X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Drodzy administratorzy i moderatorzy forum !!!
Odpowiedz

Drodzy administratorzy i moderatorzy forum !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaje mi się, że we wprowadzenie zmian dużego nakładu nie potrzeba. tym bardziej, że są kobiety, które wykupują abonament.

  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w kwestii ochrony danych osobowych.
    Jestem w stanie zrozumieć to ich myślenie, że jeśli forum jest widoczne dla wszystkich, to jest też formą reklamy i przyciągania potencjalnych nowych klientek, które zwykle przynajmniej raz opłacą abonament. Ok takie prawa rynku a my jesteśmy tu dobrowolnie, nikt nie każe przedstawiać się z imienia i nazwiska ani podawać numeru pesel więc teoretycznie jesteśmy anonimowe.

    Nie podoba mi się jednak to, że każdy, czy to zarejestrowany użytkownik czy nie może korzystać z funkcji "Aktywna w tematach". Wystarczy rzucić okiem na nazwy tematów, żeby przy większości z nas dowiedzieć się skąd jesteśmy, czym się zajmujemy, z jakiego jesteśmy rocznika i jakie są nasze największe problemy związane ze staraniami. A to, ze tyle ujawniamy na swój temat nie wynika z naszej bezmyślności tylko tego, że chcemy się własnie w tych tematach udzielać, dzielić problemami z dziewczynami w tym samym wieku itp.

    Może nie zwróciłabym na to uwagi gdyby nie to, że sama przypadkiem namierzyłam w ten sposób koleżankę koleżanki z pracy - jedno skojarzenie z posta + krótki przegląd tematów w których była aktywna sprawił, że miałam pewność, że to ona (a nic nie wiedziałam o jej staraniach). Tyle, że obie jesteśmy zarejestrowane = obie mamy ten sam cel więc jedziemy na tym samym wózku. Pytanie tylko czemu taka inwigilacja jest dostępna dla każdego przypadkowego szwędacza po internecie??

    PS. Podoba mi się pomysł, żeby nowe tematy mogły zakładać osoby o określonej ilości postów :)

    Maczek, Paulette, Lanusia93, Summerka, redmann, Emma80 lubią tę wiadomość

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Momo też często myślałam właśnie o tej polityce danych. Masz rację. Sama czasem coś opisuję tak, że ktoś mógłby się domyślić, że to ja. Opisując rodzine, co się robi itd. ;/ no cóż uważam, że mądre osoby nic by sobie z tego nie robiły, ale sama boję się, żeby ktoś czasem nie zrobił z tego innego pożytku i żebym później nie miałam z tym problemów.. Powinno być tak, że osoby niezalogowane widzą tylko fragmenty. Tak jak już dziewczyny pisały o tym wcześniej .

    Maczek, momo1009 lubią tę wiadomość

  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    momo1009, zgadzam się w 1000%! Dla mnie to największy minus tego forum- każdy może zobaczyć moje posty, poczytać o moim dziecku, porodzie, problemach w trakcie ciąży, sprawach rodzinnych. Zwierzałam się z tego dziewczynom z mojej grupy, które znam od kilku miesięcy, z pełną świadomością, że użytkowniczki tego forum mają do tego wgląd, ale po pewnym czasie dowiedziałam się, że po wpisaniu frazy w google wyskakuje nasze forum i każda moja wypowiedź....
    To sprawiło, że nie dodaję tu zdjęć córki i BARDZO odsunęłam się z forum, nie piszę nic o prywatnym życiu.

    Maczek, Emma80, momo1009, Paulette, Anna255 lubią tę wiadomość

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez zgadzam sie z Momo, to nie jest forum o gotowaniu czy dla miłośniczek literatury kobiecej, ale o mega prywatnych sprawach, jakimi sa problemy z zajściem w ciąże, etc. I wcale mi sie nie uśmiecha, ze pierwsza lepsza osoba moze przeczytać ile razy bzykam sie z mężem lub co robię, zeby "zaciazyc", a potem zidentyfikować mnie w Realu. Jesli chce, to sama daje sie zidentyfikować zaufanym dziewczynom.

    I ja wlasnie tez wczoraj "namierzyłam" dziewczynę, która znam stad, a wiem juz kto to;(

    Maczek, redmann, momo1009, Anna255 lubią tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno niedopuszczalne jest to, że szukając po nicku można sobie wynaleźć W GOOGLACH wszystkie wątki danej osoby na forum. Rozumiem chęć zysku na nowych osobach, które na forum przez to trafią i może wykupią abonament, ale wydaje mi się, że na dłuższą metę generuje to straty, bo część osób, które mogłyby być stałymi klientkami, nigdy już tego abonamentu nie wykupi, ze względu na zbyt małe poszanowanie prywatności.

    I to nie jest kwestia tego, co się ujawnia, bo czasem może to być taka pierdoła, jak podanie wyniku badania, czy poradzenie się w sprawie konkretnego problemu zdrowotnego, o którym ktoś dowie się też w realnym świecie poza forum, akurat sobie skojarzy i bach, koniec prywatności.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 22:49

    redmann, Emma80, momo1009, Paulette, Anna255, Mimbla lubią tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Emma80 Autorytet
    Postów: 1263 562

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiakasia11 wrote:
    A ja nie wiem, że wogole jest taka opcja. Proszę, napisz mi jak to sie robi.

    Pod wykresem jest odnośnik: "Udostępnij wykres"
    Tam wchodzisz w zakładkę: "Wykres na tablicy"
    Na samym dole jest opcja: "Na udostępnionym wykresie pokazuj moje notatki oraz czas współżycia". Musi być odznaczona.

    Starania od 09.2011r.
    sierpień 2014 - I operacja usunięcia mięśniaków,
    14 c.s.
    luty 2016 - II operacja usunięcia mięśniaków,
    wrzesień 2016 - usuwamy polipa...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czy sobie te nasze myśli wezmą do serca :)

    tomania2806 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, co tu taka cisza?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dokladnie dziewczyny - po nitce do klebka i mozna czasem kogos "namierzyc" albo ktos nas rozpozna... takie sa realia i jak wiadomo, co juz raz zostalo wrzucone do sieci, juz na zawsze tam zostanie...

    dla przykladu powiem, ze od jakiegos czasu sama ukrylam pamietnik - tylko dla siebie... fajnie bylo jak dziewczyny tez go czytaly i komentowaly, bo milo bylo przeczytac jak ktos zmaga sie z tym samym problemem, to samo odczuwa... radosci i smutki - no ale skad mam pewnosc, ze nikt tego nie skojarzy? <3

    kiedys jak bylam jeszcze duzo mlodsza - wchodzilam na kafeterie... pozniej ktos znajomy, znajac mojego maila - wszedl w google - i mi mowi o sprawach ktore tylko ja wiedzialam, a piszac wtedy na stronce, myslalam ze jestem anonimowa - i ten ktos zapytal sie mnie o cos, az w szoku bylam... skad moze to wiedziec, tym bardziej, ze to bylo x lat temu... a to nadal bylo w sieci... <3 od tamtej pory co prawda postanowilam jednego maila uzywac do spraw takich bardziej prywatnych, a drugiego maila do innych, typu fora itd... mozna sie nadziac jak cholera... oczywiscie znajomy ostrzegl mnie przed bezmyslnym podawaniem danych w internecie, no ale kto by pomyslal, ze po glupim mailu wpisanym w google mozna tyle sie o kims dowiedziec...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no faktycznie człowiek nie zdaje sobie sprawy w jaką pułapkę się plącze :/ a na ovu nikt z założycieli strony nie dba o naszą prywatność :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym bardzo chiala zeby zrobili mozliwosc wklejania wiecej niz tylko dwoch suwaczow w podpisie.
    co jak ktos ma wiecej niz 2 dzieci? To nie moze sobie wtedy ustawic dla wszystkich. Nie widze w tym prpblemu skoro i tak podpis sie "zwija" i zabiera tyle samo miejsca czy bedzie 1,2czy wiecej suwaczkow.
    D.

    Landryneczka lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 25 maja 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wyslalam ale nic nie odp :P

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinna być dodatkowa opcja w ustawieniach pt. usuń całą swoją aktywność na forum.
    Było by to dobre gdyby ktoś nagle chciał zrezygnować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 16:03

    kasiakasia11, Landryneczka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam do nich, MOŻE wezmą pod uwagę ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również zgadzam się z wami co do podgladania naszych postów przez niezarejestrowanych użytkowników. To forum jest zbyt otwarte. Każdy może przejrzeć nasze posty z innych wątków. Dlatego boję się cokolwiek tu pisać, bo nie wiem kto w danym momencie śledzi moje wpisy. Prowadzę wykres i głównie na tym się skupiam.
    Ponadto są tu wątki Facebookowe, gdzie piszecie o utworzonych przez was grupach. Każdy może tę grupę odnaleźć i zobaczyć uczestników, a co za tym idzie wasze imiona i nazwiska, zdjęcia...

    Chciałam także zaproponować administracji, aby wprowadzili możliwość podglądu zanim utworzy się nowy temat. Praktycznie na każdym forum tak jest i nie rozumiem dlaczego nie tutaj... Gdy założyłam nowy temat musiałam go edytować pierdyliard razy zanim wyglądał okej, właśnie przez brak możliwości podglądu.

    I jeszcze jedno, ale to już chyba było powtarzane tysiąc razy... Wersja mobilna... Ciężko jest klikać w te małe krateczki na wykresie używając telefonu lub tableta.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2015, 18:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to grupy na fejsie to dziewczyny ustawiają tam w prywatności grupy, że jest niewidoczna dla nikogo. kiedy któraś chce dołączyć to wtedy jest to odblokowane ze się widzi grupę ale nie posty itd. Więc tam jest zachowana anonimowość.

    No tu już niestety nie .

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ