X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa może bym się nie przejmowała gdyby mi nie wydzwaniał nikt do drzwi bo jak wiadomo obecnie mam dziecko pod opieką i jak ktoś ma do mnie przyjść to zawsze ustalam by pasowało dla mnie a jak mi ktoś przyłazi z poleconymi nie do mnie to mnie to wkurza i jeszcze babka bulwersuje się że to nie jej wina, przecież wiem że nie jej wina ale moja tym bardziej.

    Ona może i do nas przydałoby się żeby policja odwiedziła czy tam komornik, by się wyjaśniło i byłby święty spokój

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona współczuje Ci kochana...i doskonale rozumiem Twój ból...
    Mój na temat dziecka nic nie mówi oprócz tego, że jak się nie da to trudno...no, ale...to nie jest " no trudno " tylko załamka. Dziś powstrzymałam się od płaczu bo widział że jadłam w nocy budyń i do mnie z tekstem " to cały zjadłaś?" " może Ty w ciąży jesteś? " i zrobiło mi się przykro...bo wiem,że on by bardzo chciał, ale tego nie pokazuje...tak samo jak z suplami...bierze jak chce..

    Ona może spróbuj pogadać ze swoim tak na spokojnie...czego on chce...bo kasa to nie jest problem..musi cos głębiej go dręczyć..

    A u mnie 52chyba dc..ząb przestał boleć i głowa zaczęła.źle się odzywiam jak widzicie i juz sie nie chwale co jadlam na sniadanie..ale moj jadl to i mi zapachnialo...

    Poza tym w sobote ten slub i tak mi sie nie chce jechać , że masakra...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Ona ja doskonale rozumiem twojego męża bo ja jestem taka sama jak on. Wychodzę z założenia, że póki domu własnego nie mam to kasą nie szastam. Przydał by się remont kuchni i łazienki ale póki co dom należy do teściów.
    Ale kiedyś pisałaś, że kupił ci buty czy dres za 600 zł i mu nie było kasy szkoda ?

    Moglabym wymieniać tysiąc innych rzeczy które kupuje mi za kupę kasy , nigdy nie żałuję na mnie pieniędzy ale podkreślam to są rzeczy które on chce kupić nie koniecznie ja - tyle że mi się podobają
    Jeśli on zechce bo mu się podoba to kupi jeśli ja bym chciała to niekoniecznie - wymuszać czasem muszę
    To takie dziwne , tym bardziej że sobie prawie wogole nic nie kupuje jak mu mówię potrzebujesz to czy to mówi ja nie potrzebuje zawsze się aż kloce z nim o to że mi wiecznie coś kupuje sobie nie bo mu szkoda mówi nieważne ważne że Ty dobrze wyglądasz i takie koło
    Hipi ale my mamy mieszkanie co prawda małe ale mamy własne ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona co do hormonów to tsh i prl trochę za wysoko tak myślę ale zostawiam to dla gina, zobaczymy co on powie.

    Janess ja na poczcie i listonoszowi zgłaszałam więc już jakiś czas był spokój i listy zwykłe nie przychodzą a dziś ten polecony no szlak :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a mam takie pytanie,gdzie można kupić testy na necie,nie wiem allegro? Chodzi mi o testy hcg i owulacyjne e do tego jeszcze termometr by mi się przydał hmm.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Dziewczyny a mam takie pytanie,gdzie można kupić testy na necie,nie wiem allegro? Chodzi mi o testy hcg i owulacyjne e do tego jeszcze termometr by mi się przydał hmm.
    Apteka internetowa gemini

    Ona29, Evell lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Dziewczyny a mam takie pytanie,gdzie można kupić testy na necie,nie wiem allegro? Chodzi mi o testy hcg i owulacyjne e do tego jeszcze termometr by mi się przydał hmm.


    Ja kiedyś kupowałam na allegro było ich sporo już nie pamiętam ile ale dużo, starczało na kilka cykli i za niską cenę ale można też właśnie przez aptekę internetową jak Koniczynka napisała :) termometr też zamawiałam w aptece internetowej

    Evell lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dziękuję za informację :) poszukam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja musze przejsc na jakas diete zdrowa i wartosciowa...zapycham sie glownie weglami....jakis jadlospis by sie przydal...może madra książka?
    Po owsiance rano ZAWSZE jestem głodna...a niby daje takie poczucie sytosci...to ja chyba mam cos z deklem...na pieczywo juz patrzec nie moge i kanapki...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps. Czy stosowanie borowin przed operacja to dobry pomysł?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde...to lipa...bo leżą i sie kurza...czekam na @ i do zabiegu chyba nie zdaze użyć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipi A tak zapytam plamienie nadal jest ? ;-) cycki bolą? Brzuch na @ ? Cokolwiek czujesz ? ( nie ruchy dziecka :-P )

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8512 7412

    Wysłany: 3 lipca 2018, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już przyszła @ także nic nowego

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    U mnie już przyszła @ także nic nowego
    Ojj przykro mi..

  • AnnaS Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 lipca 2018, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hallo, poszukuję pilnie Menopur?? ma ktoś może na zbyciu z refundacją??

    Annas
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry wszystkim

    Wstawać laski do okrągłego 10000 dużo nam już nie brakuje, no dawajcie nadrabiamy ;)

    U mnie już po @ i mam nadzieję że zaczynam ten lepszy czas w końcu :) Dziś już środa do piątku i urlopik :D Komu kawy, herbaty, soku cokolwiek?

    Janess, hipisiątko, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess kawunia :) i super że lecicie do przodu z budową, mam nadzieję że i z tym kredytem będzie ok i wszystko się ułoży. Wypijmy za to ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/01066d119c09.jpg

    hipisiątko, Janess, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Ewa jaka kawunia dla Ciebie? 3mam kciuki za wizytę :)

  • Pola 29 Koleżanka
    Postów: 154 3

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wam nic z tego nie rozumiem czemu mam linię ciągłą stałą to jest cykl bezowulacyjny zerknijcie proszę i powiedzcie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipi główka nie boli? ;) Proszę bardzo kawka na już

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e1e4ea6b6f53.jpg

    Janess, hipisiątko, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

‹‹ 417 418 419 420 421 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ