X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • Blue Przyjaciółka
    Postów: 80 68

    Wysłany: 24 lipca 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy według wyliczeń miałam zacząć robić od jutra. Do 19 jestem w pracy więc nie mam jak teraz, ale myślałam o nich, leżą w domu i czekają :)

    "W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
    h4zpskjoz8adeo9y.png
  • Blue Przyjaciółka
    Postów: 80 68

    Wysłany: 24 lipca 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona, oczywiście, ze tak. Teraz tylko mężów musimy uświadomić. Domyslam się, zę płakać z tego powodu nie będą ;)

    Nona lubi tę wiadomość

    "W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
    h4zpskjoz8adeo9y.png
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 24 lipca 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie dziewczyny jest tak, że pierwsza faza cyklu zawsze jest tylko pozornie bezpłodna. Niekiedy plemniki nawet do tygodnia potrafią wytrzymać (były tu na forum takie dziewczyny, które zachodziły w cyklu tylko z jednym zbliżeniem na około tydzień przed owulką).
    Blue wg mnie nie było u ciebie owulacji jeszcze, wszystko zależy od jutrzejszej temperatury, a śluz płodny może występować przez parę dni, ten najbardziej płodny jest rozciągliwy na około 1cm i bezbarwny.
    Magic 10mm i 12 mm to pęcherzyki jeszcze niedojrzałe. Pękają zazwyczaj przy minimum 20mm.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2014, 16:56

    Blue, Nona lubią tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 24 lipca 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wiem :) że nie dojrzałe, ale owulke miałam koło 15-17 lipca, a drugą jakoś 20 lipca, czułam taki specyficzny ból. A <3 co drugi dzień to najlepsze rozwiązanie, bo tak czy inaczej jak się nie trafi w samą owulke to albo dzień przed albo dzień po :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    Ogólnie dziewczyny jest tak, że pierwsza faza cyklu zawsze jest tylko pozornie bezpłodna. Niekiedy plemniki nawet do tygodnia potrafią wytrzymać (były tu na forum takie dziewczyny, które zachodziły w cyklu tylko z jednym zbliżeniem na około tydzień przed owulką).
    Blue wg mnie nie było u ciebie owulacji jeszcze, wszystko zależy od jutrzejszej temperatury, a śluz płodny może występować przez parę dni, ten najbardziej płodny jest rozciągliwy na około 1cm i bezbarwny.
    Magic 10mm i 12 mm to pęcherzyki jeszcze niedojrzałe. Pękają zazwyczaj przy minimum 20mm.
    własnie o to chodzi...ze co jednej pasuje to u innej sie nie sprawdza...

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 24 lipca 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Dziewczyny więc wychodzi na to, ze serduszkujemy co drugi dzień nieważne co :-)
    A ja w to nie wierzę. Coraz częściej czytam o tym, że owszem kiedyś się tak uważało ale teraz lekarze mówią żeby kochać się codziennie w okresie owulacyjnym. A tak naprawdę to podobno też zależy od tego jak często się kochamy ogólnie bo plemniki nadążają za naszym trybem życia i jeśli normalnie do zbliżeń dochodzi często to żadne tam trzymanie w jajkach nie ma sensu :D

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem po wizycie u endo.Mam małą dawke euthyroxu n25.Ale jestem podłamana bo mam wysoki kortzyol i musze znów zrobić badanie drugi raz powiedziała,że jak będzie znów wysoki to mnie skieruje do szpitala bo jest taka choroba ehh :(nie wiem co robic.

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 24 lipca 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell spokojnie :) nie będzie wysoki. A jakie masz TSH?

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Evell, euthyrox spok-też biorę, ładnie Ci ustabilizuje TSH. To bardzo ważne.
    A kortyzol po co się bada?

    bada się w celu dzialania kory nadnerczy i mi wychodzi prawdopodbnie nadczynnosc nawet niechce o tym myslec :( to jest choroba Cushinga.http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/hormony/chorobal-cushinga-przyczyny-objawy-leczenie_38321.html mam trochę objawów . Boje sie robic badanie drugi raz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Evell, spokojnie. Może da się to rozpędzić lekami. Szybsza diagnoza=> szybsze wyleczenie.

    P.S. tak z głupa Ci kazała zbadać kortyzol czy miałaś jakieś objawy?
    bo ja nigdy nie badałam
    Sama od siebie kazała bo mierzyla mi cisnienie i miałam podwyzszone może też to ja sklonilo do tego nie wiem a kortyzol się bada rano i wieczorem,żeby spradzic jakie jest stężenie rano powinno byc wysokie a popoludniu niskie,ja zaś miałam popludniu wysokie i kazałą mi je powtórzyc możliwe,że to znerwów mi pokskoczylo bo jak robiłąm popoludniu to bad robiła mi nie miła babka krzyczałą na mnie i mnie to zdenerwowało więc mozliwe ze z nerwów oby mi wyszło teraz w normie bo nie wiem jak to przezyje niechce mieć tej choroby;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:52

  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 24 lipca 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Hej dziewczyny jestem po wizycie u endo.Mam małą dawke euthyroxu n25.Ale jestem podłamana bo mam wysoki kortzyol i musze znów zrobić badanie drugi raz powiedziała,że jak będzie znów wysoki to mnie skieruje do szpitala bo jest taka choroba ehh :(nie wiem co robic.

    Doskonale Cię rozumiem. W sobote wróciłam zszokowana z wizyty u endo, bo wykrył mi guza 18x12 mm:-( kazała na razie si enie przejmować. Punkcję mam 30 sierpnia. ale jak sie usłyszy slowo "guz" to od razu ajczarniejsze mysli po głowie krązą. U mnie tsh 3,3.

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny za słowa otuchy jestecie nie zastąpione<3 mam nadzieje ,że będzie wszystko dobrze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewwiel wrote:
    Doskonale Cię rozumiem. W sobote wróciłam zszokowana z wizyty u endo, bo wykrył mi guza 18x12 mm:-( kazała na razie si enie przejmować. Punkcję mam 30 sierpnia. ale jak sie usłyszy slowo "guz" to od razu ajczarniejsze mysli po głowie krązą. U mnie tsh 3,3.

    Kochana guzem się nie przejmuj bo ci go wytną a potem będziesz miałą leczenie jodem i hormonami będzie dobrze moja siostra miała guza i jest ok.

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 25 lipca 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny będzie dobrze :* ewwiel spokojnie :) ustabilizuje się i dojdzie do punkcji :)

    evell ja przyjmuję euthyrox ale 75!!!! Bo miałam TSH 4,29 jak zaszłam w ciążę :) a teraz mam 1,5 :) ten lek to nic strasznego ja np zaczęłam się lepiej czuc po nim :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:52

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 25 lipca 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no pewnie :) aby tylko go przyjmować :) reszta już sama się zrobi :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ