X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak nie dostanę @ w nocy to jutro z rana robie test jutro bedzie 28 dzień cyklu i teoretycznie powinnam jutro dostac @ ale tez mam nieregularnie więc może sie przesunąć ale to sie okaze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam rano test ciążowy a tam 2 kreseczka :) Co prawda delikatna na razie ale dobrze widoczna :) Tak bardzo się cieszę. Trzymajcie kciuki aby wszystko dobrze się rozwijało:)

    Helen, Ona_89' lubią tę wiadomość

  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiaraczynicuda wrote:
    Zrobiłam rano test ciążowy a tam 2 kreseczka :) Co prawda delikatna na razie ale dobrze widoczna :) Tak bardzo się cieszę. Trzymajcie kciuki aby wszystko dobrze się rozwijało:)


    Z czasem powinna się robić coraz mocniejsza. To teraz na beta hcg :) dla pewności 100 % :)

    Ładny prezent. Gratuluje i trzymam kciuki..

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka dziękuję:) ja trzymam kciuki za Twojego dzidziusia :)

  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiaraczynicuda wrote:
    Pomarańczka dziękuję:) ja trzymam kciuki za Twojego dzidziusia :)


    Dziękuję :) ja 2.01 idę na usg , powinno juz bić serduszko :)
    na razie wszystko przebiega pomyslnie, czuje sie dobrze :) nic zbytnio nie doskwiera poza piersiami ktore bolą :P

    Helen lubi tę wiadomość

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś i wiaraczynicuda Gratulacje, rośnijcie zdrowo :)

    Maniuś lubi tę wiadomość

    feegu6l.png
  • Mini Mouse Autorytet
    Postów: 377 254

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!!
    Super wieści tu widzę!!! :) dziewczyny gratuluję!!! :) <3 rośnijcie zdrowo!! :)

    j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewwczyny, Jak tam po Świętach :D ? u nas spadł śnieg.

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
  • Mini Mouse Autorytet
    Postów: 377 254

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Butter! U mnie też wczoraj spadł śnieg! :) dzisiaj troszkę mrozi ;)

    j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powoli się żegnam z forum, mam nadzieję, że ta końcowa roku przyniesie mi upragniony cud :)
    Jutro wyjeżdżam, więc będzie ciężko z netem.
    Trzymajcie się cieplutko i nie poddajemy się w Nowym Roku.
    Życzę Wam szalonego Sylwestra, który odgoni wszystkie smutki i w Nowym Roku staniemy z nową energią i przywitamy wiosnę z brzuszkami.

    Evaa lubi tę wiadomość

    feegu6l.png
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już ostatnie dni 2014 roku, kto jeszcze testuje? Trzymam kciuki za Was :)

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka ja dopiero za 2 tygodnie ide na usg teraz jeszcze za wcześnie. Mówisz że Tobie tylko piersi doskwierają? Mi piersi tez a poza tym mam straszne pragnienie ciągle tylko pije pije i sikam dzień i w nocy i zmęczona jestem a no i coś nerwowa strasznie szybko sie denerwuje juz mnie mają dosyć, sama się boje co to będzie później hehe :)

    Dziekuje kobitki, trzymam kciuki za resztę :)

  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiaraczynicuda wrote:
    Pomarańczka ja dopiero za 2 tygodnie ide na usg teraz jeszcze za wcześnie. Mówisz że Tobie tylko piersi doskwierają? Mi piersi tez a poza tym mam straszne pragnienie ciągle tylko pije pije i sikam dzień i w nocy i zmęczona jestem a no i coś nerwowa strasznie szybko sie denerwuje juz mnie mają dosyć, sama się boje co to będzie później hehe :)

    Dziekuje kobitki, trzymam kciuki za resztę :)

    Ja do toaletki latam w normie :)
    ale tez duzo pije i mam wilczy apetyt ktory hamuje co by nie za duzo przybrac. Jem dla dwojga.. nie za..
    Nerwowość hmmm, to znam! Jestem bardzo nerwowa,szybko wpadam w zlosc, placz.. ale staram sie nad tym panowac aby malenstwu nie zaszkodzic. Hormony robia swoje - niestety..

    Buziaki

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka ja to jestem chudzina z natury więc cieszę się że w końcu przytyje i się zaokrąglę bo bez ciąży to nie jest możliwe w moim przypadku niestety.:) Jeśli chodzi o nerwowość to masz racje nie możemy się dać hormonom zwariować :)

  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiaraczynicuda wrote:
    Pomarańczka ja to jestem chudzina z natury więc cieszę się że w końcu przytyje i się zaokrąglę bo bez ciąży to nie jest możliwe w moim przypadku niestety.:) Jeśli chodzi o nerwowość to masz racje nie możemy się dać hormonom zwariować :)


    hah chce mi się tego czego nie powinnam ; coli, chipsów... słodkości.. matko!! wariactwo ! :)

    wszystko w granicach rozsądku, ostoja spokoju z natury nie jestem, ale nie daje się zwariować :)

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka ja to właśnie zamierzam przejsc na zdrową diete od 1 stycznia takie noworoczno-ciązowe postanowienia i zero slodkosci chipsow itp hehe musze wytrzymac jest motywacja - dzidziuś :) a no i jeszcze chce zaczac cwiczyc joge ktora kiedys cwiczylam i przestałam , a joga dobrze zrobi do porodu hihi:)

  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:) nie tak dawno pisałam z wami na tym watku i byłam pewna ze do konca roku zajde w ciaze, naprawde w to wierzylam, no ale nic nie udało mi sie :( teraz jakos powinnam miec dni plodne wiec moze chociaz uda mi sie zajsc w ciaze w ostatnim cyklu 2014 roku.
    powodzenia dziewczyny i gratuluje tym którym sie udalo :)

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi86 nie poddawaj się:) trzymam kciuki żeby udało się tym razem :) buziaki

    Mimi86 lubi tę wiadomość

  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiaraczynicuda wrote:
    Pomarańczka ja to właśnie zamierzam przejsc na zdrową diete od 1 stycznia takie noworoczno-ciązowe postanowienia i zero slodkosci chipsow itp hehe musze wytrzymac jest motywacja - dzidziuś :) a no i jeszcze chce zaczac cwiczyc joge ktora kiedys cwiczylam i przestałam , a joga dobrze zrobi do porodu hihi:)


    Mi koleżanka polecała joge, na uspokojenie i wyciszenie się.
    Ja miałam dzisiaj pierwszy dzień kryzysu - fatalne samopoczucie siegneło zeniutu..:/ myślałam ze się nie zbiorę już dzisiaj. Ale po soku ze śliwek i przespaniu 3h lepiej odrobine..

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka - no joga naprawdę jest fajna uspokaja, relaksuje i rozciaga fajnie ciało :) Ja to się najbardziej boje mdłości i wymiotów, mam nadzieje że do mnie nie przyjdą ale moja mama miała zawsze okropne mdłości tak ze jadła suche bułki i piła wode na początku ciąży. I obawiam się własnie troche jazdy na studia zaoczne i tam zlego samopoczucia.. A co do soku to ja sobie kupiłam wczoraj sok 100% z żurawiny i drugi 100% z granatu trzeba dać witaminek dzidziusiowi:)

‹‹ 478 479 480 481 482 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ