Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca roku zobaczę II kreski
Odpowiedz

Do końca roku zobaczę II kreski

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 9 marca 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka wczoraj to prawie cały dzień przelezelismy. Słoneczko święci, czuć wiosnę :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 9 marca 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wczoraj duzo spacerowalam z psiakiem,bo szkoda mi bylo noe skorzystac z tak wiosennej pogody :-)

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Hejka wczoraj to prawie cały dzień przelezelismy. Słoneczko święci, czuć wiosnę :)
    my tak samo :D

  • kata89 Ekspertka
    Postów: 228 190

    Wysłany: 9 marca 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś się zanosi na jeszcze lepszą pogodę niż wczoraj :) czuje się wiosnę :)

    a55a0765ad.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27199

    Wysłany: 9 marca 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 01:03

    preg.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 9 marca 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam sie Morwa, Sloneczko to jednak daje powera, zwlaszcza takie wiosenne gdy jeszcze nie probuje nas usmazyc :-P

    Morwa lubi tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 9 marca 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry , Ja wczoraj spacerek , spotkanie z Teściową miałam ;) i potem leniuchowałam ...
    dziewczyny nie popadajcie w paranoje , ze po owulacji nie bedziecie piły alkoholu , jak macie ochote pijcie ! Nikt nie mówi , ze macie sie upijać codziennie ale to chore jest bo Wy w życiu nie odpuscicie jak bedziecie pilnować tak wszystkiego . Fasolka mimo tego jakby sie zagniezdziła nie łapie od Was jeszcze żadnych składników odzywczych wiec nie zagrażacie jej . Spokojniej troche i luzu wiecej bo oszalejecie , Ja na poczatku tez tak miałam a pozniej już nie szalałam jak chora i noramlnie sie napiłam i w ogole tak samo w tym udanym cyklu teraz bawiłam sie i piłam dwa tygodnie pod rzad a fasolinek mimo to sie zdrowy zagniezdził i rosnie !
    Dziś u mnie pogoda taka nijaka ale ciepło wiec moze spacerek jakis z misiakiem zalicze ;)

    werni, Girl25 lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 9 marca 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,

    Może któraś z was też miała taką sytuacje. w Styczniu przestałam prac tabletki. W lutym dostałam okres w terminie. Występował śluz płodny i bóle jajników przed owulacją. Od marca rozpoczeliśmy starania a tu śluzu płodnego brak...testy owulacyjne nic nie pokazują. JEst teraz 13dc. 2 dni temu pojawił się śluz płodny ale chyba tylko na godzinkę. Jak myślicie co to może być??? zaczynam się niepokoić...

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27199

    Wysłany: 9 marca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 01:03

    preg.png
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 9 marca 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie się martwię, bo w ten piątek zabalowałam nieźle z koleżankami, całą sobotę źle się czułam, w sobotę wypiłam kilka piw, a w niedzielę piłam wino...
    dawno nie miałam takiego maratonu alkoholowego, a czy będzie fasolka dowiem się w piątek i już się martwię, że jeżeli będzie to mogłam jej zaszkodzić :(
    głupia piczka ze mnie, ale dopiero wyrzuty sumienia przyszły dzisiaj, bo cały weekend myślałam, że to niemożliwe żeby się udało, więc można się napić...

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27199

    Wysłany: 9 marca 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 01:03

    Vuko, Shibuya lubią tę wiadomość

    preg.png
  • kata89 Ekspertka
    Postów: 228 190

    Wysłany: 9 marca 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie wyglądało to tak, że zaszłam w ciążę w grudniu, piłam alkohol na sylwestra a o ciąży dowiedziałam sie w styczniu. Maluch urodził sie zdrowiuśki, więc alkohol w takim wczesnym stadium mu nie zaszkodził :) Więc głowa do góry, będzie ok :)

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    a55a0765ad.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 9 marca 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej :) u mnie dziś różowy śluz się pojawił, to 9dpo, oby implantacja. Miałyście kiedyś jakieś oznaki implantacji? Bo przy pierwszej ciąży, tego nie zauważyłam, bo jakoś odpuściłam po świętach i nagle 13.01.14 test pozytywny :) teraz chyba też 13 zatestuje bo nie wytrzuymam do 16 :)

    7w3d 💔
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 9 marca 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kata89 wrote:
    u mnie wyglądało to tak, że zaszłam w ciążę w grudniu, piłam alkohol na sylwestra a o ciąży dowiedziałam sie w styczniu. Maluch urodził sie zdrowiuśki, więc alkohol w takim wczesnym stadium mu nie zaszkodził :) Więc głowa do góry, będzie ok :)
    u mnie tak samo było, sylwester upojny, a 13 stycznia test pozytywny i mega radość. Później już zero alko do zakończenia karmienia:) także dopóki ciąża nie jest potwierdzona to nie ma co panikować.

    7w3d 💔
  • kata89 Ekspertka
    Postów: 228 190

    Wysłany: 9 marca 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiadomo, że nie chodzi o dużą ilość alko, wiec kieliszek czy 2 nie zaszkodzą :)
    A jeśli chodzi o ciążę to oznak implantacji u siebie nie zauważyłam. Dopiero brak @ był dostatecznym powodem do przeprowadzenia testu :)

    a55a0765ad.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27199

    Wysłany: 9 marca 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 01:03

    preg.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 9 marca 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa ale nie masz co się unosić , Ja tylko napisałam swoją opinie i juz ;) tak jak każda tutaj


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 9 marca 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie sie wydaje,ze Morwa sie nie uniosla, tylko tez dopisala w temacie co mysli. Przynajmniej ja to tak odebralam :-)

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • kata89 Ekspertka
    Postów: 228 190

    Wysłany: 9 marca 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też się tak wydaje :)

    a55a0765ad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki czytam was sobie ale gdzieś w tym tyg nie miałam czasu żeby się udzielać:)
    U mnie zaczynają się plode,jutro wizyta u giną,a zaraz ide po wyniki chlamydi trochę się obawiam ale będzie co będzie.

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ