X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dowcipy o ciąży, staraniach i kobiecych sprawach :D
Odpowiedz

Dowcipy o ciąży, staraniach i kobiecych sprawach :D

Oceń ten wątek:
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedzą sobie w trójkę: marchewka, ogórek, penis i narzekają:
    Marchewka:
    - Moje życie jest do bani, jak tylko urosnę, biorą mnie, tną na kawałki i wrzucają do sałatki.
    Ogórek:
    - Ty masz do bani?! Wyobraź sobie mnie - jak tylko urosnę - biorą, przyprawiają i wrzucają na jakiś czas do słoika pełnego octu w którym czekam aż ktoś mnie wyjmie i wrzuci do sałatki!
    Odzywa się penis:
    - Narzekacie... za każdym razem jak ja urosnę, zakładają mi na głowę plastikowy worek, wciskają do ciemnego i ciasnego pomieszczenia i uderzają moja głową o ścianę, aż się zeżygam i stracę przytomność.

    Anoolka, vanessa, Kasiula09, Fedra, biedronka1982, Jus1985, agawa, Malenq lubią tę wiadomość

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Było już to Kochana :P

    Oj nie zauważyłam :)

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmawiają dwa penisy na plaży:
    - Idziesz sie kąpać?
    - Nie.
    - To popilnuj mi torby.

    Anoolka, vanessa, mała_mi, Fedra lubią tę wiadomość

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobieta kąpie się w rzece. Jakiś mężczyzna ją podgląda. Nagle wychodzi zza krzaków i pyta:
    - Co pani robi?
    - Garaż sobie myję.
    Po chwili kobieta wychodzi z wody, kładzie się na plaży, ale po chwili patrzy, mężczyzna wchodzi do wody.
    - Co pan robi?
    - A samochód sobie myję.
    Mężczyzna po chwili wychodzi z wody, podchodzi do kobiety i pyta:
    - Ile kosztuje zaparkowanie w pani garażu?
    - 50zł.
    Mężczyzna zaparkował, daje kobiecie 50 zł, ale ta wydaje mu 20. Ten zdziwiony pyta:
    - Co pani robi? Przecież dałem równe 50 zł?
    - Tak tak, ale za maluchy biorę

    Anoolka, vanessa, Kajoni, mała_mi, Fedra lubią tę wiadomość

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kowalska pisze w swoim testamencie, ze jej zwłoki mają być spalone, a popiół rozsiany z samolotu ponad największym burdelem w mieście.
    Na to sąsiadka:
    - Co ty Kowalska, a dlaczego to tak?
    - W ten sposób będę miała pewność, że mój stary po mojej śmierci przynajmniej 2 razy w tygodniu mnie będzie odwiedzał.

    Anoolka, magdzia26, Fedra, Niania Basia lubią tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żona do Męża:
    - Kochanie, od dzisiaj gotujesz, sprzątasz, zajmujesz się dzieckiem - koniec tych tandetnych meczy Extraklasy, filmów w TV, spotkań z kolegami, bilarda i tym podobnych błazeńskich rozrywek...
    Przerywa spoglądając zdziwiona na Małżonka, który zaczął zakładać buty i kierować się w kierunku wyjścia:
    - ... a TY dokąd? Jeszcze nie skończyłam..
    - Idę do apteki
    - Po co?
    - Po Stoperan, bo chyba Cię posrało..

    Anoolka, mała_mi, aaaaga, monaaa85, Fedra, biedronka1982, aga.just, kierzynka, Jus1985, Anutka, anja83 lubią tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W środku nocy z małżeńskiego łoża wstaje mąż i trzymając się w okolicach krocza zaczyna nerwowo stąpać z nogi na nogę i przechadzać się po pokoju...
    - Co ci jest? - pyta rozbudzona zona
    - A tak cholernie mi się kobity chce... - odpowiada małżonek
    - No to wskakuj - żona zapraszająco odsuwa pierzynę.
    - Eee.. Jakoś to rozchodzę...

    Anoolka, mała_mi, Ita, AnkaT., Fedra, Ciapulinka, biedronka1982, Tynka1990, zbikowa, Lucy91, anja83 lubią tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spotykają się koledzy w pracy i jeden się pyta:
    - Ty co masz takie podbite oko?
    - A, żona mnie wczoraj uderzyła kurczakiem.
    - Kurczakiem? I od tego takie limo, przecież kurczak jest miękki?
    - Tak ale ten był taki zmrożony z lodówki.
    - A za co cie żona tak pieprznęła?
    - Bo wiesz schyliła się do lodówki i tak jej się spódnica podniosła i normalnie nie wytrzymałem i dawaj ją od tylca.
    - To co ta twoja żona jakaś chora, nie lubi od tyłu?
    - Lubi, ale nie w supermarkecie.

    olka30, mała_mi, vanessa, Anoolka, magdzia26, monaaa85, aniab.27, AnkaT., Fedra, Ciapulinka, biedronka1982, Niania Basia, Majka86, Lucy91, Anutka, Sury, anja83, Abra lubią tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spotykają się trzy przyjaciółki. Jedna zaczyna temat:
    - Wiecie mój Marek zawsze podczas seksu ma zimne jaja.
    - Tak samo ma mój Jasiek...
    Na drugi dzień znowu umówiły się na spotkanie. Jedna z nich Krysia trochę się spóźniła, ale w końcu przyszła z podbitym okiem i posiniaczona.
    - Kryśka co Ci się stało!? - pytają zaniepokojone przyjaciółki.
    - Powiedziałam Ryśkowi jak się kochaliśmy wczoraj, że ma zimne jajka tak samo jak Jasiek i Marek...

    Anoolka, aniab.27, Fedra, biedronka1982, Niania Basia, Malenq, anja83 lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasiek przed ślubem bardzo prosił swoja Hanusie, żeby mu się oddala przed ślubem.
    - Jasiu, nie oddam ci się, bo chce być do ślubu czysta jak lilia..., a poza tym to po rypaniu zawsze mnie głowa boli...

    Anoolka, Fedra, biedronka1982, aga.just, agnes175 lubią tę wiadomość

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka jest ulubiona kolęda świeżo upieczonych rodziców?
    -Cicha Noc

    MOI, AnkaT., Fedra, magdzia26, Anoolka, Lucy91 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Para w łóżku:
    - To twoje piersi, czy gęsia skorka?
    - A ty się kochałeś, czy trząsłeś z zimna?

    ***
    Wchodzi sekretarka do gabinetu szefa.
    -Szefie mam dwie wiadomości, dobrą i złą.
    -Zaczynaj od dobrej.
    -Nie jest pan bezpłodny!

    ***
    Noc poślubna:
    - Kochanie dużo było ich przede mną?
    Mija godzina, ona milczy
    - Kochanie gniewasz się na mnie?
    - Cicho liczę...

    ***
    - A ja swoją cnotę straciłam bezboleśnie
    - ????
    - Jak go wyjął pękła ze śmiechu

    ***

    Dziewczyny żeby mógł przylecieć do was bocian musi najpierw popracować dzięcioł.

    ***
    Ostatnio udało mi się kochać przez godzinę i pięć minut... to było wtedy, gdy zmienialiśmy czas na letni.

    ***

    Sukiennice. Baba sprzedaje kwiaty:
    - Kup pan bukiecik... cały tydzień będzie stał.
    - Naprawdę? To poproszę cztery.

    ***
    - Jaki facet jest najbardziej popularny na plaży nudystów?
    - Taki, który potrafi nieść naraz dwa kubki z kawą i tuzin pączków.

    olka30, misiaa, Anoolka, Fedra, Ita, magdzia26, Ag..., rewelka, anja83 lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PENIS

    Ja, niżej podpisany Penis, zwracam się o podniesienie wynagrodzenia z następujących powodów: - Wykonuję pracę fizyczną - Pracuję na odpowiedzialnym stanowisku - Przede wszystkim pracuję głową - Pracuję także w weekendy oraz święta państwowe - Pracuję w zanieczyszczonym środowisku - Nie otrzymuję wynagrodzeń za nadgodziny i pracę zmianową - Pracuję w zaciemnionych warunkach, o złej wentylacji - Pracuję w warunkach wysokich temperatur - Niebezpieczeństwo chorób zawodowych.
    Penis

    Odpowiedź z Działu Kadr: W nawiązaniu do poruszonych argumentów informujemy, że uważamy je za całkowicie bezzasadne, ponieważ: - Nie pracuje Pan w systemie 8-godzinnym - Ciągły Pana sen przerywają jedynie krótkie okresy twórczej pracy - Nie zawsze wykonuje Pan polecenia Kierownictwa - Nie przebywa Pan w wyznaczonych miejscu, ale ciągle je zmienia - Za często robi Pan przerwy w pracy - Nie wykazuje się Pan inicjatywą i chęcią działania, która jest wymuszana presją i stymulacją Kierownictwa - Zostawia Pan bałagan po zakończeniu zmiany - Zaniedbuje Pan zdrowie i wymogi BHP, np. nie zakładając odpowiedniej odzieży ochronnej - Unika Pan pracy jedna zmiana po drugiej - Czasami opuszcza Pan miejsce wyznaczone przed ustalonym czasem - I nade wszystko podejrzane jest to, że przychodzi Pan i wychodzi z pracy taszcząc dwa podejrzanie wyglądające worki.
    Kierownik Dział

    AnkaT., Anoolka, Fedra, MOI, mała_mi, aaaaga, inezka, Anutka, Abra, JoHanna lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na bezludnej wyspie ląduje 50 panów i 1 pani. Po miesiącu pani mówi:
    - Panowie dość tych świństw! I wiesza się na drzewie.
    Po następnym miesiącu jeden z panów mówi:
    - Panowie dość tych świństw, zakopujemy kobietę!
    Po następnym miesiącu jeden z panów mówi:
    - Panowie dość świństw, odkopujemy kobietę!

    ***
    Pewna kobieta, spowiadając się mówi do księdza:
    - Proszę księdza, siedem razy zdradziłam swego męża..
    - Oj, piekło, córko, piekło!- odpowiada ksiądz.
    - Nie piekło, ino swędziało...

    ***
    Co mają wspólnego kobiece piersi z elektrycznymi kolejkami?
    Z założenia przeznaczone dla dzieci, ale faceci lubią się nimi bawić.

    ***
    W szkole pani pyta dzieci co robili w wakacje, doszła do Jasia:
    - A Ty Jasiu co robiłeś w wakacje?
    - Nie Jasiu tylko John!
    No więc co robiłeś w wakacje John?
    - Ja leżałem na werandzie, jadłem śniadanie, znowu leżałem na werandzie, jadłem obiad, leżałem na werandzie, jadłem kolację, leżałem na werandzie...
    - Ale to musiało być strasznie nudne? No dobrze, a Ty Małgosiu co robiłaś w wakacje?
    - Nie Małgosia, tylko Weranda...

    Anoolka, Fedra, magdzia26, mała_mi lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpada do biura Kowalski, tak jak stworzył go Pan Bóg, na głowie kapelusz, w ręku teczka. Kierownik krzyczy:
    - Czyście Kowalski zwariowali, nago do pracy?!
    Kowalski:
    - Panie Kierowniku, bo to było tak: byłem na balandze u mojej znajomej. W pewnym momencie gaśnie światło i słychać hasło - krawaty na żyrandol. Światło się zapala, wszystkie krawaty na żyrandolu. Gaśnie światło, hasło - Panie do naga. Zapala się, wszystkie Panie nago. Znowu gaśnie światło, hasło - Panowie do naga. Zapala się - Panowie nago. Gaśnie po raz kolejny, hasło - Panowie do roboty...
    No to złapałem teczkę i kapelusz i przybiegłem.

    AnkaT., Anoolka, karmelek, Fedra, magdzia26, aaaaga, biedronka1982, rewelka, Majka86, inezka, anja83 lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seks oczami dziecka.

    Jasio miał 10 lat i był bardzo ciekawski. Słyszał od starszych kolegów trochę o "zalotach" i chciał wiedzieć jak to jest i jak to się robi. Co robi mały chłopiec żeby się takich rzeczy dowiedzieć? Idzie do mamusi! A więc Jasio poszedł do mamy. Mamusia się trochę zakłopotała i zamiast wyjaśnić, nakazała Jasiowi, żeby schował się za zasłoną w pokoju siostry w celu podglądania jej ze swoim chłopakiem.

    Tak też Jasio zrobił. Następnego ranka opowiada wszystko mamie:
    - Siostra i jej chłopak usiedli rozmawiając przez chwilę. Po czym on zgasił większość świateł i zostawił tylko jedną nocną lampkę. Zaczął ją całować i obściskiwać. Zauważyłem, że siostra musiała być chora, bo jej twarz zrobiła się taka śmieszna. On też musiał to wyczuć, bo wsadził jej rękę pod bluzkę w celu znalezienia jej serca... tak jak lekarze to robią na badaniu, ale on nie był taki zdolny jak lekarz, bo miał problemy ze znalezieniem tego serca. Wydaje mi się, że on też był chory, bo wkrótce zaczęli obydwoje dyszeć i zaczynało im brakować tchu. Druga ręka musiała mu zmarznąć, ponieważ włożył jej ją pod sukienkę. Wtedy siostra poczuła się gorzej i zaczęła jęczeć, wzdychać, skręcać się i ślizgać tam i z powrotem na kanapie. I tu zaczęła się jej gorączka. Wiem, że to była gorączka, ponieważ powiedziała mu, że jest napalona. W końcu dowiedziałem się, co spowodowało, że byli tacy chorzy - wielki węgorz dostał mu się jakoś do spodni. Nagle wyskoczył ze spodni i stał tak długi na 25 cm. Kiedy siostra to zobaczyła naprawdę się wystraszyła, oczy zrobiły się jej wielkie, a usta otworzyły. Mówiła, że to największy jakiego widziała... powinienem jej powiedzieć o tych, jakie łapaliśmy z tatą nad jeziorem - te to dopiero były duże, ale wracając do nich... siostra była bardzo dzielna rzuciła się na węgorza i próbowała odgryźć mu głowę... potem złapała go w dwie ręce i trzymała mocno kiedy on wyciągnął pysk z worka i zaczęła ślizgać ręka po jego głowie tam i z powrotem, żeby powstrzymać go przed ugryzieniem. Potem siostra położyła się na plecach i rozłożyła nogi... aby móc go ścisnąć, chłopak jej pomagał i położył się na węgorzu. Wtedy dopiero zaczęła się walka. Siostra zaczęła jęczeć i piszczeć, a jej chłopak o mało co nie rozwalił kanapy. Podejrzewam, że chcieli zabić go przez ściśnięcie między nimi... po chwili pewni, że zabili węgorza przestali się ruszać i głośno wzdychali. Chłopak był pewien, że zabili węgorza, bo wisiał taki wiotki, a reszta jego wnętrzności wisiała na zewnątrz. Siostra i jej chłopak byli już trochę zmęczeni walką... ale powrócili do zalotów. On zaczął ją znowu całować... itd, aż tu nagle okazało się, że węgorz żyje!!! Szybko się podniósł i zaczęli walkę na nowo. Podejrzewam, że węgorze mają 9 żyć tak jak koty... tym razem siostra próbowała go zabić przez siadanie na nim. Po 35 minutach ciężkiej walki w końcu zabili węgorza. Jestem tego pewien, bo widziałem jak chłopak siostry ściągnął z niego skórę i wyrzucił do śmietnika.

    Anoolka, Fedra, vanessa, magdzia26, Saramago, Lucy91, Anutka lubią tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    t15212.gif

    Anoolka, Majka86, Cynamonek30, Kor_a, Anutka, madziara0080 lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    - Czym różni się facet od choinki?
    - Choinkę jak się rozbierze to zostaje sam patyk a jak faceta się rozbierze to zostaje patyk i dwie bombki.

    Anoolka lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spotyka się dwóch kolegów w pubie.
    Wypili kilka głębszych, nabrali odwagi i jeden pyta.
    Próbowałeś ze swoją w tę drugą dziurkę ?
    Czyś Ty głupi ?! Żeby w ciążę zaszła ?!

    olka30, vanessa, biedronka1982, mała_mi, Anoolka lubią tę wiadomość

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za zielonymi lasami był sobie mały domek w nim jeden pokój, łazienka no i kuchnia. Mieszkała tam babcia z wnuczką. Gdy wnuczka wyszła za mąż, w domu babci mieli jedno łóżko wiec mąż nie miał gdzie spać. Babcia stwierdziła więc że trzeba kupić łóżko piętrowe.
    Gdy już zakupili łóżko piętrowe musieli się podzielić gdzie kto będzie spał wiec babcia mówi że ona będzie spała na dole a oni na góże.
    Wnuczka z mężem się umówili że gdy będą uprawiać sex będą mówić pończusiu. Pierwszy dzień mąż mówi do żony pończusiu, drugi dzień pończusiu, trzeci dzień mówią pończusiu więc babcia się odzywa i mówi:
    - Kurwa, przestańta mówić mi te pończusie bo mi kurwa aż lukier na ryj leci....

    magdzia26, aga.just, Anoolka, vanessa, Anutka lubią tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
‹‹ 7 8 9 10 11
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ