Forum Starając się - ogólne Do końca roku zobaczę II kreski
Odpowiedz

Do końca roku zobaczę II kreski

Oceń ten wątek:
  • kas50 Autorytet

Wysłany: 11 września 2015, 09:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wizytę 9dc i 16dc zrobilam w zeszłym cyklu prolaktyne - w normie, progesteron-poproszę o dupka, tsh- zbijam :-)

dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png

........................................................................................

• Girl25 Autorytet

Wysłany: 11 września 2015, 09:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czemu sama na własną rękę ich nie zrobisz? Wiem że to kosztuje ale będziesz miała wcześniej wyniki, lekarz mi doradzi co i jak i jeszcze możesz zdarzyć do końca roku :). Chociaz sobie te podstawowe zrób, czyli prolaktyna i fsh, LH a reszte robi się w dowolnym dniu cyklu, oo jeszcze estradiol możesz zrobić 3 dc te wcześniejsze tez w 3 dc. Progesteron robi się po domniemanej owulacji wiec na ta cała reszte weźmiesz skierowanie i juz. Ile się już starasz?

Tak się zastanawiam ze skoro duphaston dobrze na mnie działa i moje pecherzyki są juz ładniejsze w 5 cyklu z nim to może jednak wystarczy jak zastosuje clo raz i zaskocze? Dwa cykle temu pecherzyki były małe, teraz widać ze mimo że imponująco duże nie były, to widać było dominujacy i sam lekarz powiedział ze dobrze wyglądają

Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2015, 10:21

[link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

acc873de64.png
  • kolka Autorytet

Wysłany: 11 września 2015, 13:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, zrobię tak jak mówisz.
    Nie chodzi o pieniądze, a własnie o listę badań, które chciałabym zrobić.
    Progesteron robiłam ok. 3 dni po owulacji i wynosił 12,39 ng/ml
    Staram sie od początku roku i wlaśnie kiedy zaczęłam się starać intensywnie nagoe wszystko zaczęło się psuć. Mam mięśniaka macicy i dużo objawów wskazujących na PCO.
    W tym cyklu wzięłam clo i miałam owucalcję potwierdzoną monitoringiem, pękły mi dwa pęcherzyki. I to mnie najbardziej dołuje, taka szansa jak nigdy, a pewnie i tak nic z tego nie wyjdzie. Przygnębiające :(

To super, że jest dominujący pęcherzyk. Zawsze daje nadzieję, że owulacja sie pojawi i może w tym cyklu się uda

f2w3rjjgqu35wkgy.png

starania od 2015 roku
  • vayn Autorytet

Wysłany: 11 września 2015, 14:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolka do tych badań, które wymieniła girl ja bym dodałą testosteron, cały pakiet tarczycowy o ile jeszcze nie robiłaś. U mnie testosteron wyszedł grubo poniżej normy, ale koleżanka miała wysoki i musiała go zbijać, przy PCO jest podwyższony albo w górnych granicach normy.
    Trzymam kciuki ;- )

Girl a pijesz już infoem? Może od niego pęcherzyki tak ładnie rosnąć zaczęły

Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2015, 14:26

• werni Autorytet

Wysłany: 11 września 2015, 14:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na wlasna reke zrobilam lh tsh ft3 ft4 estradiol HBs anty tpo prl fsh, pewnie ci zaleci glukoze.

f2wlsg1849ksqu5m.png
    p19ugox1q6ze0dkp.png

Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

Nasz cud Wojtuś 😍
  • kas50 Autorytet

Wysłany: 11 września 2015, 15:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A testosteton też przeszkadza w staraniach?

dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png

........................................................................................

• Girl25 Autorytet

Wysłany: 11 września 2015, 15:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolka niby widać ale ten dominujacy miał tylko 8 mm w 13 dc. Vayn właśnie jeszcze nie pilam bo chciałam sprawdzić jakie są po duphastonie i nie chcialam żebym miała na usg duże bo chciałam żeby mi clo przepisał

acc873de64.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 września 2015, 20:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) dolaczam do Waszego watku:) DO KONCA ROKU ZOBACZE II KRESKI... Bardzo bym chciala zeby tak bylo:)

katsuyoshi lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 września 2015, 02:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta wrote:
    Hej dziewczyny:) dolaczam do Waszego watku:) DO KONCA ROKU ZOBACZE II KRESKI... Bardzo bym chciala zeby tak bylo:)
    Hehe każdy by tak chciał :)

• kas50 Autorytet

Wysłany: 12 września 2015, 08:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy w razie zlych wyników lh i fsh dostaje się jakieś leki?

dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png

• vayn Autorytet

Wysłany: 12 września 2015, 11:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stosunek LH do FSH powinien wynosić 1

Nie ma pełnej zgodności co do definicji PCOS. Podwyższony stosunek LH/FSH bez innych objawów PCOS nie ma znaczenia klinicznego.
    W najczęściej stosowanym kryterium PCOS stwierdza się jeśli występują przynajmniej dwa z podanych niżej trzech objawów:
    rzadkie miesiączki lub nieregularne miesiączki lub brak owulacji,
    nadmiar androgenów (głównie testosteronu) - tu jest odpowiedź na poprzednie pytanie
    charakterystyczny obraz jajników w USG.

Nie martw się na zapas, do lekarza idź z pełnym obrazem cyklu. LH, FSH, Progesteron, Testosteron, Prolaktyna, Pakiet Tarczycowy. Też doszukiwałam się wszędzie nieprawidłowości u siebie i wszelakich chorób, człowiek tylko zdrowie tracił na tym stresie

• kas50 Autorytet

Wysłany: 12 września 2015, 11:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie nie mam żadnych objawów, cykle mam regularne choć ostatnio krótsze 26-27dni, owulacje mam, ostatnio po cb miałam jedynie plamienia od 22dc ale to chyba było już samooczyszczenie, mam też torbiel 4cm na jajniku, prl w normie, niedoczynność tarczycy, tak myślę czy robić dalsze hormony. We wtorek mam wizytę u gin zobaczę co powie.

dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png

• werni Autorytet

Wysłany: 12 września 2015, 13:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi to testosteron androstedion dheas zalecil lekarz. Mialam podwyzszony andr.

Hejka Aneta :)

f2wlsg1849ksqu5m.png
    p19ugox1q6ze0dkp.png

Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04

Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 września 2015, 16:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czesci z tych badan w ogole nie mialam:\ mialam tylko Lh, fsh, prl, tsh, ft3, ft4, ASA I droznosc jajowodow. Reszty nie bylo:\ moze teraz cos dostane. Idziemy na poczatku pazdziernika,

• werni Autorytet

Wysłany: 13 września 2015, 00:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi jeszcze zalecil lekarz pakiet watrobowy i glukoze i morfologie ale to juz nie zwiazane ze staraniami bo rownolegle chodze do dermatologa ktora dala mi skierowanie do gin endo. To wszystkie hormony patrze. A z tymi wszystkimi wynikami pojde do ginki.

f2wlsg1849ksqu5m.png
    p19ugox1q6ze0dkp.png

Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04

Nasz cud Wojtuś 😍
  • kas50 Autorytet

Wysłany: 15 września 2015, 17:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem po wizycie u gina, torbiel się wchlonela, endometrium cienkie, kazał powtórzyć bete i przyjść za tydzień. ..plamienie ustało. .dziś 8dc

dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png

• kas50 Autorytet

Wysłany: 15 września 2015, 19:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martwi mnie to cienkie endo, nie wiem ile dokładnie wynosi za tydzień mam kolejną wizytę. ..chyba też kupię migdaly...co jeszcze stosujecie?

dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png

• Girl25 Autorytet

Wysłany: 15 września 2015, 20:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cienkie czyli ile wynosi?

acc873de64.png
  • kas50 Autorytet

Wysłany: 15 września 2015, 20:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tego właśnie nie wiem, nie powiedzial a ja głupia zapomniałam zapytać, byłam bardziej skupiona na torbielce...ehhh...za tydzień mam znowu wizytę wtedy zapytam, tak myślę czy brać coś na wzrost? Teraz powoli wszystko układa mi się w całość i myślę że przyczyną cb mogło być cienkie endo, do tego mam 8dc i plamienia a raczej śluz brązowo-czerwony ale tylko wewnątrz. ..

dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png

• Girl25 Autorytet

Wysłany: 15 września 2015, 20:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migdały są dobre na wzrost, magnez, duphaston i parę innych. Wpisz w googlach i wyskoczy ci wszystko. A ja mam 25 dc i zamiast bólu jak na @ to 3 Dzien pobolewa mnie lewy jajnik (ten aktywny), zupełnie jakby dalej pracował co jest dziwne bo nigdy tak nie mialam...

acc873de64.png
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego