X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipi, zapraszam do mnie!!! Szukam kogoś, kto zrobi mi gipsówki na całym piętrze... U mnie trwa rozbudowa. Janess, wiem, jak to z tymi kredytami. My załatwialiśmy go 3 m-ce...Te wszystkie formalności to jakaś masakra.
    Rozbudowa to też masakra... Mieszkamy na parterze, jest ok, ale czwarty tydzień trwa remont, w zeszłym tygodniu był przestój ze względu na pogodę, dwa razy nas zalało... Ale od poniedziałku mam cieśli i dziś dach będzie zrobiony, w sensie więźba i płyty. Potem położą mi papę podkładową, resztę prac na dachu robimy we własnym zakresie. Niestety, czeka nas jeszcze trochę rozbiórki - kilka ścianek wewnątrz, strop nad klatką schodową... Mój pies ledwo wyrabia ze strachu... Choć nie powiem, ekipę mam ok, jak mnie nie ma, a pies bardzo piszczy, a oni mają prawie przerwę, to mi ją wypuszczą i się zajmą na chwilę. Tak czy siak u mnie armagedon... Byle doprowowadzić to do stanu surowości, żeby na jesień została wykończeniówka, bo wiecie, czekam na dzieci i mam nadzieję, że jeszcze w tym roku będą...
    No to tyle u mnie, zza krzaczorów. Pozdrawiam Was wszystkie i każdą z osobna. Miłego! :-)

    hipisiątko, Znowu.ta.kryska, Janess lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć laski.
    Skoro o remontach to poradzcie mi czy jak pomaluje farbę na farbę poprzednią to tak moze byc? Chcialam tylko odswiezyc mlodemu pokoj..na wynajmowanym nie chce sie cackac w niewiadomo co..ma biale sciany wiec kazdy kolor sie przyjmie...

    Poza tym cycki mniej bolą. Brzuch juz w ogóle poki co wiec jakby @ nie chce zawitac. Jak jutro nie dostane luteiny to chyba bede tu kupowac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas mały remoncik był wcześniej tapetowanie i malowanie. Co do stawiania domu to zazdraszczam bo sami byśmy bardzo chcieli mały domek wybudować tym bardziej że mój budowlaniec to sami sobie byśmy stawiali ale wiadomo kasa, kasa, kasa a póki co z tego co się zapowiada to czeka nas klinika więc na razie to jest podstawa. Mieszkanko mamy całkiem spoko więc teraz je upiększamy. Wczoraj zamówiliśmy narożnik do salonu a teraz szukam jakiejś szafy co by pomieściła moje szpargały ;)

    Janess lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co to pouciekały wszystkie? Boicie się przekroczyć magicznej cyfry? :D haha

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właścicielka ma wywalone w to mieszkanie tak ze ja raz na oczy ja widzialam..kaucji i tak nie odda bo to tak zawsze jest...a jak sie mieszka to suma sumarum cos sie zawsze zniszczy...to mieszkanie w momencie wynajmu juz nadawalo sie do remontu..ale wiadomo - zapytam.. Czym bylo malowane to nie wiadomo.. Najchetniej bym zmienila po prostu mieszkanie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipi to razem oczekujemy. U mnie powinna byc jutro/ piatek. Rano temp 36.9.

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipi nie przyjdzie;-) <3

    Janess, Karolina2787, hipisiątko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa to możemy sobie rękę podać, ot małe pocieszenie że nie jesteś sama ;)

    Hipi jutro na dzień dobry prosimy tu sikańca pozytywnego oczywiście, mam nadzieję że test masz w domu :)

    Janess, Ewa89_89, hipisiątko, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • Olciak Autorytet
    Postów: 951 717

    Wysłany: 4 lipca 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    miałam w piątek dostać @, nie przyszła.
    W poniedziałek zrobiłam test, druga blada kreska, wiec pobiegłam na betę.

    Beta 10,47 .
    Dziś powtórzyłam i czekam jak na szpilkach na wyniki.

    🎈Ciąża donoszona🤰🏻

    Starania od 2016, 3 poronienia, jeden poród.
    03.01.20 Miłoszek 😇 20tc
  • Olciak Autorytet
    Postów: 951 717

    Wysłany: 4 lipca 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba Twój komentarz jeszcze bardziej mnie stresuje :P .
    Mam cichą nadzieję, że w końcu się uda..

    🎈Ciąża donoszona🤰🏻

    Starania od 2016, 3 poronienia, jeden poród.
    03.01.20 Miłoszek 😇 20tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Mówią, że test ciążowy to dobry wywoływacz okresu więc nie chcę ryzykować :)
    Ale napewno nic z tego bo cycki miękkie jak gąbka. Od rana to samo plamienie, które ustało ok 11.

    Dziś się wybieram na zakupy do miasta. Od rana była sąsiadka i trochę mi pomogła przy robocie w polu.

    Koniecznie kup test po drodze !!!
    Zrób to dla nas i osikaj patyk:-)
    Ja czuje czuje czuje !!! <3

    hipisiątko, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciak wrote:
    Hej,
    miałam w piątek dostać @, nie przyszła.
    W poniedziałek zrobiłam test, druga blada kreska, wiec pobiegłam na betę.

    Beta 10,47 .
    Dziś powtórzyłam i czekam jak na szpilkach na wyniki.
    Trzymam kciuki &&&&&

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Wyglądam tej @ jak nigdy. W piątek wizyta kwalifikacyjna do ivf a @ se żarty robi ze mnie. Dziś miał być !!!
    Weź że kobieto zrób,że już ten test :)

    hipisiątko, KoniczynkaNaSzczęście, Ona29, Janess, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok Hipi żeby nie było kup dwa pierwszy zrobisz po powrocie A drugi jutro rano:-P
    Hi hi

    hipisiątko, Janess lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie!!

    hipisiątko, Janess lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Dzięki mojej krwawej merry zaoszczędziłam jakieś 25 zł i zakupię zapas podpasek na kolejne mce.
    Buuu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ktora nastepna w kolejce?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia. To teraz Ty sikasz za pare dni, a juz teraz Cię mdli i masz zachcianki ☺

    Znowu.ta.kryska, hipisiątko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem pewna ze skoczyla mi prl. Leci mi plyn z cyckow. Przy podwyższonej lecialo mi z lewego zawsze jakby mleko. Teraz przezroczysty i to z obu...
    Jeszcze tego mi brakowalo teraz. Ahhh

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Ustawiać się bo ja wracam za 4 tyg w kolejkę. Miejsce poproszę zaklepać for me :)

    Jak to,a już myślałam,że będe ciotką :) buuu

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

‹‹ 418 419 420 421 422 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ