X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ia no 19 ofiar jest w szpitalu
    Nasturcja ja sie sugerowałam ginem i nie kazał robić nic na razie . A sama zrobiłam tylko TSH , morfologię i glukozę . Czekam na @ i idę robić resztę badań

    Betii obserwujesz szyjkę śluz i temp ?

    Ia 5 lat to bardzo długo .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2014, 19:05

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 20 lipca 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka, jak mówi żeby nic nie robić to go zmień, bo po roku bezskutecznych starań zleca się chociaż podstawowe hormony.

    Nasturcja lubi tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • betiii Koleżanka
    Postów: 48 12

    Wysłany: 20 lipca 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz kazal nam czesciej wspolzyc bo stwierdzil ze za rzadko sie kochamy, troche mial racji. teraz powiem mu wprost ze nie chce czekac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale pęcherzyk ładnie rośnie, a nie pęka? Torbielki się robią czy się wchłania, bo nie rozumiem tycki, że skoro to wiesz że tylko nie pęka to czemu jeszcze nie miałaś zastrzyku, pzecież to najprostsze leczenie jaki może być

  • betiii Koleżanka
    Postów: 48 12

    Wysłany: 20 lipca 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a sluzu i temp nie obserwuje, nie mam juz sily :( z/w

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    betiii wrote:
    pecherzyk nie pęka , hormony w normie takze jutro konczy mi sie miesiaczka i lece do ginekologa. Myslicie ze od razy przepisze mi zastrzyki ?
    Kochana, 5 lat to bardzo długo. Ewidentnie jest u was problem niepłodności. Przede wszystkim zmień lekarza, bo twój chyba sobie jakieś żarty z ciebie robi...
    Testami owulacyjnymi daleko nie zajdziecie...
    Musisz zrobić podstawowe badania hormonów, a mąż koniecznie zbadać nasienie. Wtedy ewentualnie można myśleć co dalej, bo póki co nie wiadomo które z was ma problem z płodnością.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    Landryneczka, jak mówi żeby nic nie robić to go zmień, bo po roku bezskutecznych starań zleca się chociaż podstawowe hormony.
    Dokładnie Landryneczka, gin sobie w kulki leci i bagatelizuje. Po roku bezskutecznych starań stwierdza się niepłodność. U was już półtora roku. Działaj kochana. Poszukaj lepszego gina w twoim mieście np.na spisie lekarzy poczytaj recenzję od innych kobiet.

    Masakra z tymi lekarzami. Jak można kobietę tak zwodzić tyle czasu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem właśnie , kiedyś kłamałam nawet że dłużej niż rok jak jeszcze nie było roku ale i tak nic nie robili.

    Chciałabym iść do tego co polecają dla starających ale booje się bo dokumentacji podobno nie prowadzi :/

    szukałam właśnie i tam znalazłam tego ale ta wada jego z tymi dokumentami
    wiesz czym dłużej zwodzi tym wiecej zarobi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2014, 19:14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A skąd jesteś Landrynko?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    A skąd jesteś Landrynko?
    Ze świętokrzyskiego Kielce :)

  • betiii Koleżanka
    Postów: 48 12

    Wysłany: 20 lipca 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juz wrocilam. badania mam w normie , mąz nie badal nasienia, ale 6 lat temu mialam poronienie takze zaszlam w ciaze ale jak po zastrzyku nie zajde to moj maz idzie sie zbadac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynko, co sadzisz o tych dwóch lekarzach? Mają bardzo dobre opinie
    http://ranking.abczdrowie.pl/d/26324,mariusz-malmur

    http://www.znanylekarz.pl/marcin-lewandowski2/ginekolog-polozna-poloznik/kielce

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    betiii wrote:
    juz wrocilam. badania mam w normie , mąz nie badal nasienia, ale 6 lat temu mialam poronienie takze zaszlam w ciaze ale jak po zastrzyku nie zajde to moj maz idzie sie zbadac.
    Parametry nasienia zmieniają się co chwilę. To nic, że 6 lat temu zaszłaś. Przez tyle czasu jakość spermy mogła kompletnie ulec zmianie. Także badanie nasienia męża jak najszybciej no i twoje hormonki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja przedzwonię tam jutro. Do pana Lewandowskiego dzwoniłam ostatnio ale nie odbierał ani nie oddzwonił . jutro powdzonie popytam .Zalezy mi zeby prywatnie było .
    A mogłabys poczytac oponie o wladysław węgrzycki ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak nasienie bardzo ważne bo facet musi się długo leczyć i jest to trudniejsze leczenie

  • betiii Koleżanka
    Postów: 48 12

    Wysłany: 20 lipca 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja myslisz ,ze najpierw warto zrobic badania nasienia? czy najpierw isc po zastrzyk ? nie wiem co mam zrobic boo jak okaze sie, ze nasienie jest slabe to znowu miesiace na leczenie i znowu czekanie. A jak dostane zastrzyk i akurat sie uda?!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to może jedno i drugie w tym samym momencie? znaczy nasienie już po bo <3 przy owulce musi być :D

  • betiii Koleżanka
    Postów: 48 12

    Wysłany: 20 lipca 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka098 wrote:
    to może jedno i drugie w tym samym momencie? znaczy nasienie już po bo <3 przy owulce musi być :D


    Chyba masz racje musze go namowic :/ i niech sie wreszcie uda :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ma czas do końca wakacji :P jak nie pójdzie się zbadać to nie wiem co mu zrobię :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mojemu dałam 4 miesiące bo sama mam problem z owulacjami i już mu 3 zostało :)

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ