tym staracie się "dopiero" od lutego, a nawet zdrowym parom może to zająć 6 miesięcy. Postawcie na diagnostykę. Badałaś tsh?


    Patixx, nowy cykl - nowe nadzieje :) głowa do góry! mnie się właśnie kończy okres :)


    Nadzieja, jesteś taka młodziutka, a już tyle przeszliście! trzymam mocno kciuki, żeby się udało !

    nadzieja92 lubi tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka mogę wbić do was?:)

  • orchid Przyjaciółka
    Postów: 103 22

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    I ja sie dolacze,rzeczywiscie ciezko sie przebic na innych watkach :) U nas cykl staran nr 17. Mam 28 lat. Od roku mam plamienia przed @. Mialam robione badania, na poczatku wyszedl niski progesteron, dostalam leki,ale nie pomogly. Po zmianie lekarza w kwietniu i kompleksowych badaniach wyniki super, u meza tez. Plamienia nadal, bobasa brak :(

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie! <3



    z wynikami nasienia męża jest wszystko w porządku! na razie podał mi przez telefon, więc nie wszystko spamiętałam :)
    w próbce było 2 ml nasienia, w każdym mililitrze po 20 milionów plemników, 70% z nich jest żywych :) wszystkie parametry w normie, lub nawet powyżej. także super <3

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate to jest co przynajmniej świętować na chwilę obecną :) bardzo dobrze, że u męża wyszło wszystko okey :) teraz możecie czekać na dzidziusia w mniejszym stresie *.*

  • Olinka85 Koleżanka
    Postów: 41 13

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)
    Chętnie do Was dołączę.
    Staramy się o pierwszego maluszka już/dopiero 3 cykl. 11.06 powinien się pojawić okres i czuję, że się pojawi bo i cera się pogorszyła i apetyt większy. Ale nadzieja ciągle jest :) Od niedawna mierzę temperaturę, dni płodne wyliczam od dwóch miesięcy. Wtedy staranka co 2 dni. Dziś pierwszy raz zrobiłam sobie wywar z siemienia lnianego - ponoć jest mega skuteczny na poprawę śluzu, którego w tym miesiącu jakby prawie nie było :(
    Orchid - ja również miałam plamienia przed @. Miałam nawet robioną histeroskopie - wszystko jest ok. Lekarz powiedział, że najwidoczniej taki mój urok. Nie wiem jakim cudem, ale od kilku miesięcy mam @ bez wcześniejszych plamień. Czary ;)
    Trzymam kciuki za nas wszystkie i obyśmy w 2016r. zostały mamusiami! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Cię Olinka ;) Ja od temp jestem już uzależniona rano zanim się wybudzę z pół snu to potrafię w myślach sobie już tworzyć jakąś temp :D czasem tak się zdarza, że to co mi się wyśni to później na prawdę tyle mam :P ale spokojnie nie mierzę sobie przez sen, bo codziennie rano mój eM. pyta ile mam stopni. Więc na bank by się spytał po co mierzę kolejny raz :D ale czasem uda mi się strzelić :P Ja czekam na owulację, bo mimo że przez kilka dni nie mierzyłam temp, to mam za niską, żeby było po . Wczoraj trochę z moim przesadziliśmy w łóżku. Fajnie by było jak by się np udało, ale z drugiej strony boję się o te TSH swoje :/ Już się śmiałam, że najwyżej na całą ciążę wyślę mnie do rodziców swojego szefa bo oni mieszkają nad morzem i zawsze tam do nich jeździmy na urlop :P

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ