X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jestem i ja ! Moje plany na dziś sprzątać a tak mi się nie chce:-/
    Przyszłam z pracy wstawiłam zupę pomylam już kafelki
    Czekam bo popołudniu jeszcze mi mają paski doklejac i jeszcze trzeba wrócić z gratami do kuchni
    Z efektu jestem zadowolona ;-)

    Załamana chyba zależy od tego jakie auto
    Ja mam swoje grata 1.4 benzyna i płace prawie 1200 zł, a teraz te co bd miała benzyna w gazie 1.2 silnik i niecałe 400 zł
    Mówię o samym Oc roznica w silnikach praktycznie żadna rocznikowo grat ma 22 lat , a to ma 2 lata pewnie o to tu chodzi

    Jannes mów co chcesz ale Twój próg mi się nie podoba te spadki są za drastyczne ciąża się nie utrzyma nawet jakby miała być, do @ jeszcze parę dni według mnie ten próg za szybko spada i nie ważne czy się udało czy nie - takie mam zdanie:-P

    M nowy pojazd ? ;-)

    Karola puk puk! ;-)

    Misia ABC jeśli by pocieszyć moja siostra ma 38 lat , w kwietniu przy 39 będzie rodzić więc głowa do góry nie poddawać się:-)

    No laski za dwa dni będę zasypywac Was zdjęciami zwidow hahah już nie mogę się doczekać, sposób na przetrwanie :-P

    Krysiu co tam u Ciebie? ;-)
    Jak ma się psiak? ;-)
    Zadomowil się już na stałe?
    Ogarnęłas już go ?
    :-)

    Anet to i ja bliźniak i też Aneta :-P

    Nova87, Schmetterling, Anet_86, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 8 listopada 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja za swoją popierdówke , rocznik 2008 2.0 benzyna gaz oc i ac płaciłam w tym roku 1,5 tysiaka :)
    Ja proga robie w piątek i tak sobie właśnie uświadomiłam że piatek mam wolny a i tak musze wstac rano wcześnie... ;/

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Ale mi tu coś nie pasuje. Mój grat, pełnoletni, 1,5 benzyna dostał ofertę na 900zł. Samo OC. Poszłam do punktu z ubezpieczeniami i kazałam sobie znaleźć inną ofertę. I zapłaciłam 400zł. Ledwo 20zł więcej jak rok temu.
    U mnie dokładnie jest prawie 1000 zł, z tym że ja dokupuje ( pomoc w drodze i nnw- mam obawy co do tego auta ) więc wychodzi mnie to 1179 zł czy 1149
    Innych ubezpieczeni nie szukałam, directy jakby mnie nie interesują mam PZU ...
    Nie mam pojęcia skąd taka różnica przy znizkach 60%

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tylko OC..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Pytanie czy rozróżniacie czym jest OC, AC i NNW :D może z tej niewiedzy tyle przepłacacie.

    Ja rozumiem doskonale :-)

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 8 listopada 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Pytanie czy rozróżniacie czym jest OC, AC i NNW :D może z tej niewiedzy tyle przepłacacie.
    Ja mam Ac bo parkuje pod blokiem i nie raz się zdarzyło urwane lusterko czy też rysy na drzwiach.
    Zresztą póki mnie jeszcze stać to wykupuje AC bo już nie raz z niego korzystaliśmy.
    Samo oc wyliczyli nam 1,2 tysiaka więc nie było co się zastanawiac.

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 8 listopada 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Ale wiesz, że jak korzystasz z AC to automatycznie składki rosną?
    Miałam kiedyś AC ale tylko pod kątem kradzieży. Strasznie boję się że ktoś mi ukradnie auto a wiadomo że to jak bez ręki. I wtedy dostałabym za nie wartość rynkową. To już cokolwiek na nowy samochód.
    Teraz nie płacę AC bo mój staruszek nie wiem czy jest warty 3tys :D
    W przyszłym roku juz będzie bez AC bo z tego co kojarze auta od 10 lat w zwyz nie chca dawac AC. ALe mogę się mylic :)

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova87 wrote:
    W przyszłym roku juz będzie bez AC bo z tego co kojarze auta od 10 lat w zwyz nie chca dawac AC. ALe mogę się mylic :)

    Moje auto ma 11lat i dają normalnie AC.
    Za OC wyszło 783zł, za OC+ AC 1401 w Krakowie.
    Różnica też jest, gdzie jest zarejestrowane auto..

    Nova87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Ona, załóżmy że mamy kolizję (tfu tfu tfu). Ty masz PZU ja dla przykładu pseudo ubezpieczeni od chińczyka (chyba nie ma takiego na rynku, to nie robi antyreklamy). Ja uderzam w Ciebie czyli jest moja wina. Tobie należy się odszkodowanie od mojego ubezpieczyciela. Ja Ci daję wszystkie papiery, policyjne zapiski itd itp. Teraz Ty musisz uzyskać odszkodowanie ale od mojego chińczyka. Twoje PZU nie pomoże bo kolizja nie była z Twojej winy. I kto przepłaca :D
    Oczywiście odszkodowanie do chińczyka tak samo dojdzie, ale może trwać dłużej albo będą chcieli więcej papierologii czy opinii rzeczoznawców.

    Teraz o ile się nie mylę w PZU jest tak że rzeczoznawca wycenia szkodę ubezpieczyciel wypłaca, i PZU to sobie ściąga
    Pozatym mam tu dwa auta kiedyś parę razy mieliśmy problemy z axa z Liberty a przy PZU nie ma żadnych problemów oprócz tego że zdrowe
    Ale tak jak mówię, byłam podawałam dane auta wyliczono mi gole oc 398 zł czy jakoś tak nie całe 400 zł

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 8 listopada 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)

    U mnie była taka syt., że w zeszłym roku młoda kobitka z 20 letnia wjechała nam w tyłek. Mieliśmy nowy samochód miesiąc. Myślałam, że na zawał zejdę jak to zobaczyłam. Dzwoniliśmy na policje, ale oni pow. co mamy zrobić, bo bez sensu żeby oni przyjeżdżali. Tak też zrobiliśmy. I oczywiście wszystko poszło z jej składek itp. Z tym, że nasz ubezpieczyciel odezwał się, że ta młódka się do niczego nie przyznaje... Mój mąż się wkurzył i napisał im e-maila na 4 strony chyba, że jeśli oni się tym nie zajmą to sprawę wnosimy do sądu, bo my dostarczyliśmy wszystkie niezbędne dokumenty. Drugiego dnia odpisali, że wszystko załatwione. Morał z tej bajki jest taki, że:
    a) zawsze trzeba dzwonić po policję, nawet jak oni tego nie chcą robić. To jest ich praca.
    b) nie dać się nastraszyć ubezpieczalni, bo im tylko o to chodzi żeby jak najmniej oddać pieniążków.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 8 listopada 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Teraz o ile się nie mylę w PZU jest tak że rzeczoznawca wycenia szkodę ubezpieczyciel wypłaca, i PZU to sobie ściąga
    Pozatym mam tu dwa auta kiedyś parę razy mieliśmy problemy z axa z Liberty a przy PZU nie ma żadnych problemów oprócz tego że zdrowe
    Ale tak jak mówię, byłam podawałam dane auta wyliczono mi gole oc 398 zł czy jakoś tak nie całe 400 zł

    Co do PZU zgadzam się. Koleżanka właśnie czeka na rzeczoznawcę.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co psa i seksow to moja zawsze ucieka z pokoju

    Znowu.ta.kryska, Lago, Anet_86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    W temacie dnia, czyli o ubezpieczeniach, nie mam nic do powiedzenia. Juz wole o dietach. Ze np. zjadlam dzis: kanapke z piersia z indyka i papryka, winogrona, czerwone smoothie z buraka, suszone owoce typu papaja itp., wstretny jogurt sklepowy (zgrzeszylam, zaluje ja i moje kubki smakowe. Psu za to smakowalo, ale stolec mu sie rozluznil) oraz udko z kurczaka ze wszystkimi warzywami, jakie znalazlam w domu. Wymieszalam z jogurtem ( tym razem czystym naturalnym jak pan Bucek przykazal) i bedzie do wrapa na kolacje po treningu. :-)

    Musisz mnie w poczucie winy wpędzać? :D

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow brzmi zdrowo..
    Ja zdrowo tylko zaczelam dzien owsianka...potem uleglam batonikom i pozarlam smazona cebule z tym olejem...bede cierpieć..

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    A zeby nie bylo to jeszcze maly marud staraniowy. Plamienie juz mi sie zaczelo. Jutro @ sie rozkreci. Cosik krotki ten cykl byl, dzis ledwie 24dc. Tym sposobem "przespali" my owulacje. Jakos specjalnie mnie to wszystko jednak nie martwi :-P
    No to chyba razem jutro zaczniemy@

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    No prosze, jak sie ladnie synchronizuja ze mna. Najpierw Jannes, teraz Zalamana. Ktora tam jeszcze sie dopisze? ;-)
    Wypije za to!

    Znowu.ta.kryska, Karolina2787, Janess lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melisą która racze się cały dzień

    Znowu.ta.kryska, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam prawa jazdy, nie jeżdżę samochodem, mąż mnie wozi jak coś :)
    Ale znam trochę znaków drogowych i zasad jazdy.
    Może więc zrobię prawko :)

    Kryska, rano to ponoć bardzo dobrze, moja mama nam to doradzała :), ale nam to nigdy za bardzo nie wychodziło :P
    A moja mama po dwóch czy trzech miesiącach starań zaszła w ciążę.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zalamka...moj syn mial napisac jaka jest jego ulubiona ksiazka...
    " Nie mam ulubionej ksiazki,uwazam ze czytanie jest nudne i wole grać na tablecie". A jeszcze nie dawno sporo czytał i NAGLE zmiana o 180 stopni...

    Schmetterling, Lago, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaABC moze cos w tym jest...my tylko wieczorem raczej...a w 1 ciaze zaszlam w ciagu dnia.

    Znowu.ta.kryska, MisiaABC lubią tę wiadomość

‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ