X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Chcesz być płodna? Musisz cierpieć :)

    Masy rację.
    Tym razem jednak nie masowała mi łona.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling, dasz radę <3

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia ja tez tak mam, że szybciej znajduje powody do zmartwień i rozpamietuje wszystko...
    Anet taa siedze Cicho, ale jeszcze pokaże hehe.

    Troche nastrój mam lepszy mimo, że rano zapowiadało się fatalnie i myślałam, że skończy sie głupia sprzeczka awanturą...
    Wróciliśmy z zakupów..młody jeszcze w szkole...
    Chyba ta pogoda tez tak wpływa...normalnie tylko spać

    Schmetterling, MisiaABC, Anet_86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wrote:

    Troche nastrój mam lepszy mimo, że rano zapowiadało się fatalnie i myślałam, że skończy sie głupia sprzeczka awanturą...
    Wróciliśmy z zakupów..młody jeszcze w szkole...
    Chyba ta pogoda tez tak wpływa...normalnie tylko spać

    Hi hi już ja widzę na wykresie jak się skonczyla sprzeczka :-P

    Ja się dziś w pracy narobilam jak wół :-/
    Naszczecscie skończyłam szybciej bo po 10 ale jakieś zakupy i zleciało
    Teraz szykuje obiad dziś marchewka z ryżem i cebulą do tego jajko sadzone i zestaw sałat:-P
    Więc chwila i będzie
    Kręgosłup dalej boli brzuch gniecie test nadal odleżany nie ujawnił cienia więc czekamy do jutra :-P
    Naszykuje wszystko i idę na drzemkę bo już mnie bierze :-P

    Szmetterling
    A co takiego Ci masowala?

    MisiaABC lubi tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 10 listopada 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dziewczyny jako że już zaczoł sie okres po owulacyjne zdaje sprawozdanie z anomali w tym cyklu :)
    Oprócz wczorajeszgo klucia lewego jajnika nic mnie nie boli.....a poprzednie od owu do @ mialam bole miesiączkowe :)
    Na sutkach "w stanie spoczynku" zauważyłam takie jakby grudki? nie wiem jak to nazwać. I bolą mnie piersi ale tak w środku. Nigdy mnie nie bolały :)

    MisiaABC lubi tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 10 listopada 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i lewy sutek piecze :)


    Mówie odrazu NIE SIKAM :D

    MisiaABC lubi tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova87 wrote:
    a i lewy sutek piecze :)

    Może za duże ssanie było :) tak się właśnie kończą zabawy dorosłych!!!
    Nova87 wrote:
    Mówie odrazu NIE SIKAM :D

    Ale tak w ogóle czy tylko na testy? Bo to wiesz, takie popadanie z jednej skrajności w drugą to też nie dobre.

    Schmetterling, a co masowała? Swoją drogą, dobrze, że nie facet, bo wiesz jak jest - jeden fałszywy ruch i bach!!!

    MisiaABC, Schmetterling, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet, a jak Ty robisz tę marchewkę z ryżem i cebulą? Najwięcej jest marchewki? A gotujesz to czy smażysz?

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaABC wrote:
    Anet, a jak Ty robisz tę marchewkę z ryżem i cebulą? Najwięcej jest marchewki? A gotujesz to czy smażysz?

    Miśka, ja marchew najczęściej gotuje na parze, albo piekę w piekarniku, ale Ty chyba pytanie kierowałaś do Onej Anety :) więc przekierowuję ;) Ona, dosyć, że to samo imię i znak zodiaku to chyba jeszcze podobne jesteśmy do siebie, bo nas mylą :D

    MisiaABC lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Miśka, ja marchew najczęściej gotuje na parze, albo piekę w piekarniku, ale Ty chyba pytanie kierowałaś do Onej Anety :) więc przekierowuję ;) Ona, dosyć, że to samo imię i znak zodiaku to chyba jeszcze podobne jesteśmy do siebie, bo nas mylą :D

    Coś w tym jest, ja już się nie raz pomyliłam przy czytaniu, no i pierwszy raz chyba pisząc :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona, :) jestem ciekawa, jak przygotowujesz tę marchewkę z ryżem i cebulą :)

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 10 listopada 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Ale tak w ogóle czy tylko na testy? Bo to wiesz, takie popadanie z jednej skrajności w drugą to też nie dobre.

    Schmetterling, a co masowała? Swoją drogą, dobrze, że nie facet, bo wiesz jak jest - jeden fałszywy ruch i bach!!!
    No właśnie ssania nie było ostatnio :P Może to właśnie z braku owej pieszczoty :)

    Anet_86 lubi tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova87 wrote:
    No właśnie ssania nie było ostatnio :P Może to właśnie z braku owej pieszczoty :)

    Ewidentnie się domagają!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaABC wrote:
    Ona, :) jestem ciekawa, jak przygotowujesz tę marchewkę z ryżem i cebulą :)

    A no nie tak do końca
    Ryż koniecznie paraboiled lub uncle bens gotujesz według przepisu
    Osobno w garnku dusze cebulkę ( 2 większe sztuki) w między czasie tre marchew surowa na grubych oczkach jak cebulka się poddusi dodaje marchewkę ( u mnie dziś jakoś 3 sztuki nie duże) dusze to razem aż marchew zmieknie ( tylko nie rozgotowac) następnie mieszam to wsyzstko z ugotowanym wcześniej i odcedzonym ryżem doprawiam solą trochę kurkumy i gotowe
    To jest tak pyszne że nic więcej do tego nie trzeba ;-)

    MisiaABC, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    A no nie tak do końca
    Ryż koniecznie paraboiled lub uncle bens gotujesz według przepisu
    Osobno w garnku dusze cebulkę ( 2 większe sztuki) w między czasie tre marchew surowa na grubych oczkach jak cebulka się poddusi dodaje marchewkę ( u mnie dziś jakoś 3 sztuki nie duże) dusze to razem aż marchew zmieknie ( tylko nie rozgotowac) następnie mieszam to wsyzstko z ugotowanym wcześniej i odcedzonym ryżem doprawiam solą trochę kurkumy i gotowe
    To jest tak pyszne że nic więcej do tego nie trzeba ;-)

    Dzięki za przepis :) Muszę to wypróbować :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to wygląda

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4bebfe917d02.jpg

    U mnie najczęściej do schabowego do piersi bez panierki i do jajka sadzonego

    Ale bez bicia się przyznam że tylko wchodzę do kuchni i łyżeczkę i łyżeczkę he he

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaABC wrote:
    Dzięki za przepis :) Muszę to wypróbować :)

    Koniecznie :-)

    MisiaABC lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova87 mnie tez ostatnio piekł lewy sutek. U mnie to nowy objaw ciąży urojonej hahaha.
    Ona29 tak tak nie ma jak sex na zgodę. ..swoja drogą nigdy tego rano nie robimy..
    W sklepach duzo ludzi....jak dobrze miec L4

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do marchewki z ryzem to pycha...jadlam cos podobnego..a kiedys taka zapiekanke ze sie jeszcze dorzucalo pierś w kostke usmazona na to wszystko podgotowane brokuky tarty ser i do piekarnika..mmm chyba glodna sie zrobilam...dzis tylko jogurt i banan i to gnieciony bo paszczy otwierac nie moge..
    Ps. Myslicie,że tesciowka sie obrazi, że wziąłam swoja kołdrę i jaski dla kazdego? Tam sie za cholere nie wysypiam na ich pierzach...
    Za godzinke wyruszamy...chyba do Maca trzeba zjechać bo loda mi sie chce...z polewa czekoladowa..a młody jakis obiad musi zjeść. ..( tak wiem...niezdrowe. ..)
    Od poniedziałku chce spróbować diety Dabrawskiej..poki co spróbować

    Anet_86, MisiaABC, Schmetterling, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wrote:
    Co do marchewki z ryzem to pycha...jadlam cos podobnego..a kiedys taka zapiekanke ze sie jeszcze dorzucalo pierś w kostke usmazona na to wszystko podgotowane brokuky tarty ser i do piekarnika..mmm chyba glodna sie zrobilam...dzis tylko jogurt i banan i to gnieciony bo paszczy otwierac nie moge..
    Ps. Myslicie,że tesciowka sie obrazi, że wziąłam swoja kołdrę i jaski dla kazdego? Tam sie za cholere nie wysypiam na ich pierzach...
    Za godzinke wyruszamy...chyba do Maca trzeba zjechać bo loda mi sie chce...z polewa czekoladowa..a młody jakis obiad musi zjeść. ..( tak wiem...niezdrowe. ..)
    Od poniedziałku chce spróbować diety Dabrawskiej..poki co spróbować

    Załamana, najlepszy post ever :D zapiekanka z serem + Mac + post Dąbrowskiej :D Kochana, czekam na vloga z przebiegu Twojego postu!!!

    Nova87, MisiaABC, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ