X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 22 października 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się 18cykli bez zabezpueczenia, 15cykli swiadomie licząc płodne dni, mam już córkę i staram się bezskutecznie o drugie. Staramy się póki co w miarę na luzie jakieś podstawowe badania porobione i tyle bez spiny. Na kolejny rok w planach drożność i inne badania a na razie staramy się mało interweniować też finanse nam do tego nie pozwalają bo jesteśmy w trakcie budowy domu, rodzina dopytuje kiedy dziecko co nam nie ułatwia sprawia, nie chcemy mówić że się staramy tylko nie wychodzi. :) :)

    Schmetterling lubi tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co porabiacie?

    Krystyna123, Ona29, Andii lubią tę wiadomość

  • Fantasmagoria Autorytet
    Postów: 379 562

    Wysłany: 23 października 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krystyna123 wrote:
    Wqwiamy się na chłopa, ale to juz jedne z ostatnich wqwow. Rozwód w toku, klamka zapadła, pozew w sadzie.

    Krystyna, przykro mi. Ale wiem, że czasami to najlepsze wyjście. Mam nadzieję, że to będzie krótki i ugodowy rozwód. Życzę powodzenia i realizacji planów.

    Andii, Krystyna123, werni lubią tę wiadomość

    Niespełnione marzenia oddam za darmo w dobre ręce...
    AMH 0,2/brak lewego jajowodu oraz lewej nerki/morfologia nasienia 1% ---> poprawa na 3%
    I IVF, długi protokół, stymulacja przerwana - słaba reakcja
    II IVF krótki protokół - punkcja, 0 komórek pobranych :(
    III IMSI 06.2019 kd - 17.06. transfer, 28.06. beta 1,2 brak mrozaków
    AZ - transfer 02.12. ☹️
    Koniec walki o macierzyństwo, początek walki o przetrwanie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krystyna123 wrote:
    Wqwiamy się na chłopa, ale to juz jedne z ostatnich wqwow. Rozwód w toku, klamka zapadła, pozew w sadzie.

    A to nie jest już któryś z Twoich rozwodów?
    Teraz tak na serio?

    Krystyna123, hipisiątko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krystyna123 wrote:
    Heh, teraz to juz na serio i na i
    piśmie :-P

    Przykro mi Krysiu :(
    A Tobie też porzykro czy czujesz, że się oswobodzisz?
    Kochasz nadal?
    Nie uważasz, że do rozpadu przyniuł się pies? Bo ja sobie myślę czasem, że bardziej Miśka niż starego kocham :P

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krystyna123 wrote:
    Eee, to musiało się stać i pies tu nie ma nic do rzeczy. Nie jest mi przykro ani trochę. Tylko zmarnowanych lat szkoda.

    Długo byłaś z mężem?
    Pytam śmiało, bo wiem, że jak będę pytać o coś o co nie chcesz, to po prostu mnie opierdolisz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2018, 17:39

    hipisiątko, Krystyna123, werni, Janess lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling wrote:
    Długo byłaś z mężem?
    Pytam śmiało, bo wiem, że jak będę pytać o coś o co nie chcesz, to po prostu mnie opierdolisz.
    Przepraszam że się wcinam ale
    Hahahahaahahaha

    Krystyna123, werni, Janess lubią tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8519 7414

    Wysłany: 23 października 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz ogólny nie dał mi kartki z zakończeniem leczenia bo wyniki dalej do dupy. Przedłużył chorobowe do piątku, wtedy mam endo, on ma zadecydować. W pracy kicha, już mam pewność, że chcą mnie wywalić.
    Dziś kolejne 120 zł zostawiłam u dentysty, żegnaj nowa torebki, która kupuje sobie na urodziny od miesiąca :-/

    Krysia a ten rozwód to tak sądownie czy tylko wywaliłas chłopa na kanapę w ramach separacji?

    Schmetterling, Krystyna123 lubią tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, pocieszę Cię- ja u dentysty łącznie w tym roku wydam 8tysi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupę lat, racja. No ale niektórzy to po 40stu się rozwodzą. U nas też rozwód wisiał na włosku, ale chyba z innego powodu- zabujałam się w 20lat starszym facecie.

    Ja Cię biorę :*

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 października 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny.
    Co do psów. Moja znajoma która mieszka ze mną ma psa którym prawie wcale się nie zajmuje. Pracuje po 12h. Gdyby nie jej ojciec to pies byłby rozpieszczony do końca. Nawet jej ojciec mówi ze jak przyjeżdża to pies glupieje jak go zostawia u niego.

    Krysia życzę powodzenia na rozwodzie i w dalszym życiu. Potrzebujemy Cię tutaj by był tu porządek na wątku :)

    Schmetterling, Krystyna123 lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8519 7414

    Wysłany: 23 października 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motyl nie pociesza mnie to :-/ zęby droga sprawa ale żeby aż tyle?? Złote wstawiałas? Na snoop doga? Ja robie teraz 3 tryby na raz a dwa czekają w kolejce. Ponoć przy tarczycy zęby są mniej podatne na próchnicę dlatego tak się sypią.

    Krysia przykro mi. Szkoda zmarnowanego czasu ale mam nadzieje, że było tez trochę tych dobrych chwil i to nie był tak całkowicie stracony czas. Myślisz, że nic już nie da się zrobić? Obyście oboje odnalzezli spokój i z godnością przeszli przez ten nieprzyjemny czas jakim jest rozstanie. Nigdzie się stad nie wybieraj, przecież ja tez się nie staram :-) spokojnie poczekam aż przygruchasz nowego gacha i będziemy działać razem :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2018, 20:29

    Fantasmagoria, Schmetterling, Krystyna123, werni lubią tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/5f3bb4bd8256.jpg.html

    Krystyna123, Ewa89_89, hipisiątko, Janess lubią tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8519 7414

    Wysłany: 23 października 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złote zęby, złoty pierścionek :-) motylku wszystko pasuje :-) piękny :-) lubię takie pierścionki, które nie haczą mi swetrów. Mam dużo takich zrobionych na drutach przez mamę czy babcie i zawsze się wkurzam jak biżuteria mi je zaciąga.

    Krystyna123, Schmetterling lubią tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Złote zęby, złoty pierścionek :-) motylku wszystko pasuje :-) piękny :-) lubię takie pierścionki, które nie haczą mi swetrów. Mam dużo takich zrobionych na drutach przez mamę czy babcie i zawsze się wkurzam jak biżuteria mi je zaciąga.

    Dziękuję.

    A zęby nie są złote,zrobiłam 2 kanałowo, 9 plomb, korona, overlay, wybielanie i szyna relaksacyjna. Ja już na dentystę nie oszczędzam, pół życia to robiłam i wyszłam jak zabłocki na mydle.

    Co to są tryby?
    Chyba miałaś na myśli, że są bardziej podatne.

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8519 7414

    Wysłany: 24 października 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku to niezły zestaw. Na zębach nie ma co oszczędzać :-) tryby to inaczej zęby :-) nie wiem, może tylko u mnie w regionie tak się mówi, choć to powiedzenie raczej z podwórka :-) I tak, źle napisałam, chodziło mi o to, że moje zęby są bardziej podatne na próchnicę :-) Przyszedł czas, że trzeba o nie zadbać i tyle. Wiele lat miałam spokój, pomimo palenia fajek i picia kawy, wina to zeby mam białe jak po wybielaniu. Nigdy nie miałam ściągalnego kamienia bo mi się nie osadza wcale. A teraz przyszedł czas na ciagle wizyty u dentysty :-/

    Schmetterling lubi tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Motyl, tak wygląda Twój pies jak rano wstaje z łóżka? :D

    Prawie :D Mój pies nie śpi w łóżku, rano wskakuje tylko na przytulaski. To zdjęcie zrobione po przytulaskach.

    Janess, Krystyna123 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Motylku to niezły zestaw. Na zębach nie ma co oszczędzać :-) tryby to inaczej zęby :-) nie wiem, może tylko u mnie w regionie tak się mówi, choć to powiedzenie raczej z podwórka :-) I tak, źle napisałam, chodziło mi o to, że moje zęby są bardziej podatne na próchnicę :-) Przyszedł czas, że trzeba o nie zadbać i tyle. Wiele lat miałam spokój, pomimo palenia fajek i picia kawy, wina to zeby mam białe jak po wybielaniu. Nigdy nie miałam ściągalnego kamienia bo mi się nie osadza wcale. A teraz przyszedł czas na ciagle wizyty u dentysty :-/


    Nie słyszałam o takim powiedzeniu hihi. Ja nie mam i nigdy nie będę mieć idealnie białych zębów, taką mam kość. Kamień miałam ściągany dopiero teraz pierwszy raz. A ile masz ich do zrobienia/ co robisz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, moja @ się rozkręca. Wiem, że temat był wałkowany już wiele razy, ale czy dąłybyście radę mi powiedzieć jakie hormony powinnam zbadać w tych pierwszych dniach cyklu? Dzięki!

    Strasznie się boję badać do AMH znów. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Motyl, nie wiem ile chcesz wydać na badania. To mój zestaw:
    FSH
    LH
    Estradiol

    Niezależnie od dc:
    prolaktyna
    testosteron

    Progesteron niby ma znaczenie dopiero 7dpo, ale jakby na początku cyklu wynik był jakiś za duży to też jest jakaś informacja.

    Nie bój się AMH. Dobrze wiedzieć co się dzieje.


    Dzięki Janess.
    Tylko czy ta wiedza będzie wiarygodna? Jak w stopce widac, ja badałam już dwa razy ten hormon.

‹‹ 485 486 487 488 489 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ