X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca roku zobaczę II kreski
Odpowiedz

Do końca roku zobaczę II kreski

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 26 lutego 2015, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:12

    Aleksandrakili lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Haha, faktycznie... a ja zas slyszalam ze przy PCOS ma sie wlosy na piersiach a nie na plecach... albo sie nie zna albo cos jej sie pomieszalo :P.

    Aleksandra, ja teraz mialam potwierdzona monitoringiem ale nie wiem czy zawsze bede miec tyle kasy zeby do gina chodzic... dlatego jak dla mnie informacja ze dziecki badaniu estradiolu mozna potwierdzic owu jest super. DLatego chce tez prace zeby mnie bylo stac ze spokojem na takie wizyty.... moge zrobic tak ze bede robila zawsze 5 dni po skoku i juz. Nie musze wiedziec wczesniej czy jestem blisko. Jak teraz mi sie cykle wynormuja to nie bede musiala wiedziec wczesniej bo jak teraz przez 3 cykle potwierdze owu przez estradiol to chyba moge byc juz pewna ze ją mam caly czas
    Mogłabyś sobie jeszcze prgesteron do tego zrobić razem z estradiolem :))

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 27 lutego 2015, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak to na pewno ale czy progesteron nie trzeba 7 dpo?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 lutego 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka czytam Wasze posty z zainteresowaniem szczegolnie o badaniach, bo chce zrobic i pojsc do gina, chce popytac pare spraw i przy tym nie byc zielona, jak dobrze pamietam progesteron prolaktyna robi sie 7dpo. Moze by ktoras napisala w jakich dniach sa robione badania. :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2015, 12:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Hejka czytam Wasze posty z zainteresowaniem szczegolnie o badaniach, bo chce zrobic i pojsc do gina, chce popytac pare spraw i przy tym nie byc zielona, jak dobrze pamietam progesteron prolaktyna robi sie 7dpo. Moze by ktoras napisala w jakich dniach sa robione badania. :)
    prl 2/3 d cyklu. Progesteron do 10 dni po przewidywanej owulacji.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 lutego 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny , boże Morwa jak Ja czytam co Ci lekarze pieprzą za głupoty to az w szoku jestem , PCO nie ma bo nie ma włosów na plecach ? Ja tez nie mam owłosienia , badania super a na podstawie jajników tak mówią ...dziwni lekarze .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 27 lutego 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Sammerka z moich doświadczeń nie ma co patrzeć na opinie w necie trzeba się samemu przekonać aby ocenić. A co do cc to w dzisiejszych czasach może być lipa bo jak za normalny mają płacić/płacą więcej to zrobią wszystko byś rodziła naturalnie a z tym to już różnie bywa, życie samo pisze nam scenariusze, strach się bać.:(

    Uciekam spać mam nadzieję, że nie będę miała koszmarów , dobranoc *

    Wiesz chodzi mi o ogólny wniosek, bo ja tez sie w ciazy nalatalam po lekarzach (czasem miałam wrażenie, ze wiem więcej od nich- serio), a i moja osobista teściowa jest lekarzem. Ja sie bałam porodu i ew. komplikacji, wiec robilam wszystko, zeby mieć cc. A z tym płaceniem szpitalom mniej za cc, to zwykle skurwy***two, juz były problemy i ludzkie dramaty, jak za cesarkę szpital dostawał tyle samo kasy co za SN, bo robili wszystko, zeby nie zrobić, to co bedzie teraz?

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 lutego 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Wiesz chodzi mi o ogólny wniosek, bo ja tez sie w ciazy nalatalam po lekarzach (czasem miałam wrażenie, ze wiem więcej od nich- serio), a i moja osobista teściowa jest lekarzem. Ja sie bałam porodu i ew. komplikacji, wiec robilam wszystko, zeby mieć cc. A z tym płaceniem szpitalom mniej za cc, to zwykle skurwy***two, juz były problemy i ludzkie dramaty, jak za cesarkę szpital dostawał tyle samo kasy co za SN, bo robili wszystko, zeby nie zrobić, to co bedzie teraz?
    Wiesz co powiem Ci , ze i Ja osobiscie czasami mam wrażenie , ze wiem wiecej od nie jednego lekarza ...


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 27 lutego 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny? Jak u Was pogoda,bo u mnie taka jak nastroj... wczoraj tak sie naryczalam, ze zasnelam prze 20 a wstalam dzis przed 9 rano heh

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 lutego 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ale czemu tak płakałaś wczoraj ? Coś się stało ?
    Ja rowniez mam nastroj taki jak pogoda ale jest on swietny , mega mam pogode i mega nastroj dzieki temu , siedze w pracy od paru godzin już i z takim powerem dzisiaj wszystko mi idzie ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja miałam robione 5dpo nie trzeba robić 7dpo.. Ważne żeby nie byl zrobiony później niż 7dpo..
    W 5dpo mi wyszło bardzo wysoko. Każda kobieta jest inna.

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 27 lutego 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakrecona, wczoraj gin mnie uraczyl informacja o peknietej torbieli i PCOS i sie troche zdolowalam, ale czuje, ze bedzie dobrze

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 27 lutego 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:12

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 27 lutego 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:12

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 27 lutego 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko wrote:
    Zakrecona, wczoraj gin mnie uraczyl informacja o peknietej torbieli i PCOS i sie troche zdolowalam, ale czuje, ze bedzie dobrze

    NIe przejmuj sie, ja tez po tej "diagnozie" płakałam... to straszna informacja, ale naprawde zrob badania. zrob Estradiol 5 dpo (po skoku) i wtedy sie dowiesz czy faktycznie masz czy tylko taki cykl mialas... a ilu dniowe masz cykle?
    Aleksandrakili wrote:
    Dziewczyny ja miałam robione 5dpo nie trzeba robić 7dpo.. Ważne żeby nie byl zrobiony później niż 7dpo..
    W 5dpo mi wyszło bardzo wysoko. Każda kobieta jest inna.
    czyli jak zrobie estradiol i prog 5 dpo to bedzie ok?

    Morwa, mnie tez to przeraza... lekarze powinni byc dla pacjenta a nie na kase sie łakomic...

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 27 lutego 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    No mnie przeraża fakt , że dajmy na to męczę się z bólami porodowymi 10 h , dziecko jest wielkie ma ponad 4 kg , jestem wykończona, jest to mój pierwszy poród a te świnie przez to ,że za naturalny poród zapłacą im więcej mówią do mnie "niech pani jeszcze walczy jest dobrze , zaraz się pani uda urodzić " -ta wizja mnie przeraża.
    Ja od pierwszych badań miałam większe dziecko niż "standardy". W połowie 8 miesiąca ważył już 3700 i gin mi mówiłą że pierworódka może urodzić naturalnie dziecko max 4500, że cc się z góy zakłada jak dziecko jest większe ale to chodzi o stan zdrowia dziecka żeby nie doszło do przyduszenia. Jak się okazało że mały nie żyje to gin powiedziała że musze urodzić naturalnie mimo że jej pokazywało 4500-4900 bo tu już pośpiech nie jest ważny i żeby nie było problemów z najstępną ciążą. Jak pojechałam do szpitala to lekarz stwierdził że pogada z ordynatorem żeby zrobić cc bo bym mogła się męczyć 2-3 dni bo szyjka trzymała jeszcze. Jak by nie on to rodziła bym pewnie tydzień 5kg martwe dziecko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2015, 11:26

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam dziewczynki?:)
    U mnie @ pełną gęba:\ u nas pogoda w karatke, raz słońce, raz pada.Jutro wybieramy się na duuuzzeee zakupy calodniowe, spodnie,buty,bluzki ×2 bo dla małża tez, wiosna idzie a my na dupe nie mamy co odziać ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    czyli jak zrobie estradiol i prog 5 dpo to bedzie ok?

    uważam, że tak, zresztą sama widziałaś moje wyniki a były robione 5-6 dpo :)


  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Ja od pierwszych badań miałam większe dziecko niż "standardy". W połowie 8 miesiąca ważył już 3700 i gin mi mówiłą że pierworódka może urodzić naturalnie dziecko max 4500, że cc się z góy zakłada jak dziecko jest większe ale to chodzi o stan zdrowia dziecka żeby nie doszło do przyduszenia. Jak się okazało że mały nie żyje to gin powiedziała że musze urodzić naturalnie mimo że jej pokazywało 4500-4900 bo tu już pośpiech nie jest ważny i żeby nie było problemów z najstępną ciążą. Jak pojechałam do szpitala to lekarz stwierdził że pogada z ordynatorem żeby zrobić cc bo bym mogła się męczyć 2-3 dni bo szyjka trzymała jeszcze. Jak by nie on to rodziła bym pewnie tydzień 5kg martwe dziecko.
    Straszna masz historie... Właśnie nieraz jest to wina lekarzy... A oni później nic sobie z tego nie robią... To jest straszne.... A wiesz może kiedy zmarł? Czy przy akcji porodowej czy jakoś wcześniej?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ