X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Ja musiałam być wygolona wszędzie na zero. Do tego czyste paznokcie bez tipsów, hybryd i lakierów. Dobrze gdybym farby na włosach też nie miała ale to nie był wymóg konieczny.


    ojjj serio?!! jak mialam laparo na chirurgi to na nic uwagi nie zwracali...teraz mam długie paznokcie a u stop pomalowane...to dobrze ze mowisz...
    Te 3 dziury to gdzie robia? w pepku to wiem...juz mam tam blizne..a niżej?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja po laparo po pecherzyku tez obudzilam sie pomaranczowa...a do domu to wyszlam z tymi przylepcami od ekg nawet...z racji tego ze nie bylam na. silach chodzic to wymylam sie dopiero w domu porządnie. blizne na pepku mam na 3cm...pod pepkiem okropna jest i swedzi...tak samo pod biustem na srodku. Sa ochydne. Mialy zniknąć i niestety sa wypukle i ktos tak mnie zaszył ze do dzis czasem bolą.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam pecha... Na tamtym oddziale bylo okropnie....generalnie szpital nie cieszy sie dobra opinią...dlatego jeżdżę do innego mniejszego miasta bo i spokoj i cisza i jakos tak mi tam lepiej było...oby i w tej kwestii samej operacji...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    myślałam, że ta laparoskopia to łatwiejszy temat.
    Dlatego tak sie sram... bez kitu mega die boję

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2018, 22:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie moj tylko zawiezie i potem odbierze bo po nockach nie bedzie krążyl..godzine na dojazd trzeba liczyć..przeraza mnie to ze bede tam sama..ale mam Was i bede napierdzielac. Bolu sie nie boje tylko tego " kaca" po narkozie i wyjmowania rury z gardla

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Coś mi się narobiło z tel i zamiast " e" wstawia mi " w"


    ooo no to dziwne...moj tez juz nawala ijak pisze to mam niebieskie krechy na klawiaturze...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2018, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Wczoraj i dzis zwariowane dni..nawet bardzo..ale bez szczegółów by nie zanudzać.
    Pozatym nic nowego...pogoda dzis - goraco bardzo.
    Jutro musze sobie zakupy do szpitala zrobic bo nie mam koszuli, a chyba wygodniej bedzie...
    Cos do jedzenia tez musze by po wszystkim cokolwiek zjesc...flipsy? nie mam pojęcia..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2018, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szanując Was wszystkie, życząc osiągnięcia celu i czekając na swoich gagatków, którzy, mam nadzieję, już wkrótce pojawią się w moim życiu (czuję, że będą chłopaki), żegnam Was, kochane. Może wrócę, może nie... Dziś, po pijaku (bo zaliczyłam żywiec z karmi pół na pół, wędrowniczka z colą i dwa kieliszki domowej nalewki na spirytusie), znikam z ovu.
    Dziękuję za to, że mogłam być z Wami. Nic więcej tu nie wniosę. Powodzenia!

    Moa.

    Ps.Zaraz będzie dziki seks. Zawsze jest taki po pijaku ;-)

    Znowu.ta.kryska, Karolina2787, hipisiątko lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 16 lipca 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sadzone z ziemniaczkami i maslanka czy kefirem mniam :) :)

    Hehe tez jestem w szwach na piersiach (guzki) i kolanie.

    Co do narkozy hehe najlepiej wdychac przez maskę aromaty :)
    Właśnie jadę do ginki. Padnieta jestem po pracy.
    Weekend sprawdziłam z moim u moich rodziców i w niedziele był grill u babci na wsi :)

    Znowu.ta.kryska, Karolina2787 lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 16 lipca 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wyszlam od ginki. Na wyniki powiedziała ze ogólnie dobre. Pytała się czy mój pali to powiedziałam ze tak. To jakby przestał by się ruchliwość polepszyla. Zrobilam tez posiew. Powiedziałam ze chce zrobić hsg. Ale to badanie akurat jest w moim mieście rodzinnym w klinice. Za 7 dni mam odebrać wynik. Jak dobry wyjdzie to mam napisać jej smsa. Jak zły to ma mi dać lek. Dala mi też receptę na maść.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2018, 16:22

    KoniczynkaNaSzczęście, Janess, hipisiątko, Karolina2787 lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/pytania-do-eksperta-diagnostyka-i-leczenie-nieplodnosci/laparoskopia-z-chromotubacja,16199.html

    To ja nie wiem po co ide na laparo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znow bez sensu czytam wszystko....mialam weekend bez forum i bylo dobrze a teraz znow sie nakrecam i trace resztki nadzieji...
    Niech sie dzieje co chce!

    werni, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 16 lipca 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryska skąd ja to znam. Przeprowadzki sortowania z jednego mieszkania do drugiego.

    Koniczynka dokladnie nie czytaj co ma być to będzie też nie mam zamiaru czytać o hsg.

    KoniczynkaNaSzczęście, Karolina2787, Znowu.ta.kryska, Janess lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 16 lipca 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie. Sama ginka mi proponowała. Powoli ruszamy do przodu. Mam nadzieje ze wyniki będą dobre. I będę szukała dalej.

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 16 lipca 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz trzeba pójść spac :( nienawidze 1 zmian. Na szczęście to ostatni dzień.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj pies puszcza głośne snierdzace bąki....hahaha

    werni, Karolina2787, Janess lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 16 lipca 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tego kocurka masz słodkiego :)

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 17 lipca 2018, 05:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może pies coś wyczuwa i się stresuje. Ja to nawet nie liczę ile miałam przeprowadzek chyba z 9.

    Hipi małe kociambry są najlepsze. Dużo radości przy nich :)

    Aleeee mi się nie chce iść do pracy. Jeszcze taka pogoda butelkowa.

    Karolina2787, hipisiątko, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejoo Krysia zazdraszczam przeprowadzki
    Mi się marzy iść w pizdu z tego bloku - dla mnie to obojętne mogę iść na drugi ale nie kuzwa tu gdzie jestem...
    Zdaje sobie sprawę i wszyscy całe osiedle to wie że to jedyny najgorszy blok w mojej miejscowości, mąż szarpie się tu prawie ze wszystkimi
    Głównie rządzi tu patologia alkoholizm i rodziny wielodzietne jak widać system 500 + naprawdę działa... bo chyba nikt normalny będąc na kawalerce nie godzi się na 5- cioro dzieci ... A później słyszę mamo dasz mi pić? Nie - spierdalaj...
    Mąż się nie zgadza iść z jednego mieszkania na drugie jak już coś to dom ... właściwie byliśmy z zeszłym tygodniu oglądać jeden na sprzedaż... wszystko niby ok ... Ale dom jest pochylony co kompletnie odpada ...pochylił się jakieś 30 lat temu i stoi - pamiętam moja siostra wynajmowala tam kiedyś mieszkanie faktycznie w chałupie czuć ta pochylosc więc odpada
    Średnio taki do obejrzenia trafia się raz na pół roku ... więc statystycznie chyba do końca życia będę gnic w tej klicie tak szczerze to żadnych perspektyw...
    Konczynka tak naprawdę ta laparoskopie nie masz dlatego bo masz podejrzenie niedroznosc to diagnostyczna laparo A niedroznosc to przy okazji , jeśli zdecydują się na udrażnianie to zrobią to w ten sam sposób co przy hsg więc nie do końca ogarniam lekarza ...

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Wstalam jak na kacu. Rozkojarzenie mega mam takie ze nie wiem w jakim świecie zyje...
    Musze jeszcze dokupic do szpitala klapki pod prysznic i nie wiem co...koszulke kupilam fajna w C&A za 29zl. Przeceny jakie mega sa to bylam w szoku. Tak to jest jak czlowiek nie wylazi z chaty.
    Ona29 ja mam podejrzenie niedroznosci z uwagi na zrosty co wyszly w histero. Wszystkich nie usunęli.
    To wszystko stan po zapaleniu macicy po porodzie...sam gin jak mu opowiedzialam te hustorie to sie zgarbil i stwierdzil ze mogla infekcja pojsc do jajowodow i moze byc pizda...a ten tu doktorek mi sie nie podoba...kiedys chcialam do niego isc ale nieeeeeeee
    Stres, strach mam wielki...wiadomo..juz bym chciala byc po wszystkim w domu...nienawidze spac w szpitalu..a ide jutro dzien przed zabiegiem...wolalabym isc tego dnia co zabieg i nastepnego do domu

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

‹‹ 426 427 428 429 430 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ