X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2015, 22:09

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    Ja sie wam dziwie czemu wy na fioletowa strone nie idziecie... Tam sa same w ciazy....

    Pomaranczka to norma w ciazy... Nie martw sie dobry znak ze juz ci to cholerstwo nudnosci....

    Wiaracxyni ja tez dlugo pla.ilam w 1trymestrze mialam taki pomaranczowe plamienia i mialam mega nudnosci....


    ja na fioletowej tez siedze :) a skad te plamienia mialas? nic groznego?

  • Mniejsza Mi Koleżanka
    Postów: 58 35

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po USG, serduszko bije, maleństwo ma prawie 8mm wielkości :) Wiaraczynicuda nie przejmuj się, jutro na wizycie pogadasz z lekarzem, to na pewno nic poważnego. Trzymam kciuki za Was :)

    Evaa, wiaraczynicuda lubią tę wiadomość

    hchy3e3kwys50svl.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2015, 22:09

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mniejsza Mi wrote:
    Ja już po USG, serduszko bije, maleństwo ma prawie 8mm wielkości :) Wiaraczynicuda nie przejmuj się, jutro na wizycie pogadasz z lekarzem, to na pewno nic poważnego. Trzymam kciuki za Was :)


    super gratuluje ja dzis ide na 18:30 :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    Implantacja dlugo u mnie trwala ..
    Ale mi groznego...w pierwszych tyg.ciazy... To mie la krew tylko takie suche plamienie koloru pomarancz... A Ty jakiego koloru masz plamienie kochana??

    jasny brąz bardzo mało tego jest ale jednak jest dzis 3 dzień

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i nudnosci tez okropne

  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an-PrzesyFc5F82amF20WIRUSKI-000000ffffff99ff6624033-2-0-203-DCglit32.gif

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • Mniejsza Mi Koleżanka
    Postów: 58 35

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiaraczynicuda wrote:
    jasny brąz bardzo mało tego jest ale jednak jest dzis 3 dzień
    Daj znac jak wizyta i co lekarz powiedzial.

    hchy3e3kwys50svl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mniejsza Mi wrote:
    Daj znac jak wizyta i co lekarz powiedzial.

    a wiec byłam fasolka ma 0,51cm zadnych nieprawidlowosci nie widzi dal mi duphaston ale mowil ze to ze wzgledu na tylozgiecie i gdybym go nie miala to by mi nawet nie przepisywal tabletek. ogolnie okej kolejna wizyta 4luty :)

    Mniejsza Mi lubi tę wiadomość

  • Mniejsza Mi Koleżanka
    Postów: 58 35

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiaraczynicuda wrote:
    a wiec byłam fasolka ma 0,51cm zadnych nieprawidlowosci nie widzi dal mi duphaston ale mowil ze to ze wzgledu na tylozgiecie i gdybym go nie miala to by mi nawet nie przepisywal tabletek. ogolnie okej kolejna wizyta 4luty :)
    Super :-) a serduszko widzialas? Jakies badania krwi ci zlecil? Ja jutro rano ide na pobranie, nie wiem dokladnie co, dowiem sie na miejscu dopiero.
    My sie strasznie przejmujemy a zwykle niepotrzebnie :-)

    hchy3e3kwys50svl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mniejsza Mi wrote:
    Super :-) a serduszko widzialas? Jakies badania krwi ci zlecil? Ja jutro rano ide na pobranie, nie wiem dokladnie co, dowiem sie na miejscu dopiero.
    My sie strasznie przejmujemy a zwykle niepotrzebnie :-)

    nie widzialam serduszka ale to takie malenstwo ze ja nie wiem jak mozna tam cos zobaczyc :) mysle ze kolejnym razem bedzie wiecej widac:) zlecil mi: morfologia krwi mocz ogolnie poziom cukru we krwi WR HIV HCV TSH rozyczka IGG toksoplazmoza IGG i IGM A Tobie to samo czy cos wiecej?

  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiaraczynicuda wrote:
    nie widzialam serduszka ale to takie malenstwo ze ja nie wiem jak mozna tam cos zobaczyc :) mysle ze kolejnym razem bedzie wiecej widac:) zlecil mi: morfologia krwi mocz ogolnie poziom cukru we krwi WR HIV HCV TSH rozyczka IGG toksoplazmoza IGG i IGM A Tobie to samo czy cos wiecej?


    Dzień doberek, cieszę się, że u Ciebie ok i wszystko gra. Ja dziś właśnie odebrałam wyniki badań. Miałam robioną morfologię krwi, mocz, glukozę, TSH, Rubella, toksoplasma, VDRL :) i wszystko gra.. Jutro idę jeszcze na wizytę kontrolną no i wyniki okazać.. :)

    wiaraczynicuda lubi tę wiadomość

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • Mniejsza Mi Koleżanka
    Postów: 58 35

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiaraczynicuda wrote:
    nie widzialam serduszka ale to takie malenstwo ze ja nie wiem jak mozna tam cos zobaczyc :) mysle ze kolejnym razem bedzie wiecej widac:) zlecil mi: morfologia krwi mocz ogolnie poziom cukru we krwi WR HIV HCV TSH rozyczka IGG toksoplazmoza IGG i IGM A Tobie to samo czy cos wiecej?
    Mialam jeszcze na cytomegalie, zelazo i ferratyne (byc moze ze wzledu na diete bo nie jem miesa). Nie pamietam czy cos jeszcze jak bede miala wyniki to zerkne. Nie wiem jeszcze kiedy nastepna wizyta mam nadzieje ze niedlugo :-)

    wiaraczynicuda lubi tę wiadomość

    hchy3e3kwys50svl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Wam powiem ze juz nie moge sie doczekac tego 4 lutego jak znowu zobacze fasolke i bedzie juz wieksza :)

    Helen lubi tę wiadomość

  • Mniejsza Mi Koleżanka
    Postów: 58 35

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak samo :) i w ogóle chciałabym już być w 5 miesiącu i czuć jak dzieciaczek sie rusza :)
    Dostałam dziś wyniki badań, wszystkie okej :) Oprócz tego co wymieniłaś miałam dodatkowo tylko to żelazo i cytomegalię.
    A powiedziałyście już o ciąży rodzinie i znajomym? Czy jeszcze czekacie? Ja powiedziałam mamie, a tacie chyba zrobię niespodziankę na dzień dziadka (on już baaaaardzo marzy o drugim wnuczku/wnuczce).

    wiaraczynicuda lubi tę wiadomość

    hchy3e3kwys50svl.png
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejoo,

    ja mam kolejną wizytę 12 lutego :) wyniki mam książkowe, wszystko bardzo dobrze. Dziś pan doktor pobrał jedynie próbkę na cytologię :)

    Samopoczucie b. dobre :)

    wiaraczynicuda, Helen lubią tę wiadomość

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • Mniejsza Mi Koleżanka
    Postów: 58 35

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super :-)

    hchy3e3kwys50svl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mama z tata i siostra dowiedzieli sie pierwsi kilka kolezanek tez wie bo wiedzialy ze sie staram i pytaly jak tam to nie bede klamac ze jeszcze nic hehe :)
    Moje samopoczucie nie jest dobre codziennie rano po obudzeniu sie wymiotuje i caly dzien mam mdlosci i zmeczona jestem :(

  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiaraczynicuda wrote:
    U mnie mama z tata i siostra dowiedzieli sie pierwsi kilka kolezanek tez wie bo wiedzialy ze sie staram i pytaly jak tam to nie bede klamac ze jeszcze nic hehe :)
    Moje samopoczucie nie jest dobre codziennie rano po obudzeniu sie wymiotuje i caly dzien mam mdlosci i zmeczona jestem :(


    ooo kochana 15stego miałam b. dobre samopoczucie a 16stego już nie mogłam wstać z lozka i wymiotowałam jak kot.. :/ tak wiec roznie to bywa.. dzień później znow dobrze nawet piersi odrobine zwolnily z bolem a dzień następny już był słabszy ale nie do końca co bym nie mogla funkcjonować. Mój lekarz mowil, ze tak niestety jest :) i aby przetrwać bo to w sluszej sprawie.

    Tez miałam ostatnio z nim rozmowe na temat zakrzepicy żył, no i wysypka hormonalna pojawila mi się na plecach :(

    3jvzp07w7jmagt8p.png
‹‹ 480 481 482 483 484
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ