X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryska no gratuluje :-)

    Laski zajęta byłam bardzo w pierwszej fazie cyklu sikaniem na testy owu, i tak mi tego brakowało że do 12 sikalam wychodziły prawie pozytywne, a 14 dc sikalam i nie było żadnej kreski nawet jej cienia
    Z tęsknoty postanowiłam dziś nasikac i co jest tluscioch tylko trochę blady
    Czyżby owu się zbliżała?
    No a ja jem dupka i co teraz?
    Tyle że brzuch mnie pobolewa tak okresowo .... ?

  • Angela Be Koleżanka
    Postów: 41 82

    Wysłany: 14 października 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago dzięki, chyba faktycznie muszę poszukać endo, bo prolaktynę też mam lekko podwyższoną 25-30, to dostałam na nią dostinex, planowałam dziś wziąć pierwszą tabletkę ale chyba się wstrzymam do 1 dc...

    Ona podobno pozytywne testy owu wychodzą w ciąży ;)

    Lago lubi tę wiadomość

  • Malwina87 Znajoma
    Postów: 19 10

    Wysłany: 14 października 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    Dla mnie musi byc skuteczny i moge Ci polecic dr Ahmed Tantush, przyjmuje na Serbskiej. :D
    Wypróbuję. W poniedziałek umawiam się na wizytę :-)

    Lago lubi tę wiadomość

    e2f4f8d38ccf0eb27145e994c63da728.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm do pozytywu mu daleko ale kreska dość wyraźna, brzuch mnie już boli od paru godzin jak na @ :-/
    Jestem dopiero 7dpo tak myślę przynajmniej
    Zresztą 16dc moje Endo miało 5 mm więc na ciążę szans nie ma :-P

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 14 października 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    No a ja jem dupka i co teraz?
    Tyle że brzuch mnie pobolewa tak okresowo .... ?


    Ty to chyba raz w tygodniu masz owulacje hahahahah I jak mozna jesc dupka przed owu? Czy Ty wogole wiesz w jakiej fazie jestes? Cos krecisz Ona...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2017, 15:54

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 14 października 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Ona, a wiesz ze testy owu maja taka swoja wade i wykrywaja ciaze? Wychodza pozytywne jeszcze przed hcg. :)
    Tak ze ten... Nie lec jeszcze na bete ale mocno trzymam kciuki :)

    Dziewczyny, nie nakrecajcie sie nawzajem. Test ovu MOZE ale nie musi pokazac ciaze i zeby byl wiarygodny to kreska powinna byc taka sama lub mocniejsza od testowej. W koncu jest jakis powod ze testy ciazowe i owulacyjne sa inne i wykrywaja stezenia innych hormonow. Zreszta Ona pisze ze jest 7dpo to chyba raczej zarodek jeszcze sie nie zdazyl zagniezdzic... Ona oczywiscie zycze Ci jak najlepiej, ale troche zimnej wody na glowe sie przyda.....nie dajcie sie zwariowac :P

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    Ty to chyba raz w tygodniu masz owulacje hahahahah I jak mozna jesc dupka przed owu? Czy Ty wogole wiesz w jakiej fazie jestes? Cos krecisz Ona...

    Lago:-) zerknij na wykres i sama oceń;-)
    Co tu kręcić;-)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • Malwina87 Znajoma
    Postów: 19 10

    Wysłany: 14 października 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy to możliwe żeby stan zapalny był tylko po owulacji a przed temperatura 36.5?
    CRP rok temu było ok ;-P

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    e2f4f8d38ccf0eb27145e994c63da728.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago każdy patrzy jak chce myśli jak chce nadzieja musi być i czasem ona pozwala nam przetrwać. Ty podchodzisz do tego z dystansem inni nie:-)
    Pomyślałam tylko o drugiej owulacji

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Ona, a wiesz ze testy owu maja taka swoja wade i wykrywaja ciaze? Wychodza pozytywne jeszcze przed hcg. :)
    Tak ze ten... Nie lec jeszcze na bete ale mocno trzymam kciuki :)

    W poniedziałek idę zbadać próg i estradiol
    Może i hcg tylko czy nie za wcześnie?

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 14 października 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Lago:-) zerknij na wykres i sama oceń;-)
    Co tu kręcić;-)

    Ja na wykresach sie nie znam, nigdy ich nie analizowalam. Chodzi mi tylko o to, ze tydzien temu pisalas ze lekarz potwierdzil ovu i zaczelas brac dupka, a teraz ze jestes przed ovu??? Tego nie kumam wiec pytam czy cos pokrecilas

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 14 października 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Lago każdy patrzy jak chce myśli jak chce nadzieja musi być i czasem ona pozwala nam przetrwać. Ty podchodzisz do tego z dystansem inni nie:-)
    Pomyślałam tylko o drugiej owulacji


    Jasne ze tak, nadzieje chyba kazda ma bo inaczej nas by tu nie bylo, ale jest jeszcze cos takiego jak zdrowy rozsadek i wiedza. Nie ma czegos takiego jak druga owulacja! Tzn moga peknac dwa pecherzyki i zostac zaplodnione (ciaza mnoga) ale dzieje sie to mniej wiecej w tym samym czasie, a nie w odstepie tygodniowym. Chcialam tylko Ci podpowiedziec tym bardziej po tym co przeszlas, ale co mi tam...nie moje hormony, nie moja psycha...kazdy robi co chce :D

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwina87 wrote:
    A czy to możliwe żeby stan zapalny był tylko po owulacji a przed temperatura 36.5?
    CRP rok temu było ok ;-P
    Malwina, CRP robi się tu i teraz-pokazuje, czy dokładnie w tym momencie jest coś nie halo. Dodatkowo to lepsze badanie, niż OB. Zrób na świeżo, warto.
    Kurczę,lecicie z tym koksem... Ja nie mam prawie w ogóle czasu na neta ;-) Ledwo nadążam z czytaniem ;-) A czytam szybko;-p
    Ktoś pisał o plamieniach związanych z wysoką prolaktynę. Nie wiem, jak to do końca jest, bo miałam kiedyś zdiagnozowaną hiperprolaktynemię i przez prawie pięć lat jadłam bromergon. Przy nim prolaktynę miałam na poziomie minimalnym, a przy okazji regularne plamienia. Rok temu w szpitalu przy kompleksowych badaniach zrobili mi test na tą hiperprolaktynemię jakimś innym sposobem, nowocześniejszym sposobem i okazało się, że żadnego problemu z prolaktyną nie mam. Od prawie 1,5 roku nie biorę bromergonu, nie mam też plamień.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    Jasne ze tak, nadzieje chyba kazda ma bo inaczej nas by tu nie bylo, ale jest jeszcze cos takiego jak zdrowy rozsadek i wiedza. Nie ma czegos takiego jak druga owulacja! Tzn moga peknac dwa pecherzyki i zostac zaplodnione (ciaza mnoga) ale dzieje sie to mniej wiecej w tym samym czasie, a nie w odstepie tygodniowym. Chcialam tylko Ci podpowiedziec tym bardziej po tym co przeszlas, ale co mi tam...nie moje hormony, nie moja psycha...kazdy robi co chce :D

    Lago lekarz potwierdził owulacje , Ale nie było płynu nie było cialka żółtego ale też nie było pęcherzyka, endometrium 5mm które jakby wskazywalo że owu nie było
    Jeszcze wtedy owu też nie zaznaczyła mi owulacji dlatego myślałam że może faktycznie jej nie było i będzie dopiero teraz ...
    Duphaston dostałam na plamienia od 14 dnia cyklu , słabych miesiączek itd wyjątkowo kazał brać od zaraz po przepisaniu recepty
    Nie potrzebna mi wiedza ' wolę się nakrecac niz myśleć o rzeczach stwierdzonych teoria czy prawodlowosciami. Inaczej dziś siedziała bym i wyla licząc czas do miesiączki " bo przecież się nie udało "
    Wierzę również w potęgę podświadomości, im bardziej o czymś myślimy wyobrażamy sobie tym mocniej to do siebie przyciągamy aż to się wkoncu spełnia...
    Zresztą o ciąży akurat nie myślałam a o owulacji...jak napisałam 14 dc test owulacyjny nie pokazał nic nawet cienia krechy teraz jest soczysta o jeszcze raz podkreślę jeszcze nie taka jak testowa ale wyraźna...
    Zapytałam grzecznie , mnie kubeł wody nie potrzebny - żyje rzeczywistością i wiem na własnym przykładzie ze wszystko może się zdarzyć - naprzekor teorii naukowych :-)

    Znowu.ta.kryska, Janess, Moa lubią tę wiadomość

  • Malwina87 Znajoma
    Postów: 19 10

    Wysłany: 14 października 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moa wrote:
    Malwina, CRP robi się tu i teraz-pokazuje, czy dokładnie w tym momencie jest coś nie halo. Dodatkowo to lepsze badanie, niż OB. Zrób na świeżo, warto.
    A czy przy @ CRP nie wyjdzie podwyższone? Naprawdę teraz robić?

    e2f4f8d38ccf0eb27145e994c63da728.png
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 14 października 2017, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    Mam szczeniaka. A kto jest w ciazy? ;-)


    tylko jednego???? hahahaha a pokaz:D

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2017, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry w niedzielny poranek

    Wczoraj byłam na wizycie i raczej w tym cyklu też nie mam na co liczyć. Jeden pęcherzyk z którego nie wiadomo czy coś będzie do tego kiepskie endo bo tylko 6,7mm :( we wtorek drugi monit, okaże się czy owu była chociaż tak czy siak nic z tego nie będzie. Z tego co gadał gin czeka mnie histeroskopia ale jeszcze nie wiem kiedy, zapewne w kolejnym cyklu. Tyle o mnie...

    A co tam u Was? Mam nadzieję że bardziej optymistycznie niż u mnie :)

    Kryska jakiego masz pieska? :D

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Bry w niedzielny poranek

    Wczoraj byłam na wizycie i raczej w tym cyklu też nie mam na co liczyć. Jeden pęcherzyk z którego nie wiadomo czy coś będzie do tego kiepskie endo bo tylko 6,7mm :( we wtorek drugi monit, okaże się czy owu była chociaż tak czy siak nic z tego nie będzie. Z tego co gadał gin czeka mnie histeroskopia ale jeszcze nie wiem kiedy, zapewne w kolejnym cyklu. Tyle o mnie...

    A co tam u Was? Mam nadzieję że bardziej optymistycznie niż u mnie :)

    Kryska jakiego masz pieska? :D

    Endo 6.7 przed owulacja to nie tragedia
    Można zawsze podrasowac czymś jakimś estrogenem swoją drogą na clo to i tak masz je ładne;-)
    Ja w 16 dc miałam 5 mm więc nie narzekaj naprawdę:-P
    Głowa do góry i cycki do przodu ! <3

    Kryska a co to za psiak no mów:-P

    Witam się z niedobra kawa :-P
    Zrobiłam sobie kawę zagotowalam wodę w garnku ( Nie chciałam załączać czajnika bo chodzi jak czołg a malz śpi po nocce ) no i teraz mam kawę o smaku frytek :-P
    Normalnie tak mi smakuje bleeee

    Anet_86, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! :)

    Właśnie dodaje przepisy na mój fp :D zebrało się trochę :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Kawa o smaku frytek? Sprzedaj pomysł makowi :)

    Karolina, rozumiem, że u Twojego wszystko ok, skoro monit robisz. Może histero popchnie Was do przodu?

    My dziś jedziemy do moich rodziców :)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ