X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Dzień dobry :)

    Ja za chwilę oszaleję z tym wszystkim.
    W sobotę odstawiłam duphaston. W niedzielę rano plamienie brązowe z rana potem czysto. Dziś identycznie.
    Okres dostaje zawsze w 31 dc biorąc dupka więc jeszcze 3 dni. Wizytę mam w 3 dc. I jeśli okres przyjdzie dziś albo jutro to z wizyty nici. Wkurzona jestem.

    Hipi test zrób! Brązowe plamienie zamiast okresu często jest oznaką ciąży! Nie czekaj tym bardziej że dupka odstawilas :-) trzymam kciuki &&&

    Hello ;-)

    Jeszcze miesiąc i wakacje :-D
    Już nie umiem się doczekać:-D , możliwe że w przyszłym tygodniu pojedziemy do energylandi :-D uwielbiam karuzele pod koniec przyszłego tygodnia wzięłam sobie też urlop taki króciutki , może i do Wisły pojedziemy :-)
    Weekend zleciał niewiadomo kiedy właściwie niedziela bo w sobotę w pracy byłam...
    Mój pojechał na badania krwi tsh prolaktyna itp

    hipisiątko, Ewa89_89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Dzień dobry :)

    Ja za chwilę oszaleję z tym wszystkim.
    W sobotę odstawiłam duphaston. W niedzielę rano plamienie brązowe z rana potem czysto. Dziś identycznie.
    Okres dostaje zawsze w 31 dc biorąc dupka więc jeszcze 3 dni. Wizytę mam w 3 dc. I jeśli okres przyjdzie dziś albo jutro to z wizyty nici. Wkurzona jestem.

    Może być ciąża a może być plamienie przed @ ja tak mam zawsze niestety.

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8429 7330

    Wysłany: 2 lipca 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może zrób test... albo rozwieje wątpliwości i będziesz spokojnie czekać albo wielka radość :)

    hipisiątko, Ona29 lubią tę wiadomość

    12.2023 FET 3BB ❌

    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb, 4ab, ❄️4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipi tak jak dziewczyny radzą,albo test albo beta .

    hipisiątko, Ona29 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Sprawdzałam w kwietniu. Miałam 18 z kawałkiem. Lekarz mówił, że ok.
    Więc zostaje test , też nigdy nie plamilam A jak zaczęłam czekałam tydzień i się nie rozkrecila zrobiłam test i był pozytyw
    I napisze nigdy nie miałam plemienia przed @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry dzień chociaż u mnie zimny, wieje i pada brrr...


    Zmarzłam cholernie i teraz się kawką ogrzewam. Byłam upuścić trochę krwi na hormony udało się idealnie bo dziś mam 3dc. Jeszcze trochę i jadę z koksem :)

    Hipi mi po dupku zdarzały się plamienia ale od razu potem przychodziła @ a jak u Ciebie się nie rozkręca no to może jednak coś tam się dobrego zadziało w końcu :) 3mam kciuki &&

    hipisiątko, Janess, Evell, Ona29 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też jakoś dziwnie mam 8dc i powróciło od wczoraj @ , wczoraj trochę potem plamienie dziś plamienie teraz krew co to znów się dzieje :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    U mnie też jakoś dziwnie mam 8dc i powróciło od wczoraj @ , wczoraj trochę potem plamienie dziś plamienie teraz krew co to znów się dzieje :-/

    Ja też mam plamienie powinnam dostać @ a tak to ciągle mam wkładkę poplamioną nie jest tego dużo po poronieniu powinnam dostać teraz normalną@ a tu takie cyrki :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    U mnie 52dc..po histero chyba 39dni..brzuch pobolewa na @ jajniki tez czuje..i ch...
    W piatek mam wizyte u podrzędnego gina w przychodni...
    Cycki bolą jak nigdy ostatnio. Boje sie ze zmniejszona Dawka leku na mnie nie dziala i prl skoczyła. Generalnie PMS chyba jest bo w nocy opitolilam pol lodowki. Temp 37 dzis o tej stalej porze. Zmierzylam orientacyjnie. Wg tej niby owu dzis 10/11dpo.
    Przed operacja musze sie zaszczepic na zoltaczke lub wykonac anty- Hbs. Bylam szczepiona ponad 10lat temu..
    Dzis bylam u rodzinnej i stwierdzila ze mam dziwnie rozdete jelita..wiec moze to jelita mnie bola a nie na @ już zglupialam.
    Poza tym mialam okropna bezsenna noc i zasnelam dopiero kolo 3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Ona ja miałam tak między 1 a 2 laparo. Okres 5 dni potem dwa dni czyste a następnie jeszcze 5 dni okresu. Potrafiłam mieć i do 14 dni okres a przeważnie to 10 do 12 dni okres. Ale ja mam endometrioze i po laparo ustąpiło.

    Ja dziś pomarudzę. Proszę o wyrozumiałość.

    Boli mnie głowa, ciągle chce mi się pić i siku. Nie mam ochoty na nic do jedzenia i okropnie mi zimno w domu aż odpaliłam ogrzewanie.

    Kup ten test!☺

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie podobnie. Czeste bole glowy i taka zamulona jestem. Tyle ze wilczy apetyt mam. Zimno tak samo mam dreszcze az czasem. Dzis wyszlam w swetrze i kurtce. Rano 16stopni bylo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm Hipi ja chyba nie mam endometriozy :-/
    Mam nadzieję że nie mam ... w sumie nigdy nie miałam takich cyrkow, zazwyczaj mam bardzo skąpe miesiączki i krótkie 1-2 dni to maks ...
    Czym się objawiala u Ciebie endometrioza?

    Popieram Konczynke kup test !! Na co to czekać:-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Ja byłam w szoku gdy dostałam diagnozę endometrioza.
    Miałam obfitę 7dniowe okresy. 3 dni pierwsze wyjęte z życia. Bolało i lało się jak ze świniobicia. Nienawidziłam podczas sexu pozycji od tyłu bo normalnie zwijałam się z bólu. Więcej nie pamiętam.

    Więc u mnie nic z tych rzeczy...
    Muszę jednak iść do mojej ginki sama diagnostykę zrobić

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona a mialas histero? Moze to by wyjaśniło...ja tez widzisz mialam skape okresy..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipi i jak tam sytuacja? ?

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj szkoda..moze przez neta zamow?ale to i tak 2dni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żyjecie laski? Co taka cisza?

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipi a co to za impra była? Nie zamorduj się tam.

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po bezsennej nocy poszłam w kime po obiedzie...padlam dosłownie. Moj wychodzi do pracy a ja może ciut ogarne...

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka ja tak miałam wczoraj, padliśmy z moim koło 21 i obudziliśmy się o 2 w nocy na tv a potem znowu kima.

    Hipi czyli już po wszystkim? ;)

‹‹ 415 416 417 418 419 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ