X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Obraziły sie wszystkie? Wyłazić zza krzaków!

    Janess, werni lubią tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 10 lipca 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sex.....Sex..... kiedys coś o tym słyszałam......a może mi się śniło ??

    Janess, hipisiątko, Znowu.ta.kryska, werni lubią tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie jakto zwykle coś boli. Dzis brzuch na@ i to tak jak za czasów młodości. Cos jyz się zaczyna dziac.
    Teraz kawe popijam i zajadam 3paczki na pocieszenie

    Janess lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova87 wrote:
    Sex.....Sex..... kiedys coś o tym słyszałam......a może mi się śniło ??
    Tez zaczynam o tym zapominac..
    Od @ do zabiegu zakaz

    Janess, hipisiątko lubią tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 10 lipca 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście wrote:
    Tez zaczynam o tym zapominac..
    Od @ do zabiegu zakaz
    To u mnie nawet jak juz sa chęci i okazja to mloda zaczyna tak dokazywać w brzuchu że ni ..uja sie nie skupie wiec odpuszczam :D

    Janess lubi tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova87 wrote:
    To u mnie nawet jak juz sa chęci i okazja to mloda zaczyna tak dokazywać w brzuchu że ni ..uja sie nie skupie wiec odpuszczam :D

    Zazdraszczam...pamietam to uczucie...ahhh dziś mega deprecha...pewnie zaraz opr dostane..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie znów od seksu wszystko już boli haha , wylamalam się, ale serio jestem dosłownie poobijana :-P

    Hejjj dziewczyny...
    U mnie dzień za dniem leci odliczam czas do urlopu bo dosłownie już zmęczona jestem;-)
    Dziś wypłata, płakać normalnie
    Ja niewiem nie zrozumiem nie ogarniam jak ludzie potrafią wyżyć z jednej wypłaty... , gdyby nie mój mąż pracoholik to leżę i kwicze
    Jakbym miała wziąść ta wypłatę i poplacic rachunki i jedzenie kupić to myślę że do końca tygodnia by mi to starczyło
    Co prawda nie muszę, ale uważam że to ciężka praca za marne grosze i powoli rozgladam się za inna mało mi i mało:-/

    A co tam u Was
    Konczynka głowa do góry, pamiętaj zmiana nocka Cię zobowiązuje można mieć zły dzień ale nie cały czas ... musisz zająć swa głowę czym innym
    Lada moment będziesz mieć laparo - jesteś tak czy siak już bliżej niż dalej ... ;-)

    Krysia jak Twoja ręka

    Nova no ciekawe Twoja malutka nie pozwala na riki tiki ciekawe co powiesz za miesiąc hahaha

    Znowu.ta.kryska, Janess, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie znam...
    u mnie 1dc ha!
    po 59dniach

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Hipi czemu kasujesz posty?

    kawy? soku? wina? wodki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vr3b4l.jpg

    Evell, Janess, Ewa89_89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ! A propo postów nie mam zamiaru się tu klócic, ale po co kasujęcie posty na dodatek jeszcze zgłaszacie? Nie rozumiem po co ten wątek tu wg jest założony ? Nie widzę w tym żadnego sensu :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynko dej mie kawy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Koniczynko dej mie kawy :D
    2vlu25d.jpg

    Evell lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ja gdzieś napisałam że to ty zgłaszasz ? Przeczytaj mój post jeszcze raz:) poprostu tego nie rozumiem i tyle,ostatnio coś tutaj coś napisałam i już tego postu nie ma więc pytam jaki to ma sens? ? Nie trzeba się od razu oburza :* pozdrawiam

    Janess lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie mam.
    czy przed laparo stosowalyscie jakas diete by potem latwiej bylo wrocic do zywych?? i co polecacie po wszystkim juz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ps.takiego okresu nie mialam od czasów przed ciąża...szok..ale to chyba dobrze ze sie czysci

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeciez przy usuwaniu konta wystarczy do nich napisać zeby usunęli wszystko z forum...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tu żadnej gównoburzy nie widzę :D

    Janess ostatnio napisałam tutaj coś o kawie i co widzę że tego postu już porostu nie ma więc albo ktoś go usunoł albo zgłosił.

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8525 7418

    Wysłany: 11 lipca 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ale teraz mam rozkminę czy tez mam usuwać swoje posty... chyba odpuszczę, nie mam czasu na takie pierdoły ale jak będę usuwać konto to napiszę do nich żeby wszystko usunęli. Można tak? Myślicie, że to podziała?

    Dzisiaj mam dzień z szefem za ścianą więc z pisaniem ciężko.

    Znowu.ta.kryska, Janess, Karolina2787 lubią tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa mozna tak tylko trzeba podac im powod...ze np.rodzina Cie namierzyla i masz nieprzyjemnosci.
    Musza to zrobić.
    Ja sie przestalam przejmować- kto chce niech mnie czyta- zostawie swój ślad dla pokoleń- niech sie uczą jak sie robi dzieci hahaha

    Janess, Ewa89_89, Karolina2787, werni lubią tę wiadomość

‹‹ 422 423 424 425 426 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ