X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze zobaczysz :) u Ciebie przynajmniej idzie do przodu także ciesz się bo ja stoję cały czas w miejscu.

    Dzwoniłam do niego i nagrałam się na pocztę i cisza. Nie wiem chyba bd musiała iść sama do tej kliniki. Kasy dołożyć i pójść bo te czekanie mnie już dobija. Czas leci a ja dalej to samo ech :(

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipi możliwe że zajęty ale oddzwonić to by mógł, tym bardziej że zostawiłam mu wiadomość głosową. Może ma w dupie nowych klientów bo byłam po raz pierwszy u niego, nie wiem. W sumie w tej klinice jest kilku lekarzy więc mogę pójść do innego. Jest też druga klinika w razie co. A do Białego mam ponad 200km ale to nie wchodzi w grę ze względu na moją pracę. Myślałam że załatwię to na urlopie a tu nadal lipa. Teraz znowu bd kombinować żeby się dopasować. Kurde ja nie wiem żeby z takim zabiegiem dosłownie kilku minutowym tyle zachodu było, to co mówić o In-Vitro

    Dawaj Hipi wal sami swoi ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2018, 20:52

    hipisiątko, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Mam w domu internet pewnej sieci ( rekamy robić nie będę). Modem stoi na parapecie a w domu tv z wifi i kilka tel ciągnie neta z tego modemu.
    Problem w tym, że to wifi nie łączy się automatycznie z tv i za każdym razem muszę ustawienia i wpisywać przecudaczne hasło do wifi. A z telefonami i komputerem łączy się automatycznie. Pomyślałam ok może tv ma opcję, że trzeba za każdym razem wklepać hasło w ramach bezpieczeństwa. Szukałam i nic. Jakie było moje zdziwienie kiedy dziś włożyłam kartę sim z tel do modemu i telewizor łączy się automatycznie z internetem. Wychodzi na to, że to wina karty sim. Myślicie, że mi zrobią duplikat za free jak im to opowiem ? Pytam bo do najbliższego salonu mojej sieci mam ok 60 km w jedną stronę i nie chciałabym głupiej z siebie zrobić albo klamkę pocałować.

    Zrobia Ci jak im powiesz ze na tej karcie nie dziala. Nie wspominaj o telefonach. Ta karte po prostu zdezaktywuja i dadza nowa. Za free powinni takze śmiało dzwon..moze przysla poczta..

    Ja musze z mojego neta zrezygnowac i tv pewnej chyba najgorszej firmy..caly czas sie tnie i kasa spora..jeszcze jak zapomnialam zaplacic i mam 2naraz to odechciewa mi sie ogladac tv...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym powiedziala ze nie dziala by ja po prostu dostać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z nimi to gorzej niz u lekarza....trzeba walczyc hehe... Mi 2razy zmieniali modem...bo moj sie wyklucal ze mamy za mala prędkość..zawsze w nocy i nad ranem...zadzwonil kiedyś z zapytaniem
    " Czy Wasz intetnet chodzi spać? !" Myslalam ze pekne ze smiechu a on powaznie 3razy powtarzal to pytanie haha

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie umowa skonczyla a i tak musze im wypowiedziec...i tak bedzie miesiac wypowiedzenia...tyle ze musze jechac osobiście a tam mi nie po drodze.....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Ja za to walczę ze spółdzielnią bo już od 23 nie mam ciepłej wody. Też chyba chodzi spać...

    Ooo...to ciekawe..

    Dzien Dobry miłe Panie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspolczuje...niestety zawsze cos nie gra z takimi sprawami...u Nas ostatnio nie bylo 3dni cieej wody..i ani informacji ni nic...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I takim oto sposobem będziemy przerabiać kolejny raz już 10000 stronę :P a było już tak pięknie ;)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi mi o główne strony nie te :P czy tam posty huk wie jak to nazwać ;) haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2018, 19:52

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzeba nadrobić ☺
    Jaka pogoda u Was? ( temat neutralny)
    U mnie gorzej niż jesień ☺

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to samo dziś przez cały dzień na zmianę deszcz i słońce ale ogólnie ciepło

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak męża nie ma to sprzątanie pójdzie migiem, głośna muza i jedziesz z mopem haha :D przynajmniej ja tak lubię ;) młode ziemniaczki, jajeczko sadzone i mizeria idealny obiadzik wiosenny ^_^

    hipisiątko, KoniczynkaNaSzczęście, Znowu.ta.kryska, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie to już lato jest ale zawsze taki obiad kojarzy mi się z wiosną bo wtedy właśnie zaczynamy z nowalijkami ;)

    hipisiątko, KoniczynkaNaSzczęście, Znowu.ta.kryska, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo tak tak zapomniałam o koperku oczywiście obowiązkowo, mój to maślankę a ja co najwyżej mleko bo i tak rewolucja po takim żarełku murowana ;) ale pychota!

    Właśnie Hipi Ty zawsze taka obrotna, szybka babka ale wiadomo każdy ma czas na odpoczynek nie zawsze musisz zapierdzielać :)

    My to ostatnio z moim szalejemy na mieście, codziennie jakieś zakupy ale korzystam póki jest łaskawy :D haha

    KoniczynkaNaSzczęście, hipisiątko, Znowu.ta.kryska, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis wysprzatalam chate na blysk...wiecie odsuwanie kanap, kurze i te sprawy...masakra ile syfu az wstyd. Jutro mam gosci. W niedziele mam fuszke wiec weekend zleci..a w srode do szpitala..ciekawe czy mnie w piątek wypuszcza nastepnego dnia po zabiegu...nie chce tam byc na weekend.
    @ sie kończy już

    hipisiątko, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my zamówiliśmy nowy narożnik i sądziliśmy że przyjdzie niedługo a przynajmniej w czasie trwania naszego urlopu, okazało się że oni też mają w tym czasie urlop i wyślą go dopiero po 29.07 :/ masakra...

    Dziewczyny czy któraś z Was będzie w Diverse może?

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o masakra 29?! wow....
    Ja musze kupic koszule do szpitala bo same piżamy mam...a chyba bedzie łatwiej...

    Poprzednio jak byłam to mi dr mowila by nie golic nog przed zabiegiem....kurna troche wstyd....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nieźle się urządziliśmy, gdybym nie przeoczyła to byśmy już mieli narożnik od innej firmy a tak trza czekać... Zła jestem ale tylko na siebie mogę być.

    Co do Diverse to poszukuję sportowej torby/worek fajna tam była ale nie załapałam się niestety a teraz siedzę i szukam w necie to ni huhu :(

    Koniczynka a czemu dr Ci mówi żeby nie golić to chyba Twoja wola

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ze to niby łatwa droga do infekcji...

    Ja sklepy omijam ostatnio..za duzo wydaje..i to głównie na zarcie...masakra...czlowiek tyra by to przejeść potem heh

‹‹ 425 426 427 428 429 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ