X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Jak są takie możliwości, że mogą zrobić Ci kompleksowo podczas jednego badania to obdzwaniał szpitale i szukaj gdzie się tak Tobą zajmą bo inaczej będziesz się bujać miesiącami z każdym etapem.
    Cienkie endometrium to chyba nie koniec świata bo można popracować nad jego poprawą. Najpierw postaraj się zrobić porządną laparo a endo zostaw na później.
    Głowa do góry :)
    Porusze niebo i ziemie by cos zrobic skoro mozna to naprawic.

    Z innej beczki...ktoras z Was zna sie moze na kadrowych/ ksiegowych sprawach?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa to priv Ci napisze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia matko! Co oni Ci tam robili?!

    Znowu.ta.kryska, hipisiątko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny Krysiulka małe gówno a jak potrafi ukrzywdzić. Dobrze że masz urlop ale tak czy siak nie fajnie z tym :/ oby wylazło jutro dziadostwo.

    Znowu.ta.kryska, hipisiątko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem że Ty jajcara jesteś ale żeby Ci się nie paskudziło potem. A co do sąsiadek to niech sobie myślą co chcą, pewno obstawiają między sobą czy to nie oby Rotek uje...ł :D haha

    Znowu.ta.kryska, hipisiątko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-D haha teraz muszą się zabezpieczyć bo bestia grasuje, jakieś rygle do drzwi, cokolwiek

    Znowu.ta.kryska, hipisiątko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie mam karty CCC ale w Deichmann też są przeceny teraz.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy 3x1 luteina to nie za duza dawka? Co myslicie? Zacznę w sobote jak nie przyjdzie..

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Nie, to jest dobra dawka. Po IUI miałam taką a spotkalam się z jeszcze większymi dawkami.

    To ok...mam brac 5dni. Tylko raz w zyciu ja bralam daaaawno temu i juz nie pamietam..

    Janess, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22636 11315

    Wysłany: 6 lipca 2018, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Dziewczyny mam pytanie zostały mi zlecone badania, tj jak białko s i białko c antykoagulant toczniowy,pc/ PC kardiolipinie i igM,? Ja się nie bardzo na tym znam ...
    Badania maja na celu potwierdzic lub wykluczyc problemy z krzepluwoscia krwi np ryzyko trombofilii ;) dadza odpowiedź czy byc moze powinnas brac acard lub heparyne ;)

    Krysia o ja cie! Tos zaszalala!

    Hipi kciuki za jutro!

    Koniczynka szukaj bo najlepsze wyjscie to laparo z hsg i opcja ewentualnego udroznienia...

    Ja wczoraj wizytowalam i mamy 2300g dzikiej bestii ktora wiecej sie rozpycha i kopie ze az ja czasem z bolu podskocze niz spi...

    hipisiątko, Moa, Janess, KoniczynkaNaSzczęście, Evell lubią tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8750 7583

    Wysłany: 6 lipca 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie znam ale brzmi ciekawie :) Powodzenia Krysia i krótkiego pobytu w naszej służbie zdrowia :)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    😭 czekam na poprawę wyników
    06.2024 FET 8a❌😔 anemia
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/❄️8a, 3bb,4ab,4ba,8a

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8750 7583

    Wysłany: 6 lipca 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja na drutach nie umiem ale jak spędzam teraz coraz więcej czasu po przychodniach to chyba zacznę się uczyć :) :)

    Z psem wszędzie raźniej i bezpieczniej :)

    Znowu.ta.kryska, Janess lubią tę wiadomość

    😭 czekam na poprawę wyników
    06.2024 FET 8a❌😔 anemia
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/❄️8a, 3bb,4ab,4ba,8a

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Tak szybko bo ja tez z przychodni pisze.
    Dzwoniłam do szpitala i zrobia mi droznosc przy laparo. Doktor mnie pamieta i uspokajał.
    Pisalam tez do Akademi Medycznej. Ordynator odpisal ze u nich na laparo czeka sie 9miesiecy...nie napisal nic o droznosci..wiec jeszcze raz dopytalam i czekam.
    Pisalam tez do Lublina o dr Z mi napisał ze jak cos wyjdzie nie tak to mam sie kontaktować i on zrobi mi selektywne HSG.

    Evell, Karolina2787, Ewa89_89, Janess, hipisiątko, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście wrote:
    Cześć.
    Tak szybko bo ja tez z przychodni pisze.
    Dzwoniłam do szpitala i zrobia mi droznosc przy laparo. Doktor mnie pamieta i uspokajał.
    Pisalam tez do Akademi Medycznej. Ordynator odpisal ze u nich na laparo czeka sie 9miesiecy...nie napisal nic o droznosci..wiec jeszcze raz dopytalam i czekam.
    Pisalam tez do Lublina o dr Z mi napisał ze jak cos wyjdzie nie tak to mam sie kontaktować i on zrobi mi selektywne HSG.

    super,widzisz kochana wszystko się już pomału zaczyna układać,Ciesze się :)

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8750 7583

    Wysłany: 6 lipca 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to teraz luz w oczekiwaniu i z pewnością wszystko pójdzie dobrze :)

    😭 czekam na poprawę wyników
    06.2024 FET 8a❌😔 anemia
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/❄️8a, 3bb,4ab,4ba,8a

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka laski

    Widzę same dobre wieści :)

    Koniczynka super będziesz miała za jednym zamachem zrobione :)

    Hipi Bardzo się cieszę w końcu coś się dzieje :)

    Krysia bidulko no, coś mówili więcej poza tym że potrzebne szczepienie?

    Janess jak ząb?

    hipisiątko, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O cholerka no to współczuję kochana nie dosyć że @ męczy to jeszcze to draństwo. Zawsze masz tak krwawe @? Mam nadzieję że jutro będziesz czuć się lepiej by można było pozbyć się przeszkody.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam że miałam tak w liceum do tego straszliwy ból brzucha. Pierwszy dzień @ przeleżałam w domu bo ruszyć się nie mogłam z bólu aż się zwijałam i mega krwawienie. Na szczęście zmieniło się z czasem i teraz jest spoko. Wcześniej nie umiałam żyć bez przeciwbólowej pierwszego dnia a teraz luzik. Ciekawe od czego to zależy...

    Krysia byle do jutra, a łapka spuchnięta co? Teraz jak rozgrzebały jeszcze :/

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja teraz powinnam krwawić dopiero :D haha wcześniej nie piłam haha kiedyś to te polopiryny były mega człowiek wziął jedną na noc i tak się wypocił że choróbsko odpuściło a teraz można żreć tego od groma i nie działa. Nie te same leki co kiedyś. Dobrze że ręka spoko oby tylko lepiej :)
    Śmiać mi się trochę che bo jak napisałaś wczoraj o tej drzazdze i temat się rozwinął, mój przychodzi z pracy ze spuchniętym paluchem i mi pokazuje że drzazga siedzi :D co to się dzieje hehe

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się chyba po stymulacji poprawiły @ bo nie są już tak bardzo skąpe jak były ale też nie krwawe więc takie akurat tylko denerwują mnie długie plamienia po @ ale to już chyba norma

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

‹‹ 420 421 422 423 424 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ