X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Doświadczone 30stki i ich niekończące się starania......
Odpowiedz

Doświadczone 30stki i ich niekończące się starania......

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badałam w róźnych labo. Ostatnie w takim, gdzie na miejscu od razu badają i takie polecam, żeby nie wozili próbek, bo to może fałszować - PODOBNO.

    Ja biorę Vigantoletten 2000j - takie mi Panie Doktor poleciła.
    Jednostki też zależą od tego jaki się ma poziom.

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ja się boję tego amh zrobić. Póki co gin nic nie mówił o tym. Co do witaminy D to chyba nikt u nas w kraju nie ma jej za dużo 😀
    Pia a ile tabsów i jaka cena?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2019, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka87 wrote:
    Kurcze ja się boję tego amh zrobić. Póki co gin nic nie mówił o tym. Co do witaminy D to chyba nikt u nas w kraju nie ma jej za dużo 😀
    Pia a ile tabsów i jaka cena?

    Oj nie wiem.
    Już nie patrzę na to :P

  • dorotkam162 Znajoma
    Postów: 29 18

    Wysłany: 4 listopada 2019, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koszt tabletek to ok 26 zł za 120 kaps

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2019, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorotka łykasz też witaminę D?

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 4 listopada 2019, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka witaminę d mi zalecił lekarz z kliniki. Kazał brać 2000j. czyli właściwie standardową dawkę. Podejrzewam że większość staraczek bierze tą witaminę

    Pia88 lubi tę wiadomość

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis ja właśnie chcę sobie kupić jakąś dobrą bo na rynku jest tego dużo tylko którą wybrać?

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • dorotkam162 Znajoma
    Postów: 29 18

    Wysłany: 4 listopada 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ja biorę witamine D bardzo polecam nie tylko w kwestii starania, polecam książkę "ukryte terapie czego lekarz ci nie powie" tam bardzo fajnie opisali wpływ wit d ,wit C ba cały organizm

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • dorotkam162 Znajoma
    Postów: 29 18

    Wysłany: 4 listopada 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja aktualnie biorę teraz z firmy Vigantoletten tak jak napisała Nobis standardowa dawka 2000 j , ale z chęcią dowiem się jakie firmy wy polecacie dziewczyny:) jak pracowałam w aptece dużo sprzedawalo się także z firmy Oleofarm,

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 4 listopada 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio kupiłam solevitum, teraz mam swansona ale już więcej go nie kupię. Wolnej jednak wcześniejsze (kapsułki miękkie) niż te twarde.

    Pia88 lubi tę wiadomość

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Jane208 Przyjaciółka
    Postów: 97 52

    Wysłany: 5 listopada 2019, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia88 wrote:
    Jesteście w jakiejś profesjonalnej klinice niepłodności?
    Widzę, że macie małą ilość. U nas na nią bardzo dobrze podziałał Clostilbegyt.

    Nie jesteśmy, chodzimy do ginekologa-androloga , który z kliniką współpracuje. Wizyta była 200zł, teraz "promocja" dla stałych pacjentów 250zł. Dramat. Niestety w mojej okolicy jest jedynym specjalistą od niepłodności ale nie ukrywam że powoli już mnie na niego nie stać, szukam czegoś/kogoś innego...

    Co do Wit. D ja kupiłam 4000j. z D-Vitum Forte, ale łykami co drugi dzień, bo biorę w ciemno, bez badań 🙊

    Pia88 lubi tę wiadomość

    35cs - oficjalnie, ponad 9 lat współżycia bez antykoncepcji
    Krzywa insulinowa 6,8/21,5/23,3
    Krzywa cukrowa 76,9/70/66,4
    Homa IR 1.29
    TSH 1,995
    10.2018 - histeroskopia , usunięty polip
    12.2018 - HSG , oba jajowody drożne
    AMH 4,14, Nadwaga, 32lata

    On - 08.2018 oligoastheoterratozoospermia , profertil 10.2018- 07.2019
    08/2018: koncentracja 13,1mln/ml, morfologia 3%, ruch postępowy 13%
    02/ 2019: koncentracja 38,9mln/ml, morfologia 1%, ruch postępowy 12%
    07/2019: koncentracja 24,4mln/ml,morfologia 1% , ruch postępowy 23%
    12/2019: koncentracja 84,0 mln/ml, morfologia 3%, ruch postępowy 28%
    01/2020 (klinika): koncentracja 10,0 mln/ml, morfologia 0%, ruch postępowy 50%
    07/2020 (klinika): koncentracja 11,2 mln/ml, morfologia 0%, ruch postępowy 25%
    Podwyższona prolaktyna, bromergon od 10-12.2019, obecnie w normie. 38lat

    Gyncentrum od 01.2020
    I IUI 6/2021🍷
    II IUI 8/2021 🍷
    Od 21.09 krótki protokół IVF, 02.10 punkcja, objawy hiperstymulacji, transfer odroczony
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2019, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jane doskonale Cię rozumiem ja za wizytę u swojego gina płace 250zł 😒

    Fabcia w takim razie postanowione. Kupię tą którą polecacie z Pią 😊 Dzięki

    fabcia, Pia88 lubią tę wiadomość

  • Karolkya Ekspertka
    Postów: 196 146

    Wysłany: 5 listopada 2019, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej nie nadrobiłam jeszcze ale mam zamiar przeczytać :) Chciałabym dołączyć jako 34 latka do Waszego grona. Staramy się o 2 dziecko od 2 lat niestety bez powodzenia i cały czas z przygodami. Pierwsza ciążę straciłam w lutym 2013 roku w 12 tygodniu na USG nie było bicia serduszka więc musiałam mieć wywołane poronienie. Potem po półrocznej przerwie zaszłam w drugim cyklu i w 2014 roku pojawiła się nasza cudowna córeczka. Po przeprowadzkach itp zaczęliśmy starania w 2017. Od tamtego czasu niestety bez owocnie.

    Pia88 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgk1a9x4nj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2019, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Karolkya miło że dołączyłaś 🙂
    Przykro że doznała tyle smutku, przytulam 🤗 i szczerze wierzę w szczęśliwe zakończenie ❤️

    Sprawdzałaś wszystko tj. hormony u Ciebie ok? Podejrzewasz co by mogło utrudniać Ci zajście?

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • Karolkya Ekspertka
    Postów: 196 146

    Wysłany: 5 listopada 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka u mnie od 2017 roku hormony w normie ale, pojawiały sie torbiele na jajnikach więc leki i przerwy. Jak się unormowało to rok temu na usg wyszło cos nie tak lekarze nei wiedzieli co więc wysłali mnie na hiteroskopię. Okzało się że mam perforacje macicy zasklepioną jelitem, więc miałam laparoskopię w styczniu. do czerwca przerwa wszystko wydawało się pięknie. Koło sierpnia pojawiły się plamienia przed okresem i skąpe miesiączki. Na USG znowu torbiel i endometrium 4mm. Dostałam duphaston na 2 fazę cyklu. Teraz byłam na kontrolnym USG to znaleźli mięśniaki i przewężenia w endometium i podejrzewaja jakieś zrosty. W piątek ide do mojego gin zobaczymy co poradzi bo możliwe że znów będę miała histeroskopię. A i jeszcze z dodatkowych rzeczy mam Hashimoto...

    f2w3rjjgk1a9x4nj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolkya jeju ile tego wszystkiego 😱 bardzo Ci współczuję, ciągle coś staje Ci na drodze. Też miałam mięsniaka na szczęście udało się go wyłuszczyc w całości co do reszty niestety się nie znam ale oby Twój lekarz coś poradził. Ja też mam wizytę w piątek u swojego gina także 3mam kciuki za Ciebie 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2019, 10:14

    Karolkya, Pia88 lubią tę wiadomość

  • Karolkya Ekspertka
    Postów: 196 146

    Wysłany: 5 listopada 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka no to powodzenia w piątek :) Mam nadzieję że wrócimy z dobrymi wiadomościami :)

    Iskierka87, Pia88 lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgk1a9x4nj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolkya o której masz wizytę? 🙂

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • Karolkya Ekspertka
    Postów: 196 146

    Wysłany: 5 listopada 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka o 16 a Ty?

    Pia88 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgk1a9x4nj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolkya wrote:
    Iskierka o 16 a Ty?

    Ja o 15 jeśli oczywiście się nie przedłuży bo często tak bywa że wizyty się przesuwają ale planowo 15 🙂

    Pia88 lubi tę wiadomość

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ