X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka098 wrote:
    U mnie wczoraj @ zawitała, ale tak, mamy czas do końca roku :D Trzeba działać i tyle, a jak jest ok ze zdrowiem to odpuścić i wyluzować.

    To nie jest łątwe kochana próbowałąm odpuscić,a fasolki jak nie było tak nie ma :(

    ewwiel lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że nie jest łatwe niestety, ale mam nadzieję że się uda, wczoraj miałam dzień zwątpienia, ale dziś sobie myślę że trzeba działać, miałaś badania jakieś, wszystko ok jest?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka098 wrote:
    Wiem, że nie jest łatwe niestety, ale mam nadzieję że się uda, wczoraj miałam dzień zwątpienia, ale dziś sobie myślę że trzeba działać, miałaś badania jakieś, wszystko ok jest?

    No miałąm robione takie podstawowe krew mocz hormony wszystko niby wnormie tylko miałam @ skąpe i niregularne ale mam tabletki na uregulowanie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a monitoring czy owulacja występuje miałaś, albo tempkę mierzysz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam monitoringu narazie bo musze wyregulować cykle tak mi ginb kazała,nie wiem o co jej chodzi szczeże móiąc chyba poszukam innego :(owulacja hmm wczesniej nie stwierdzałam teraz widze wiecej tego śluzu i nie mam już tak sucho .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to chociaż zacznij tempkę mierzyć to zobaczysz czy masz dwufazowy cykl, jakie leki dostałas na regulację?

  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej dołączam do Was choć już mnie denerwuje to wszystko i zaczynam wątpić że ujrzę te dwie kreseczki :(

    ewwiel, agniesja, Vesna lubią tę wiadomość

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka098 wrote:
    no to chociaż zacznij tempkę mierzyć to zobaczysz czy masz dwufazowy cykl, jakie leki dostałas na regulację?

    Cyclo progynove i pije inofolic 2 razy dziennie to już bedzie trzeci cykl.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodinka wrote:
    hej hej dołączam do Was choć już mnie denerwuje to wszystko i zaczynam wątpić że ujrzę te dwie kreseczki :(

    Witaj ile się już starasz ?

  • mala_czarna Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Ja też chcę w tym roku zajść w ciążę :) Liczę na te wakacyjne miesiące bardzo bo słońce sprzyja II kreskom :) No i jeśli będę w ciąży ominie mnie wycinanie migdałów :) Pierwszy cykl był bez niczego, a ten z magnezem + B6, wiesiołkiem i ziołami Sroki. Tak mam zamiar w tym i przyszłym miesiącu się suplementować. Jeśli się nie uda to we wrześniu zabieg i od następnego cyklu myślę o tym Inofolicu.

    Widzę, że pojawiła się u Ciebie zielona kropeczka :)
    Gratuluję kochana. Jak widać miałaś rację - słońce sprzyja II kreseczkom.
    Spokojnej ciąży życzę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2014, 20:23

    Aniołek 15.03.2014 (6 tc.)

    hchyvfxmamvdg9ye.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka ja mam tempke zamiar mierzyć po @ ale nie znam się za baradzo na tym :(

    ewwiel lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Cyclo progynove i pije inofolic 2 razy dziennie to już bedzie trzeci cykl.

    To trzeba czekać, a tempka to prosta sprawa co dziennie rano o tej samej porze przed wstaniem z łóżka zaraz po przebudzeniu mierzysz tempkę i wpisujesz później na wykres, i wiesz dokładnie kiedy owu było i czy <3 w tym czasie co trzeba były sprawdzić możesz, a mąż robił badanie nasienia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja dalej czekam na @ ciekawa jestem kiedy przyjdzie po dupku

  • mamba88 Koleżanka
    Postów: 33 14

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaczynam moj drugi cykl starań mam nadzieje ze cos sie zmieni i może , może i u mnie pojawią sie dwie kreseczki ;) pozdrawiam Was kochane i zycze milego wieczorku

    agniesja lubi tę wiadomość

    f2w3vflow9ublru0.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Właśnie zaczynam trzeci cykl starań (dzisiaj niestety dostałam @). Trzymam kciuki za nas wszystkie i życzę powodzenia :)

    Ps. Chciałabym zajść w ciąże przed moimi 30-urodzinami, które są już w styczniu, dlatego plan "do końca 2014 roku zajdę..." idealnie do mnie pasuje :)

    dodinka, Blondik, mamba88 lubią tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Witaj ile się już starasz ?

    Ogólnie rok robiłam monitoring i niby owulacja jest cialko żółte też tyle że wydaje mi się że progesteron mam nie bardzo i LH ale oczywiście moj lekarz twierdzi że wszystko jest w normie

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle że ciązy jakoś nie widzę :( wiec sama zaczynam szukać przyczyn robię badania i z kompletem pojdę na konsultację do klinik. Bo co to za progesteron 5,25 albo 8,50 albo 10,12 w 22 dniu cyklu w życiu nic z tego nie będzie

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodinka a lutki/dupka na II faze nie dostałaś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodinka wrote:
    Tyle że ciązy jakoś nie widzę :( wiec sama zaczynam szukać przyczyn robię badania i z kompletem pojdę na konsultację do klinik. Bo co to za progesteron 5,25 albo 8,50 albo 10,12 w 22 dniu cyklu w życiu nic z tego nie będzie

    Ja osobiśćie progesteronu nie badałam ale myuśle ,że chyba zrobie bo cos mi się wydaje ze w tym tkwi problem moich skąpych @ :-/ dziewczyny miała ktoraś @ wewnatrz pochwy w środku ja wlasnie tak mam i zdażyło mi się to już dwa razy to nie jest normalne :(

  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesja wrote:
    Cześć dziewczyny! Właśnie zaczynam trzeci cykl starań (dzisiaj niestety dostałam @). Trzymam kciuki za nas wszystkie i życzę powodzenia :)

    Ps. Chciałabym zajść w ciąże przed moimi 30-urodzinami, które są już w styczniu, dlatego plan "do końca 2014 roku zajdę..." idealnie do mnie pasuje :)

    z całego serca życzę tego Tobie i nam wszystkim :)

    agniesja lubi tę wiadomość

‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ