X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca roku zobaczę II kreski
Odpowiedz

Do końca roku zobaczę II kreski

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl moze zamiast gotowki przebilas karte platnicza? Rozumiem 100 ale nie 1400. Napewno bedzie dobrze :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2016, 15:19

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 5 maja 2015, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ee nie o to chodzi. Nie miałam na plusie. Chodzi o to ze tam na zakończenie zmiany nie wolno miec w kasetce więcej niż 400 zł bo te grube typu 100 200 wrzuca się do czarnej skrzynki i to samo robi się z 50tkami na koniec zmiany i tylko o to chodzi... Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło Bo zawsze chowalam. Jeśli chodzi o manko to mialam -2,5

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2016, 15:19

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vayn wrote:
    Hmmm jako nowy pracownik masz prawo popełniać błędy, a chyba to nie jest jakieś mega przewinienie? W sumie zawsze się zastanawiałam czemu u nas biedronce praktycznie po każdym kliencie 100 do skrzyneczki ;P

    Ja to się zastanawiałam czy nie złożyć papierów do biedronki. Problemy w pracy zaczęły mi się w styczniu, zeszmacili nas na zebraniu totalnie i co jakiś czas są takie akcje. Ja jakos tak strasznie nerwowo reaguje na takie sytuacje i mimo, że nie dotyczą one mnie bezpośrednio to szaleję. No i od wtedy mam problemy z miesiączkami ;/
    teoretycznie tak, a praktycznie zalezy to od regionalnej... poza tym pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzylo... zawsze chowac jakies 45 min przed zakonczeniem zmiany wiekszosc 50tek...

    Zlozyc mozesz tylko zebys gorzej nie miala :P. Wszystko zalezy od ludzi w zespole...

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troche tutaj nie zaglądałam ....:)Ciesze się z wszystkich nowych fasolek:-) Gratuluję Vuko:)
    Przy okazji mam takie pytanie, bo nie ma dzisiaj mojej gin i dopiero jutro moge sie znią skontaktować telefonicznie, a meczy mnie takie pytanie....Dzisiaj jest 27 dzień mojego cyklu, cykle regularne średnio około 27 dniowe.....wczoraj ostatni raz w tym cyklu wzięłam wg zaleceń luteinę....martwi mnie jednak to i zastanawia czy nie powinnam jej dalej brać......bo jesli okaze sie ze jestem w ciązy ....?!luteinę biorę pierwszy cykl....miałam plamienia na kilka dni przed miesiączka, stąd tez ta luteina....

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 6 maja 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Bena a robilas test ? Moim zdaniem od tego powinnaś zacząć. Jak test wychodzi negatywnie to się luteinę czy też dupka odstawia.
    Morwa nie robiłam, stwierdziłam ze skoro jutro mam miec dopiero miesiączkę to nie ma sensu robic dzisiaj....nie chciałam się rozczarować
    Dzisiaj juz nie brałam luteiny...moze zrobie jutro test jak nie przyjdzie @ i wtedy sie okaże czy brać dalej czy jednak nie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2015, 12:51

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 6 maja 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Dzisiaj już by Ci test wyszedł jak coś :) no ale jak coś to czekam na wieści o dwóch kreseczkach jutro :)
    Dziękuję Morwa:) a jesli byłyby 2 kreseczki, oczywiście bede dalje brała luteine....ale czy ta przerwa jednodniowa nie wpłynie źle?

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 6 maja 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Raczej to nic nie zmieni , gorzej jakbyś miała czekać dłużej na termin @ to wtedy nagły spadek byłby zgubny dla fasola.
    Dzięki za pomoc, dzisiaj kupie test i jutro się odezwę:-).....chociaż mam brązowe plamienia dzisiaj i przeczucie,ze jednak to nie ten cykl.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa zaopatrzyłam sie w Inofem, jakaś masakra ten przestrzał cenowy. W 1 aptece 30 saszete 70 zl, 60 130 zł i Pani z uśmiechem mówi ze ten większy się vardziej opłaca. Myśle sobie no masakra :P Ostatecznie kupiłam za 67 zł 60 saszetek.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 6 maja 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2016, 15:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem straszna gapa. zapomniałam kupić test i go nie zrobiłam, dzisiaj ma przyjśc @, narazie nic.....kupię po pracy test jak nie przyjdzie @ i zrobie jutro rano.Ale dzisiaj juz przy podcieraniu mnóstwo brazowego:/

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 7 maja 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:31

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vayn, ja tez mam brac od 15 do 24 dc... wlasnie wczoraj przyszla @... :(. W tym cyklu pewnie tez nie zajde bo mam brac dupka i tak czy siak mi sie zresetuje....
    i dziwne bo od 2-3 dni mam nudnosci tak jak Ty... dziwne to

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2015, 10:49

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2016, 15:19

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 7 maja 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo w pierwszym cyklu na pewno owulacji nie będę miała przed 15 dc o ile ja mam poza tym mąż musi do niemiec jechać zamknąć firmę w końcu i zostanie tam miesiąc żeby się poodrabiac. Poza tym wczoraj miał wypadek na rowerze i bark uszkodził i nie ma na pewno obecnie ochoty. Zobaczymy co mu lekarz powie niedługo.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 7 maja 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo w pierwszym cyklu na pewno owulacji nie będę miała przed 15 dc o ile ja mam poza tym mąż musi do niemiec jechać zamknąć firmę w końcu i zostanie tam miesiąc żeby się poodrabiac. Poza tym wczoraj miał wypadek na rowerze i bark uszkodził i nie ma na pewno obecnie ochoty. Zobaczymy co mu lekarz powie niedługo.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ