X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8523 7416

    Wysłany: 2 lipca 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mimo wszystko duża rodzina to skarb. Ja jak na święta sama z rodzicami siedzę a jeszcze muszę ich zostawić i iść do teściów to mi smutno ze są sami.

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Ja akurat z rodzeństwem mojego męża nie mam dobrych kontaktów. Oni są ponad 10 lat starsi ode mnie. Mają dzieci itp. My tacy bardziej rozrywkowi a oni sztywni i zapatrzeni w swoje życie i dzieci.
    Ja i mój mąż wolimy moje rodzeństwo chodz są młodsi od nas o ponad 10 lat. Ale dogadujemy się wspaniale.
    A świat u teściów nie lubię. Szkoda słów aby to wszystko opisywać.

    to bardzo ciekawe co piszesz...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Tzn ???

    No coś pisałąś o świętach,że nie lubisz u teściów,bo ja też niestety a coś jest nie tak ?Sorry,że pytam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Nie podoba mi się cała oprawa świąt u nich w domu. Zupełnie innaczej było w moim domu rodzinnym.

    Aa ok,rozumiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puk puk
    Hipi Hipi Hipi mam dobre przeczucia <3 oj tak :-)

    Konczynka nie miałam histero robionej , a jaka u Ciebie Wkoncu była przyczyna skapych @ ? Mówiła mi moja gin że 2 miesiące chce stymulować A potem histero i Wkoncu do tego nie doszło bo mojemu się dzieci odechciało... I tak z nim walczę i walczę i nadal Niechce:-(
    Już mnie ręce opadają...
    Czasem to mi mówi jesteś młoda ładna szybko znajdziesz kogoś- poprostu sobie zmień!!
    No tak najprościej powiedzieć... :-/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2018, 22:23

    hipisiątko, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro o tesciach mowa to az usiade bo tez ich nie kocham...

    Zaczelam ogarniach chate i pyk 23...wyszorowalam zlrw w kuchni na blysk soda z octem i teraz mi rece jadą.

    Ona ale histero możesz zrobic nawet jak Twój nie chce dzieci...jak widzisz ja dlugo po niej dochodze do normalnosci..to dla Twojego zdrowia.
    U mnie nie wiadomo czemu byly skape@ endo bylo cienkie i na minimum..chyba dlatego...moze te polipy tez blokowaly...noi mialam zrosniete 2sciany macicy do siebie to tez swoje robilo...
    Mnie tak naparzaja cycki ze juz nie moge. Czuje jakbym kamienie nosila mimo ze nosze male B. Ostatnio kupilam stanik A nawet bo jak prl mi spadla to i cyce razem z nia...bym zbadala w 3dc ale szkoda mi kasy jakos ostatnio na te badania...musze poczekac do laparo i wyniku droznosci.

    Hipi ja mam taka kuzynke. Bardzo ja lubie..ale jak przyjezdza z dzieciakami to mi dom roznosza..doslownie.....a ona siedzi i nic...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra czas na budyn...bo jak bede glodna to znów nie usne

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 3 lipca 2018, 04:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell kiedyś czytałam o popcornie dzięki za przypomnienie.

    Hipi trzymam kciuki :)

    Wczoraj robiłam rafaello bez pieczenia :)

    Karolina2787, hipisiątko lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka wszystkim :)

    Hipi && :)

    Koniczynka mam nadzieję że jeszcze smacznie śpisz, bo do późna sprzątałaś.

    Ona Twojemu to łatwo powiedzieć kurde bo sam dziecko ma to mu wisi. Ja bym się kłóciła.

    Werni uwielbiam Rafaello :) też kiedyś dosyć często robiłam, teraz nie robię wgl ciast bo mój nie lubi a sama nie zjem całości.

    Ewa u Ciebie tempka odbiła wczoraj a jak dziś sytuacja? :)

    hipisiątko, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Obudzil mnie bol zeba...a ja tak panicznie sie boję grzebania w mojej jamie ustnej brrrr

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj no to współczuję, wiem co to znaczy :( idź do dentysty czym prędzej bo później może być tylko gorzej. Ja kiedyś się panicznie bałam dentysty ale w końcu się przełamałam za namową mojego i nie żałuję bo trafiłam na świetnego lekarza i mi zęby uratował. Przełam strach i lecz zęby póki czas. Wczoraj zawaliłam wizytę u dentysty właśnie przez moich pracodawców byłam wściekła bo czekałam na nią miesiąc :( a teraz muszę czekać kolejny...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że nie tylko ja nie przepadam,za moimi teściami, a przynajmniej za teściową , dużo by opowiadać oni są specyficzni i starej daty ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć
    Karolina właśnie jak próbuje się kłócić to mówi " to sobie zmień " i wtedy zostaje bez słowa bo co na to powiedzieć próbowałam w dwie strony czyli odpowiedz " to sobie zmienię " mówi ok i po temacie A jak drwzylam to mowi że ogarnie wszystko i będzie dziecko i tak już to rok trwa ...
    Powiedziałam mu to dosłownie że tyle czasu minęło jego dziecko zaraz będzie miało 3 lata A na nasze go nie stać! Powiedział że będzie wszystko ok ...
    Puste słowa i tyle
    Bo dziecku trzeba byt zabezpieczyć itd A on nie wie co jutro co los przyniesie tepa gadka , bo przecież tego nikt niewie
    On chce dom on chce to tamto sramto, dla mnie to realne ja to wiem Ale to odległość liczona latami co do finansów- mamy się dobrze i zupełnie nie rozumiem dlaczego ciągle buczy o te pieniądze...
    Czasem naprawdę przechodzi mnie myśl zmienić sobie , a z drugiej strony to właśnie jego wyobrażałam sobie jako ojca mojego dziecka
    Ciężki temat , bo tak naprawdę na wszystko nas stać, mamy zmienić kuchnię gazową i automat pieniądze przecież są A on mówi czekamy co przyniesie lipiec ... w ten właśnie sposób SAMA sobie kupiłam zmywarke bo tyle czekałam co przyniesie miesiąc i tak z rok minął ...itd
    Podobnie z autem czekałam na pierwsze rok czasu i podobnie sama sobie kupiłam właściwie 2 sama sobie kupiłam teraz to nowe kupił czyli czekałam na nie 6 lat
    Mieszkanie trzeba zmienić mówię napisze o zamianę nie- Bo my mamy porządny remont trzeba będzie zapłacić i jeszcze remontować nowe pod siebie więc odpada to w jaki sposób on chce mieszkanie zmienić? Każe czekać A sam nie wie na co ? Mówię o dziecku mówi Ty chcesz wszystko mieszkanie nowa kuchnię automat auto nie przeceniasz mnie? Ręce opadają bo tylko zbiera i odkłada tylko pytanie na co ? Skoro nic kupić nie chce ... A jak już coś kupi to jeszcze kredyt weźmie ( co jest dla mnie śmieszne) bo stać nas na to żeby za gotówkę kupić...
    Ja pracuje i odkładam i się dorabiam wzięłam zmywarke i już mam kupiłam sobie telefon nowy i mam , jakieś pierdoly do domu itp A on nic mówi ciągle że trzeba to i to ale na wszystko każe czekać... boję się że się obudzę i będę już za stara na dziecko ... :-( za pięć lat powie mi zmień sobie...
    Niewiem co robić... bo tak naprawdę jak już jest bardzo gorąco to on chce prosi blaga ... No i tak staramy się dwa miesiące i znów wszystko wraca na stare tory ...

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8523 7416

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    U mnie temperaturka dzisiaj spadła, zresztą wstałam taka wkurwiona, że już tylko czekam na tą powódź co ma nastąpić. Ten detektor ciąży pokazujący mi dzisiaj 93% na pozytywny test doprowadza mnie do szału :/

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona współczuję sytuacji, moje zdanie na ten temat zapewne znasz więc nie bd tu tego powtarzać ale tak czy siak ciężki temat i cała ta sytuacja u Was. Nie bd Ci nic radzić bo to musi być tylko Twoja decyzja i nic mi do tego ale zastanów się jak na prawdę chcesz żyć i czy warto poświęcać siebie i własne pragnienia nad czyjeś ''niezdecydowanie'' bo Twój raz robi tak a raz tak, dziś mówi Ci że się staracie a jutro że koniec bo ma dość a Ty przecież nigdy nie zrezygnowałaś z chęci posiadania dziecka. Przykre jest też to że on do Ciebie mówi ''to sobie zmień'' tak jakby już całkiem wyjeb....e na wszystko bo jemu to obojętne czy będziecie razem czy nie? Tak nie powinno być.

    Ewa przykro mi tulam <3 dlatego już większość z nas nie prowadzi wykresów ;)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina znam Twoje zdanie doskonale pamiętam co sądzisz o tym od samego początku, nie bronię go ale wiem że to dobry człowiek, martwi mnie jednak jego podejscie do wszystkiego, wiem że wychował się w ogromnej biedzie nie miał lekko za " młodego " była bieda i małe dzieci ...Czasem chleba nie było bo dziecko musiało mieć mleko , teraz on ma takie podejście że nie może braknac , to jest pracoholik ale , nigdy nie zrozumiem jego podejścia
    Nie reaguje już na słowo to sobie zmień bo on wcale tak nie myśli, poprostu w ten sposób zamyka temat bo ja zostaje bez słowa bo co mam powiedzieć zmienię sobie ? To mi powie ok i po temacie i on ma spokój...
    Dziwne ma podejście np z autem kupi A co dalej co potem pieniędzy nie będzie wyda wszystko A jak się coś wydarzy co to będzie lata lecą kupił żyjemy nie brakuje wakacje pojedziemy wydamy wrócimy trzeba będzie jeszcze żyć opłaty skąd na to i tak w kółko...
    To że mówi że ma Wyjebane to ja wiem że tak nie jest bo ja jak się wkur** to poprostu jemu nagle myślenie obraca się o 360 stopni szkoda tylko że na krótko i wszystko jakby wraca do normalnego toru ...
    Mnie tak naprawdę czas goni silna potrzeba macierzyństwa i poniekąd jego syn którego muszę oglądać ... nie wspominając już o ludziach którzy wiszą nademna i kiedy Ty kiedy Ty...
    Faktycznie mieszkanie powinnismy zmienić raz to ostatnie piętro dwa sąsiedzi- cała nasza klatka to patologia nigdy nie wiadomo co się może wydarzyć trzy mój stan psychiczny w tym domu też pozostawia wiele do życzenia
    Ale ale ale czas leci A o tym że trzeba to zrobić też już wiemy od dawna i też się z tym nic nie robi tylko się gada ... No bo przecież za dużo ja chce ... I go przeceniam
    A co do mnie 10 dc i mega brązowe plamienie ...

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona każdy coś ma że tak powiem :) u nas też czas leci i też nie wiem co i jak dalej. Wczoraj robiłam hormony i zdziwiłam się że po 13 już były wyniki bo babka mówiła że do 5 dni roboczych bd musiała czekać.


    Zmieniając temat dziewczyny doradźcie mi co mogę zrobić z niechcianymi listami tzn. przychodzą listy polecone do naszego mieszkania lecz do osoby która już dawno tu nie mieszka. Zgłaszaliśmy to na pocztę i do listonosza a teraz przychodzą polecone, jakaś babka była i jak powiedziałam że nie przyjmę bo tu nie mieszka dana osoba to się wzburzyła i uniosła i ze złością do mnie że to nie jej wina. No kurde a moja? Co zrobić z takim fantem, pomóżcie :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina swoją drogą jak wyniki ? ;-)

    Ja też tak miałam, były listy skrzynka pływał zgłosiłam to na pocztę, nic listy dalej były potem był komórnik i Na końcu przyszła policja po " kogoś " masakra jaka byłam wystraszona podałam swoje dane i od tamtego czasu i z listami i że wszystkim innym mam spokój

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipi chyba nie da rady z tym nic zrobić bo czytam i czytam podobne przypadki i dupa. Jeśli ta osoba sama nie uporządkuje swoich spraw i nie zmieni adresu to listy będą nadal przychodzić do nas. Strasznie to wkurw...e, jedyne co mogłam to powiedziałam że nie przyjmę bo to nie moje i nie ma takowej osoby więc powinna to odnotować gdzieś i więcej powinny nie przychodzić. Poza tym teraz każdy ma numer telefonu zarejestrowany na siebie, nie mogą znaleźć tej osoby w ten sposób?

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8523 7416

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też dalej walczę z listami poprzedniej właścicielki. Znalazłam do niej numer telefonu i zapytałam czy je wyrzucać i poprosiłam aby zgłosiła do banków itd zmianę adresu. Ona powiedziała, że ma kontakt z sąsiadką z tej klatki i żeby listy przerzucać do jej skrzynki, tak robiłam przez miesiąc, teraz jest ich coraz mniej.
    Niechciany list zawsze możesz wyciągnąć i położyć na skrzynkę do zabrania przez listonosza czy wyrzucenia przez sprzątaczkę. Ja bym tam się nie przejmowała.
    Czasem jak z urzędu babki chodziły z jakimś listem (pewnie podatek czy coś) to też mówiłam, że nikt taki tu nie mieszka i tyle.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2018, 14:03

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
‹‹ 416 417 418 419 420 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ