X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka wrote:
    ooo kochana 15stego miałam b. dobre samopoczucie a 16stego już nie mogłam wstać z lozka i wymiotowałam jak kot.. :/ tak wiec roznie to bywa.. dzień później znow dobrze nawet piersi odrobine zwolnily z bolem a dzień następny już był słabszy ale nie do końca co bym nie mogla funkcjonować. Mój lekarz mowil, ze tak niestety jest :) i aby przetrwać bo to w sluszej sprawie.

    Tez miałam ostatnio z nim rozmowe na temat zakrzepicy żył, no i wysypka hormonalna pojawila mi się na plecach :(

    ja np wczoraj czulam sie swietnie a dzis masakra wymiotuje od rana juz bylam 2 razy plus ciagle odruchy wymiotne duszenie sie mdlosci... nie wiem jak to przetrwac, oby skonczylo sie to szybko...:(

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dawno tu nie zagladalam gratulacje zaciazonym :)

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Mniejsza Mi Koleżanka
    Postów: 58 35

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u mnie też nie lekko, mam wrażenie że z czasem mdłości mi się nasilają :( i też cały dzień trwają. Nie wiedziałam że to tak ciężko będzie. Jesteście w stanie normalnie jeść? Bo mnie od mnóstwa rzeczy odrzuca na kilometr.
    No ale trzeba jakoś przetrwać. Ja następną wizytę mam 5 lutego, ciekawe jak będzie.

    hchy3e3kwys50svl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mniejsza Mi wrote:
    Hej dziewczyny, u mnie też nie lekko, mam wrażenie że z czasem mdłości mi się nasilają :( i też cały dzień trwają. Nie wiedziałam że to tak ciężko będzie. Jesteście w stanie normalnie jeść? Bo mnie od mnóstwa rzeczy odrzuca na kilometr.
    No ale trzeba jakoś przetrwać. Ja następną wizytę mam 5 lutego, ciekawe jak będzie.

    Hej :) a ja mam 4 lutego to dzien szybciej juz sie nie moge doczekac :) mi ostatnio troszke lepiej jest ale to roznie jeden dzien zle drugi dobrze ale zwykle rano i tak wymiotuje a potem lepiej sie robi i duzo jem nie moge czuc glodu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i jak otwieram lodowke to mam odruchy wymiotne nie moge gotowac tylko musze jesc gotowe :)

  • Mniejsza Mi Koleżanka
    Postów: 58 35

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No znowu się zgrałyśmy z tym USG :) Będziemy mogły porównać wrażenia :)
    Ja dziś zwymiotowałam rano na spacerze z psem (miętę, którą wypiłam przed spacerem), dobrze że nikogo w okolicy nie było bo by pomyśleli że pijana jakaś ;) Ciężki ten pierwszy trymestr, mam nadzieję że szybko się skończy. Mi się jutro zaczyna 3 miesiąc :)
    A jak wam idzie zdrowe odżywianie? Mnie niestety odrzuca na kilometr od wielu zdrowych rzeczy a ciągnie do słodyczy :/ Miałam ograniczyć słodycze w ciąży ale ciężko to idzie na razie.
    A i też zauważyłam że lodówka nagle zaczęła podejrzanie brzydko pachnieć ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 20:28

    hchy3e3kwys50svl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mialam sie zdrowo odzywiac ale nie moge bo mnie odrzuca i narazie jem dosc niezdrowo.. ale mam nadzieje ze wkrotce skonczy sie ten stan i zaczne jesc zdrowo, miec wiecej energii na wszystko i bede mogla sie cieszyc ciaza.... :)

  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 23 marca 2015, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno mnie tu nie było...
    Mój pierwszy wątek, dzięki, któremu uwierzyłam, w którym znalazłam wsparcie!

    Paulina_2603 lubi tę wiadomość

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
‹‹ 480 481 482 483 484
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ