X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Ona nie wiem co Ci napisać bo u nas to ja byłam na miejscu twojego faceta. Miałam mnóstwo " ale" i wykrętów aby tylko to odciągać w czasie. Dziś żałuję.
    W pewnym momencie zauważyłam, że mój mąż będzie zajebistym ojcem i światopogląd mi się zmienił.

    Hipi ja wiem Ale boję się że on się nigdy nie ogarnie A dla mnie będzie zapozno :-(
    Tym bardziej że on dziecko ma !! Przecież on ma ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Oczywiście jedna krecha.
    O czym ja głupia marzyłam.
    Hipi tulam Cię mocno <3

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8521 7416

    Wysłany: 2 września 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Hipi :-( może ta jedna krecha przywoła @

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8521 7416

    Wysłany: 2 września 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 pogadaj ze swoim na spokojnie. Może on się tak boi bo poprzedni związek popsuł się kiedy pojawiło się dziecko i nie chce stracić Ciebie. Wytłumacz mu że będziecie mieć czas tylko dla sobie, że zrobicie wszystko dobrze i będziecie zajebistymi rodzicami. On Ci wytłumaczył dlaczego ma jakieś ale?

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Ona29 pogadaj ze swoim na spokojnie. Może on się tak boi bo poprzedni związek popsuł się kiedy pojawiło się dziecko i nie chce stracić Ciebie. Wytłumacz mu że będziecie mieć czas tylko dla sobie, że zrobicie wszystko dobrze i będziecie zajebistymi rodzicami. On Ci wytłumaczył dlaczego ma jakieś ale?
    Poprzedni związek się nie popsuł bo narodziło się dziecko, to nasz związek się popsuł bo to dziecko się narodziło... On mnie zdradził, dziś ma z tej zdrady dziecko .
    Dlaczego ? Jego wytłumaczenia są takie ... bo on nie przestanie bo on potrzebuje siły
    Powiedział wyraźnie na wiosnę ale w lutym też mówił że na wakacje A na wakacje mówił że teraz A teraz mówi że na wiosnę i tak od 4 lat ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On jest uzależniony bierze testosteron - A on działa antykoncepcyjnie. I nie potrafi przestać i ja też nie potrafię z nim rozmawia C już. Już brakuje mi sił- Bo on mnie po prostu zbywa mówi na wiosnę- wie że do wiosny będzie miał spokój, nie Bede go męczyc potem znów coś wymyśli A to mieszkanie A to dziecko zabezpieczyć trzeba ( oczywiście swoje zabezpiecza ) I tak wiecznie jakąś wymówka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krystyna123 wrote:
    Ona, ja bym juz nic nie gadala, ilez mozna?! Rob swoje i zwyczajnie postaw go przed faktem dokonanym. Bo u niego wyniki ok i suplementow mu nie musisz wciskac? To lykaj swoje, bzykaj go kiedy trzeba i tyle, bez jalowych dyskusji. Zajdziesz to go laskawie poinformuj i basta.
    No to sie trzym, buzka!

    Krysia on żre sterydy, zajde tylko wtedy kiedy się odblokuje- kupił ale po to ze bym widziała i tak mnie wodzi za nosek mówi przecież kupiłem patrz ! Co z tego jak leżą i tego nie rusza A dalej wbija sobie inne świństwa.
    Nie ma opcji to on decyduje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie.
    Tak działa antykoncepcyjnie blokuje naturalne wytwarzanie testosteronu , więc nie produkuje plemników na cyklach ma jedno wielkie ZERO po odbloku pojawiają się miliony
    Zarówno ciąża z wakacji ( była na odbloku ) jak i dziecko tamtej
    Generalnie moja ciąża była chciana odblokowal się ale jak tylko był pozytywny test zaczal znów brać. A dziecko które ma , wtedy obydwoje nie byliśmy świadomi również splodzil nie biorąc ( nie brał bo nie mógł- zapalenie żył- groził mu zator )
    Odkąd wiemy co jest przyczyną niepowodzeń - to on decyduje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie pół litra proszę

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8521 7416

    Wysłany: 2 września 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde to ciężka sytuacja. Duzo już przetrwaliscie to mam nadzieje że i teraz przetrwanie to razem. Krycha ma racje. Dobrze byłoby go postawić przed faktem dokonanym ale jak to od niego zależy ciąża to nie wiem w jakiś sposób.

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8521 7416

    Wysłany: 2 września 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weź mu ten sztuczny testosteron wywal za okno albo podmien na sól fizjologiczna :-)

    hipisiątko, Karolina2787, Krystyna123 lubią tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Weź mu ten sztuczny testosteron wywal za okno albo podmien na sól fizjologiczna :-)
    Heh to ma normalnie w ampulkach
    Tak myślę że on może faktycznie dziecka niechciec bez sensu było by to zmuszać ...
    Myślę o rozwodzie- niestety

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8521 7416

    Wysłany: 2 września 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o rozwodzie myśle przynajmniej raz w tygodniu.

    Ona29 nie jesteś sama. Mam w rodzinie kobietę która nie ma dzieci bo mąż ma słabe nasienie. Ona ma już swoją lata ale facet młodziutki. Od lat wiedza że szanse maja tylko w invitro, maja na to kasę i w ogóle ale jeszcze nigdy nie spróbowali. Powód: facet uważa że dziecko nie jest mu potrzebne, kasę woli wydać na nowy samochód itd. No i ona tak samo się wkurza. On jej to wynagradza podróżami po świecie. Są gdzieś na wakacjach min 4 razy do roku i wtedy ona jakoś wrzuca na luz. Ostatnio powiedziała, że do 40-taki daje sobie czas wiec ma jesCze pare lat na to żeby on sam zmienił zdanie. Dzięki temu dalej są razem.

    U Ciebie sytuacje psuje fakt ze on ma dziecko z inna. Nawet jak to buła Władka i jednorazowa przygoda, dziecko łączy na całe życie. Pewnie pewniej czułabyś się w małżeństwie jako kobieta jeśli mielibyście swoje dzieci. Ja bym tak się czuła... mimo że jestem twarda babka i to ja nosze spodnie w związku to wiem ze w takiej sytuacji moja psycha zrobiłaby ze mnie małego, bezbronnego robaczka. Ale wcale tak nie jest. Skoro Twój facet jest z Tobą a nie z matka swojego dziecka to znaczy że kocha Cię najbardziej na świecie. Czuje się tak szczęśliwy z Tobą że dziecko nie jest mu potrzebne. Wystarczyła mi Ty. Może on się boi że Ty będziesz go mniej kochać? Faceci są tacy głupiutcy, że takie myślenie wcale by mnie nie zdziwiło.

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, naprawdę nie wiem O co mu chodzi ciągle ma jakieś wymówki, a to bo pieniądze A to bo mieszkanie A to że on potrzebuje tego testosteronu A i raz padło że on mi nie ufa i boi się że odejdę z dzieckiem! Wymyśla co rusz coś nowego...
    Nie wynagradza też mi tego w żaden sposób, nie stara się odciagnac moich myśli o wakacje muszę się go prosić wręcz ( maks 3 -4 dni to moje wakacje ) gdziekolwiek jadę zwiedzać podpinam się do kogoś on wiecznie Niechce , wszystkie pieniądze ładuje w skarpete , jesteśmy rozdzieleni majątkowo więc mi też nic do tego. Wogole wszystko na nie .
    Ok mam 32 lata może i mam jeszcze czas tylko problem w tym że to już trwa tyle lat że ja wątpię że po takim czasie on zmieni zdanie - jedyne co to tylko wszystko przedłuża i przeciąga .kiedy ja mu mówię o swoich potrzebach ( o macierzyństwie) mówi mi tak : znów nas podzielilas...

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8521 7416

    Wysłany: 2 września 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipi No to teraz na spokojnie szykuj się do procedury :-)

    Ona29 to ja już nie widzę innego sposobu jak mu wpierdolic i natluc do łba siłą! :-)
    A tak na poważnie to Moim zdaniem on się boi i tyle. Myśleliście o spotkaniu u psychologa?

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipi gwarantuje Ci że zastrzyk w dziąsło u dentysty na znieczulenie jest o wiele bardziej bolesny :/

    Krystyna123, hipisiątko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia!!! Co u Ciebie? Do cholery ja już Cię wywołuję kilka razy a Ty nic. Jesteś teraz i nie waż się zamilknąć! Co słychać :)

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to mój facet od angola powiadał ''My pen is red'' :D haha

    Krystyna123, hipisiątko, Ewa89_89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2018, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krystyna123 wrote:
    Stara bida, dziekuje ze pytasz. Cytujac klasyka: chujowo, ale stabilnie ;-)


    No to już jakieś info no ;) cokolwiek ale skrobnij bo cisza tu ostatnio zapadła, ja na niektóre wiadomości dziewczyn nie umiem lub wręcz nie chcę odpowiadać... ale jednak jestem tu i chcę być do końca także odzywać mi się tu macie kobiety

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Jutro pędzę dopiero po pena do stolicy. :) a poza tym reszta leków do do zrobienia samemu i podanie strzykawką a nie penem.


    Hipi to tylko tak strasznie wygląda, w rzeczywistości nie jest tak jak myślisz :) Ty babka z jajami co Ty się zastrzyka durnego masz bać

    Krystyna123, hipisiątko lubią tę wiadomość

‹‹ 447 448 449 450 451 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ