X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Ona ale to że nie masz dominującego pęcherzyka to nie znaczy że masz pcos a AMH to chyba sama wiesz jak z tym badaniem bywa. Motylek robiła to badanie i wynik raz jest wyższy raz niższy z resztą ostatnio podsyłałam też link: https://pytanienasniadanie.tvp.pl/38606910/badanie-amh-sprawdz-swoje-szanse-na-dziecko

    Wiesz że jak dostaniesz Clo to Twoje endo jeszcze bardziej ucierpi na tym :/

    Przepraszam, że się wtrące w wątek ale ja biorę na stymulacje letrozol, który nie upośledza endometrium.
    Staram się 14cykli więc można byłoby mnie już zakwalifikować niestety do długoterminowych staraczek :(

    Starania o drugie dziecko
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Czekam aż mi lekarka odpisze na msg , próbuje się do niej dostać ale ona ma takie terminy że szok w kwietniu jestem zapisana na październik ( !!) Po skierowanie na badania na mutacje mthr . Dzwoniłam prywatnie to dopiero za miesiąc
    Musialabym porobić znów hormony , z tego co pamiętam testosteron mam napewno w normie ( A on też niby świadczy o Pcos

    Hej dziewczyny,
    zazwyczaj udzielam się na innym wątku ale postanowiłam napisać, ponieważ pojawił się temat mutacji MTHFR bo chyba o nią chodzi

    Ona29 z tego co mi wiadomo to to badanie nie jest refundowane, chyba że ma się kilka poronień. Więc żeby zrobić takie badanie skierowanie nie jest konieczne i nie wszystkie placówki wykonują to badanie. Ja sama korzystałam z pakietu na testdna.pl i robiłam odrazu cały pakiet na trombofilie bo niewielka różnica w cenie w stosunku do samych mutacji MTHFR.

    I to co andii napisała o letrozolu, że nie upośledza endometrium to na swoim przykładzie mogę potwierdzić. Przy naturalnych cyklach było na poziomie 8-9 mm a przy stymulacji nawet 13 mm

    Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia :)

    Edit. Ona29 chyba że chcesz wykonywać to badanie w placówce i ten lab wymaga skierowania nawet jak się je wykonuje prywatnie... Hmm teraz mi to przyszło do glowy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2018, 20:18

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jeśli jest lepszy lek na stymulkę to jak najbardziej bo ja dostałam właśnie Clo więc tylko uprzedzam o jego działaniu na endo. Ona jeśli będziesz miała możliwość to wiadomo że wybierzesz ten drugi który nie oddziałuje na endo :)

    Hipi Przytulam mocno <3 Jutro będzie lepszy dzień

    Janess to dla kogo ja mam tą kawę robić? Samej mi się pić nie chce i smutno a przeważnie Ty równo ze mną ją piłaś :( Mam nadzieję że będziesz zaglądać mimo wszystko. Wszystkie się wykruszają nooo :(

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo;-) ;-)

    Tak tak tak letrozol , mam to w domu przecież, tym ostatnio stymulowal mnie mój lekarz poprzedni takze zobaczymy co moja na to.

    A co do mutacji mthr, to najwidoczniej jest refundowane, prawda jest ze trzeba mieć za sobą poronienia - ja miałam jedno druga biochem ale jestem w grupie podwyższonego ryzyka ze względów genetycznych- być może dlatego badanie mam refundowane

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Assunta wrote:
    Hej dziewczyny,
    zazwyczaj udzielam się na innym wątku ale postanowiłam napisać, ponieważ pojawił się temat mutacji MTHFR bo chyba o nią chodzi

    Ona29 z tego co mi wiadomo to to badanie nie jest refundowane, chyba że ma się kilka poronień. Więc żeby zrobić takie badanie skierowanie nie jest konieczne i nie wszystkie placówki wykonują to badanie. Ja sama korzystałam z pakietu na testdna.pl i robiłam odrazu cały pakiet na trombofilie bo niewielka różnica w cenie w stosunku do samych mutacji MTHFR.

    I to co andii napisała o letrozolu, że nie upośledza endometrium to na swoim przykładzie mogę potwierdzić. Przy naturalnych cyklach było na poziomie 8-9 mm a przy stymulacji nawet 13 mm

    Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia :)

    Edit. Ona29 chyba że chcesz wykonywać to badanie w placówce i ten lab wymaga skierowania nawet jak się je wykonuje prywatnie... Hmm teraz mi to przyszło do glowy :)

    Prawdopodobnie to badanie u mnie przynajmniej wykonują w Śląskim Centrum Chorób Serca , natomiast odpłatnie t ów większośći laboww mojej okolicy i tak jak piszesz bez skierowania
    Ja czekam na skierowanie bo mam okazję nie płacić za to badanie

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8432 7331

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu witam się w domu na l4 :-) i idę robić kawę :-) kto pije?

    12.2023 FET 3BB ❌

    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb, 4ab, ❄️4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Hejo;-) ;-)

    Tak tak tak letrozol , mam to w domu przecież, tym ostatnio stymulowal mnie mój lekarz poprzedni takze zobaczymy co moja na to.

    A co do mutacji mthr, to najwidoczniej jest refundowane, prawda jest ze trzeba mieć za sobą poronienia - ja miałam jedno druga biochem ale jestem w grupie podwyższonego ryzyka ze względów genetycznych- być może dlatego badanie mam refundowane

    Co do mutacji to dobrze że będziesz miała refundowane badanie zaoszczędzisz parę stówek.

    A co do letrozolu to sprawdź sobie co dokładnie masz... I może zapytaj lekarza o te substancje stymulująca. Ja brałam letrozol 3 cykle raz lamette raz symletrol i raz etruzil i po symletrolu czułam się fatalnie pozostałych nic mi nie dolegało. Niby substancja czynna ta sama ale jednak zamiennik zamiennikowi nie równy.

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam aromek
    Brałam go już wcześniej i było ok
    Zmienialam lekarza , niewiem jakie obecnie ma plany moja nowa doktor wiem tyle że mam miesniaka i ona nie chce to zastymulowac- podejrzewam że zmieni mi na coś innego tak wnioskuje A co będzie zobaczymy ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krystyna123 wrote:
    Baby, co z Wami? Stypa, posucha, cisza... To wam powiem, ze mam ci ja od wczoraj okresa. Normalna normalnosc, ale daje popalic jak rzadko kiedy. Wczoraj bol plecow okropny, az mi pracowac w pracy nie kazali i za mnie pracowali. Dzis powodz taka, ze co godzine zmieniam tampona i doslownie czuje jak sie leje. Podpaska sie zabezpieczam, bo juz trzeci raz majtki dzis piore.
    Sorki za szczegoly, uznalam je za warte opisu, bo niekiedy porody mniej krwawe i bolesne bywaja niz glupi okres. No. Ide po buraki z czekolada (suplementuje w ten sposob zelazo i magnez). ;-)

    Krysia A pod kontrolą lekarza jesteś? Żeby Ci się tam jaka menda nie przypaletala czyt miesniak

    Jannes A skąd te zawroty głowy? Co się dzieje?

    Hipi alez przygoda ... , nie fajnie nie fajnie
    Grunt że już startujecie planowany transfer już jest ? Nie wiem jak wyglądają takie procedury ale już chyba jesteście blisko

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8432 7331

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez od wczoraj @. Trochę za wcześnie, cykl 23 dni :-/ ból pleców okropny i nie obeszło się bez prochów. Dzisiaj już ledwo ledwo. Chyba zanika mi miesiączka :-/ oj nie wiem czy za te 2 lata to ja jeszcze będę płodna :-/
    Dzisiaj byłam na ekg i nie wyszło tak źle :-) dostałam leki na serce ale na zasadzie eksperymentu wiec chyba się wstrzymam jesCze z wykupieniem recepty i postaram się o wizytę u kardiologa. Zaczynam chorobowe i już zastanawiam się co ja będę robić przez tyle czasu. Mam leżeć i odpoczywać. Ale jak?? Nie wiem czy tak potrafię :-/

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

    12.2023 FET 3BB ❌

    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb, 4ab, ❄️4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    Widzę że wszystkie @ mają albo czekają u mnie też dziś 3 dzień a pierwszy był tak bolesny jak już dawno tak nie miałam. Musiałam dwie nospy wziąć i dwa ibupromy potem dopiero przeszło. Podejrzewam że po hsg tak się zadziało przez te gmeranie. Jeszcze tydzień i wizyta.

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8432 7331

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już grupowo miesiączkujemy :-) ja nigdy nie miałam bolesnych miesiączek. Zaczęły się dopiero 1,5 czy nawet 2 lata od odstawienia antyków, hsg w maju i od tamtej pory boli coraz bardziej. Nie tyle brzuch co plecy :-/ masakra :-/ bez prochów już nie funkcjonuje.

    Krystyna123, werni lubią tę wiadomość

    12.2023 FET 3BB ❌

    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb, 4ab, ❄️4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Laseczki

    Wychodzi na to Krysia że jestem daleko do tyłu, to gdzie Ty przebywasz?

    Hipi to czekasz pewnie na @ jak nigdy dotąd
    Kurde jeszcze chwila i znów pojawi się bobas

    Ccierpliwa A Wy jak tam <3 rozumiem że dzidziuś absorbujacy ale skrobnij jak będziesz miała chwilkę <3

    Ewa , a tak zapytam co się stało że starania wstrzymane i to na dwa lata ? L4 i długie leżenie? Trzymam kciuki za zdrówko:-)

    Czas małp widzę kiedy u mnie tony sluzu plodnego :-P
    I od wczoraj zapalenie pęcherza- opanowane furagina mnie ratuje :-P

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8432 7331

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja złapałam nadczynność tarczycy z zapaleniem czyli chorobę gravesa basedowa. To takie gowno z wytrzeszczem oczu i wołem na szyi. Póki co jeszcze tak nie wyglądam :-) ale przy chorobie są kołatania serca i u mnie chyba poszło w stronę serducha. Póki co ekg nie takie złe ale pewnie trzeba będzie się szarpnąć na kardiologa i dokładniej sprawdzić. Czemu dostałam chorobowe? Sama nie wiem. Endo wspomniałam że na ta chwile jestem w stanie przedzawałowym i mam leżeć leżeć leżeć. No to leżę :-) jeszcze nie wstałam z wyra :-) Na 2 lata wstrzymane starania bo tyle może zająć moje leczenie a przy nim mam kategoryczny zakaz starań. No i to mnie najbardziej dobija. Teraz na dni płodne zamiast dupę do góry to będę leciała o po gumki :-/ więcej szczegółów opisuje w moim pamiętniku wiec można doczytać :-) No i oczywiste jest ze te 2 lata mam zamiar ogarnąć w pół roku :-) jestem tak dziwnym przypadkiem że muszę cudownie ozdrowiec :-)

    12.2023 FET 3BB ❌

    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb, 4ab, ❄️4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry dzień wszystkim

    Krysia jak dziś się czujesz?

    Hipi @ się pojawiła? Jak samopoczucie?

    Ona jak tam teściki wychodzą? ;)

    Lago, Fanta jesteście?

    Janess a jak Ty się dziś masz? Mam nadzieję że już Ci nie wiruje w głowie i wszystko ok :)

    Ewa mam znajomą z tego forum która też miała tą chorobę co Ty i starała się o dziecko. Teraz ma dwójkę :)

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8432 7331

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napawam się takimi historiami ale ja nie mając choroby nie złapałam ciążowego wirusa wiec z choroba może być tylko gorzej. Sprawa wyglada tak, że myślałam o klinice i inseminacjach czy invitro a teraz muszę zrobić 2 kroki do tylu. Ale za to jak wyzdrowieje to od razu idę podpisać umowę na invitro, nie chce tracić czasu na IUI czy leczenie naszej niepłodności. 2 lata leczenia gravesa to czas w którym muszę uzbierać na ivf :-) taki plan nie jest zły. Chociaż uparcie wierze, że szybciej się wykuruje :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2018, 10:50

    12.2023 FET 3BB ❌

    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb, 4ab, ❄️4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa życzę Ci tego z całego serducha <3


    A ja się tarzam w wynikach i rozpiskę sobie robię co by na wizycie wszystko spamiętać i wiedzieć o co zapytać :P

    Ewa89_89, Krystyna123 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o cukier to ja wiem tyle co zeżre :D a mianowicie mam ostatnio ciągoty na słodycze i to potwornie. Wiem to sprawka @ tej wrednej ale wcześniej tak mocno mnie nie ciągnęło, ech znowu zgrubne :(

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8432 7331

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess decyzja o invitro już zapadła. Teraz tylko nie wiem kiedy będziemy mogli wystartować. Jak tylko moje wyniki będą szły w dobry kierunku to pewnie uderzymy fo kliniki. Ale czy to będzie za rok? Czy wcześniej? Nie wiem. Kiedyś dostałam skierowanie do poradni genetycznej aby dostać na kariotypy ale poradni takiej nie znalazlam :-/ pewnie we Wrocławiu coś by się trafiło ale ostatecznie porzuciłam temat. A do invitro te badania są konieczne?

    12.2023 FET 3BB ❌

    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb, 4ab, ❄️4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Fantasmagoria Autorytet
    Postów: 379 562

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór Paniom :)

    Melduję, że żyję, choć nie jest ze mną najlepiej. Jestem mega zmęczona, dziś zrobiło mi się słabo, przez chwilę myślałam, że zemdleję, ale przeżyłam. W wyniku problemów z nerkami jestem osłabiona. Powinnam zwolnić i odpocząć, ale nie mam na to czasu. Do operacji zostały mi 2 tygodnie, w pracy mam młyn, w ten weekend wieczór panieński przyjaciółki (3 godz drogi ode mnie), za tydz w piątek jadę na wyjazd integracyjny, wracam w sobotę (znów jakieś 3 h drogi w jedną str), w niedzielę muszę się zameldować w szpitalu. Jutro mam urlop, żeby ogarnąć w chacie - ostatnio co weekend coś, a w tyg też nie mam kiedy, narobię staremu jakiś obiadów/mrożonek na czas nieobecności. Ogólnie masakra. Mam dosyć.

    Niespełnione marzenia oddam za darmo w dobre ręce...
    AMH 0,2/brak lewego jajowodu oraz lewej nerki/morfologia nasienia 1% ---> poprawa na 3%
    I IVF, długi protokół, stymulacja przerwana - słaba reakcja
    II IVF krótki protokół - punkcja, 0 komórek pobranych :(
    III IMSI 06.2019 kd - 17.06. transfer, 28.06. beta 1,2 brak mrozaków
    AZ - transfer 02.12. ☹️
    Koniec walki o macierzyństwo, początek walki o przetrwanie...
‹‹ 445 446 447 448 449 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ