X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca roku zobaczę II kreski
Odpowiedz

Do końca roku zobaczę II kreski

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 9 marca 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 01:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Nie uniosłam się chciałam Ci przedstawić swój punkt widzenia , że nie każdy postępuje tak jak napisałaś , że nie pije alkoholu bo się boi o dziecko(niepotrzebnie bo jemu nic nie zagraża na tak wczesnym etapie ) , ja tu się boje bardziej o siebie , ja lubię sobie wypić i bawić się na całego ale teraz nie mogę tego robić, bo musiałabym rezygnować z leków a to nie ma sensu. Poza tym alko niekorzystnie działa na moja gospodarkę hormonalna.

    Przepraszam jak Cię urazilam nie miałam tego w zamiarze :* wybacz :*
    ja nie zamierzam w ogole pic po owulacji, pracuje z dziecmi m.in z zespołem fas gdzie matka napiła sie alko w trakcie ciazy zaraz po zagniezdzeniu. Na jedna działa tak na inna inaczej, a dziecku nie zamierzam zycia zmarnowac przez swoja głupote. Lekarze aktualnie nawet nie zalecaja kobietom w ciazy pluknek do zebow z alko bo sie boja pozniej procesow. Oczywiscie kazdy robi jak uwaza, ja uwazam ze lepej dmuchac na zimne niz pozniej sobie pluc w brode.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 21:40

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 10 marca 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 01:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej morwa ja dzisiaj mam wizytę u gina :)
    I podjęła decyzje o odchudzeniu się bo mam jakieś 10kg nadwagi nigdy tak źle nie wygladalam jak w chwili obecnej a i ta nadwaga w zajściu w ciążę mi nie pomaga:)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 10 marca 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 01:04

  • kolka Autorytet
    Postów: 376 350

    Wysłany: 10 marca 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heej,
    ja też w pracy niestety, Myślami już jestem na urlopie, a tu zostały jeszcze 4 dni :(
    I też mam nadwagę, po urlopie ostro biorę się za siebie :)

    f2w3rjjgqu35wkgy.png

    starania od 2015 roku
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 10 marca 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 01:04

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 10 marca 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dopiero po 14 do roboty, ale za to az do 21 :P ale jutro tez wolne mam jupiii a teraz wracam do sprzatania. Milego dnia Dziewczynki!

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • kolka Autorytet
    Postów: 376 350

    Wysłany: 10 marca 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do Maroka :) Moja psychika zdecydowanie potrzebuje wolnego :)
    a gdzie byś chciała pojechać na urlop? Ja czasami marzę o tym, żeby przez tydzień po prostu siedzieć w domu i leżeć na kocu przed domem nic nie robiąc, ale jak przychodzi co do czego i chcę brać urlop to szkoda gdzieś nie pojechać

    f2w3rjjgqu35wkgy.png

    starania od 2015 roku
  • kolka Autorytet
    Postów: 376 350

    Wysłany: 10 marca 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko wrote:
    A ja dopiero po 14 do roboty, ale za to az do 21 :P ale jutro tez wolne mam jupiii a teraz wracam do sprzatania. Milego dnia Dziewczynki!

    Posprzątaj i mi!! :P

    Miłego wzajemnie :)

    f2w3rjjgqu35wkgy.png

    starania od 2015 roku
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 10 marca 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 01:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:* ale dzisiaj piekna pogoda a tu w pracy sie kiszę:( Dzisiaj mam 20dzień cyklu a mam tak mokro jak w srodek cyklu....nie wiem czy mozliwe ze dopiero teraz mam owulacje?

  • kolka Autorytet
    Postów: 376 350

    Wysłany: 10 marca 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chętnie do Włoch się wybrała, uwielbiam włoską kuchnię i chciałabym spróbowac tych wszsytkich prawdziwych makaronów... :)

    Benia, a jakiej długości cykle masz zazwyczaj? Jeśli długie to być może jest to późna owulacja.

    Mnie dziś lekko kłuje lewy jajnik, trochę pobolewają plecy. Gdyby nie to, że chciałabym żeby się udało, pewnie nie zwróciłabym na to uwagi. Ciężko mi przychodzi nienakręcanie się :(

    f2w3rjjgqu35wkgy.png

    starania od 2015 roku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kolka wrote:
    Ja bym chętnie do Włoch się wybrała, uwielbiam włoską kuchnię i chciałabym spróbowac tych wszsytkich prawdziwych makaronów... :)

    Benia, a jakiej długości cykle masz zazwyczaj? Jeśli długie to być może jest to późna owulacja.

    Mnie dziś lekko kłuje lewy jajnik, trochę pobolewają plecy. Gdyby nie to, że chciałabym żeby się udało, pewnie nie zwróciłabym na to uwagi. Ciężko mi przychodzi nienakręcanie się :(
    Kolka cykle mam 28-dniowe, wczoraj tez mnie ciągnęło w prawym jajniku.....mam ten sam problem co Ty, z tym nie nakręcaniem sie:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2015, 12:47

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 10 marca 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 01:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak zamieścić swój wykres w podpisie tak jak niektóre z Was maja?

  • kolka Autorytet
    Postów: 376 350

    Wysłany: 10 marca 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poniżej swojego wykresu kliknij w "udestępnij wykres" i wejdź w zakładkę Miniatura :)

    f2w3rjjgqu35wkgy.png

    starania od 2015 roku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Kolka:*

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale szalejecie :P. Nadrobie was wieczorem i dopisze nowe dziewczyny do listy. Na razie wzielam sie na wiosenne porzadki :D. Chyba wezme sie tez za okna bo jest sliczna pogoda i pozniej nie wiadomo jak bedzie, a swieta tuż, tuż

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dzis moj 20dc, właśnie wracam od ginekologa i niestety pecherzyk tylko 16 mm ,endometrium 8,4 mm i z owulacji na razie nici, możliwe że będzie cykl bezowulacyjny.. w piątek mam zbadać progesteron i w następny wtorek do kontroli

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2015, 15:37

‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ