X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8497 7404

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fanta kurz nie ucieknie, chłop z głodu nie kipnie wiec zwolnij trochę i odpocznij. Jakie macie plany na panieński? Tez właśnie muszę coś zorganizować i nie mam pomysłu. Panna młoda mi obca i nie chce nic podpowiedzieć :-/

    Hipi to rzeczywiscie mało za leki zapłaciłaś. Koleżanka zostawiła chyba ze 3 tysiące za leki. Siostra w DE tez coś koło 1 tys euro. Teraz niech @ przychodzi i zaczynamy :-) już nie mogę się doczekać :-) musi być dobrze!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2018, 07:49

    hipisiątko, Krystyna123 lubią tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej !
    Hipi to już tuż tuż jak wcześniej tego nigdy nie pisałam nikomu tak teraz pisze ; przyłaz już franco do Hipi i zgin na 9 miesięcy:-D

    Karola ja jeszcze nie testuje jestem jakiś 13 dc tak myślę bo nawet tego nie sprawdzam :-P
    Pozatym zamówiłam właśnie na necie jakieś tabsy na endometrium ( pogrubienie) przy okazji leczą miesniaki polipy itd
    Firma mi znana bo po tabsach z tej firmy znacznie poprawiły się wyniki nasienia więc wierzę:-P poza tym idzie to prosto z Indii same zioła więc nie powinny zaszkodzić

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • Fantasmagoria Autorytet
    Postów: 379 562

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Fanta kurz nie ucieknie, chłop z głodu nie kipnie wiec zwolnij trochę i odpocznij. Jakie macie plany na panieński? Tez właśnie muszę coś zorganizować i nie mam pomysłu. Panna młoda mi obca i nie chce nic podpowiedzieć :-/

    Hipi to rzeczywiscie mało za leki zapłaciłaś. Koleżanka zostawiła chyba ze 3 tysiące za leki. Siostra w DE tez coś koło 1 tys euro. Teraz niech @ przychodzi i zaczynamy :-) już nie mogę się doczekać :-) musi być dobrze!


    Niestety kurz nie ucieknie ale nie chcę wrócić ze szpitala i siedzieć w syfie. A mój luby niestety nic nie ugotuje, więc chcąc nie chcąc muszę tyrać w kuchni. Narobiłam schabowych z pieczarkami i filet z kuraka ze serem i masłem czosnkowym, może zostanę żoną miesiąca???
    Co do wieczoru, to składałyśmy się na prezent dla młodej (bielizna) ze składki opłacimy gadżety (balony, tatuaże, welon itp), żarcie i alko w domu, taksę do klubu i wejściówki. Mamy też przygotowane konkursy. A na prezent jeszcze mamy album ze zdj naszymi z młodą, mamy tez polaroid więc dołożymy kilka foci z panieńskiego.

    Co do ivf to koszty tabsów zależą od tego jaki jest problem i w czym te tabsy mają pomóc, wiadomo każda z nas inna, a też każdy lekarz ma inne podejście.

    Tera kawcia, potem jeszcze ciucholand w domu opanować i okna pomyć i fajrant!!!

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

    Niespełnione marzenia oddam za darmo w dobre ręce...
    AMH 0,2/brak lewego jajowodu oraz lewej nerki/morfologia nasienia 1% ---> poprawa na 3%
    I IVF, długi protokół, stymulacja przerwana - słaba reakcja
    II IVF krótki protokół - punkcja, 0 komórek pobranych :(
    III IMSI 06.2019 kd - 17.06. transfer, 28.06. beta 1,2 brak mrozaków
    AZ - transfer 02.12. ☹️
    Koniec walki o macierzyństwo, początek walki o przetrwanie...
  • Fantasmagoria Autorytet
    Postów: 379 562

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipcia, trzymam kciuki i mam nadzieję, że ja będę następna, która ruszy z procedurą :)

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    Niespełnione marzenia oddam za darmo w dobre ręce...
    AMH 0,2/brak lewego jajowodu oraz lewej nerki/morfologia nasienia 1% ---> poprawa na 3%
    I IVF, długi protokół, stymulacja przerwana - słaba reakcja
    II IVF krótki protokół - punkcja, 0 komórek pobranych :(
    III IMSI 06.2019 kd - 17.06. transfer, 28.06. beta 1,2 brak mrozaków
    AZ - transfer 02.12. ☹️
    Koniec walki o macierzyństwo, początek walki o przetrwanie...
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8497 7404

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi jakby było mało to doszło swędzenie całej skory. Mam ochotę się zadrapać. Nie mam wysypki ani nic. Na tych tabsach na tarczyce w skutkach ubocznych na 1 miejscu świąd. Ale po 4 tygodniach dopiero mnie dopadł?? No masakra. Wapno wypiłam, nie ma poprawy :-/

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny


    Hipi niech @ szybko przychodzi byś mogła działać :)

    Ona mi chodziło o testy owulkowe bo coś pisałaś że zakupiłaś, no chyba że to ciążowe to sorki pewnie mi się jak zwykle pomieszało ;) I bardzo jestem ciekawa tych ziołowych tabsów co je zamówiłaś, mogłabyś podesłać linka? :)

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola tak ciążowe;-)

    https://organiclab.pl/pl/kobieta/8-124-lukol-himalaya-na-kobiece-problemy.html

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochana, kurczę chyba też kupię :) A Ty zamówiłaś jedno opakowanie czy więcej bo widzę że trochę tego trza brać 2/3 razy dziennie po dwie tabsy i widzę że jeszcze w płynie coś takiego jest

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2018, 17:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Dzięki kochana, kurczę chyba też kupię :) A Ty zamówiłaś jedno opakowanie czy więcej bo widzę że trochę tego trza brać 2/3 razy dziennie po dwie tabsy i widzę że jeszcze w płynie coś takiego jest
    Wzięłam 2 opakowania plus ten speman- spróbuj dla malza napewno nie zaszkodzi ! A koszt przesylki jeden ;-)
    Piszą że minimum 6 tygodni brać, ja mam zapas na 4 zobaczymy po @ jaka będzie jak będzie " lepsza " to domowie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka wszystkim

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6f8efb9b37e7.jpg

    Ona na pewno zamówię bo mnie strasznie korci :D tym bardziej jak na tego dziada ma pomóc. Oczywiście nie robię sobie nadziei że tak się stanie ale przecież nie zaszkodzi tak jak piszesz, dla mojego też coś wyszukam :) Fajna stronka.

    Hipi jak sytuacja?

    Ewa problem ze swędzeniem utrzymuje się nadal?

    Janess jak dziś się czujesz? <3

    Krysia wyłaź, co u Ciebie?

    Fanta takie dobroci nagotowałaś to małż na pewno głodny nie będzie a Wy będziecie się świetnie bawić, czego Wam życzę. Zaszalejscie! :D

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8497 7404

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swędzi!!! Nie spałam cała noc!! Wywala mi czasem takiego bąbla jak po ugryzieniu
    Muchy końskiej i swędzi niemiłosiernie. W Zewnetrznych kacikach oczu, na dłoniach, na łokciach, na szyi. Zaraz zwariuje do cholery!!

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może zadzwoń do lekarza albo chociaż idź do jakiegoś innego to może coś na to przepisze no bo będziesz się tak męczyć?

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8497 7404

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na 9.30 mam ogólnego. Byłam już w aptece i dała mi jakiej piguły odczulające i maść. Nic jeszcze nie pomogło. Ręce mam spuchnięte i czerwone. Czytałam cała noc internety i wychodzi że to ten thyrozol. Uczula nawet po dłuższym czasie brania. Podobno wtedy zmienia się leki i bierze się kolejne aż zaczną uczulać i tak w koło Macieja. Teraz sprawa z endo bo nie wiem co robić. Chyba nie zjem tek porannej dawki tego thyrozolu. Endo przyjęła mnie w zeszłym tygodniu o 15 w piątek a za 3 tyg mam wizytę tez w piątek o 12 wiec myśle ze w tych godzinach w piątek przyjmuje. Za to rejestracja do niej działa tylko od 14-15. Tak wiec muszę jechac do sąsiedniego miasta i koczować pod gabinetem. Kolejna przeszkoda: samochód. Mąż pojechał dziś autem do pracy. O ile odpali?? Stoi stare tico po świętej pamięci dziadku, służyło nam przy remoncie. Jadąc tym pierdkiem po ekspresówce zaryzykuje życie. Zero snu+ swędzenie+ tico ??? Czy to może skończyć się dobrze??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2018, 08:05

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś nawet nie wiem czy uda mi się wyjść na dwór bo deszczowa pogoda więc póki co w domu. Pocieszam się że piątek to szybko zleci a w następnym tygodniu kilka dni wolnego :)

    Hipi kurde lekarze tak mają czasem no jak na złość :/ mam nadzieję że jednak uda Ci się wykupić leki no i że ta @ cholerna przyjdzie. Jak nie trzeba to przychodzi co za małpiszon.

    Ewa My kobiety jak się uprzemy to potrafimy zdziałać cuda więc wierzę że uda Ci się wszystko ogarnąć ;)

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo halo
    Hipi jak tam @ już jest ?
    Ja dziś pospalam Wkoncu mam wolny weekend w sumie wolne 2 dni odkąd wróciłam z urlopu , nikt nie daje rady , na biurka lecą wypowiedzenia niewiem co to będzie
    Dziewczyny chciały zrobić bojkot aby wszystkie naraz złożyły wypowiedzenie - mnie to nie pasuje zaczęłam się starać potrzebuje tej umowy :-( A przecież nie powiem dlaczego ...

    Karola kiedy wizyta u lekarza ?
    Ja jeszcze kilka dni, i w sumie pedem tam polecę :-P
    Zastanawiam się co do tych tabsow kiedy je brać czy przez cały miesiąc czy po okresie czy po owulce masakra... czy mogę je łączyć z luteina , mam milion wątpliwości:-/

    Jannes jak samopoczucie?

    Ewa ?

    Krysia? Lago ? Laski jesteście?
    Cisza taka ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2018, 08:47

    Janess, hipisiątko lubią tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8497 7404

    Wysłany: 1 września 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam wczoraj zastrzyk odczulajacym w tyłek. Ogólny zmienił leki z thyrozol na Metizol (skład ten sam ale czasem to nie lek ale składniki dodatkowe uczulają) i zmniejszył dawkę o polowe. Swędzi dalej ale do zniesienia, tak jakby mnie pogryzło dużo komarów. Mam pokrzywke polekową. Pojebane to wszystko. Przyznaje mam załamie ale tej nocy już spałam wiec czuje się lepiej :-) z endo nie mam kontaktu, ona nie udziela porad przed telefon koniec. Na wtorek udało mi się wbić do innego lekarza bo akurat zwolnił się termin ale nie wiem czy ta wizyta to nie będzie wyrzucenie kasy w błoto. Bo co ten lekarz może mi dać nowego? Już jestem bankrutem wiec muszę to przemyśleć. Do wtorku mam czas na przemyślenia wiec zobaczę co dalej.

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8497 7404

    Wysłany: 1 września 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipi to wszystko pewnie ze stresu. Może odpuść ten cykl i już zacznijcie w następnym. Może takie myślenie coś pomoże? A w tym czasie załatwisz wszystko do zastrzyków.

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipi A Twoja ostatnia @ była taka licha to może zrób ten test :-/ ja wiem że nie ma się co łudzić ale zrób dla pewności

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej

    Ona do lekarza idę we wtorek ale dopiero na 18:00 Przyszły Ci już te tabsy? Ja jeszcze nie zamówiłam, namawiam mojego co by od razu dla niego zamówić, też myślałam jak je brać ale nie jest wyróżnione czy cały czas czy do owu czy po więc chyba trzeba codziennie, w końcu to ziółka nie powinny zaszkodzić. Co do łączenia z innymi lekami to było napisane że nie wchodzą w interakcję więc można brać bez obaw.

    Hipi przytulam <3 może zadzwoń do lekarza i wypytaj o wszystko.

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja poprostu wychodzę z siebie !!
    No mój " facet " to chyba pierdolony egoista ! Do lekarza zapisana tabletki kupione wyszłam na nie 100 zł!! A on mi mówi dziś- jeszcze nie! On jednak się rozmyslił - może na wiosnę! I tak słyszę już od ponad roku A zliczyć to to już 4 rok idzie ! Jestem załamana znów mnie zawiódł... W przyszłym roku stuknie 32 ... czas się kurczy:-( on poprostu nie chce , ja naiwnie wierzę A on to przeciąga co robić? Na wiosnę znów mi powie że teraz nie bo coś tam ... Ileż można dziewczyny ile ?

‹‹ 446 447 448 449 450 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ