X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona raczej podrasowanie endo estrogenem nie wchodzi w grę bo mięśniak ma pożywkę :P z tego co lekarz powiedział czeka mnie kosztowne leczenie podejrzewam że z Esmya

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet to mój ostatni cykl z clo dlatego monit, lekarz dał ostatnią szanse ale b.nasienia jeszcze przed nami. Mam nadzieję że histero coś ''powie''.

    A ja się z domu raczej nie ruszam pogoda do D... pada, pada no chyba że jak mój wstanie to będzie chciał gdzieś się ruszyć ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 to Wy nie mieliście badania nasienia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Karolina2787 to Wy nie mieliście badania nasienia?


    Mieliśmy b.nasienia no jak nie. Dziewczynom chodzi czy po zabiegu badaliśmy

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Cześć,

    Kawa o smaku frytek? Sprzedaj pomysł makowi :)

    Karolina, rozumiem, że u Twojego wszystko ok, skoro monit robisz. Może histero popchnie Was do przodu?

    My dziś jedziemy do moich rodziców :)

    Wystarczy zakupić zajebisty drogi garnek z kamienia usmażyć w nim frytki, następnie umyć do ze 3 razy i kiedy już się wydaje że nie śmierdzi olejem zalać go trochę woda zagotować i zalać kawę- bajka może mc to czyta ;-)


    Jak leżałam w szpitalu to było to samo tylko tyle że każdy lekarz mówił to samo może a nie musi pomóc, ostatnio na wizycie jak byłam lekarz mówił że mój się już spokojnie nadaje pod laparoskopie , ale ze lewa część macicy czysta prawa zajmuje miesniak mówił starać się bo dziecko będzie miało dużo miejsca

    Karola jak to wygląda z Twoim miesniakiem? Jeden jest czy więcej? I jak rozmiar? Ja na każdym usg biorę zdjęcie i kontroluje chociaż lekarz ostatnio pamiętał wymiary
    Anet jedziesz zawieźć flaczki:-P ? ;-)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Mieliśmy b.nasienia no jak nie. Dziewczynom chodzi czy po zabiegu badaliśmy
    Aaa przepraszam. Nie doczytałam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona u mnie jest lewa strona z mięśniakiem 4cm jest jeden, lekarz chce dać mi lek podejrzewam że właśnie chodzi mu o esmya bo powiedział ze kosztowny ale pomocny a esmya kosztuje 650zł więc chyba to to ale wcześniej chce zrobić histero zobaczyć i sprawdzić wszystko. Powiedział też że z moim mięśniakiem jest tak że nie wie czy on jest przeszkodą bo nigdy w ciążę nie zaszłam co innego gdybym zaszła i poroniła wtedy od razu by kazał mi się go pozbyć. Tym bardziej że żadnych objawów ani problemów mi nie sprawia.

    P.S Mój gin też za każdym razem robi mi zdjęcie mięśniaka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2017, 09:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwszy cykl z Letrozolem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja coś czuje że moje Endo jest takie po tych zabiegach, mam nadzieję że z czasem się odbuduje :-( oglądałam wczoraj wszystkie moje dokumenty to przed owu w 12dc przy pecherzyku 22mm moje Endo miało 9.8 mm więc w normie a teraz ? Totalna porażka...
    Lekarz dał nam 3 miesiące potem stół laparo
    Mówi że 4 cm miesniak spokojnie ma laparoskopie się nadaje ALE zawsze trzeba mieć na względzie to że może dojść do krwotoku i usuna macice , niemniej jednak ciągle czekam w kolejce na termoablacje liczę na to że zadzwonią zadzwonią napewno tylko kiedy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola a co z HSG? No u mnie niby nie przeszkadza a widziałaś na zdjęciu jak daleko mu do jamy macicy? Czekaj za zaraz wkleję swoje foto to porownasz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona dokładnie to samo mi lekarz powiedział w sensie z tą laparo dlatego najpierw chce bym brała ten lek, zmniejszając tym możliwość krwotoku przy operacji. Co do endo to mi się pogorszyło właśnie po clo chociaż nigdy nie było aż takie och ach więc i tak jakoś się trzyma. Wczoraj był mój 11dc pęcherzyk w lj. 21mm pj. dwa małe pęcherzyki ale bez nadziei że coś pyknie.

    Przypomnij mi gdzie tą termoablację wykonują? Czytałam że po tym zabiegu mięśniaki odrastają ale chyba i po laparo tak samo :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona jak na razie hsg odsunął na dalszy plan najpierw chce zrobić tą histero to może zapodaj fotkę na priva jak możesz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1.2.3 to miesniaki X to jama macicy

    Wygląd a to dość strasznie ale tamte miesniaki są malutkie i kompletnie nie zawadzaja jeden ma chyba 17mm drugi ciut więcej niewiem jak teraz czy też zmalaly bo szczerze mam się nimi nie przejmować lomtrolumy tylko tego dużego

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/21a6dad232da.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak tu wkleilam wysłałam Ci ma priv

    Po termoablacji nie odrastaja , po laparokopi tak
    A termoablacja w Rzeszowie tylko na NFZ i musialabys doczytać ale chyba też i w Kielcach mi się o uszy obilo tylko nie wiem czy na nfz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2017, 09:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci ze u mnie jest chyba gorzej :/ w sensie jest jedna kula z lewej strony. Szukam jakiejś diety by obniżyć estrogeny i może zadziałam jakoś na tego dziada póki nie dostanę tego leku. A Ty nie myślałaś o tym? Czytałam jeszcze o borowinach ale nie wiem czy to coś daje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) trochę poczytałam o tym też na forum ginekologicznym ale już sama nie wiem. Ona Ty miałaś hsg prawda?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm no nic, nie przeszkadzam Wam drogie panie.

    Miłego dnia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Hm no nic, nie przeszkadzam Wam drogie panie.

    Miłego dnia.


    Hej hej nie przeszkadzasz :) przepraszam że wyszło że Cię olałyśmy ale Ona jako jedyna ma podobny problem który dotyczy mnie ale już wracamy do wątku :)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia i jeszcze jedno nie same estrogeny powoduja miesniaki bo przecież wiele kobiet ma ładne estrogeny i nic im nie jest
    Bardziej estrogen w stosunku do progesteronu one mają ze sobą wspolgrac i tak jak Jannes pisała hormony te spadają obydwa, i np jak u mnie kiedy to na początku cyklu przy wysokim estradiolu do przekroczenia normy brakowało mu 7 jednostek mój próg wynosił 0.4
    Podobnie w drugiej fazie barszo wysoki estradiol wskazujący na owulacje i progesteron równiez wskazujący jednak nie zbyt wysoki ( chociaż u mnie na początku jest tak zw bardzo wysoki estradiol i niski próg)
    Mam nadzieję zw jakoś to wytlumaczylam

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Hm no nic, nie przeszkadzam Wam drogie panie.

    Miłego dnia.

    Karolyyyna sorki :-/
    Wracaj :-)

‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ