X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca roku zobaczę II kreski
Odpowiedz

Do końca roku zobaczę II kreski

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 26 lutego 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    własnie to samo powiedzialam gin.... ale powiedziala ze tak sie bada i koniec...

    Aleksandra, czyli jak sie chce owu potwierdzic to kiedy nalezy zrobic? mozna 2-3 dzien po skoku?
    Najlepiej owulacje potwierdzić monitoringiem ale ja w tym cyklu nie miałam możliwości i jak był skok to zrobiłam po 5 lub 6 dniach.. Szczerze to robiłam w sumie to na czuja... I trochę sugerowałam się OF :) co jest oczywiście nie do końca dobre :P
    A jak wiesz np, że miałaś owulacje to do 7dpo najlepiej zrobić te badania :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2015, 22:14

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 26 lutego 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:11

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja nie mówię o opiniach na forum bo każdy inaczej mówi heh:D ja np jak moją wybierałam przez kilku ginekologów. A też koleżanki w pracy mi ją zaproponowały :)
    A co studiowałaś z ciekawości?? :D

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 26 lutego 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:11

    Aleksandrakili, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahahhaa ja nie mam włosów na plecach a PCO mam :D dziwna sprawa hahah :D

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 26 lutego 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heheh to jesteśmy prawie po fachu :D :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie o to chodzi zeby trafic na takiego lakarza co sie zna i wie jak pomoc i chce pomoc,

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2015, 12:44

    Aleksandrakili lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 26 lutego 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:12

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 26 lutego 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Japierdziele są lekarze co mają wiedze i tacy co przeszli studia bo mieli kupe kasy a ta od tych wlosów napewno do tej drugiej grupy należy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pielęgniarstwo :) i właśnie jestem w trakcie mgr :)

    Morwa, werni lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 26 lutego 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:12

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 26 lutego 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:12

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 26 lutego 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, tak czytam i też na bazie własnych doświadczeń...wkurza mnie, że człowiek idzie do lekarza, oczekuje fachowej pomocy, a tu dupa..Sam musi się zastanawiać czy lekarz wiarygodny, doczytywać, konsultować (a co lekarz to opinia i bądź tu mądry) i de facto cała odpowiedzialność i tak spada na niego, bo lekarze niedouczeni i zero odpowiedzialności. Pełno teraz info. o zaniedbaniach itp. i co jedziesz na pogotowie, odprawiają Cię z kwitkiem i nie wiadomo czy wierzyć, czy czekać pod drzwiami, bo się mylą; masz termin porodu i nie wiesz czy zrobią cc jak będzie konieczność, czy Cię przetrzymają i, a nuż się uda bez komplikacji, normalnie matrix.

    Aleksandrakili lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 26 lutego 2015, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Ja po części trochę żałowałam, że nie zaczęłam pielęgniarstwa bo łatwiej z praca;)
    Ale potem stwierdziłam ,że to dla mnie tylko pod tym względem aby pomóc bliskim reszta mnie nie interesuje, za taka kasę , za duże ryzyko wszystkiego . Teraz mamy z mężem swoją firmę i lejemy na "prokuratora, który wisi nad ratownikem " :p kobieta według prawa może podnieść 35 kg wiec mało kto chce ją przyjąć:p
    Ja na szczęście pracuje na oddziale dziecięcym więc dźwigać nie muszę hehe a z pracą to jak wszędzie czyli do dupy trzeba o wszystko walczyć :/

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 26 lutego 2015, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Mi to ciągle powtarzała "żeby mieć pco trzeba spełnić kryteria Rotterdamskie" i tak w kółko a gowno o tym wiedziała jak dla niej wyznacznikiem PCO było owłosienie na plecach , które u mnie nie sprawdzała. Badała mi też piersi badanie obu piersi trwało 10 s. Haha i ona po tym stwierdzila ze wszystko z nimi jest ok .
    Haha, faktycznie... a ja zas slyszalam ze przy PCOS ma sie wlosy na piersiach a nie na plecach... albo sie nie zna albo cos jej sie pomieszalo :P.

    Aleksandra, ja teraz mialam potwierdzona monitoringiem ale nie wiem czy zawsze bede miec tyle kasy zeby do gina chodzic... dlatego jak dla mnie informacja ze dziecki badaniu estradiolu mozna potwierdzic owu jest super. DLatego chce tez prace zeby mnie bylo stac ze spokojem na takie wizyty.... moge zrobic tak ze bede robila zawsze 5 dni po skoku i juz. Nie musze wiedziec wczesniej czy jestem blisko. Jak teraz mi sie cykle wynormuja to nie bede musiala wiedziec wczesniej bo jak teraz przez 3 cykle potwierdze owu przez estradiol to chyba moge byc juz pewna ze ją mam caly czas

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ