X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po Luteinie miałam duszności. Po Dupku jest spoko

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poranna dawka ? Mnie nikt nie mówił jak mam brać i lykam dziennie około 12 - stej
    Zmienić to ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Poranna dawka ? Mnie nikt nie mówił jak mam brać i lykam dziennie około 12 - stej
    Zmienić to ?
    Ja mam brać dwa razy dziennie więc rano i na noc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja raz więc u Ciebie to zrozumiałe
    Nieiwem pójdę zbadam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w jakich dniach cyklu łykasz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 14 przez 10 dni
    Od tego cyklu zaczęłam i wyjątkowo od 16 bo cienkie Endo plamienia i skąpe miesiączki

  • Malwina87 Znajoma
    Postów: 19 10

    Wysłany: 13 października 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    A ile masz lat? AMH zalezy od wieku. Nie jest zle ale szalu nie ma.
    Mam 30 lat i rzeczywiście z tego co wyczytałam w necie to wynik dość kiepski.
    Co do @ to jestem pewna przecież jest krew

    e2f4f8d38ccf0eb27145e994c63da728.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2017, 05:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha i ja też już z kawą ! :-)
    Malwina w takim razie trzymam kciuki! :-)
    Może jeszcze się uda w razie czego utrzymać:-)

    Dziewczyny u mnie dupek chyba działa tempka w górę;-) ładnie to wygląda, ale się nie nastawiam bo wiem że progesteron swoje robi

    Mam takie pytanie jeśli jutro zmierze temperaturę 40 minut wcześniej ? Tak wraca mój mąż z pracy około 4 a niechce to budzic 4 40 bo tak mierze tempke

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2017, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie lubię weekendow taka tu cisza wtedy ...

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • Malwina87 Znajoma
    Postów: 19 10

    Wysłany: 14 października 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    Krysia wstala, ale ucieka do weterynarza. Tego... Bede tu teraz rzadziej zagladac, rodzina mi sie dzis powiekszyla :-)
    Gratuluje! Psy czy koty? :-)

    zrobię test z apteki, ale okres mam zupełnie normalny. I mi zawsze temperatura spada nie przed @ tylko w środku, czy to źle? miałam też trzy dni plamienia przed @ to chyba też niedobrze...

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    e2f4f8d38ccf0eb27145e994c63da728.png
  • Angela Be Koleżanka
    Postów: 41 82

    Wysłany: 14 października 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja z kawusią!
    Malwina mi też czasem spada temp dopiero ok 3-4dc, ale ja ogólnie mam niskie temperatury, u Ciebie faktycznie wygląda to dziwnie, a na początku wcześniejszego cyklu tez miałaś temperatury w okolicach 37? Był wyraźny wzrost w okolicach owulacji? Nie ma co się nakręcać ale test nie zaszkodzi zrobić, będziesz spokojniejsza ;)

    Kurcze dziewczyny zmartwiłyście mnie tym TSH, ja ostatnio w maju miałam 2, teraz mam TSH 3, lekarz powiedział że mogłoby być niżej ale nie ma na razie co się martwić, no i teraz jak Was czytam to nie wiem.

    Kryska gratuluje! Kiedy becikowe? Obstawiam pieseły? Myślę, że znajdą się chętni na opijanie winkiem :P

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    wczoraj cały dzień mnie nie było, ale podczytywałam. A jak mnie tutaj nie było, to byłam u fryzjera (troszunię skróciłam i tak już krótkie kłaczki) odnowiłam kolor, a po pracy byłam na imprezie urodzinowej kolegi, kt kiedyś z nami pracował, dodam, że impreza była niespodzianką, a na imprezce byli ludzie z pracy :) w domu byłam po 1.00, więc imprezka udana :)

    Dziś w domu gotowanko i odpoczywanko :) robię flaki w kociołku - tylko ja w rodzinie gotuję flaki, a wszyscy lubią (oprócz mnie ;)). Jutro zawiozę trochę tacie :)

    Angela, TSH 3 to mi się wydaje dużo, poza tym tendencja wzrostowa. Może gina endo powinnaś poszukać.

    Malwina, hormony szaleją u Cb, szukaj dobrego gina. Może popytaj na forum, ja już kiedyś pytałam skąd jesteś, ale może nie chcesz ujawniać, to może chociaż województwo napisz, to ktoś Tobie podpowie. Dobrego lekarza trudno znaleźć, a jak nikt z Twoich znajomych nie miał problemów ze staraniami to też nie poleci. Co innego lekarz do wypisywania recept na anty, co innego prowadzenie ciąży (zwłaszcza takich, kt same się prowadzą) a co innego szukanie przyczyn niepowodzeń w staraniach.

    Angela Be, Znowu.ta.kryska, Janess lubią tę wiadomość

  • Malwina87 Znajoma
    Postów: 19 10

    Wysłany: 14 października 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Malwina, hormony szaleją u Cb, szukaj dobrego gina. Może popytaj na forum, ja już kiedyś pytałam skąd jesteś, ale może nie chcesz ujawniać, to może chociaż województwo napisz, to ktoś Tobie podpowie.
    Jestem z Bydgoszczy ;-) już wstępnie szukałam w necie endo w mieście i poza jedną reszta ma kiepskie opinie. Do tej pory myślałam, że ginekolog wystarczy.
    Co do temp. to przed owu 36.5, po owu 36.8 do 37 mam zawsze od kiedy mierze. Myślałam, że to znaczy, że wszystko w porządku bo owufriend mi zawsze owulacje wyznacza.
    Teraz czekam na Męża, jak wróci z apteki z testem dam znać, ale wydaje mi sie, że to formalność bo ciąży nie ma

    Anet_86 lubi tę wiadomość

    e2f4f8d38ccf0eb27145e994c63da728.png
  • Malwina87 Znajoma
    Postów: 19 10

    Wysłany: 14 października 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test negatywny. Teraz jedziemy do teściow. Miłej soboty :-)

    e2f4f8d38ccf0eb27145e994c63da728.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię za:
    Malwina87 wrote:
    Jestem z Bydgoszczy ;-)

    Studiowałam w Bdg :) jest wątek o staraczkach z Bdg, może warto go znaleźć i popytać o dobrego gina. Wiadomo, ile dziewczyn tyle opinii i każdy na co innego zwraca uwagę, ale warto wziąć je pod uwagę :)

    Miłej soboty wszystkim :D

  • Malwina87 Znajoma
    Postów: 19 10

    Wysłany: 14 października 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Malwina, to jeszcze z innej beczki. Jeśli mierzysz temperaturę o 5.30 to rzeczywiście o której wstajesz i kładziesz się spać? Czy masz nowy termometr? Wyświetla 1 czy 2 miejsca po przecinku? Mierzysz temperaturę w ustach?
    Może tu gdzieś jest trop jeśli chodzi o same temperatury.

    Ide spac normalnie o 22:00 w weekendy o 23. Mierzę temp. O 5.30 bo w tygodniu wstaje codziennie przed 6 do pracy. Termometr elektryczny mam od roku. Mierze temp w pochwie zanim wstane. Wydaje mi sie że moge miec 37 bo mi gorąco. W drugiej fazie czasem w dzień mam nawet 38. Oczywiscie to nie przeziębienie ani nic takiego

    e2f4f8d38ccf0eb27145e994c63da728.png
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 14 października 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela Be wrote:
    Kurcze dziewczyny zmartwiłyście mnie tym TSH, ja ostatnio w maju miałam 2, teraz mam TSH 3, lekarz powiedział że mogłoby być niżej ale nie ma na razie co się martwić, no i teraz jak Was czytam to nie wiem.

    TSH masz za wysokie, ale malo ktory lekarz Ci to powie. Idz koniecznie do endo, ale najpierw zrob ft3, ft4, ATPO, ATG i z wynikami najlepiej do takiego, ktory robi USG. Samo TSH jest niemiarodajne i potrafi skakac, czesto przy podwyzszonym, prolaktyna jest tez za wysoka. Ja mialam tsh 2,6 i mi wkrecali ze jest w normie zarowno gin jak i endo. Poszlam do innego lekarza z pakietem badan i okazalo sie, ze mam Hashi i niedoczynnosc, ktore sama sobie zdiagnozowalam, bo gdybym sluchala poprzednich lekarzy, to teraz bylabym w dupie i nie tylko o ciaze tu chodzi...

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 14 października 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwina87 wrote:
    Jestem z Bydgoszczy ;-)

    z lekarzami to generalnie jest tak, ze jak komus nie podejdzie to zaraz leci na neta i mu dupe obsmarowuje, ze niedelikatny albo malo mowny albo zarzucaja im brak wiedzy (nigdy przy tym nie uzasadniajac na czym dokladnie polega ten brak). Dla mnie musi byc skuteczny i moge Ci polecic dr Ahmed Tantush, przyjmuje na Serbskiej. Opinie w necie ma kiepskie, ale jak bylam w totalnym psychicznym dolku to mnie z niego wyciagnal. Dokladnie analizuje wyniki hormonow, robi USG i przede wszystkim zleca mnostwo innych badan, lacznie z nadnerczami, ktore moi poprzedni endo kompletnie olewali. Dobrze tlumaczy jak te hormony dzialaja. Wiadomo czasem trzeba samemu dopytac o szczegoly, ale jest cierpliwy i odpowiada na pytania. Pracuje tez w klinice Zdrowko czy jak jej tam :D

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 14 października 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dubel

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2017, 12:19

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 14 października 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Was tez wkurza to, ze blyszczyki (szminki) i cienie do oczu nigdy sie nie koncza, a wszedzie czychaja reklamy nowych produktow i kolory sa takie piekne...

    Znowu.ta.kryska, Anet_86, Janess lubią tę wiadomość

‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ