X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 05:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa gdzie jesteś???

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • Mniejsza Mi Koleżanka
    Postów: 58 35

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiaraczynicuda wrote:
    ja mam wizyte 13 stycznia :) liczę na bijace serduszko :)
    Ja liczę na to samo :) Jeszcze niecały tydzień.

    wiaraczynicuda lubi tę wiadomość

    hchy3e3kwys50svl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka a co u Ciebie ?:)

  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiaraczynicuda wrote:
    Pomarańczka a co u Ciebie ?:)


    oooo dzień dobry :)

    Boshe doszłam do siebie, bo ostatnie dni były bardzo słabe.. Wymiotuję jak kot.. wstręt do zapachów mam niesamowity.. I czuje się odrobine połamana.. Do tego cere mam jak gimnazjalistka hahaha :):)

    Ale cóż i tak uważam, że to piękny stan..
    Dziś ranek zaczynam od sucharów, banana i jogurtu :P

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiaraczynicuda wrote:
    Ja już się nie mogę doczekać aż zobacze moją fasolke na USG i bijące serduszko :) ale trzeba byc cierpliwym:) ja to juz bym chciala byc w 6 miesiacy ciazy i kupywac wozek lozeczko ubranka i inne rzeczy :) to bedzie chyba najlepszy okres wybieranie tego wszystkiego ajj....
    Gratulacje, dopiero dogrzebałam się do tej miłej wiadomości :)

    feegu6l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka wrote:
    oooo dzień dobry :)

    Boshe doszłam do siebie, bo ostatnie dni były bardzo słabe.. Wymiotuję jak kot.. wstręt do zapachów mam niesamowity.. I czuje się odrobine połamana.. Do tego cere mam jak gimnazjalistka hahaha :):)

    Ale cóż i tak uważam, że to piękny stan..
    Dziś ranek zaczynam od sucharów, banana i jogurtu :P


    a to Twoja pierwsza ciąża? ja powiem Ci że nic nie wymiotuje, kreci mi sie tylko czasami w glowie delikatnie:) robiłąm dzis bete i bede miała wynik w piatek dopiero takze czekam z niecierpliwoscia, Powiem Ci ze jak czytam smutne wiesci innych kobiet o zlej becie, krwawieniu i w ogole to sie czlowiek boi i stracham sie jak ta beta mi wypadnie Choc w glebi duszy wiem ze bedzie dobrze :) Tez uważam ze to piekny stan sama mysl o tym że ma sie w sobie mala istotke:) Choc ja dopiero w to uwierze jak zobacze na USG we wtorek :)

    Helen lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen wrote:
    Gratulacje, dopiero dogrzebałam się do tej miłej wiadomości :)

    Dziekuje kochana i powodzenia w tym cyklu:) trzymam kciuki :*

  • Mniejsza Mi Koleżanka
    Postów: 58 35

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiaraczynicuda wrote:
    a to Twoja pierwsza ciąża? ja powiem Ci że nic nie wymiotuje, kreci mi sie tylko czasami w glowie delikatnie:) robiłąm dzis bete i bede miała wynik w piatek dopiero takze czekam z niecierpliwoscia, Powiem Ci ze jak czytam smutne wiesci innych kobiet o zlej becie, krwawieniu i w ogole to sie czlowiek boi i stracham sie jak ta beta mi wypadnie Choc w glebi duszy wiem ze bedzie dobrze :) Tez uważam ze to piekny stan sama mysl o tym że ma sie w sobie mala istotke:) Choc ja dopiero w to uwierze jak zobacze na USG we wtorek :)
    Wiesz ja czasem też się zastanawiam czy tam w środku naprawdę coś się dzieje. Też chyba dopiero uwierzę po USG. Trzymam kciuki żeby nasze badania wyszły super i oba maleństwa dobrze się rozwijały :)

    Helen lubi tę wiadomość

    hchy3e3kwys50svl.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:
    Evaa gdzie jesteś???
    donoszę :P ;)
    jest na "83rocznik zapraszam"
    żyje :)

    Evaa lubi tę wiadomość

    feegu6l.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiaraczynicuda wrote:
    Dziekuje kochana i powodzenia w tym cyklu:) trzymam kciuki :*
    trzymaj trzymaj, bo ja w tym miesiącu aż dwa razy testuje, jeszcze 30ego, teraz im nie popuszczę ;)

    feegu6l.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj coś czuję że w styczniu więcej posypie się fasolek, bo coś ten grudzień słaby był...

    feegu6l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen wrote:
    oj coś czuję że w styczniu więcej posypie się fasolek, bo coś ten grudzień słaby był...


    oby oby im więcej tym lepiej :)daj znac jak testowanie :) Niech styczen przyniesie duzo fasolek :)

    Helen lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mniejsza Mi wrote:
    Wiesz ja czasem też się zastanawiam czy tam w środku naprawdę coś się dzieje. Też chyba dopiero uwierzę po USG. Trzymam kciuki żeby nasze badania wyszły super i oba maleństwa dobrze się rozwijały :)
    Ty masz USG dzien przede mna wiec daj znac jak bylo i jak fasolka sie miewa:)

  • Mniejsza Mi Koleżanka
    Postów: 58 35

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znać na pewno :)

    wiaraczynicuda lubi tę wiadomość

    hchy3e3kwys50svl.png
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,

    taaaak to moja pierwsza ciąża.. ale samopoczucie sięga prawie dna..
    Wizyty tutaj są tylko wtedy kiedy jestem w stanie jakkolwiek podnieść się z łóżka..
    Apetyt słaby, nudności ale bez wymiotów do tego dokuczliwy ból głowy..
    Masakra po prostu daje mi moje maleństwo popalić..
    Niestety jestem z tych kobiet które przechodzą ciąże jak chorobę :( smutne troszkę.. ale wytrwam., nie dużo już zostało do 3 miesiąca.. mam nadzieje, że ten zły czar pryśnie..

    A Ty się zbytnio nie martw, wszystko będzie dobrze :)

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • Mniejsza Mi Koleżanka
    Postów: 58 35

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka mnie też dopadły nudności :( Masakra, nie sądziłam że to takie nieprzyjemne uczucie jak cię ciągle mdli i do tego jadłowstręt do większości produktów. I jak tu się zdrowo odżywiać jak nie mogę patrzeć na większość zdrowych rzeczy :( Kiedy mdłości zazwyczaj przechodzą?

    hchy3e3kwys50svl.png
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mniejsza Mi wrote:
    Pomarańczka mnie też dopadły nudności :( Masakra, nie sądziłam że to takie nieprzyjemne uczucie jak cię ciągle mdli i do tego jadłowstręt do większości produktów. I jak tu się zdrowo odżywiać jak nie mogę patrzeć na większość zdrowych rzeczy :( Kiedy mdłości zazwyczaj przechodzą?


    Zależy.. ja dzis się czuję odrobine lepiej.. Ale podobno jak sie skonczy 3 miesiąc ciąży.. tak wiec jeszcze troszke..

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez mecza mdlosci od trzech dni dzis rano wymiotowałam nawet teraz mi nie dobrze i mam zawroty glowy. Niecala godzine temu pojawily mi sie brazowe plamienia, mam nadzieje ze to tak jak u Ciebie Pomarańczka nic groznego i przejdzie samo :)

  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja już chyba mam coś z głową !!

    źle się czułam - marudziłam, wymiotów jako takich nie było , hmm sorrki może z raz, ale nudności, wyczulenie na zapachy, słaby apetyt gdzie mogłam zjeść tylko banana, jogurt, jakąś kanapkę i wodę, do tego ogólne osłabienie i ból głowy, że z łóżka się nie mogłam podnieść. A dziś - nic.. ręką odjął.. super się czuję i zamiast się cieszyć to się kurczę martwię :( piersi też jak by delikatniej bolą :( ehhhh nie wiem co myśleć a wizytę mam dopiero 15.01 u swojego gina..

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka wrote:
    Hej dziewczyny, ja już chyba mam coś z głową !!

    źle się czułam - marudziłam, wymiotów jako takich nie było , hmm sorrki może z raz, ale nudności, wyczulenie na zapachy, słaby apetyt gdzie mogłam zjeść tylko banana, jogurt, jakąś kanapkę i wodę, do tego ogólne osłabienie i ból głowy, że z łóżka się nie mogłam podnieść. A dziś - nic.. ręką odjął.. super się czuję i zamiast się cieszyć to się kurczę martwię :( piersi też jak by delikatniej bolą :( ehhhh nie wiem co myśleć a wizytę mam dopiero 15.01 u swojego gina..


    spokojnie jesli nie krwawisz to wszystko jest okej :) czytalam że to normalne ze raz mamy objawy ciazy a innym razem nie :) ja mam wizyte jutro plamienia mam dalej ale bardzo delikatne wiec mam nadzieje ze to nic groznego :)

‹‹ 480 481 482 483 484
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ