Forum Starając się - ogólne Do końca roku zobaczę II kreski
Odpowiedz

Do końca roku zobaczę II kreski

Oceń ten wątek:
  • Girl25 Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2015, 12:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Ja od pierwszych badań miałam większe dziecko niż "standardy". W połowie 8 miesiąca ważył już 3700 i gin mi mówiłą że pierworódka może urodzić naturalnie dziecko max 4500, że cc się z góy zakłada jak dziecko jest większe ale to chodzi o stan zdrowia dziecka żeby nie doszło do przyduszenia. Jak się okazało że mały nie żyje to gin powiedziała że musze urodzić naturalnie mimo że jej pokazywało 4500-4900 bo tu już pośpiech nie jest ważny i żeby nie było problemów z najstępną ciążą. Jak pojechałam do szpitala to lekarz stwierdził że pogada z ordynatorem żeby zrobić cc bo bym mogła się męczyć 2-3 dni bo szyjka trzymała jeszcze. Jak by nie on to rodziła bym pewnie tydzień 5kg martwe dziecko.
    Straszna masz historie... Właśnie nieraz jest to wina lekarzy... A oni później nic sobie z tego nie robią... To jest straszne.... A wiesz może kiedy zmarł? Czy przy akcji porodowej czy jakoś wcześniej?

[link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

acc873de64.png
  • werni Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2015, 12:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi marzusiax w tv slyszalam o martwym dziecku teraz tutaj, to jest niesprawiedliwe ze musi tak być.

f2wlsg1849ksqu5m.png
    p19ugox1q6ze0dkp.png

Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

Nasz cud Wojtuś 😍
  • Morwa Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2015, 12:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:13

• Vuko Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2015, 12:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzusiax sciskam Cie mocno, jestes silna babeczka :-* ja sie zaraz zbieram do pracy, bede dopiero po 21. A tak mi sie nie chceeee

0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 lutego 2015, 12:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzusiax strasznie Ci wspolczuje

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 lutego 2015, 13:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam dziewczyny do Was:)
    Marzusiax strasznie mi przykro,trzymaj sie dzielnie!

• Morwa Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2015, 13:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

• marzusiax Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2015, 13:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mały prawdopodobnie zmarł w noc wcześniej ale dokładnie nie da się tego stwierdzić. Najgorszemu wrogowi bym takiej sytuacji nie życzyła. Ja tak tylko trochę rozumiem tego faceta. Mnie zmarło tylko dziecko, mąż jest przy mnie. Ale wam powiem - że to jest hardcore takie życie po stracie. Czas ran nie leczy ale daje nadzieje. Nie przejmujcie się - to się zdarza naprawdę rzadko. Wasze dzieci będą zdrowo rosły przez calutką ciąże i na końcu będą głośno krzyczały :)

Tylko jedną radę Wam daje - bardzo proszę pilnujcie ruchów! Jak się rusza słabo to od razu szpital - jak się rusza za mocno to tak samo. Wielu rzeczy się przewidzieć nie da ale trzeba reagować. Ja zbagatelizowałam - bo bardzo często mocno kopał tak że mnie wszystko bolało a tego jednego razu akurat robił sobie krzywdę...

Ja będę za Was trzymać kciuki i Wy potem trzymajcie za mnie :) :) :)

f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • marzusiax Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2015, 14:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    benia30 - na innym forum pisałaś o bromergonie. Ja go zażywałam na zatrzymanie laktacji i powiem ci czułam się na nim jak na haju. Robiło mi się słabo, nie mogłam patrzyć na jedzenie. Nie czytałam ulotki bo podobno jest tyle skutków ubocznych że szok. Podziwiam osoby które biorą go na dłuższą metę

f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 lutego 2015, 14:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Mały prawdopodobnie zmarł w noc wcześniej ale dokładnie nie da się tego stwierdzić. Najgorszemu wrogowi bym takiej sytuacji nie życzyła. Ja tak tylko trochę rozumiem tego faceta. Mnie zmarło tylko dziecko, mąż jest przy mnie. Ale wam powiem - że to jest hardcore takie życie po stracie. Czas ran nie leczy ale daje nadzieje. Nie przejmujcie się - to się zdarza naprawdę rzadko. Wasze dzieci będą zdrowo rosły przez calutką ciąże i na końcu będą głośno krzyczały :)

Tylko jedną radę Wam daje - bardzo proszę pilnujcie ruchów! Jak się rusza słabo to od razu szpital - jak się rusza za mocno to tak samo. Wielu rzeczy się przewidzieć nie da ale trzeba reagować. Ja zbagatelizowałam - bo bardzo często mocno kopał tak że mnie wszystko bolało a tego jednego razu akurat robił sobie krzywdę...

Ja będę za Was trzymać kciuki i Wy potem trzymajcie za mnie :) :) :)
    masz racje moi znajomi mieli taka sytuacje, ze babka przenosila ciaze, a jak poszla do szpitala zeby wywołali to nie chcieli ciazy. W nocy nie czula ruchow od razu do szpitala i niestety ale martwe wyjeli. Po prostu z tymi szpitalami to jedna wielka tragedia.

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 lutego 2015, 14:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Witaj Benia :) Długo się już staracie? W którym dniu cyklu jesteś?
    Morwa staramy sie od października 2014r, jestem w 9 dniu cyklu:)

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 lutego 2015, 15:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    benia30 - na innym forum pisałaś o bromergonie. Ja go zażywałam na zatrzymanie laktacji i powiem ci czułam się na nim jak na haju. Robiło mi się słabo, nie mogłam patrzyć na jedzenie. Nie czytałam ulotki bo podobno jest tyle skutków ubocznych że szok. Podziwiam osoby które biorą go na dłuższą metę
    Dlatego po 3 dniach brania dwóch dziennie, wróciłam do dawki jedna na noc, i od razu czuje sie lepiej, mam nadzieję,że pomoże mi w końcu zobaczyc dwie kreseczki upragnione:) W tym miesiącu miałam wyjatkowo dziwny okres, 3 dni brudzeń przed @ , pierwszy dzień bez żadncyh objawów typowych dla miesiaczki, leciało jak z kranu, drugi juz duzo mniej, trzeci brudzenia i po okresie. Musze troche odpuścic bo każdy objaw uznaje za objaw ciązowy:(

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 lutego 2015, 15:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Benia a dlugo juz lykasz ten bromergon? ja biore zamiennik bromocorn i powiem ze poczatki byly ciezkie:(

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2015, 16:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    benia30 witaj ;)
    Jak czytam tą historie marzusiax to az mam ciarki na plecach , jaką Ty jesteś silną osoba ! Ja bym chyba nie dała rady psychicznie , nawet nie chce sprawdzać ani mysleć o tym . Mega przykro ;(

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 lutego 2015, 16:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzusiak strasznie mi przykro,nie wyobrażam sobie nawet co musieliscie przeżyć,ale teraz wierze ze juz będzie wszystko dobrze:*

Witaj Benia;) byliście juz u lekarza? Macie podstawowe badania?

• werni Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2015, 16:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane wszystkie będziemy mieć upragnione maleństwo

baby1991 lubi tę wiadomość

f2wlsg1849ksqu5m.png
    p19ugox1q6ze0dkp.png

Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 lutego 2015, 16:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tylko trzeba odczekać swoje w kolejce;)

ZakręconaOna, werni lubią tę wiadomość

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2015, 17:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak , trzeba odczekać swoje w kolejce ;)

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • Morwa Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2015, 17:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2015, 17:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W niedziele zatestuje jezeli tempka nadal bedzie wysoka taka

de7e166350.png

b2727090e5.png
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego