X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2019, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie byłaś Ewcia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2019, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo Ewa gdzie to się wloczylas pochwal się:-)

    Ja właśnie wróciłam z zakupów 🤦‍♀️, znów to samo tylko trochę więcej 😂. Tak myślę A jak jednak będzie syn ?😂😂🤔
    Nie no lekarz mi pokazywał wargi sromowe , a tydzień temu pytała mnie czy mówiła już jaka płeć- mówię że jasne od 10 tygodnia słyszę że dziewczynka mówi dziewucha jak nic 😁
    To chyba dziewczynka:-)

    Pia88, Janess, werni lubią tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8513 7412

    Wysłany: 21 września 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urlopowałam się w Bułgarii 💜💜💜
    Ciepło, fajna plaża, dużo wina, opalenizna, zboczona książka i wszystko co dobre przez calutki tydzień ❤️❤️
    Nawiozłam wina, rakiji, dżemów z róży i likierów na łączna wagę 15 kg. Oczywiście ostatnia noc przed lotem nie spałam bo byłam pewna, że przekroczyliśmy limit bagażowy ale jesCze jedna flaszkę mogłam dobrać!

    Krycha a Ty po laparo, że ci tą endomende znaleźli? Czy zwykły gin się dopatrzył?

    Janess zdrowka! Bo ono najważniejsze 💙

    Anetka a dla siebie coś kupiłaś?

    Krycha, Pia88 lubią tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie 😊😊😊😊

    Ewa - super! No to wykorzystałas wolne na 100 % :-)

    Krysia tak szczerze to często się słyszy o tej endometriozie :-/ , jest ona raczej nie do wyleczenia ale można ja uciszyć i co najważniejsze można też " chwilowo " się jej pozbyć- Nieiwem jak Twoje plany macierzynskie ale chocby dla siebie? ;-)
    O torbieli czekoladowej mało słyszałam, więc się nie wypowiem
    Trzymam kciuki za wizytę 😘😘

    Jannes Oooo tak wiem- rodzinie zostawię zakup kocyków itp ;-)

    Ewa tak :-) wzięłam sobie leginsy bo mam tylko jedne A potrzebowałam na zmianę 😁, narazie dla siebie zbyt wiele nie kupuje bo rosne i nie Chce mieć ciuchów na miesiąc A kompletnie niewiem jakie rozmiary mam kupować żeby starczyły na dłużej 😳🤔
    W kamizelki kurtki już się nie dopne nie ma szans - ale nie mam też zamiaru kupować chyba że gdzieś na olx albo w lumpie . Choć planuje chodzić w męża kurtkach😁😁🤭 - zobaczymy jak to wyjdzie

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • Lili1 Koleżanka
    Postów: 47 2

    Wysłany: 22 września 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny.
    Od roku staramy się z mężem o dziecko.
    W sierpniu miałam robione badania krwi, wszystko w normie tylko progesteron był za niski. Po badaniu lekarz stwierdził że nie mam owulacji ponieważ pęcherzyk graffa nie pękł. Przepisał mi clo od 5 do 9 dc i duphaston od 19 do 25 dc. Nie miałam monitoringu bo wyjeżdżałam za granicę. Cykle mam 32 dniowe. Robiłam testy owu od ok 8 do 21 dc i w sumie żaden nie wyszedł biało na czarnym pozywywny. Najciemniejsza kreska była 10 dc ale nie tak samo ciemna jak ta kontrolna. W 16 i 17 dc strasznie bolały mnie jajniki (nigdy wcześniej tak nie miałam). Ból nasilł się podczas stosunku. Od 3 dni biorę duphaston. Wizyta u ginekologa dopiero 24 października. Dużo się naczytalam o torbielach po nieudanym cyklu z clo i tak się zastanawiam skąd te silne bóle jajników i podbrzusza wątpię że to był ból owulacyjny bo testy w tych dniach były negatywne. Czy któraś z was tak miała?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krycha wrote:
    Mhm, wiem, ze tej choroby nie da sie wyleczyc, nie musisz mnie tak "pocieszac". Qwa, co jest nie tak ze mna, za nic nie pasuje do zadnego watku, nawet tutaj czuje sie jak malpa w klatce. 😢

    Ja miałam w życiu jedną torbiel endometrialną i to by było na tyle..

    Krycha lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili1 wrote:
    Hejka dziewczyny.
    Od roku staramy się z mężem o dziecko.
    W sierpniu miałam robione badania krwi, wszystko w normie tylko progesteron był za niski. Po badaniu lekarz stwierdził że nie mam owulacji ponieważ pęcherzyk graffa nie pękł. Przepisał mi clo od 5 do 9 dc i duphaston od 19 do 25 dc. Nie miałam monitoringu bo wyjeżdżałam za granicę. Cykle mam 32 dniowe. Robiłam testy owu od ok 8 do 21 dc i w sumie żaden nie wyszedł biało na czarnym pozywywny. Najciemniejsza kreska była 10 dc ale nie tak samo ciemna jak ta kontrolna. W 16 i 17 dc strasznie bolały mnie jajniki (nigdy wcześniej tak nie miałam). Ból nasilł się podczas stosunku. Od 3 dni biorę duphaston. Wizyta u ginekologa dopiero 24 października. Dużo się naczytalam o torbielach po nieudanym cyklu z clo i tak się zastanawiam skąd te silne bóle jajników i podbrzusza wątpię że to był ból owulacyjny bo testy w tych dniach były negatywne. Czy któraś z was tak miała?

    Od którego dnia cyklu wzięłaś tego dupka?

  • Olciak Autorytet
    Postów: 951 717

    Wysłany: 23 września 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dołącze do waszego wątku :)

    Staram się już od ponad 3 lat.
    3 razy się udało.

    Teraz jest czwarty raz, dziś czekam na wynik bety.

    Niby nadzieja jest, ale ostatnio też była i nic z tego. Dlatego tym razem daje sobie więcej czasu i wiecej spokoju na zasadzie co ma być to będzie, chociaż nie powiem to boli.

    🎈Ciąża donoszona🤰🏻

    Starania od 2016, 3 poronienia, jeden poród.
    03.01.20 Miłoszek 😇 20tc
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 26 września 2019, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak te nowe to wpadają. Tekst oklepany i nawet nie odpiszą później.

    Janess, Pia88 lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo :-)

    Ja wczoraj przeżyłam chwilę grozy, cały dzień miałam brzuch twardy jak kamień- wypiął się tak że pokazały się moje kości biodrowe😳😳, bolał mnie miesiaczkowo brzuch i już nawet leżeć nie mogłam
    Napisałam do lekarki mówi do mnie jedź na szpital- pojechałam
    Zbadala mnie jakaś inna Pani Doktor i okazało się że są to wzdęcia 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😳😳😳. Może i się wyglupilam ale kompletnie nie wiedziałam co się dzieje. Suma sumarow dzidzia ma się dobrze , waży ponad 300 gram , zmierzona z każdej strony i wszystko jest ok

    Jannes nim się obrócisz urlop zleci, a gdzie Chipsy ? 😁😁😁

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Anetka, a mnie ostatnio obudzil potworny przeszywający ból brzucha. Poszlam do WC. Takich głośnych pierdów to chyba nigdy nie wydawałam i jeszcze pozbyłam się jakiegoś litra wody. Przeszło jak ręką odjął. Rozumiem Twoje przerażenie 😘

    Czipsy zamieniłam na czekoladę i bitą śmietanę 🍪
    Bebzol mi wywaliło 😁

    Jannes dobry i taki początek 😁😁, choć wolałabym żeby Ci bebzol wywalilo od czegoś innego 😊😊😁😁😁😁😉😉😉

    U mnie ostatnio ciężkie dni małżeńskie . Mąż narzeka że strasznie chrapie , przez co on spać nie może. Ja za każdym razem wyje jak mi to mówi 🤦‍♀️🤦‍♀️. Pomyślałam że pójdę spać w nogi i na sama myśl łzy mi ciekły jak grochy 🤦‍♀️ .patrzal na mnie trochę jak na wariatke . O pierdach już nie wspomnę 😂
    Generalnie są takie dni że mąż leży w masce przeciwpylowej i z korkami w uszach w łóżku 😂😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

    Jannes wyobrazilam sobie te Twoje pierdy z echem w muszli klozetowej 🤦‍♀️😂😂😂

    Janess, Pia88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Ale to Ty teraz masz prawo do różnych dziwactw więc niech on idzie spać w nogi 😛

    Nie nie mąż się oburzyl jak ja wogole mogłam tak pomyśleć 🤦‍♀️😂😳

    Janess, Pia88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczyny!

    wróciłam z urlopu, jutro wesele.
    Ubranie dla męża załatwiliśmy w 15 min, ja jutro rano mam zamiar pojechać na jakiś targ.
    Ogólnie mam doła, bo wszystko z domu za ciasne, a w sklepach nic nie ma co by mnie tuszowało.

    No i do tego dół pourlopowy. Nie chciało mi się wracać do Polski, szczególnie że wiem co nas zaraz czeka..

    Miłego weekendu!

    Janess lubi tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8513 7412

    Wysłany: 30 września 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja na sali, czekam na laparo. Trzymajcie kciuki.

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2019, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Ty wariatko! ;)
    Żeby kupować sukienkę w dniu wesela to trzeba mieć mocne nerwy, podziwiam :)
    Daj znać co upolowałaś.
    Udanej zabawy!

    Nic nie upolowałam. Poszłam w sukience ze szmateksu. Musiałam się nakombinować, żeby przy miseczce G odkryc plecy bez biustonosza z obniżonym stanem. Udało się :P
    Zabawa też była przednia :D

    Janess lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2019, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    A ja na sali, czekam na laparo. Trzymajcie kciuki.

    Ewcia jak się czujesz?
    Wszystko poszło zgodnie z planem?
    Edit: czytam już inny wątek, na którym jesteśmy wspólnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2019, 14:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2019, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Pia, a Ty kiedy zaczynasz stymulację?

    Jutro zaczynam brać antyki przez 14 dni.

    Janess lubi tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8513 7412

    Wysłany: 3 października 2019, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie jest kolorowo. Póki co dochodzę do siebie i układam sobie w głowie co dalej...

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 3 października 2019, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta dobrze ze to tylko wzdecia

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8513 7412

    Wysłany: 3 października 2019, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endometrioza 2 st, której lekarka nie ruszyła. Luczne ogniska na otrzewnej i za macica. Oba jajowody w zrostach, zarośnięta zatoka douglasa. To wszystko zostało.
    Była tez mała przegroda ale wycięta.

    Dziś 3 doba po operacji a mi puścił szew. Masakra. Noe wiem co robić. Rana się nie otworzyła, drugi trzyma ale trochę się rozeszła. Szwy naklejane nic nie daja. A wizyta na moim sorze to wiele godzin czekania i wątpliwa opieka. Także nie wiem czy jest sens jechac skoro drugi szew trzyma.

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
‹‹ 549 550 551 552 553 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ