Odpowiedz
Forum > Starając się - ogólne > Długoterminowe staraczki !!!
Zarejestruj się - śledzenie płodności zwiększa szanse na ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

hipisiątko
Autorytet
3112

Wysłany: 7 listopada, 19:03
Cytuj | (1) | Zgłoś
Janess napisała:
O Hipi, ja tez mam chęci jak nigdy :D
Mi od antyków przed ivf do tranferu sie nie chciało jak nigdy. Zrobiliśmy to może raz przez 2 mce. A po negatywnej becie wróciło wszystko do normalności.

Schmetterling lubi tę wiadomość

"...kiedy Bóg zamyka drzwi to otwiera okno ...."

Ewa89_89
Autorytet
1124

Wysłany: 7 listopada, 20:46
Cytuj | (3) | Zgłoś
Janess napisała:
Mniam, zamówiłam kebaba. Dojedzie za 2 h :P
Nie mogę sama po niego jechać bo mam chorobowe. Jeszcze ktoś mnie namierzy i będzie problem.
Jejuuu chyba sie nie doczekam
U mnie kebab 24/7 i monopolowy całodobowy tuż za rogiem. Jestem po przegranej stronie. Wjechało wino.

Krystyna123, Janess, Schmetterling lubią tę wiadomość

ee8c476323.png
32 cs o pierwsze dziecko, od września 2018 Wstrzymane starania na 2 lata z powodu choroby GB
HSG maj 2018 (drożne)
AMH=3,8; TSH=0,009 Nadczynność tarczycy, Choroba Gravesa Basedowa
Mąż: kiepskie wyniki nasienia, ilość zmienna 40-220 mln, brak upłynnienia, słaba ruchliwość, duża lepkość, bakterie, morfologia 5% prawidłowych.

werni
Autorytet
5588

Wysłany: 8 listopada, 01:18
Cytuj | (2) | Zgłoś
Nova gratuluję. :)
Jabto dziś padam po pracy. Wczoraj sajgon dzisiaj sajgon czuje ze jutro nie będzie lepiej.
Nie lubię za bardzo kebabów ale bym zjadła dobra pizze.
Co do sexu to raz mam ochotę raz nie. Zbliża mi się małpa to chodzę tez nerwowa.
Dobranoc :*

Janess, Schmetterling lubią tę wiadomość

Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
Tsh- maj 3.04
Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

Czekanie na upragnionego maluszka....

hipisiątko
Autorytet
3112

Wysłany: 8 listopada, 13:34
Cytuj | (5) | Zgłoś
Werni to najlepsza pizza na świecie. :)

781f5afceb97.png

Wiadomość wyedytowana przez autora 8 listopada, 13:35

Ewa1984, Janess, Krystyna123, Schmetterling, werni lubią tę wiadomość

Ewa89_89
Autorytet
1124

Wysłany: 8 listopada, 16:34
Cytuj | (5) | Zgłoś
Hahaha Hipi niezła :-) mogłaby wjechać po ostrym kebabie to by rewolucje żołądkowe zablokowała :-) czyste węglowe lekarstwo :-)

Ja dziś chwale mojego starego. Przed pójściem do pracy umył z rana wszystkie okna w mieszkaniu. Chwała mu! Ja za to dyżur na żelazku bo Big brother tak bez firanek.

Krystyna123, Schmetterling, Fantasmagoria, hipisiątko, werni lubią tę wiadomość

ee8c476323.png
32 cs o pierwsze dziecko, od września 2018 Wstrzymane starania na 2 lata z powodu choroby GB
HSG maj 2018 (drożne)
Mąż: kiepskie wyniki nasienia, ilość zmienna 40-220 mln, brak upłynnienia, słaba ruchliwość, duża lepkość, bakterie, morfologia 5% prawidłowych.

Ona29
Autorytet
1484

Wysłany: 9 listopada, 07:51
Cytuj | (1) | Zgłoś
Matko laski. Wy wiecie że ja mam lęki. Wiecie że mieszkam u rodziców. Ale nie sidcid ze na wieżowcu na 9 piętrze...
Windy się boję, chodzę na piechotę ale do rzeczy , siedzę grzecznie sobie wczoraj zapisuję szablony na nowym koncie bankowym . I nagle zaczęło mnie kolysac kręcić się e głowie żyrandol się bujał, moja mama pływala na łóżku maaaatko co za uczucie!! Koniec świata! Miałam wrażenie że wieżowiec zaraz się posklada jak domino... jedno z gorszych przeżyć mojego życia:-( No i co ja jak to ja wzięłam kosmetyki poszłam spać do siostry bo się obawiałam wstrząsów wtórnych

21.08.2017 - Aniołek 6 tydz+5 dni [*]
16.04.2018- CB :-(
* Starania zawieszone *

Ewa89_89
Autorytet
1124

Wysłany: 9 listopada, 08:26
Cytuj | (1) | Zgłoś
Przyjedź do stolicy polskiej miedzi. Tu w każdym domu ściany popękane. A jak jest wstrząs do z kuchni Do kibla nie przejdziesz bo kroki ciezko postawić.. W nocy jak buja to słychać jak skrzypią meble u sąsiada :-) kwestia przyzwyczajenia. Chociaż jak mieszkałam na 4 pietrze to było normalne, a na 10 w wieżowcu to tez poczułam co to bujanie level hard.

Wiadomość wyedytowana przez autora 9 listopada, 08:27

ee8c476323.png
HSG maj 2018 (drożne)

Ona29
Autorytet
1484

Wysłany: 9 listopada, 09:32
Cytuj | (1) | Zgłoś
Janess napisała:
Ona, musisz pogadac z psychologiem. Mususz Ty poczuc sie bezpiecznie.

Jannes potwierdzam wiem o tym . Nie umiem żyć normalnie, gazu się boję prądu też , pożaru, windy latających samolotów ( ze spadną na głowę) jak słyszę silniki coraz głośniej to serce mi tak wali że koniec - czasem też jak już słyszę z oddali, to poprostu zatykam uszy ...
Wczoraj powiedziałam do mamy że ja się nie nadaje do życia w miescie do lasu zemna gdzieś do bunkra i wtedy będę spala spokojnie o ile tam znów sobie czegoś nie ubzduram :-_

Ewa ja już tu czułam wstrząsy ale na 4 piętrze, na 9 to jakaś masakra cały wiezowoec się kolysal ...

* Starania zawieszone *

werni
Autorytet
5588

Wysłany: 9 listopada, 10:00
Cytuj | (1) | Zgłoś
Hejka dziewczyny co ja czytam. Też nie czuła wstrząsów pewnie też bym się bała.

Hahaha dobre. Ostatnio mama mówiła podobnie. Chcesz coś spalić? Wejdź w internet Hahahaha

Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
Tsh- maj 3.04

Madgirl
Koleżanka
12

Wysłany: 9 listopada, 10:07
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej dziewczyny nie potrafię od wczoraj spać spokojnie. Wczoraj miałam dostać informacje o naszych zarodkach 5 dzień hodowli- została ona przedłużona do 6 dnia informacji jeszcze nie mam ale w mojej głowie tysiąc myśli, że moje maleństwa walczą czy któraś z Was dostała dobra wiadomość w 6 dobie? Chyba już wysiadam psychicznie...wczoraj wyłam z bezradności i że strachu...

hipisiątko
Autorytet
3112

Wysłany: 9 listopada, 11:05
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ja jestem tak zakręcona, że dziś spojrzałam na swój osobisty kalendarz i co ? Kutwa 34 dc a ja okresu nie mam. Wiem, że to dopiero 4 dni spóźnienia i pewnie przez ivf wszystko się pomieszało.
Wczoraj jedynie ciut jasno brązowego śluzu. Brzuch nie boli ale za to zrobiłam sobie coś w stopę i boli mnie ta kość co idzie od dużego palca i kostka pod stopą. Masakra. Lekarz powiedział, że jeśli palec zrobi się czerwony i gorący to czym prędzej na pogotowie pędzić.

hipisiątko
Autorytet
3112

Wysłany: 9 listopada, 11:07
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ona mówię Ci że na wsi wcale nie jest lepiej. Mieszkam ok 200 m od sąsiadów i jak zostaje w domu to każde szczekanie psów przyprawia mnie o atak paniki. A w nocy to już wogole jazda na całego. Chociaż mojej wsi bym nie zamieniła na twoje wstrząsy bo bym na zawał zeszła.

Ona29
Autorytet
1484

Wysłany: 9 listopada, 11:34
Cytuj | (2) | Zgłoś
Hipi nie polecam . Uczucie tragiczne. Blednik swiruje Pozatym mam porównanie 4 piętro i 9 - te
Zresztą moja mama , powiedziała że pierwszy raz w życiu było tak mocno. Tapniecie to tapniecie jakby coś siadlo, a wczoraj poprostu kolysalo całym wiezowcem.
Hipi test zrób! Co Ci zależy!

hipisiątko, Schmetterling lubią tę wiadomość

* Starania zawieszone *

Ona29
Autorytet
1484

Wysłany: 9 listopada, 11:38
Cytuj | (1) | Zgłoś
Pozatym siedzę w Chorzowie na komisji Zus mojej siostry, cofneli jej orzeczenie . Jest po udarze i ma iść do pracy ręka wykrzywiona noga macha jak robokop po operacji serca z sztuczną zastawka i sztuczną aorta ( tętniak aorty wycieli wstawili sztuczną) i zdolna do pracy !!

* Starania zawieszone *

hipisiątko
Autorytet
3112

Wysłany: 9 listopada, 11:44
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ona29 napisała:
Hipi nie polecam . Uczucie tragiczne. Blednik swiruje Pozatym mam porównanie 4 piętro i 9 - te
Zresztą moja mama , powiedziała że pierwszy raz w życiu było tak mocno. Tapniecie to tapniecie jakby coś siadlo, a wczoraj poprostu kolysalo całym wiezowcem.
Hipi test zrób! Co Ci zależy!
U mnie test to najlepszy przywoływacz okresu. A nie chciałabym go mieć dziś albo jutro :)

Ona29
Autorytet
1484

Wysłany: 9 listopada, 11:45
Cytuj | (2) | Zgłoś
Hipi cholera to by była niespodzianka ! <3

* Starania zawieszone *

Ewa89_89
Autorytet
1124

Wysłany: 9 listopada, 15:22
Cytuj | (3) | Zgłoś
Hipi weź nasikaj, nie bądź taka :-)

Ona29 a Ty kochana gdzie mieszkasz, że macie wstrząsy?

U mnie pod miastem kopalnia miedzi. Zwykłych tąpnieć to ju nawet nie odczuwamy ale to właśnie kwestia przyzwyczajenia. W wieżowcu czuć bardzo mocno bo właśnie to bujanie może się utrzymywać Dłuższa chwile. Najlepiej czuć w nocy, kiedy wstrząs wybudza, żyrandol się buja, szyby zgrzytania w oknach. Pózniej rano tylko wkurzenie kiedy widać kolejną pękniętą ścianę mieisiac po poprawkach, ale tu tak ma każdy wiec znieczulica. Ja tak nie przeżywam bo mąż nie zasuwa na dole ale kiedy trzęsie się miasto pod spodem to większość kobiet trzęsie się na gorze ze strachu o swoich ojców, mężów, braci czy synów.

hipisiątko, Krystyna123, Schmetterling lubią tę wiadomość

ee8c476323.png
HSG maj 2018 (drożne)

werni
Autorytet
5588

Wysłany: 9 listopada, 23:59
Cytuj | (2) | Zgłoś
Kurde nie zapisało się. Masakra ze takie wstrząsy musicie przechodzić.

Hipi trzymam kciuki :) heh dobrze powiedziane wywolacz okresu

Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
Tsh- maj 3.04

hipisiątko
Autorytet
3112

Wysłany: 10 listopada, 14:55
Cytuj | (1) | Zgłoś
Dziewczyny jak przekonać męża do wyprowadzki ? Bo już mi sił brakuje w tym domu.
Mam działkę i obiecał mi, że jeśli do września się nic i uspokoi w domu to zaczynamy budowę w pazdzierniku tzn papiery ogarniać. Niedługo mija listopad a mój mąż mi każe czekać bo już nie długo i wszystko się wyjaśni. A Tesciowie co chwila wymyślają coś aby nam nie przepisać domu a wszystko na łeb i szyję się wali i wymaga remontu. Oni nie chcą nic robić bo im nie potrzebne np. Remont dachu im nie potrzebny bo oni mieszkają na parterze a my zajmujemy piętro i poddasze.
Moja teściowa to brudas straszny i już nie daje rady z tym.

hipisiątko
Autorytet
3112

Wysłany: 10 listopada, 16:15
Cytuj | (1) | Zgłoś
Mnie to normalnie przerasta wszystko. I wiem że nie chcę tutaj spędzić swojego życia bo zwyczajnie czuję, że je marnuję. A mój mąż na to, że oczywiście przesadzam.

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)