X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Oj nie lubię. Ale mi leci raz mleko raz przezroczyste coś już chyba z rok a prl w normie. Tak więc bez obaw.
    To troche mnie uspokoilas.
    Mi nic nie lecialo nigdy przy braniu dostinexu..ale ta 1/4 to chyba teraz za mala dawka

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 5 lipca 2018, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipi czas szybko zleci i będziesz następna w kolejce :) a co ginekolog mówi o tym wycieku z cycków ?

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc.
    Werni moj uważał ze to od prl.
    Żeby nie było- wlasnie siknelam przed wizyta. Biel bieli. Szyjka mi sie rozpulchnia wiec oby nadeszla sama bez tabletek.

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    Czy tylko mi się wydaje że strony nam znikają? Była już 501 a teraz znów 499? Dziwne jakieś...

    Hipi miałam nadzieję że jednak ten cud się wydarzy. Jeszcze nie teraz ale na pewno nadejdzie ta chwila :)

    Janess współczuję gdzieś prywatnie leć tak najszybciej.

    Co do prl też miałam te wycieki, lekkie ale były ale u mnie prl jest za wysoka chociaż tak jak Hipi pisała zależne to było od fazy cyklu bo raz był wyciek a raz nie.

    Kawę już machnęłam ale jakoś jeszcze się nie obudziłam...

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez zauważyłam, że cos nie tak z tymi stronami..moze ktos kasuje posty?

    Ja mam mega chandre..

    I tak nam sie nie chce na ten ślub jechać że gdybym nie była świadkiem to chyba bym sklamala ze jestem chora...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka to witaj w klubie ja tak samo się czuję a w sobotę jedziemy z moim na urodziny jego wujka i też mi się nie chce. Wcześniej chrzciny teraz urodziny ciągle coś..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie zostały mi zlecone badania, tj jak białko s i białko c antykoagulant toczniowy,pc/ PC kardiolipinie i igM,? Ja się nie bardzo na tym znam ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie pomogę bo pierwszy raz widzę takowe badania i też nie mam pojęcia ale zapewne dziewczyny pomogą :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Nigdy nie byłam na NFZ :D


    A no to tak jak ja ;) zawsze prywatnie wiesz że Cię przyjmą. I jak ząb? Załatwiłaś coś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Hipi no kurde:-/ tego to ja się nie spodziewałam :-(
    No nic widocznie jeszcze nie teraz jeszcze chwilkę musisz zaczekać

    No ja załatwiłam sobie skierowanie na mutacje mthr i tym podobne , na NFZ co prawda czekać muszę bo dopiero 15 października ale to było gdzieś w kwietniu A czas leci jak wiadomo jak szalony więc jeszcze chwilkę i będzie:-)

    Ogólnie czuje się dziś do duuupy, oczy mnie bolą pieką szczypia razi mnie światło, wzięłam sobie dziś allegre- nie mam pojęcia albo to uczulenie albo od światła w pracy ...
    Wczoraj miałam zmianę nocną i pod koniec wyglądałam już jak zombi masakra jak się zobaczyłam w lustrze całe przekrwione oczy aż się wystraszyłam tylko czerwień widać było, dziś mam hmm mam wrażenie piasku pod powiekami - krople mam starazolin gó*** dają zobaczymy czy allegra pomoże jak nie to już muszę iść do tego okulisty wyjścia mieć nie będę niestety ...



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona spróbuj woreczki od herbaty albo plasterki ogórka chłodzą, może pomoże trochę i nie bd tak piekły.

    Kryśka z drzazgą do lekarza pojechałaś? :D

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde to gdzie żeś się tak urządziła? To wołaj tam kogoś, co oni sobie myślą!

    Znowu.ta.kryska, KoniczynkaNaSzczęście lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio non stop wyciągam drzazgi z paluchów mojego bo jak nie podrapany przyjdzie to w drzazgach cały ot praca na budowie a ja w lekarza się bawię ;) chociaż ostatnio i mnie się to przytrafiło, udało się wyciągnąć ale ślad jest do tej pory. Dziadostwo takie małe a tyle problemu z tym, niech tam szybko Ci wyciągają to gówienko

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiu polecam zwykly rywanol.

    Ja po wizycie siedze zalamana...
    Generalnie doktora troche to wszystko zaciekawiło nawet...ale po kolei.

    Usg - endo 6mm(!!!!!!!) to bardzo malutko jak na 55dc 13/14dpo i 6tyg po histero...poza tym OK- cokolwiek to znaczy...
    Dostałam luteine mimo ze sama o nia poprosiłam. Lekarz twierdzi, ze gdyby nie zabieg to przy takim endo po lyzeczkowaniu lepiej czekać..ale dał. 3x1 pod jezyk przez 5dni.
    Dwa podyskutowalam o tej laparo.
    On pracowal kieeeedys w szpitalu w ktorym bede to robic i wg niego droznosci przy laparo mi tam nie zrobią..ale mowil bym sie dowiedziala bp bez sensu robic samą laparo bo nic mi to nie da...wg niego najpierw lepiej zrobic hsg ponownie...
    Jak najbardziej poleca Lublin..ale mówił też że w niektórych szpitalach robią udraznianie...jakos to nazwał...perturbacja czy jaki grzyb...mniejsza o to...tlumaczyl ze sa specjalne koncowki takie malutkie i sie to wklada do jajowodow..ale musi byc to poprzedzone sprawdzeniem droznosci podczas laparo bo to sie robi 3w1 taki zabieg..i wg niego na taki powinnam isc jesli sa niedrozne...czesto samo wpuszczenie plynu pod cisnieniem udraznia - podczas laparo mozna to zrobic pod większym cisnieniem z uwagi na to ze sie nic nie czuję...
    Poza tym spytalam jak odbudowac to endo...
    Tlumaczyl ze sa na to leki: estrogeny z czymś tam na 1faze i na 2 progesteron...
    Ku*wa zarlam migdaly i to wszystko i dupa...
    Boje sie teraz ze mi uszkodzili endo i juz nie odnośnie...
    I już nie wiem co robić..
    Ten z kliniki nawet nigdy nie zaproponowal mi czegos na odbudowe endo a tez widzial cienkie...
    Podłamałam się bo naprawde nie wiem co robić...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sory za błędy i chaotyczną wypowiedź, ale jestem w dole...
    Przy takim endo przy drożnych jajowodach nigdy nie zajdę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta luteine brac od dzis czy jeszcze poczekac chociaz 1,2 dni to moze sama przyjdzie??? Jak myslicie??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście wrote:
    Ta luteine brac od dzis czy jeszcze poczekac chociaz 1,2 dni to moze sama przyjdzie??? Jak myslicie??

    Może poczekaj jeszcze ze dwa dni ,nie będziesz jej miała na ślubie przynajmniej !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie ciągle to nie dociera dlaczego podczas laparo nie udrozniaja jajowod jeśli zajdzie taka potrzeba , u mnie w trakcie laparo od lat to robią i nie jest to nic dziwnego ... wielokrotnie byłam namawiana na laparo ponieważ parę rzeczy na raz się załatwia, jednak do tego nie doszło bo poszłam na samo hsg - co bardzo zirytowalo lekarza który nadzorował badanie pierwsze jedo pytanie brzmiało- dlaczego nie laparoskopia ? Przecież w trakcie jej trwania zrobili by wszystko i jeszcze doglebniej obejrzeli od środka... rozlozylam ręce poprostu A potem już czas zleciał

    Karola spróbuje z tym ogórkiem i herbata ale jutro dopiero bo nawet szczerze nie mam kiedy, za 10 min wychodzę do pracy wracam stary śpi więc się nie krzatam żeby go nie budzić, wstałam dziś po 10 i obiad pranie i zaraz wychodzę więc oczy musiały być otwarte

    Krysia mój malz ma takie szczęście że też wiecznie coś ma A to w stopie A to u rak jak do tej pory - sama wyciagalam tfu tfu

    No a że tak powiem Twoje siedzenie mnie nie dziwi... tak właśnie to działa w naszym państwie... :-/

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona mnie tez to szokuje...moze po prostu to czysty biznes dla prywatnych szpitali...nie wiem..
    Jutro od rana bede dzwonic po szpitalach po okolicy...
    Moj twierdzi ze jak bedzie trzeba to pohedziemy do tego Lublina..

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8520 7415

    Wysłany: 5 lipca 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak są takie możliwości, że mogą zrobić Ci kompleksowo podczas jednego badania to obdzwaniał szpitale i szukaj gdzie się tak Tobą zajmą bo inaczej będziesz się bujać miesiącami z każdym etapem.
    Cienkie endometrium to chyba nie koniec świata bo można popracować nad jego poprawą. Najpierw postaraj się zrobić porządną laparo a endo zostaw na później.
    Głowa do góry :)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
‹‹ 419 420 421 422 423 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ