X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Drodzy administratorzy i moderatorzy forum !!!
Odpowiedz

Drodzy administratorzy i moderatorzy forum !!!

Oceń ten wątek:
  • redmann Przyjaciółka
    Postów: 91 64

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale w podziale miejscowości mogłyby się na przykład znaleźć pod-działy takie jak najlepsi lekarze, gdzie zrobić takie badanie itd.

    Ania_84, tomania2806, katiuszaa lubią tę wiadomość

    l2fxk6nllzrgkosp.png
    3i49o7esnwndmmx7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    redmann wrote:
    Ale w podziale miejscowości mogłyby się na przykład znaleźć pod-działy takie jak najlepsi lekarze, gdzie zrobić takie badanie itd.
    niby tak, ale uważam, że im się w to nie będzie chciało bawić :/ jedna wielka porażka. Ciekawe czy te nasze wypisywanie coś da.

  • Matylda B Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Dziewczyny zakładam wątek po to żeby każda z nas napisała co by chciała zmienić na forum i podała swoje propozycje . Napisała co nie pasuje itp.
    Kiedyś było tak że pojawiało sie okienko do wypełnienia a teraz nic .
    Napisałam już dziś do niech ale pomyślałam żeby założyć taki o to wątek a potem wysłać do nich niech czytają .

    Przydałaby się możliwość pokazania komu kibicuję w staraniach<3

    monika_89, tomania2806 lubią tę wiadomość

    cc7bdc1f2fb0bfa97bcb3d37be5f1696.png

    Sandra i A.! Róbcie dzieciaka!
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie też jestem ciekawa czy będzie jakiś odzew a jakoś wątpię bo widać że im zależy jedynie na tym żeby kasę zbierać z abonamentu.

    redmann lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • redmann Przyjaciółka
    Postów: 91 64

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, może jak zorientują się, że im użytkowniczek ubywa, to wezmą się za tę stronkę.

    l2fxk6nllzrgkosp.png
    3i49o7esnwndmmx7.png
  • redmann Przyjaciółka
    Postów: 91 64

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam pytanie: raz na ile lat odbywają się aktualizacje serwisów?




    Landryneczka, co stało się z Twoim zdjęciem i podpisem? :O

    l2fxk6nllzrgkosp.png
    3i49o7esnwndmmx7.png
  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    co do wieku to jak coś to jakieś przedziały wiekowe bo mało jest osób np młodych więc bez sensu troszkę np staraczki z '84-89 lub 90-95 wiecie o co chodzi

    ja za bardzo się z Tym nie zgodzę, wolałabym jednak propozycję redmann:

    1) podzielone na wiek staraczek, tj.: "Staraczki z '89" i tak dalej (bo jest całe mnóstwo takich wątków, każdy z innego roku albo miesiąca);
    2) podzielone na miejscowość, tj.: "Staraczki z Warszawy" i tak dalej.

    każdy wątek rocznikowy dobrze prosperuje i łączenie ze sobą różnych roczników dopiero może wprowadzić bałagan.

    redmann lubi tę wiadomość

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczko, racja, ale pomarzyć dobra rzecz! :)

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • redmann Przyjaciółka
    Postów: 91 64

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze wpisy na forum są ok. 2012, ale czy sam serwis tyle istnieje... :P

    Moim zdaniem z jednej strony to dobrze, że nie ingerują w rozmowy użytkowniczek, z drugiej strony to beznadziejnie, więc w tej kwestii się nie wypowiem. Ale na pewno gdyby wprowadzili moderację, to byłoby czyściej. Więc ogólnie uważam, że powinno być więcej kategorii, na pewno:
    1) "Testujące w..." - i tu podfora;
    2) Medyczna, gdzie byłyby te wszystkie rozmowy z ekspertami i pytania o najlepszych lekarzy/wyniki badań/zabiegi;
    3) tzw. "śmieci", tzn. wszystkie wątki o książkach, filmach i innych pierdółkach, o których gadają ludzie dla zabicia czasu i poznania się nawzajem.
    No i kilkoro moderatorów (myślałam: każdy do jednej kategorii, tj. tego, co wymieniłam na górze), którzy mieliby możliwość edytowania/usuwania wszystkich wątków z danej kategorii + jedna osoba z każdego wątku, która trzymałaby w ryzach owy wątek, ale nie miałaby możliwości bezpośredniego ingerowania (edytowania/usuwania) w inne wątki. No i oczywiście administrator, który mógłby wszystko.

    Nie chcę oczywiście sugerować reżimu i godziny policyjnej, ale najlepiej funkcjonujące fora internetowe tak właśnie działają.

    l2fxk6nllzrgkosp.png
    3i49o7esnwndmmx7.png
  • redmann Przyjaciółka
    Postów: 91 64

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski! To jak nic z tym nie zrobią, to założymy własne forum internetowe, a co! :P

    l2fxk6nllzrgkosp.png
    3i49o7esnwndmmx7.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    dokładnie :D no chyba że ogarną tyłki bo niby czytają nasze propozycje ;P
    I na tym się skończy chyba że im po ambicji za bardzo pojedziemy to może ogarną to ale samo to im powinno dać do myślenia że wiele osób chce to zmienić.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mogę napisać ale czy będzie reakcja jakaś to już inna sprawa

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • kasiakasia11 Autorytet
    Postów: 1313 431

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma80 wrote:
    Może nie jest to bardzo istotne, ale nasuwa mi się jeszcze jedna rzecz. Wolałabym, żeby była oddzielona opcja udostępniania serduszek i notatek. Notatki mogłabym udostępnić, ale serduszek już nie mam zamiaru (to tylko do mojej wiadomości), a w tej chwili jeśli blokuję pokazywanie serduszek, to muszę jednocześnie zablokować notatki.

    A ja nie wiem, że wogole jest taka opcja. Proszę, napisz mi jak to sie robi.

    syn (HLHS) 24.07.14 - 03.09.14
    córka 10.12.15
    syn 28.08.17


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 21:10

    redmann lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Witaj,
    dziękujemy za Twoją wiadomość.

    Dziękujemy za zgłoszenie wątku! Chcielibyśmy Cię poinformować, że na bieżąco czytamy wszystkie Wasze sugestie, które w nim zamieszczacie. Na pewno weźmiemy je pod uwagę przy kolejnych aktualizacjach serwisu.

    Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek pytania lub sugestię napisz do nas. Jesteśmy tutaj dla Ciebie!
    Z pozdrowieniami,
    zespół OvuFriend

    :D no to tyle w temacie
    Ja też zgłaszałam swoje posty i wczoraj o 18.57 odpisali mi taką samą wiadomość jak Tobie ;) czyli zasada kopiuj wklej wyślij dalej ;/ Ciekawe czy automat mają na to ustawiony :/

    Landryneczka lubi tę wiadomość

  • redmann Przyjaciółka
    Postów: 91 64

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hallooo, dziewczęta, nie zasypiamy, bo nam wątek zdechnie i co wtedy? Trafimy do pań z 2012 i wątków, które powinny były odejść w otchłań zapomnienia, ale nie odeszły, bo nie ma archiwum na forum.

    Paulette, Landryneczka, Ania_84, momo1009 lubią tę wiadomość

    l2fxk6nllzrgkosp.png
    3i49o7esnwndmmx7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie spać.! pisać.! udzielać się.! :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dzis musze ich"pochwalic" napisalam zeby zmeinili nazwe mojego watku ktory zalozylam z TSEe/ mTESE na Bezplemnikowcy - TESE/ mTESE i po jakis 2h tadam jest :)

    Landryneczka, momo1009 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania bo są wywołani to takie małe naprawy mogą robić a może w końcu coś zrobią i nas zaskoczą :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • redmann Przyjaciółka
    Postów: 91 64

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak ja poprosiłam o zmianę nicku, od razu to zrobili. W sumie szybko odpisywali na moje maile, miałam o nich całkiem dobre zdanie dopóki nie trafiłam na ten wątek :P
    Moim zdaniem tak na dłuższą metę nie jest dobrze, ale jest znośnie. Ale zawsze może być lepiej i dobry administrator zawsze powinien dbać o to, by forum się ciągle ulepszało i rosło. No ale cóż...

    W każdym razie może nie mają budżetu na zmiany?

    l2fxk6nllzrgkosp.png
    3i49o7esnwndmmx7.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ