X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Po 2 hsg mało nie wpadłam w depresję. Wyłam jak bóbr. Nie jadłam nic. Na ivf nie było nas stać.
    Podejście 2 i 3 miałam robione w tym samym szpitalu.
    2 w pełnej narkozie
    3 na żywca.

    Dziewczyny dziś się dowiedziałam, że dziewczyna z mojej wsi popełniła samobójstwo prawdopodobnie.
    Starali się o dziecko kilka lat i mieli roczną córeczkę a jej ciało wyłowili z okolicznej rzeczki.
    Podobno miała nieleczoną depresję poporodową. Dla mnie szok. Choć nie znałam jej osobiście bo wprowadziła się stąd zanim ja tu przyszłam to okropnie mi jej żal.

    Jeju przykro mi to jest dramat naprawdę współczuje rodzinie,może gdyby jej ktoś pomógł kobieta by napewno żyła depresję się leczy sama je przechodziłam.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 11 lipca 2018, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja znajoma tez przechodziła jak urodziła małą teraz jest znów w ciąży. Za rok wybieramy się do niej bo mieszka w Niemczech.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 11 lipca 2018, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mysle jak Hipi ze nie ma sie czego bac bo wszystko do przezycia ;) ja w poroniona ciaze zaszlam cykl po hsg ze stymulacja i monitoringami ;)

    Hipi a na twoja @ to i ja czekam jak na szpilkach! No wkoncu komus trzeba bedzie brzucholka przekazac ;)

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc.
    Hipi wydaje mi sie ze powinni na NFZ juz zrobić..ja tez kiedyś wcześniej robilam i nikt nic nie mówił.
    Lało u mnie całą noc. Znów zapowiada się deszczowy i zimny tydzień. Gdzie to lato?

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 12 lipca 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej tez mi na tel pokazuje że do wtorku ma padać :( dziś nocka w pracy i weekend wolnego ale taka lipna pogoda.

    Tez czekam na Hipi@ :)

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    by nie marudzic to powiem Wam ze dokładnie 10lat temu poznałam mojego ☺
    w0720w.jpg

    hipisiątko, Janess, werni, Znowu.ta.kryska, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8513 7412

    Wysłany: 12 lipca 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak miłooo :) :)

    KoniczynkaNaSzczęście, Znowu.ta.kryska, Karolina2787 lubią tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 12 lipca 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No no takie rocznice tez są fajne :) ma gest :)

    KoniczynkaNaSzczęście, Znowu.ta.kryska, Karolina2787 lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to powuedzial...Raffaello to za te 10latt hehh

    Znowu.ta.kryska, Karolina2787, werni lubią tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 12 lipca 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    26 czerwca mieliśmy rocznice slubu. Dzień wcześniej mówie " wiesz że jutro mamy rocznice" a on " i co w związku z tym"?? " nic....jutro na obiad zalewajka" :D


    hehehehehehhe

    KoniczynkaNaSzczęście, hipisiątko, Znowu.ta.kryska, Ewa89_89, Karolina2787, werni lubią tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipi 3mam kciuki za to wszystko. za IVF i w ogóle ❤

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Nie dziękuję. :)
    Dałam radę wyłączyć mój mózg z opcji starania. Przynajmniej mi się tak wydaje.
    Może dlatego moja ostatnia @to bajka. Zaczęła się w czwartek a w niedzielę nie było śladu po niej aż mi moja aplikacja wysłała wiadomość czy skrócić @ z 5 dni do 3 ?

    Koniczynka a ty za tydzień laparo masz ?

    tak 18jade do szpitala i 19mam...brrr...
    My po obiadku z torcikiem w tle..pekam...

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski

    Nie pisałam bo trochę teraz z moim spędzałam czas a wczoraj byliśmy u moich rodziców i niedawno wróciliśmy. W końcu pierwszy urlop wspólny :) fakt że jeszcze trzy dni zostały i w poniedziałek powrót do rzeczywistości ale chociaż trochę się odsapnęło, szkoda że pogoda taka beznadziejna, dopasowała się chyba do mojego samopoczucia :/

    Krysia wyniki hormonów mam ale co mi z tego jak od poniedziałku próbuję dodzwonić się do gina i dupa :( Miałam dzwonić w poniedziałek i umawiać się na hsg, nawet nagrałam się mu na pocztę i co z tego jak nawet nie raczy się odezwać. Kolejny miesiąc stracony i chyba moje starania też zakończą się na tym etapie. Czas pomyśleć o IVF na poważnie...

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Hej laski

    Nie pisałam bo trochę teraz z moim spędzałam czas a wczoraj byliśmy u moich rodziców i niedawno wróciliśmy. W końcu pierwszy urlop wspólny :) fakt że jeszcze trzy dni zostały i w poniedziałek powrót do rzeczywistości ale chociaż trochę się odsapnęło, szkoda że pogoda taka beznadziejna, dopasowała się chyba do mojego samopoczucia :/

    Krysia wyniki hormonów mam ale co mi z tego jak od poniedziałku próbuję dodzwonić się do gina i dupa :( Miałam dzwonić w poniedziałek i umawiać się na hsg, nawet nagrałam się mu na pocztę i co z tego jak nawet nie raczy się odezwać. Kolejny miesiąc stracony i chyba moje starania też zakończą się na tym etapie. Czas pomyśleć o IVF na poważnie...

    Oj to przykre ze lekarz Cie olał. Rozumiem że wyniki ok?
    Walcz o to hsg....myślę ze warto....

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście wrote:
    Oj to przykre ze lekarz Cie olał. Rozumiem że wyniki ok?
    Walcz o to hsg....myślę ze warto....

    Teraz nie wiem czy mam wgl iść na to hsg bo bd musiała w szpitalu na nfz czekać. U niego miałam mieć prywatnie od razu HyCoSy ale jak mnie olał to dupa do niego do kliniki mimo to pójść? Wyniki sama nie wiem chyba prl i tsh podwyższone.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipi ten ginekolog jest właśnie z klinki niepłodności miał mi zrobić hsg a potem IUI i dlatego teraz się zastanawiam czy nie pójść po prostu sama tam i zrobić hsg tylko wtedy bd musiała dodatkowo zapłacić za wizytę niepłodnościową 250zł żeby mnie jakiś lekarz na to skierował tam a tak byłam już u doktorka który miał pokierować i dlatego jestem zła że z jego strony brak odzewu. Ten miesiąc i tak w dupe więc zacznę dopiero po następnej @ i tak się wlecze...

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze ma urlop albo coś?
    Próbuj jeszcze sie skontaktować...na hsg w szpitalu na nfz nie czeka sie dlugo..moga zrobić w tym samym cyklu nawet jak sie uda trafic..tak czy siak zapisac sie można..

    Ja mam 3miechy w dupe i zaczynam sie bac tego co wykaze laparo.
    @ jest.
    Moj mnie oczywiscie namawia bym przelozyla chociaz o 3miechy...ale co to da...chce mieć juz wszystkie te zabiegi za soba by zaczac żyć..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie urlop miał do 8 dlatego mówił bym dzwoniła do niego w poniedziałek i od razu ustalamy termin hsg a tu dupa. O tyle mi pasowało teraz bo mam wolne i nie muszę z pracy się zwalniać a jak zapiszę się na nfz to różnie bywa. Wolę prywatnie, zapłacić ale i mieć pewność do terminu. No nic bd próbować później.

    A Ty nie przekładaj nic kochana bo im szybciej tym lepiej, poza tym i tak długo już czekasz a i jak piszesz będziesz mieć za sobą.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie przekladam...musze to miec za soba bo zwariuje..i modle sie by chociaz jeden byl drożny...
    Pewnie bede dużo marudzic przed także prosze wybaczcie mi z góry..

    Karolina2787, hipisiątko, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze moze przedluzyl urlop albo co?
    Dzwoń jutro do bolu...albo jeszcze dziś...
    Niestety lekarze zyja w swoim swiecie...
    Trzymam kciuki by sie udalo...a jak nie to idź zrob to hsg w klinice.

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

‹‹ 424 425 426 427 428 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ