X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne DOBRY ginekolog trójmiasto
Odpowiedz

DOBRY ginekolog trójmiasto

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś może polecić dobrego ginekologa w trójmieście? Niekoniecznie takiego który na wszystko przepisuje pigułki anty....

  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Sylwia, jestem z Gdańska i jakiś czas temu stworzylam podobny temat. Polecono mi Zielińskiego z Invicty w Gda. Fiutowski z Sopotu też jest ponoć dobry jeśli chodzi o planowanie ciąży (poszukaj sobie tego tematu w moich postach,tam się dziewczyny rozpisaly.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dzięki ;]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myslałam, że więcej nas jest z trójmiasta ;]

    Czy ktoś może chodzi do gin rembelskiego i może podzielić się opinią?

  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trójmiasto niestety robi karierę, nie dzieci ;)

    Myszka-Minnie, Kaja, Kawokado lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie..........
    a później płacz i zgrzytanie zębami... ;]

  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Sylwia wrote:
    myslałam, że więcej nas jest z trójmiasta ;]

    Czy ktoś może chodzi do gin rembelskiego i może podzielić się opinią?

    Nie polecam tego lekarza. Byłam u niego kilkanascie razy. Jest osobą mało powazną, przewaznie swojej pacientki ma w nosie. Gorszego gbura nigdy nie spotkałam na swojej drodze. Polecam zmienic lekarza.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar wrote:
    Trójmiasto niestety robi karierę, nie dzieci ;)

    O właśnie Mar, to sie zgadza Trójmiasto robi kariere, a dzieci im nie w głowie. Zanim nie opuściłam cudownego Trójmiasta to tych zmian nie widziała, a jak teraz rzadko kiedy jest w 3 miesie, to wiedze, ze coraz wiecej przybyszów z obcych województw jest.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pomogł Dr Gniadek w klinice Invicta,inni nie dawali szans,a u niego sie udało.Polecam. Przyjmuje tez w Kartuzach. A jesli chodzi o endo-gin to dr Minowski,ale nie wiem czy jest taki dobry,ale skierowania na wszystko daje i mozna sie dostac ze skierowaniem,a potem jak masz to jedno to juz biora za darmo jako kontynuacja leczenia,czeka sie od jednej wizyty do drugiej ok 2 miesiace,ale warto bo robisz rozne badania za free,a wyniki mozesz nawet z rodzinnym skonsultowac

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiutowski pracuje też na zaspie w Gdańsku, nie tylko w Gdyni. Na początku ciązy chodziłam prywatnie do Miśkiewicza w Gdyni. Tylko, ze nie miałam żadnych problemów z ciążą (odpukać!) i nie wiem co by było gdyby. Na nfz chodzę do Musiała, ale daje za mało skierowań na badania różne. Więc chodzę prywatnie do ordynatora w moim rodzinnym mieście.:P

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakiś czas temu otworzyli przychodnię na płycie redłowskiej. Spróbowałam przetestować ginekologów na nfz. Przyjmuje tam dr. Obierzyński, Skrabulska Malec, Chodkowski i Orlińska. Na razie byłam 2-3 razy u Obierzyńskiego. Tragedii nie ma ale to nie to.... Niby wszystko ok ale jakoś w 100% nie jestem przekonana. Jest miły i sympatyczny, bardzo delikatny, odpowiada na wszystkie pytania....
    Wczoraj wybrałam się do Skrabulskiej Malec - tragedia.Odradzam. Odmówiła mi wystawienia skierowania na morfologię bo to daje się dopiero kobietom w ciąży a nie starającym się. Poza tym jak usłyszałam że o dziecko można starać się również w drugiej fazie cyklu to padłam..... Tzn starać się można tylko marne będą tego efekty.......
    Niestety Ci lekarze nie robią usg. Usg robi gin. Mirosław Skóra. Była u niego dzisiaj rano na kontrolnym usg ( na nfz) i jak spytałam czy była owulacja ( a z mojego wykresu wynika, że powinna być) to powiedział mi, skąd ma to wiedzieć? no luuuudzie..... jestem tak wk***iona. Strata czasu na takich lekarzy. Najgorsze jest to, że nie wiadomo do kogo iść....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam Wąsewicza, da skierowanie na wszystko bez problemu, recepty bez gadania.. wszystko zbada i powie :) spokojny, specyficzny, opanowany i nie nakręca pozytywnie ani negatywnie Kobiet :) tylko, że specyficzny ;P ale ja go lubię.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale to prywatnie? Ja na razie chcę się zapisać do Wójcika z Gamety w Gdyni - wiem od kilku osób, że jest kompetentny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzie przyjmuje Wąsewicz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chodzę do Lux Medu na morskiej w Gdyni. prywatnie.

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 30 maja 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogę szczerze polecić dr Szerle z Clinica-Medica w Gdyni. Świetny specjalista ginekolog położnik, bardzo miły człowiek i ma fajne podejście do pacjentek.

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Miu95 Autorytet
    Postów: 533 227

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a wybierając lekarza kierujecie się jego specjalizacją? Chodzi o to, że mam stwierdzone PCO i rozszalałe hormony :P, więc wybieram endokrynologa-ginekologa, ale zaczynam się zastanawiać, czy zwykły gin by wystarczył, jeśli chodzi o ciążowe starania.

    BYNZp1.png 7Hgfp2.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miru,

    Na Twoim miejscu wybrala bym gin-endo. Na NFZ to wiadomo,ze ciezko lub prywatnie. Wrazie W chodzila bym do zwyklego gina tez. Nie sugerowala bym sie opinia jednego lekarza.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Miu95 Autorytet
    Postów: 533 227

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie chyba tak zrobię. Na razie chodzę do endo-gin prywatnie od roku, ale spróbuję też na NFZ do zwykłego gina. Gorzej, jak im się będą zalecenia wzajemnie wykluczać :P.

    A w ogóle mówić jednemu, że chodzę też do innego? Jak wy to robicie? :)

    BYNZp1.png 7Hgfp2.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miru,

    Bym nic nie mowils,ze dodatkowo chodzę do innego lekarza. Zbiegiem czasu sama wyczujesz ktory lekarz bedzie Ci lepiej sluzyl.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ