X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam tu "takich koleżanek " z którymi moge sobie na to pozwolić...a w pracy już mnie nie lubia za to L4 haha..ja ich tez

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Karola a Ty gdzie?

    Ja dziś cały dzień zawalony. Rano musiałam pojechać do rodzinnego miasta załatwić sprawy a po powrocie na zakupy i od razu do pracy na drugą zmianę. Wy tak zapierdzielacie że nie mam najmniejszych szans bym ogarnęła ;) tyle drukujecie. Jutro też mam na popołudnie więc skrobnę coś zapewne z rana. Miło że o mnie pamiętasz ^_^

    Miłego wieczoru laski :)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,

    Cały dzień mnie nie ma, ale nawet nikt nie wspomni... nie zapyta. FOCH FOCH FOCH

    No dobra, a teraz do rzeczy :D Misia, ja tez uwielbiam Brzydulę i muzę Brodki do serialu :) I jeszcze Przyjaciół i Gotowe na wszystko.

    Greya czytałam, widziałam I cz i to było zmarnowane 15 zł na bilet ehhhh

    Ja dzisiaj zapierdziel w robocie, aż mdlałam z wycieńczenia :( od jutra mam wolne. Do szpitala już prawie spakowana jestem... Dziś w pracy jak mówiłam kontrahentom, że nie będzie mnie w najbliższym czasie to miałam wrażenie, że się z nimi żegnałam :'( i jeszcze biuro dzisiaj zamykałam...

    Załamana śliczne zwierzątko :) Odnośnie wyjazdu - zaprzyjaźnij się z wrogiem :)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Dzień dobry,

    Cały dzień mnie nie ma, ale nawet nikt nie wspomni... nie zapyta. FOCH FOCH FOCH

    No dobra, a teraz do rzeczy :D Misia, ja tez uwielbiam Brzydulę i muzę Brodki do serialu :) I jeszcze Przyjaciół i Gotowe na wszystko.

    Greya czytałam, widziałam I cz i to było zmarnowane 15 zł na bilet ehhhh

    Ja dzisiaj zapierdziel w robocie, aż mdlałam z wycieńczenia :( od jutra mam wolne. Do szpitala już prawie spakowana jestem... Dziś w pracy jak mówiłam kontrahentom, że nie będzie mnie w najbliższym czasie to miałam wrażenie, że się z nimi żegnałam :'( i jeszcze biuro dzisiaj zamykałam...

    Załamana śliczne zwierzątko :) Odnośnie wyjazdu - zaprzyjaźnij się z wrogiem :)

    Próbuje od 10 lat sie zaprzyjaźnić higihi.

    Greya też czytalam i widzialam. 2 część lepsza jesli chodzi o film..ale i tak słaaabeee

    Zwierzątko jedzie z nami- jedyna pociecha...zawsze można iść na spacer hehehh.
    Chyba złapała jakieś chorobsko bo sie gryzie na łapach i jakby mniej włosów ma..do weta póki co nie ide bo strace pół wypłaty...dziś już dostałam i nie ma premii..masakra..zła jestem...

  • dzastina2005 Autorytet
    Postów: 2197 1501

    Wysłany: 9 listopada 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    No i tu się rozumie, bo MNIE osobiście też to razi w oczy

    Swoją drogą co z tym testem skoro tak ładnie widać było kreche
    A powiedz był " odleżany " ? Kreska wyszła odrazu? Czy po czasie, bo jakby nie było była dość wyraźna ...

    No właśnie wyszła od razu ale dziś rano zrobiłam test i nic zero ani cienia. Pewnie jakiś felerny ten na zdj był wcześniejszy potem powturzyłam z tej samej firmy i też taki cień. A dziś miałam z innej firmy i bialusieńki. Martwi mnie ta niska temp.

    Kurcze tak się rozpisałyście że nie mogę nadążyć Was czytać ale obiecuję zaraz to nadrobić tylko małą uśpie ;)

    2015 córcia
    Obecnie 3 lata starań

    Wyniki nasienia w normie.
    01.03.2021 sono hsg ( jajowody drożne, nie uwidoczniono żadnych cech zmiennych)

    Progesteron:
    7 dpo 5,91
    9 dpo 8,49
    13 dpo 12,7 duphaston 3x1, luteina 100 dopochwowa 2x1

    Beta HCG
    22.03.2021 - 53,6 🥰
    24.03.2021 - 97,0
    26.03.2021 - 270,0 🙀( już mam nie sprawdzać)
    06.04.2021 - 17920 😍
    13.04.2021 mamy ♥️
    20.05.2021 🎂 prenatalne
    15.07.2021 II prenatalne mamy 350g
    18.08.2021 960g
    30.09.2021 III badanie prenatalne 1860g
    02.11.2021 2800g
    08.11.2021 3400g
    16.11.2021 przyjęcie na odział CC.

    17.11.2021 Anielka ♥️
    3100g, 55cm szczęścia 😍
  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 9 listopada 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Greya mam 3 czesci ksiazki. Czytalam 2 razy. Przewaznie jak mam uczuciowego dola:) ogladalam dwie czesci ale totalna kicha w porownaniu do ksiazki. Teraz czystam kryminal. Serie jo nosebo. Ale ja to wogole jestem pozeraczem ksiazek. Maz sie smial jak na fb zapisalam sie do grupy "50 ksiazek w rok". Poszlo w 2 miechy :)

    Anet_86 lubi tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bardzo lubię czytać, ale w tym roku prawie w ogóle nie robię rzeczy, które lubię :( wszystko się posypało. Próbuję wrócić do "normalności" czymkolwiek ona jest, ale ni chu chu nie idzie w dobrą stronę... Teraz czytam jakiś soft kryminał, ale tez jakoś nie idzie. Teraz będę miała więcej czasu to nadgonię z książkami.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 9 listopada 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam taka sympatyczna prace ze potrafi jedna ksiazke przeczytac w czasie dniowki:)
    Anet jak lubisz kryminal to polecam serie millenium:)

    Schmetterling lubi tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • Anetolek Autorytet
    Postów: 540 386

    Wysłany: 9 listopada 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Mogę się do Was dołączyć? Fajnie tu u was na forum, przyjemnie się was czyta

    Anet_86, Znowu.ta.kryska, Karolina2787, Ona29, hipisiątko, MisiaABC lubią tę wiadomość

    Boże, daj mi te łaskę
    Bym przyjęła to, czego nie mogę zmienić,
    Daj odwagę, bym zmieniła to, co zmienić mogę,
    I mądrość, bym odróżniła jedno od drugiego.
  • Anetolek Autorytet
    Postów: 540 386

    Wysłany: 9 listopada 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staramy się z mężem już rok o dziecko i na razie marnie to wygląda:/ mój główny, problem to jak na razie plamienia przed okresem, nawet 10 dni. A okresu tyle co kot napłakał. Nikt nie wie dlaczego, lekarze załamują ręce. Slyszałyście już może o takim przypadku?

    Boże, daj mi te łaskę
    Bym przyjęła to, czego nie mogę zmienić,
    Daj odwagę, bym zmieniła to, co zmienić mogę,
    I mądrość, bym odróżniła jedno od drugiego.
  • Angela Be Koleżanka
    Postów: 41 82

    Wysłany: 9 listopada 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Anetolek, rozgosc się!
    Chętnie poczytamy jeśli napiszesz parę słów o sobie :)

    Znowu.ta.kryska, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 9 listopada 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj anetolek. A jak badania hormonow?

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • Anetolek Autorytet
    Postów: 540 386

    Wysłany: 9 listopada 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova87 ja właśnie skończyłam czytać serię Nesbo, super jest. Również uwielbiam czytać, millenium też mi się mega podobało. Teraz jestem przy 3 tomie serii Simona Becketta:) polecam:)

    Boże, daj mi te łaskę
    Bym przyjęła to, czego nie mogę zmienić,
    Daj odwagę, bym zmieniła to, co zmienić mogę,
    I mądrość, bym odróżniła jedno od drugiego.
  • Anetolek Autorytet
    Postów: 540 386

    Wysłany: 9 listopada 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hormony niby idealne.. 4 razy już badalam, progesteron zawsze powyżej 30, estrogen wysoki, prolaktyna w normie. W poniedz odbieram wyniki z tego miesiąca

    Boże, daj mi te łaskę
    Bym przyjęła to, czego nie mogę zmienić,
    Daj odwagę, bym zmieniła to, co zmienić mogę,
    I mądrość, bym odróżniła jedno od drugiego.
  • Anetolek Autorytet
    Postów: 540 386

    Wysłany: 9 listopada 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym więcej o sobie: rocznik czarnobylski, czyli 86, starania o pierwsze dziecko, w środę idę na pierwszą wizytę do kliniki i już trochę mam stres. Nikt nie wie o naszych staraniach, więc fajnie tu się wyżalić:) mąż też już nie bardzo chce podejmować ten temat..

    Anet_86, MisiaABC lubią tę wiadomość

    Boże, daj mi te łaskę
    Bym przyjęła to, czego nie mogę zmienić,
    Daj odwagę, bym zmieniła to, co zmienić mogę,
    I mądrość, bym odróżniła jedno od drugiego.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova, to jest taki kryminał dla dzieci, cos jak Scooby doo :D nie lubię kryminałów, teraz kupiłam 3, bo przedtem czytałam romansidła, a romansidła czytałam, bo zasadniczo czytam biografie i książki polityczno-historyczne i po kilku muszę przegryźć czymś :)

    Anetolek, hej :) niestety w kwestii skąpych okresów nie pomogę. Piszesz, że staracie się rok, a co w tym czasie przebadaliśce?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubie za:
    Anetolek wrote:
    Poza tym więcej o sobie: rocznik czarnobylski, czyli 86,

    Reszta jak u nas wszystkich...

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • Anetolek Autorytet
    Postów: 540 386

    Wysłany: 9 listopada 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewiele, głównie hormony, no i ze 3 razy usg. Wcześniej brałam tabl.anty. 6 lat i myślałam, że może trzeba czasu, żeby się wszystko unormowało.. poza tym mieszkam w Niemczech i tu na poważniejsze badania kierują do kliniki leczenia niepł po roku starań.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    Boże, daj mi te łaskę
    Bym przyjęła to, czego nie mogę zmienić,
    Daj odwagę, bym zmieniła to, co zmienić mogę,
    I mądrość, bym odróżniła jedno od drugiego.
  • Anetolek Autorytet
    Postów: 540 386

    Wysłany: 9 listopada 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W czasie tego roku trochę już zadziałałam ze wzmacniaczami- od 3 mies ziola ojca sroki, wiesiolek, clo-po 2 mięs odstawiłam z powodu torbieli, a od 2 miesięcy dodatkowo ćwiczę jogę hormonalną. Kurczę, jak teraz to czytam, to sama sobie się dziwię, bo zalatuje to już pod desperację;)

    Boże, daj mi te łaskę
    Bym przyjęła to, czego nie mogę zmienić,
    Daj odwagę, bym zmieniła to, co zmienić mogę,
    I mądrość, bym odróżniła jedno od drugiego.
  • dzastina2005 Autorytet
    Postów: 2197 1501

    Wysłany: 9 listopada 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie że idziesz do kliniki. Nic się nie marte zrobią wszystkie badania i bedziesz miec czarno na bialym w czym tkwi problem. Ja też bylam w takiej klinice w Polsce nie wiem jak tam ale tutaj wygladalo to tak ze przyjmowalas sie na oddzial zaraz jak dostalas okres i bylas tak ok 4dni robili wszystkie badania chormonalne i usg w dniu wypisu wydawali czesc wynikow a pozostale mialy byc w innjm terminie prxy odbiorze byl lekarz specjalista ktory omawial i diagnozowal wszystko. Ja bylam z tego pobytu bardzo zadowolona.

    2015 córcia
    Obecnie 3 lata starań

    Wyniki nasienia w normie.
    01.03.2021 sono hsg ( jajowody drożne, nie uwidoczniono żadnych cech zmiennych)

    Progesteron:
    7 dpo 5,91
    9 dpo 8,49
    13 dpo 12,7 duphaston 3x1, luteina 100 dopochwowa 2x1

    Beta HCG
    22.03.2021 - 53,6 🥰
    24.03.2021 - 97,0
    26.03.2021 - 270,0 🙀( już mam nie sprawdzać)
    06.04.2021 - 17920 😍
    13.04.2021 mamy ♥️
    20.05.2021 🎂 prenatalne
    15.07.2021 II prenatalne mamy 350g
    18.08.2021 960g
    30.09.2021 III badanie prenatalne 1860g
    02.11.2021 2800g
    08.11.2021 3400g
    16.11.2021 przyjęcie na odział CC.

    17.11.2021 Anielka ♥️
    3100g, 55cm szczęścia 😍
‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ