X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie Landri, staracie się 1.5 roku. Chodzicie do gina? Macie jakiś plan czy będziecie nadal próbować naturalnie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzę do gin ale sama wiesz jak trudno znaleźć dobrego . Mam wysoki poziom tarczycy 3,400 teraz 17 sierpnia będę dzwoniła umówić się do endo . Zrobię sb tsh t3, t4 i anty-tpo i z wynikami pójdę żeby nie tracić kasy na wizytę żeby mi kazała zrobić badania . A jak się nie uda do końca roku to chyba też będziemy chcieli podejść do inseminacji ale boję się trochę . Mój ma czas na zrobienie badań do końca wakacji , niby były w normie jak ostatnio robił ale zobaczymy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Sandra a ty chorujesz na coś czy poprostu nie możesz zajsć ?
    mam niedoczynność tarczycy ... i nieregularne @ teraz już się regulują same mniej więcej ale chciałabym coś na skrócenie

  • Papaja Koleżanka
    Postów: 51 11

    Wysłany: 20 lipca 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Mieszkasz w Wadowicach? jak tak to mam żut beretem :D

    nie wracając z wakacji tam zajechaliśmy, gdybym mogła chętnie bym tam zamieszkała bardzo ładne okolice :) Mieszkam pod Warszawą.

    ..antyfeministka..
  • Papaja Koleżanka
    Postów: 51 11

    Wysłany: 20 lipca 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Evell trzeba olać to i na luzie wszystko :D totalna olewka ja tak próbuje i jak na razie jest ok :P
    Papaja a jakaś ty opalona hehe :)

    po tacie ;)

    ..antyfeministka..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taką masz naturalną karnację ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Chodzę do gin ale sama wiesz jak trudno znaleźć dobrego . Mam wysoki poziom tarczycy 3,400 teraz 17 sierpnia będę dzwoniła umówić się do endo . Zrobię sb tsh t3, t4 i anty-tpo i z wynikami pójdę żeby nie tracić kasy na wizytę żeby mi kazała zrobić badania . A jak się nie uda do końca roku to chyba też będziemy chcieli podejść do inseminacji ale boję się trochę . Mój ma czas na zrobienie badań do końca wakacji , niby były w normie jak ostatnio robił ale zobaczymy

    Ja teraz mam tsh 0,924 więc za niski z kolei w grudniu miałam 3,050 i wydaje mi się,że nie mogłam tez przez ten wysoki poziom zajsc ale jakim cudem mi tak spadł ładnie skoro do endo zaczełąm niedawno chodzic? a zwynikami mam isc we srode nawet tabletek od niej nie mam może inofolic zadziałał jak tak to super bo podobno reguluje poziom tarczycy :D

  • Papaja Koleżanka
    Postów: 51 11

    Wysłany: 20 lipca 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, w okresie letnim ciemniejszą jak widać, nie opalam się nie mam na to czasu, na solarium nie chodzę

    ..antyfeministka..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papaja wrote:
    nie wracając z wakacji tam zajechaliśmy, gdybym mogła chętnie bym tam zamieszkała bardzo ładne okolice :) Mieszkam pod Warszawą.

    Ee szkoda, to prawda Wadowice piękne miasto :)

  • Papaja Koleżanka
    Postów: 51 11

    Wysłany: 20 lipca 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przerażacie mnie tymi badaniami dziewczyny, ja nigdy takich nie robiłam bo wydawało mi się że nie ma potrzeby puki co, ale może jednak warto nigdy nie wiadomo co w środku siedzi a nie daje znaku

    ..antyfeministka..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Ja teraz mam tsh 0,924 więc za niski z kolei w grudniu miałam 3,050 i wydaje mi się,że nie mogłam tez przez ten wysoki poziom zajsc ale jakim cudem mi tak spadł ładnie skoro do endo zaczełąm niedawno chodzic? a zwynikami mam isc we srode nawet tabletek od niej nie mam może inofolic zadziałał jak tak to super bo podobno reguluje poziom tarczycy :D

    możliwe że przez infolic . A jak za niska to chyba też nie dobrze . Ciekawa jestem co mi przepisze . Jeju jak im sie nie powie to nic z siebie sami nie pomyślą grr
    Papaja super karnacja ja się muszę opalać żeby taką mieć w zimę kremy utrwalające ;P
    no zrób sobie badania warto bo wiesz na czym stoisz

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 20 lipca 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja, drożności nie miałam robionej, ale lekarz powiedział, że pierwsze trzy razy będą bez tego badania, jeżeli nie wyjdzie robimy je. Hormony mam w normie, minimalnie podwyższona prolaktyna, ale powiedział, że takie coś to nic chyba o 0,01 podwyższona. Tarczyca 1,75 chyba, więc ok. Drożności boję się jak cholera, ale jak by się udało to ze znieczuleniem robiłabym.

    Nasturcja lubi tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ia długo się czekana na inseminację i wgl na czym i jak to polega ?

  • Papaja Koleżanka
    Postów: 51 11

    Wysłany: 20 lipca 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na razie czekam na @ która już na dniach i pierwsze co to cytologię zrobię i podstawowe badania, też mam lekarza starej daty i o większość pytam sama bo sam mało rozgadany, ale konkretny i lubie go

    ..antyfeministka..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papaja wiesz ci lekarze to na kasę liczą . Ja do tej pory szukam dobrego gin. co prawda mam już jednego ale nie prowadzi dokumentacji ale polecają dziewczyny dla tych które o dziecko się starają

  • Papaja Koleżanka
    Postów: 51 11

    Wysłany: 20 lipca 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ia taki zabieg in-vitro jest drogi?

    ..antyfeministka..
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 20 lipca 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robię prywatnie, więc nic nie czekaliśmy, nie wiem jak to jest publicznie. Ogółem przychodzi się do kliniki około 30min do godziny przed zabiegiem, twój facet oddaje nasienie, oni je przygotowują, odwirowują martwe plemniki i tym podobne. Po tym jak już wszystko gotowe, kładziesz się na fotelu, u mnie robi najpierw USG żeby zobaczyć, czy pęcherzyk już pękł, potem wkłada wziernik, za pomocą jakby długiego, cienkiego cewnika, który wkłada ci do macicy wstrzykuje ci nasienie. Po wszystkim wyjmuje wziernik i u mnie leży się jakieś 10 minut na fotelu z nogą na nodze.
    U mnie przed wszystkim od 3 do 7 dnia brałam po jednej tabletce Clo, 15 dc miałam monitoring i tego samego wieczora zrobiłam zastrzyk z Ovitrelle który zawiera hormon HCG i wywołuje pęknięcie pęcherzyka po około 24-36 godzinach. Od 4 dnia po zastrzyku biorę jedną tabletkę lutki dopochwowo wieczorem, przez 10 dni, potem test jak negatyw to odstawienie luteiny i czekanie na @, jak pozytyw to dalej lutka.

    Papaja to jest inseminacja domaciczna (IUI) płacimy za nią 1200zł z lekami i monitoringiem, in vitro prywatnie u mojego lekarza od 6000 w górę+leki, teraz refundowane, więc nie wiem ile dokładnie. jeszcze się tym dokładnie nie interesowaliśmy, bo mamy nadzieję, że inseminacja się uda.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2014, 17:10

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Papaja Koleżanka
    Postów: 51 11

    Wysłany: 20 lipca 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczko ja się zawiodłam na prywaciarzach trafiłam na dziadka z nfz trudno się do niego dostać ale jak trzeba przyjmuje też prywatnie ale nie na ciagą

    ..antyfeministka..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Ja teraz mam tsh 0,924 więc za niski z kolei w grudniu miałam 3,050 i wydaje mi się,że nie mogłam tez przez ten wysoki poziom zajsc ale jakim cudem mi tak spadł ładnie skoro do endo zaczełąm niedawno chodzic? a zwynikami mam isc we srode nawet tabletek od niej nie mam może inofolic zadziałał jak tak to super bo podobno reguluje poziom tarczycy :D
    Jak to TSH 0.92 za niski? Ja też tyle mniej więcej miałam. Właśnie nawet 1 nie było i według norm laboratorium to było w normie...

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 20 lipca 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do mojego prywatnie, przyjmuje też w publicznej przychodni, ale kolejka do niego to minimum 3 miesiące, a tutaj przyjmują w każdy dzień tygodnia, w święta, więc w razie czego, gdyby dany dzień cyklu wypadał w weekend lub święto nie ma problemu + mają własne laboratorium, też czynne cały tydzień.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ